תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

שמור אותם:
Soccer Streams - dedicated to the highest quality of free soccer / football streams

הרבה משחקי למצוא את האיקס הקטן, ותהיה מוכן את ה ctrl+w לכל החלונות שיקפצו לך, אבל עושה את העבודה ואפילו תוכל לבחור את שפת השידור.
משתמש בו כבר כמה שנים טובות למשחקים חסרי שידור.

מכניסה זריזה זה נראה אתר מושלם
3 קליקים והייתי כבר בתוך השידור

לא פותח היום. יש לך קצת זמן לנסות כמה לינקים עד שתמצא את זה שעובד.

rojadirecta
לך למשחק הרצוי, תמצא אליו בדרך כלל כמה לינקים כולם פתוחי, תבחר את ההוא שעם פחות דיליי וזכית.

בדרך כלל זה גם לינקים בספרדית

אם יש מנהל שיכול לטפל בעניין, אולי כדאי לנעוץ את הדיון הזה איפושהו בפורום. יעזור להרבה כאן בעתיד ויתן לכולנו איזשהו מאגר של אתרים כאלה כי מידי פעם אתר כזה נופל או עובד רע ואז נעבור לאחד הבא ברשימה.

אם רוצים להשקיע, אפשר פשוט בהודעה מרוכזת לשמור את הקישורים לאתרים השונים, או ממש בדיון מסודר ואז לפי הלייקים נוכל לדעת כמה כל אתר מוצלח (כמו תגובות על שאלות בגיטהאב או רדיט).

התוכנה הכי טובה בעולם היא AceStream, שידור באיכות גבוהה. הבעיה היא שלא תמיד יש לינקים. רציתי לראות משחק בספרד ולא מצאתי משהו נורמלי, אז התפשרתי על דיליי של 5 דקות במשחק.

בכל מקרה, יש פה קישורים:

יש מצב שאני מנחס לעצמי את המשחק, אבל עד עכשיו לפחות ולמרות שנכנסתי מהטלוויזיה לדפדפן פסימי מתמיד, לא הייתה פרסומת אחת והלינק הראשון שניסיתי, הראשון ברשימה אם תהיתם, עובד חלק יותר מ-one.

אני שמרתי את כולם והיום ראיתי דרך הלינק של סשה והיה מושלם. אמנם פורטוגזית אבל נראה לי שהאינטרנט עושה לי בכוונה.

מצחיק. כל חיי אני רואה משחקים בדיליי של שעות (חתונות, נסיעות, כיפור)
אני דואג כמובן לא להיחשף לספויילרים, וחייב לציין שהריגוש הוא זהה לחלוטין ואפילו יותר טוב - אפשר להעביר פציעות ומריחות זמן.

כשהייתי ילד האתגר היה לא להיחשף לתוצאה. היום, כשאין אח קטן מעצבן בסביבה, זה פשוט יותר.

מה עשית לאח הקטן שלך…? :scream:

התחתנתי :slight_smile:

היית צריך לחתן אותו.
ככה אין ספוילרים ויש יותר זמן לכדורגל.

אז המגישה החדשה של אולפן הצמפיונס שואלת/תוהה במחצית מה עובר על לואיס אנריקה, האם הוא שמח מהגול של בן הזוג של הבת שלו (פראן במדי ברצלונה) או עצוב בגלל התוצאה במשחק שהוא מאמן מול ניוקאסל.

עזבו את השאלה המפגרת, אפילו בצהוב הם לא מעודכנים.

(למי שפחות עוקב, הם נפרדו לפני כחצי שנה פלוס)

להגנתה , הגברים שם הטעו אותה. ראיתי קטע מהשידור המשולב והם לא הצליחו להפסיק לצעוק שפראן הוא החבר של הבת של לואיס אנריקה…

רק שהיה ברור התחברתי לפרי טי וי ובגלל זה יש לי את הערוץ הזה.

-אני חושב שהסיפור הגדול הוא זה שמשחק ענק כמו בורוסיה דורטמונד נגד מילאן לא משודר וגם ניוקאסל נגד פריז סן ז’רמן (זה ב-5 סטארטס או משהו כזה, לי יש את כל הערוצים כי אני פראייר, הבנתי שלרוב אין). נתקלתי בפייסבוק באיזה קבוצה או יוזמה של אוהדי דורטמונד להתנתק מהם וכדומה. שלחו שליח כמו יונתן כהן ואני אוהד ברק בכר חד משמעית אבל זה היה קצת מוגזם.
-לדעתי צביקה הדר הוא בחירה נהדרת כמגיש אולפן המשחק המרכזי, את הכדורגל פה הוא מכיר, יש לו את הלהבה כי זה חדש לו, הוא דמות שכולם אוהבים ולא צריך לרדת לטקטיקות, גם מודי לא היה כזה. עם מירי נבו אין לי בעיה, מעריך את פועלה.

עם מירי אין לי בעיה, יש לי בעיה עם כל שאר חברי הפאנל. חוסר השליטה שלהם בחומר ניכר והרמה רק יורדת משנה לשנה.

לי הספיק קטע קצר בסוף יום המשחקים הראשון עם טל בן חיים הבלם, שבהחלט יכול להיות מתאים בידע המקצועי, אבל נכנס לקטע של דאחקות עם אוואט ועם גוטמן על סיפורי מולדת ונבחרת שלא רלבנטיים לכלום חוץ מלספר כמה כל מי שבפאנל היה ענק. הכי לא מקצועי שיש

מישהו יודע מי הפרשן עכשיו בספורט 3 במשחק גביע של בארסה?

הוא נשמע קול של נמני אבל אין סיכוי שזה הוא.
הוא מדבר סביר ועובר בגרון ובלי כל המחולל מילים האוטומטי של נמני.