תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

חיים סילבס

קטע שהסיפור הזה מתפרסם כל שנה ביום הולדת של רומאריו במלא דפים ואף אחד אף פעם.לא טרח לבדוק את העובדות שלו.

רומאריו שיחק נגד ריאל פעם אחת בשלושער המפורסם של ה-0-5 ושיחק 90 דקות.

המשחק המדובר הוא בכלל נגד אוססונה וגם שם הוא שיחק 90 דקות.

הסיפור הזה רץ ברשת ובראיונות ע"י רומאריו עצמו אבל חוץ ממנו אין לו שום הוכחה ממשית והוא כבר קיבל את התואר מיתוס

יש גם את הסיפור שרומאריו ביקש מקרויף לצאת לחופש לקרנבל בברזיל וקרויף אמר לו שהוא יכול רק שלא יטרח אחרי זה לחזור לברצלונה, וקרויף עמד במילה שלו. זה סיפור נכון או עוד מיתוס?

ניסים קיותי הגדול מכולם הלך לעולמו היום, יהי זכרו ברוך

זה הרגע שאני בתור ילד לא ישכח לעולם. אלי אוחנה בשער הכי “חצוף” שאפשר

איזה שער ואיזה שדר.

באסה, ממש קיוויתי שזה לא יקרה, בעיקר כי זה הדבר האחרון שקיוויתי לשמוע על הבוקר

מה שכן עם שם כזה צריך ניסים כדי שלא יצחקו עליו לצערי כי זה ממש לא מצחיק לספר בדיחות על אדם מת וקיוויתי שלא להגיע לשם.

#סליחה…יהי זכרו ברוך

@Eyal @Shai @PositiveArs @Oleguer23

אין לו בושה, מנסה את מזלו בכל מקום.

מה שהיה עם ניסים קיוויתי זה מבאס, כי הוא היה בריא וצלול עד הרגע האחרון. נפל, ועבר ניתוח שהסתבך. בן 97.

לפני כל משחק של ריאל, בדיוק כמה דקות לפני, כל האויר יורד לי כשאני נזכר שאני הולך לבלות עכשיו שעה וחצי לקולו של אבי נמני. חייבים לעשות איזושהי עצומה או משהו כזה שהוא פשוט לא ישדר אותנו.

לוואן יש פרשנים ושדרנים בסדר גמור, הבעיה היא שהם משדרים רק את המשחקים הקטנים. את המשחקים שלנו משדרים שחקני העבר שמזיינים את השכל ובאמת שכואב לי באוזן לשמוע אותם.

הייתי ממש שמח לשמוע את אסי ממן ולוינטל לדוגמה משדרים משחק גדול.

צופה בריאל מדריד בליגה-אבי נמני מפרשן.
צופה בריאל מדריד בגביע-אבי נמני מפרשן.
צופה בליגה אנגלית-אבי נמני מפרשן.
צופה בברצלונה-אבי נמני מפרשן.
צופה בבני ריינה-אבי נמני מפרשן.
כנראה שיש לו איזה קלטת לוהטת של מנכל וואן מקיים יחסי מין עם מנכל צ׳רלטון אחרת אין לי הסבר לדבר הזה.

אולי זה דל״פ אבל ברק יצחקי סבבה לגמרי לדעתי,לא חופר יותר מידי ומדבר לעניין בדרך כלל.
דווקא לוינטל שאני מאוד מעריך,בזמן האחרון מתעסק יותר מידי בשיפוט ובכל מיני דברים מסביב שאני מעדיף לא לשמוע בזמן שידור.

את אבי נמני קשה מאוד לשמוע, זה מחמיר, כולנו חשופים לרשתות החברתיות ואני בטוח שהוא נתקל בעמודי הפייסבוק שהם סאטירה עליו, נראה שהוא בכוונה משתמש באותם עשרה ביטויים בכל משחק ומעבר לכך יש לו אמירות מנותקות מהמציאות כמו זו על טוני קרוס לאחרונה שהוא ייעץ לו לעבור לקבוצה קטנה. כשזה מגיע בשילוב עם יורם ארבל (הוא כבר מבוגר וכבודו במקומו מונח), זה באמת קשה. לפחות רז אמיר מוסיף טירוף בגולים בדגש על דני קרבחאל נגד אלמריה. אוהב את הפרשנות של אורי רייך ועמית לוינטל. ברק יצחקי צריך יותר להכניס אותנו למוח של שחקן כדורגל ולא רק במקרה של פציעות.

יצחקי מוסיף פן שאני לא רואה אצל הפרשנים האיכותיים שהם שחקני\מאמני עבר והוא מעמדת המנהל. הוא היה מנהל מקצועי אמנם לא להיט במכבי ת"א, אבל זה מעניין לשמוע את הבקיאות שלו מעבר לטקטיקה או פיזיות, אלא גם בידע על כשרונות או סיפורים מהניסיון שלו, כמו למשל היחסים שלו עם ויקטור אורטה (היום בסביליה, היה בלידס)…

רז אמיר הוא לדעתי ארגיובלי השדר הכי טוב בארץ היום.

הדל"פ שלי היא שאני לא עד כדי כך סובל מנמני. אני מוצא אותו משעשע ונחמד לי שהוא מדבר מהזווית של השחקן. למשל, הוא ישים לב לפעולה אישית הרבה יותר מלבנטל. השאר אצלו לא מאד מקצועני, אין ספק.

יצחקי סבבה לגמרי

לא הרגשתי שברק יצחקי מביא לי שום ערך מוסף באף שידור של ריאל מדריד, משם הוא כנראה לא מכיר אף אחד. לא רע וזהו-זה. אני גם בטוח שהוא לא קורא על היריבות יותר מדי (מישהו בעולם התקשורת אמר לי שאבי נמני מגיע לשידור חמש דקות לפני הזמן, אבל הוא ‘טאלנט’ אז זה בסדר). יצחקי היה מנהל מקצועי כושל, תשאל כל אוהד מכבי תל אביב. שוב, אני אעדיף את הפרשנים של One שעברו דרך חתחתים ונושמים כדורגל ושידור או פרשנות יותר מהם.

בכל מקרה,ברק יצחקי הולך להיות מאמן של ביתר החל מהעונה הבאה אז כנראה שמבחינתו הפרשנות זה רק תקופת בין עבודות.

מי מוכן לסדר לנמני גם ג’וב איפשהו?

הוא לא סוכן שחקנים? מה עם קדנציה שניה כמאמן מכבי ת"א?

הוא סוכן שחקנים שמפרשן את השחקנים שמיוצגים אצלו,בסהכ הגיוני ולגיטימי.

אז יש מצב שמיוצג אצלו חלוץ 9 אמיתי שמשחק במרכז הרחבה?
כי משידורים של ריאל מדריד נראה שהוא מנסה לרמוז בעדינות ובטוב-טעם שיש לה צורך באחד כזה.

אני לא יודע מה אתכם אבל אני כבר כמה ימים לא נכנסתי לאתרי הספורט הישראלים כי אני מפחד, מפחד להיתקל שוב בטעות בתמונתו החצי ערומה של פיני בלילי שמוריד שערות מהחזה :dizzy_face:

תודה עכשיו אני לא יוכל להרדם בלילה.