תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

MD הברצלונאי עיתון בדיחה.
מסבירים לקוראים למה היה פנדל חוזר מול סלטה ולמה לא היה פנדל חוזר שני.
לטענתם, בשני המיקרים השוער יצא מקו השער ולכן הגול בניסיון השני תקין.
אף מילה על ראפיניה שנכנס לרחבה והיה צריך לגרום לניסיון שלישי.

חידה: מי הזמר האהוב על גל ברקן? בין הפותרים נכונה יוגרל סטייק אנטריקוט או פרוסה עם שוקולד, לבחירתכם.

בחור הורס.

וואן: אנחנו נראה 2 משחקים מהליגה האיטלקית והספרדית

צ’רלטון: אנחנו נראה חצי גמר גביע אנגלי, ליגה גרמנית וליגה ישראלית.

ספורט 5: אנחנו נראה רוגבי נשים

נמני: “הברנבאו נראה מדהים, כל הכבוד לאלפונסו פרז”.

שמישהו יקח אותו כבר.

הקדמת אותי. אוהדי ריאל ובארסה היו כבר מזמן להתאחד ולבקש שהוא יפסיק לפרשן אותנו.
וואו אני כבר מדמיין את החפירות הקבועות שלו ומתבאס.

רמות שבנאדם נורמלי מכיר:
נמוכה, גבוהה, בינונית, מינורית, מקסימלית וכו’.

רמות שאבי נמני מכיר:
הגבוהה ביותר.

מישהו חושב שהיה משחק איכותי?
אני לא הבנתי ממה השדר מתלהב.

image
נמני דיבר על השתלת שיער.

צוותי השידור ביורו 2024 בכאן 11: לירן שכנר ואורי אוזן, שרון נסים ואשרת עיני, שרון דוידוביץ׳ ואסף כהן + יורם ארבל.

‏פרשנים באולפן: מליקסון, איתי שכטר, אופיר חיים, קארין סנדל ועמית לוינטל.

אורן יוסיפוביץ ואורי לוי על הדשא, כמו במונדיאל.

נס.
נפל השידור בדקות האחרונות ולא שמענו את הקשקושים של גוטמן על המאמן של דורטמונד ואיך הוא העלה במו מוחו את הקבוצה לגמר.

אהבתי את ניתוח שפת הגוף של לואיס אנריקה. ללא ספק, יש לנו שדרנים מוכשרים שיודעים לדבר על כדורגל.

אחרי אבי נמני הכל נשמע לי סבבה

אוי אלוהים, גוטמן ראיין את סאנצ’ו. איזה מבוכה, כואב לי בעיניים.

מצוין,כאן משדרים הכל בחינם וב 4k כולל באפליקציה בנייד,לעומת צ׳רלטון שלוקחים 90 שח ולוקחים ממך עוד כסף על צפייה בנייד והכל באיכות hd כאילו אנחנו בשנת 2010.

לא הבנתם. האולפן, חלק קטן ממשחקי שלב הבתים והשלבים המאוחרים ישודרו בכאן 11. רב משחקי שלב הבתים והשמינית ישודר בצ’רלטון.

הזכויות שייכות לצ’רלטון וצוות השידור של צ’רלטון.

ואם תהיתם איך אבי נמני לא כאן…הבן אדם הוא קודם כל סוכן שחקנים ויש לו עבודה בקיץ.

צ׳רלטון צריכים לבקש את הכסף שלך. כאן מקבלים אותו מראש.

ובכפייה יש לומר.

כן כמובן שכלום לא חינם אבל לפחות הם עושים שימוש טוב בכסף,חבל שהם ישדרו רק חלק מהטורניר ולא את כולו.
אני מנוי לצ׳רלטון,אין לי בעיה לשלם על תוכן,אבל הם גובים 86 שקל בחודש,הגיע הזמן שהם ישתדרגו לשידורי 4k,יתנו למנויים לצפות גם בנייד כחלק מהחבילה ויפטרו את אבי נמני.

כאן עושים שימוש בהרבה יותר כסף. חוץ מזה, צ׳רלטון זולים משמעותית ממקביליהם בעולם ומאמין שכדי לספק את מה שאתה מבקש בשוק קטן כמו ישראל - יצטרכו להעלות מחירים. גם ככה אחוז ניכר מצרכני הספורט (לא חשוב שמות) מעדיפים תחליפים פיראטיים זולים/חינם ובאיכות גרועה בהרבה על פני המוצר הנוכחי של צ׳רלטון במחיר הנוכחי. הגיוני שיתפשרו על דברים זניחים יחסית לרוב האנשים כמו איכות תמונה במובייל ובכלל, כי כאמור הצרכן הישראלי בבירור מוכן להתפשר על הדברים האלה תמורת לא המון כסף.

צ’רלטון זה יופי של תמורה לכסף (תבדקו כמה עולה פריימיר ליג לבד במדינות אחרות). הדל"פ שלי הוא שאולפן המונדיאל שקצר שבחים היה חלש לדעתי. איתי שכטר גרוע

אורן יוסיפוביץ’ והפודיום שלו, זה מה שהקהל בבית אוהב. קלילות. כל מי שמופיע בפודיום נמצא בצוות של צ’רלטון.