מחזור 26: ביי לליגה מוקדם, מוקדם מדי

חשבתי שהשיפוט היה מוטה לטובת ברצלונה עם העבירות שלהם שלא נשרקות וצהוב שלא הוציאו לרוברטו, אבל עם המשך המחצית השופט התברר פשוט כחלש.

מחצית מאוד חלשה שלנו, חייבים להוציא את קרוס ולהכניס את סאביוס.
אם בנזמה היה בכושר של עונה שעברה, היינו מובילים 2-0.

איזו קבוצה מעפנה יש לנו. אנחנו נראים יותר גרוע מאיזו קאדיס תורנית שמגיעה לקאמפ נואו. אני בדרך כלל מאוד מאופק, ולאורך כל המשחק אני מוצא את עצמי פשוט עצבני. 0 טכניקה באגפים, כל המשחק על ויניסיוס, וקמא מנסה איכשהו להשאיר אותנו בתמונת המשחק. בנזמה פשוט חושך. ה1-1 עשה הרבה צדק, לא מגיע לנו לרדת ביתרון.

שיזדיין אנצ’לוטי יחד עם קרוס וקרבחאל.

גם מודריץ’ ובנזמה כבר לא שווים הרכב.

ראפיניה חוגג בצד כי לקרוס לא איכפת, נותן לו חופש ועושה טובה כשבא לסגור אותו.

אנצלוטי שוב פחדן,מחצית מביכה שלנו למרות שהובלנו כמעט לכל אורכה,שום הצטרפות להתקפה,הנעת כדור גרועה מאחור,לחץ גרוע,מה צריך כדי שהוא יפתח עם שלישיית התקפה אמיתית?

אין בעיה שיושבים מאחור כדי לצאת למתפרצות, אבל אין סיבה לשחק עם קרוס אם גם ככה הוא לא תורם ביציאה מלחץ.

קמאבינגה נהדר.
בנזמה נראה לא כשיר.

מחצית גרועה של כדורגל באופן כללי. 20 דקות ראשונות היו סבירות, ומאז חושך. נראה שאין לנו רצון לשחק כדורגל. איבודי כדור רשלניים, אין הצטרפות להתקפה, משחקים בהליכה. פשוט אין לנו חשק לליגה הזאת.

בנזמה וקרוס חושך. אני מקווה שהשוויון לפחות יגרום לאנצ’לוטי לרענן את הקישור, מוטב מוקדם מאשר מאוחר.

בנזמה לא כשיר כל העונה, זה לא קשור למצבו הפיזי; הבנאדם פשוט לא מספיק טוב.
חילוף דחוף במחצית, רודריגו במקום קרוס, עם שני אגפים מתפקדים אנחנו מנצחים, ברצלונה היא לא עילוי.

מה שקשה לי לראות זה ההבדל בין משחק ההתקפה שלהם לשלנו
זה לא שהם נותנים מהלכים, כמונו גם הם הולכים על ההרמות, אבל יש כניסה של קשרים לרחבה (בניגוד אלינו - יש שחקנים ברחבה), יש תנועה וכן נראים יותר מסוכן

חייבים את אסנסיו, מישהו שיאזן את האגפים. שיחליף את קרוס, או מודריץ’. גם טשואמני צריך לשחק, חסרה לנו עוד מהאתלטיות כמו של קמא. רודריגו במקום בנזמה שלא קיים.

הייתי הולך על רודריגו במקום קרוס
התחושה שלי שאם נאצו יוחלף אז אנצלוטי ילך עם קמא כמגן ולא עם מנדי, ואז יכניס את טשואמני

מצחיק שאתם חושבים על איזה חילוף כדאי לנו לעשות כשהמאמן שלנו זה מר קרלו ״חילוף לפני דקה 70 זה נגד החוק״ אנצלוטי.
אנחנו נספוג את השני ואז הוא יתעורר.

לא מאמין שזאת הקבוצה שנתנה 5 באנפילנד אחרי פיגור 2…

זה נראה כאילו קרוס ומודריץ צריכים מונית לעלות להתקפה כשאנחנו חוטפים כדור לא ייאמן,רחמים על ויניסיוס.

אנחנו אשכרה משחקים עם שחקן התקפה 1! קבוצה שלמה קמה ונופלת על ויניסיוס, אין אף שחקן שמסוגל לייצר כלום על המגרש חוץ ממנו כרגע.

מה שמוטרף לחלוטין וכמובן לא בפעם הראשונה הוא שאנצ׳לוטי רואה שהתוכנית משחק לא עובדת במשך זמן ארוך מאוד ונותן למשחק להמשיך לרוץ ללא שינוי.

למה להוציא את נאצ’ו ולא את קרבחאל הגמור ?

אנצ’לוטי המציא שיטה חדשה, לתת להם את הכדור כדי שיבקיעו

איך נמשיך לשחק לתוך הלחץ של ברצלונה וניתן להם כדורים 20 מטר מהשער בלי קרבחאל?
מנדי היחיד שיכול לתרום עוד קצת לאסטרטגיה

הוא בעד כדורגל התקפי, אם אנחנו לא נכבוש אז הם…

והנה החילוף המטומטם שיגרום לאיבוד הקישור והפסד, מקווה שאני טועה בגדול פה