מחזור 26: ביי לליגה מוקדם, מוקדם מדי

75 דקות של שיטת משחק שכולה בזבוז של שחקנים כמו ואלוורדה וקמאבינגה

להקיא על אבי נימני, להקיא עליו.
אובקייטביות זה לא משהו שקיים אצל “הצב”.

בנזמה פשוט הורג את כל ההתקפות

בנזמה פשוט צל של עצמו, הוא החריב כל כך הרבה התקפות היום, הוא לא תורם בכלום.
קרבאחל מנדי וקרוס פשוט החריבו כל דבר היום.
הגיע הזמן שהטמבל שיש לנו על הקווים ילך לעזאזל, אחד המאמנים החלשים ביותר שראיתי.

הטעות היחידה שלו היום זה שבנזמה שיחק 90 דקות.
הוא איבד לנו את האליפות הזאת ולא רק במשחק הזה

היום אני מבין לראשונה למה לא רוצים את מנדי יותר. למה לעזאזל השחקן שלך כזה חופשי יבול עץ. לא מגיע לנו להפסיד את המשחק הזה.

לא מאמין במגיע או לא מגיע אבל אם כבר, לקבוצה שלא מסוגלת לכבוש לא מגיע לנצח…

אחלה cameo של מנדי שהזכיר מה החמצנו בזמן שהוא היה פצוע.

איך הוא אמר פעם ? ‘‘אל תמסור לו הוא משחק נגדנו’’, עכשיו הוא זה שמשחק נגדנו, והבעיה היותר גדולה שהוא דוחף את עצמו בכל מהלך ומחריב אותו.

אנצ’לוטי הפסיד אליפות מול ברצלונה עלובה ועוד הגענו ל 12 הפרש, פשוט עלוב.

בנזמה, מודריץ’, קרוס ובעיקר קרבחאל חייבים לרדת לספסל.

התקפה מתפרצת בדקה ה 92 אנחנו עם יתרון מספרי, קרבחאל מקבל את הכדור ומוסר דווקא לבוסקטס, 10 שניות אחרי מקבלים גול מהחור שקרבחאל השאיר מאחורה, פעם היה המגן הימני הטוב בעולם, היום עצוב לראות אותו משחק.

מנדי חזר וכבר סגירה לא טובה שלו.

אבל מצד שני, מה הסיכויים שרוברטו וקסייה יבקיעו ? ועוד באותו משחק !

הטעות היחידה שלו היא בנזמה?
מה עם המערך שהוא עלה איתו? שהפסיד כבר שני משחקים רצופים מול ברצלונה?
מה עם זה שהוא עלה בקישור שוב עם קרוס ומודריץ שאין להם אוויר אחרי המשחק מול ליברפול?
יש סיבה שלבנאדם הזה יש רק 3 אליפויות ברזומה, הוא פשוט לא יודע לנהל סגל.
לא מבין איך שחקן כמו מנדי נמצא בריאל מדריד, כל קשר בינו לבין השמחק הוא מקרי בהחלט, והשער שספגנו על הראש שלו.

image

יאללה הביתה| הכותרת שלי כבר הייתה מוכנה, משהו בסגנון ‘הפסדנו 1:1 בקאמפ נואו’. כמובן שזה אכזרי וממש כואב להפסיד ככה בתוספת הזמן ואחרי שכמה דקות קודם לכן חשבנו שהבלוף בזה יימשך, אבל בחייאת. אנחנו לא משחקים כדורגל. לא איבדנו את האליפות היום אלא כבר בינואר לדעתי. הפער מביך. בזבוז של ערב, בזבוז של עונה.

עונה בה ציפיתי שניקח צעד קדימה ונשחק התקפי והיו כמה שחקנים שעשו זאת כמו פדה ואלוורדה, רודריגו לפרקים קצרים מדי, אולי כעת אדוארדו קמאבינגה. ורוב העונה סבלנו מהכדורגל. בהתחלה ניצחנו בזכות רבע שעה טובה ועליונות פיזית, אחרי המונדיאל לא תפקדנו ואיך אפשר להחמיא לקבוצה שחוץ מליברפול לא עשינו כלום. במשחק הכי חשוב שלנו השחקנים עשו אפס התקפה במשך 60 דקות. למה לא העזנו עם שחקן התקפה שלישי כבר בתחילת המשחק? למה נתנו להם כל כך הרבה כבוד? מה היה קורה אם היינו פותחים את המשחק ב-4:3:3 או מהמרים במחצית? זה גם הזוי שדווקא שהמאמן הבונקריסט שלנו יצא מהסצנה - חטפנו ונענשנו. מילא זו הייתה הקבוצה הגדולה של ליאו מסי, צ’אבי ואנדרס אינייסטה, או.קיי, אבל מה שיש היום? קרלו אנצ’לוטי מאמן גרוע, אי אפשר לברוח מזה. הזכייה בליגת האלופות אשתקד לא קשורה אליו בשום צורה. איזה קטע, יש יותר שחקני התקפה על כר הדשא וגם מהירות ותחכום - אז הגענו למצבים (וחבל שביטלו את השער של מרקו אסנסיו זה היה יכול להיות מרגש שזה דווקא הוא). בוא נעשה העתק-הדבק למשחק מיום רביעי. כי אלו אותן הקבוצות והסגנונות ואותו המצב.

מספיק להעיף מבט על רוברט לבנדובסקי מול קארים בנזמה. הפולני גם לא הבקיע ומאבק הפיצ’יצ’י השקרי שם תקוע, אבל כמה הוא היה חד. נגיעה ראשונה בכדור, השתחרר ושלח פצצה מסוכנת בחצי גובה. בהמשך גם כן השתחרר לבעיטה מאנטוניו רודיגר וכמעט הבקיע, סיפק עקב נדמה לי בשער הניצחון. בנזמה מאבד כדורים ובועט בצורה כל כך עלובה, זה לשחק עם עשרה שחקנים וברור שאף אחד לא יחליף אותו.
דבר נוסף שעיצבן אותי, אם ויניסיוס עובר את רונאלד אראוחו נהדר אבל נותן לעצמו מקדמה עצומה ועובר את הקו או הרוחב לא טוב - זה מגעיל. גם הוא וגם בנזמה מסרו רק אחד לשני ולא שיתפו מספיק את רודריגו.

זה להתעסק בזוטות וכן היה לו כרטיס צהוב אבל נאצ’ו הוא ‘ביטוח חיים’. פרלאן מנדי חסר קצב משחק, הוא אדיש, שחקנים תמיד בורחים לו. אם לא היינו מפסידים זה היה קצת מקל את הבאסה. לדעתי עם נאצ’ו על המגרש אולי לא היינו חוטפים.

אם היינו מנצחים 0:1 מהשער העצמי אולי הייתי רוצה להשוות את זה למשחק הגביע בברנבאו ולהגיד שסגרנו חוב מסוים. אבל ההבדל הוא שברצלונה שיחקה שם ללא ארבעה שחקני הרכב. אנחנו הגענו עם כל הארטילריה השקרית שלנו. מעבר לכך, ברצלונה הזיזה את הכדור עם ראפינייה (לא רע בכלל), איימה למסגרת גם אם לא יצרה אינספור מצבים. אנחנו בבית לא בעטנו לשער, זה שונה. עונה שצריך לשכוח. ואיזה תחושה מחורבנת לפני הפגרה. רציתי “תהיו ריאל מדריד”. עם קרלו אנצ’לוטי לא נהיה ריאל מדריד. פלורנטינו פרס לא הגיע למגרש, אני מקווה שהוא ראה את המשחק ויש לו מסקנות. נכשלנו במשימה, לא עשינו את המינימום אפילו. מילא היינו מפסידים. אבל לא היינו ריאל מדריד.

מאמן שרוצה גול לא מכניס את מנדי למשחק. אם כבר בא לך להכניס קשרים תעביר את קמאבינגה לצד שמאל שיהיה לויניסיוס עם מי לשחק.

מאמן מקובע שמתעקש לא ללמוד מטעויות.

הכל נכון, אבל במשחק הזה אם רק היה עולה עם רודריגו (שלא נאמר חלוץ שהיו חייבים לקנות בקיץ) זה היה נראה אחרת.

רשמתי עוד כשהקבוצות עלו למגרש שבנזמה היום זה מינוס שחקן (למרות שהעונה זו לא חכמה לנבא את זה)

אהבתי את הלחץ בעשר הדקות האחרונות, היינו שווים שם שער. ההימור של אנצ’לוטי השתלם מבחינת כדורגל, בדר"כ באמת בלי קישור המשחק הולך לאיבוד ונגמר, אבל הפעם סבאיוס וטשואמני היו מעולים. מקווה שאנצ’לוטי ישתמש בהם יותר.
גם אסנסיו מרשים מאוד לאחרונה, דווקא בפירורים מספסל

את האליפות ככל הנראה היינו מפסידים בכל תרחיש הערב, באמת שלא מגיע לנו ומנגד מגיע לברצלונה על היציבות.

כל זה וברצלונה בלי שניים משלושת השחקנים הכי טובים שלה בקישור ולמעלה. הם אכלו אותנו בלי מלח, זה היה נראה שאנחנו לא בליגה שלהם. לא ברצון ובמוטיבציה, שום רעיון משחק מעניין, לא הראינו את אותה מחוייבות ולא גילינו שום אינטנסיביות.

אסנסיו כשנכנס שוב פעם הוסיף המון. הבנאדם האנדרייטד הכי גדול בכדורגל האירופאי. הפסד גדול יהיה לאבד אותו.

מילה טובה לאראוחו, לא רק שהוא בלם גדול, הוא גם ספורטאי ענק. הוא ידע שמכה קטנה לרגל של ויניסיוס והלה כבר לא במשחק ורק מתעסק עם השופט. במקום זה הוא עמד ושיחק מולו כמו גדול. שחקן של ברצלונה שאני באמת אוהב.

מזל טוב לאנצלוטי על עוד אליפות ספרד,הפעם עם ברצלונה,אחראי על האליפות הזו פי 200 יותר מצ׳אבי.
באמת להפסיד אליפות בכזה הפרש לקבוצה כזו עלובה רק על זה הוא צריך להיות מפוטר גם אם ייקח את הצמפיונס עם 5-0 בגמר.

פלורנטינו שם לעצמו מטרה להחזיר את ברצלונה לעניינים עם חוסר רכש והבאמת מאמן שהוא מורה לספורט עם מזל במקרה הטוב שהקשר בינו לבין טקטיקה מקרי בהחלט,אז הנה יש להם אליפות,מה שיקנה להם גם דרג א באלופות עונה הבאה ושבירת רצף ההדחות בשלב הבתים,פלורנטינו יכול לסמן וי על המשימה.

עכשיו אולי תביא רכש ומאמן אמיתי סוף סוף?

אראוחו מקבל המון עזרה בשמירה על ויני, כשויני קיבל קצת עזרה התברר שאראוחו הוא לא הקריפטונייט שלו ולא כלום והרבה התקפות מסוכנות הגיעו מהצד הזה.

הבעיה זה אנצ’לוטי שממשיך עם אותו הרכב שחירב את העונה.

קרוס ומודריץ’ בקישור זה לוותר על הכדור ועל שליטה במשחק, שניהם גמורים.

ברצלונה הפסידה באירופה כל פעם ששיחקו נגדה קצת מהר, כל משחק שתקפו אותה והרימו את הקצב הם נראו חסרי אונים, ומה קרלו עושה ? קרוס, מודריץ’ וקרבחאל ופדה קיצוני כדי שלא יעזור באמצע.

מסוגלים, לא רוצים

בנוגע למשחק:
אי אפשר לעלות למשחק ובטח למשחק כזה עם שני שחקני התקפה, שכל השיטה זה להרים לבנזמה שגם אם היה ביום טוב הוא תמיד מוקף ב3-4 שחקנים

קרבאחל ובנזמה עם 0 מהלכים התקפיים טובים, פשוט כל נגיעה הרס

קורטואה וקמאבינגה עם משחק נהדר, אפשר להוסיף אליהם את מיליטאו,מודריץ שנתנו משחק טוב לטעמי ו-ויני שבאמת עשה כל מה שהוא יכול, אבל זה כל מה שהיה לנו

כמו שרשמתי, 75 דקות שהם בזבוז של איכויות של שחקנים כמו קמא ופדה, אם היינו עולים במטרה להבקיע ולנצח את המשחק מההתחלה איתם בקישור אני באמת מאמין שהיינו דורסים אותם, הם לא כאלה טובים אנחנו פשוט גרועים

לעלות עם שני שחקני התקפה זה פשע בקבוצה כמו ריאל מדריד, לעלות עם 0 תכניות כדי לנסות להבקיע ולנצח משחק ישיר על מאבק אליפות זה פשע בכל קבוצה

המשחק הזה והעונה הזאת בליגה בכלל זאת תמונה של כל המחדלים הענקיים בבניה של הקבוצה הזאת, חסרים ככ הרבה עומק ואיכות ביותר מדי עמדות, אני לא מאמין שלריאל אין שחקני התקפה בסגל
לעומת זאת, ברצלונה בחובות ענק מצליחים להביא שחקני מפתח ושחקנים משלימים שיכולים לשפר אותם ויכולים ליצור ולנצח התמודדויות, מצליחה לייצר עומק בכל עמדה

באמת שגם אם היינו מנצחים עדיין הייתי מבואס, איך אפשר לעלות לקלאסיקו בכלל ועוד כזה שהוא הסיכוי האחרון בכלל לחשוב על אליפות עם כזאת גישה ועם נסיון לנצח רק מדקה 75?

אני חושב שיש מצב שאנצ’לוטי הוא האוברייטד הגדול בתולדות הספורט. אין לי מושג איך הבדיחה הזו קיבלה שם כזה גדול. אני אשכרה מאמין שהיו לי יותר אליפויות ממנו במקומו.

עבד לו מול ליברפול ההרכב הזה לפני שלושה ימים, למה שלא יעבוד שוב? הרי ידוע שבארסה וליברפול משחקות אותו דבר.

הפסדנו לסרג׳י רוברטו וקאסייה
הפסדנו לסרג׳י רוברטו וקאסייה

מבחינתי אנצ׳לוטי גמור ולא משנה כמה צ׳מפיונס הוא יביא.
קרבאחל כבר לא לרמה הזו ומנדי מעולם לא היה. גם קרוס ומודריץ׳ צריכים לראות יותר ספסל. בנזמה חוזר לתקופת הכרית, רק שהפעם אין רונאלדו שיתן גולים במקומו.

ולסיום, התלות שלנו בויניסיוס מחרידה. פציעה שלו ואין לנו מה למכור מול צ׳לסי