מחזור 26: ביי לליגה מוקדם, מוקדם מדי

אראוחו זה השחקן שבעל הסיכוי הטוב ביותר לנטרל את ויני לבדו. מדיי פעם הוא יברח לו אבל בסך הכל הוא עשה עליו עבודה יפה, ולא רק במשחק הזה. בכל מקרה לא זו בנקודה, הנקודה היא שהוא לא ניצל את האדג’יות של ויניסיוס כמו כל מגן שמתמודד מולו בליגה פחות או יותר כדי להשיג יתרון, ועל זה שאפו.

לגבי אנצ’לוטי כתבתי את דעתי עליו עוד לפני המשחק כשצפיתי כבר מה אני אראה בו. באמת שנמאס לי ממנו. חשבתי שנגאלנו מזידאן והכדורגל המשעמם שלו, קיבלנו כדורגל גם משעמם וגם לא יעיל במקומו.

מצחיק לראות את ההגזמות אחרי כל הפסד

בראייה אובייקטיבית היה משחק טוב של שתי קבוצות מצויינות שהיה יכול ליפול לכאן ולכאן
הגול של אסנסיו שנפסל זה אחד הדברים שאני הכי שונא בכדורגל, נבדל כלכך קטן שאף אחד לא שם לב אליו ולא באמת נתן יתרון להתקפה.

הפסדנו בצדק.
למאמן שעולה עם 4 קשרים, במשחק בו אנחנו חייבים ניצחון, לא מגיע לנצח.
על אחת כמה וכמה בקלאסיקו, ועל אחת כמה שאף אחד לא התקפי.
אנצ׳לוטי כרגיל לא מצליח בעונה השניה. לי בא מאמן שיבנה פה משהו. טוכל, קלופ, או אחד מאלה יתקבל בשמחה.

חוץ מזה פרז חייב לפתוח את הכיס. בנזמה כבר לא חלוץ ברמות הגבוהות. אין לנו מגנים, אין לנו קיצוני ימני.
חוץ מ4 העמדות החלו אנחנו יופי של קבוצה, אך בכל אלה אנחנו פשוט נפילה. תנו לי אפילו את סרג׳י רוברטו לאגף ימין ואני מבסוט.

ברכות לברסה על אליפות מוצדקת. הגנתית, אבל מוצדקת.

ויניסיוס השחקן הכי טוב שלנו אבל אי אפשר לשים בצד את כמות המצבים הטובים שלנו שהוא מבזבז בכמויות כל משחק. הוא לעולם לא יהיה באמת שייך לפודיום הזהב עם היעילות הזו. הוא מחרב משחקים סדרתי, צריך להגיד את זה.

בנזמה אגב כבר שחקן עבר.

משחק טוב של שתי הקבוצות? יכול להיות שראית משחק אחר?
אין פה הגזמות, יש פה דברים שאנחנו רורים מתחילת העונה והעיוור על הקווים פשוט לא רואה.
ברוך שפטרנו.

פעם ראשונה שאני מתבטא בכזו נחרצות, אבל זה כל כך מעצבן כי זה היה צפוי. ברבע השעה הראשונה זה היה אמור להיות 2-0. זה שקורטואה השאיר אותנו במשחק לאורך כולו והפסדנו רק בדקה האחרונה, ושגנבנו גול של אחד למאה משחקים, לא אומר ששיחקנו טוב ושהגיע לנו לא להפסיד.

ומילא זה היה קורה באופן חד פעמי, זה קורה בדרך קבע מולם, ולא רק מולם. ריאל מדריד לא יכולה להרשות לעצמה להיראות כך.

שתי קבוצות בינוניות, רק שאנחנו שיחקנו עם ויניסיוס לבדו בהתקפה ובנזמה שבעיקר הרס לו. שתי קבוצות מצויינות? לא יודע איזה משחק אתה ראית.

יש לך שחקן שבתקופה האחרונה בערך על כל 10 דקות משחק מחזיר בשער ועדיין קרוס עולה במקומו ופדה משחק קיצוני.

מסכים, ניסיתי להדגיש כמה המצב שלנו חמור בעמדת המגן

נאצ’ו וואסקז יכולים לתת הרבה יותר מקרבחאל הגמור, נאצ’ו מעמדת המגן השמאלי היה יותר טוב התקפית מקרבחאל בצד השני, נאצ’ו עדיין יכול לרוץ וקרבחאל לא.

לא מסכים שקורטואה שמר אותנו במשחק. ברסה היו טובים יותר אך גם לא מסוכנים מאוד. בסוף היו 3 מצבים טובים במשחק, ברסה כבשו את שניהם ואנחנו החמצנו את שלנו (רודריגו) ונהננו ממתנה.
לא היינו כאלה גרועים, אבל זה ממש בלט כמה אין לנו מה למכור מול קבוצה שלא מפרגנת לנו בשטח. כל המשחק שלנו בנוי על לבודד את ויניסיוס מול המגן שלו, ועדיין בחרנו לשחק עם 4 קשרים.
גם להפסיד צריך לדעת איך, ואנחנו כבר 3 משחקים פשוט לא שווים אפילו גול מול ברסה. משחק אחד גול ניחומים בדקה 95 ומשחק אחר שער עצמי שלא קשור למהלך המשחק. (ובאחר אפילו לא בעטנו לשער). הייתי מצפה שנלמד מזה, אבל לא. ממשיכים לנסות את אותו הרכב כאילו משהו ישתנה.

איך כתבתי בהתחלה, fool me once, shame on you, fool me twice, shame on me. אז מה נאמר על fool me thrice?
כאילו רק קרלו לא רואה את מה שאנחנו רואים? למה כל משחק צריך להתחיל בדקה 70?

נאצו לא משחק מגן ימני נטו כי אין מגן שמאלי
אלאבה גמור פיזית ונראה רע מאוד בעמדה הזאת, ומנדי…טוב נו, פה אני לא צריך להסביר

גם כשמנדי היה באנקר בצד שמאל לפני הפציעה נאצ’ו לא ראה דקות כמגן ימני, זה תמיד קרבאל שפרש ממשחק פעיל לפני שנתיים ועדיין משום מה קרלו ממשיך לתת לו חולצת הרכב.

אגב, מישהו מבין למה מנדי עלה היום במקום נאצ’ו שהיה מצויין ?

הסגל הזה צועק 4231. בזמן המועט של המערך הזה תמיד נראינו הרבה יותר טוב. מה שכן, על מנת לפצות על אובדן שחקן במרכז המגרש, הציוות צריך להיות עם שני קשרים אתלטיים(לא סבאיוס/קרוס). במשחקים מול הקטנות זה יאפשר את רודריגו כ-10 כשיש אגף ימין. במשחקים מול הגדולות אפשר לשחק עם ואלורדה באגף ימין כמו שאנצ׳לוטי אוהב ורודריגו עדיין כ-10.

צ׳אבי הגיע בעונה שעברה ולמעט ה4-0 ריאל עלתה לשחק באופן זהה. העונה זה עבד פעם אחת עד שהוא הגיב עם אראוחו על ויני והקשר הרביעי ומאז אנחנו עדיין משחקים אותו דבר ללא שום תגובה. ההגנה לא מספיק טובה כדי להצדיק את האין התקפה, אי אפשר לתקוף עם שני שחקנים.

הנה הוא מתחיל עם הזיוני שכל שלו. מתי הוא יזכיר את ה5-2?

אליפות במילא לא היינו לוקחים. אם ההפסד היום מקרב אותנו להיפרדות מאנצ’לוטי בסוף העונה אז טוב שהפסדנו.

אני כבר התייאשתי מלהתעצבן על קרלו. הביקורת עליו אותה ביקורת כי הוא ממחזר טעויות. אין לו שום עקומת למידה.

חייבים מאמן חדש בקיץ שיודע לבנות קבוצה. אי אפשר לדחות יותר את חילופי הדורות.

אתה צודק שזה היה ככה עד התקופה האחרונה
בתקופה האחרונה ראינו את נאצו הרבה יותר (גם בגלל פציעות אבל בעיקר בגלל היכולת)
בתחילת העונה הוא לא היה בהיררכיה מעל מנדי ואלאבה באגף שמאל, היום הוא כן (זה לא שחזרה מפציעה תמנע מאדון אנצלוטי לשים שחקן שמבחינתו הוא באנקר)
בתקופה האחרונה אני בטוח שאנצלוטי אפילו מעדיף אותו בימין וגם ראינו משחקים כאלו כשאלאבה פתח בזמאל ונאצו בימין

כולם כותבים לבנות קבוצה, אני דווקא חושב שיש לנו סגל מצויין שיכול לשחק כדורגל משהים רק שאנצ’לוטי דופק אותנו כל פעם מחדש.
כן צריך חיזוק, אבל לא לבנות מאפס, יש סגל מדהים עם שחקנים צעירים סופר מוכשרים ואתלטים.

זו לא התוצאה, זו הדרך. באמת שלא הייתי מתרגש אם היינו משחקים חיובי, אבל מגיע קלאסיקו ואתה יודע בדיוק מה תראה. ברצלונה לא גדולה, שבמצבה הנוכחי היא הגרועה ביותר מאז עידן טרום רונאלדיניו, ועדיין אנחנו אוכלים קש מולם, וזה לא רק מולם. להוציא את צמד המשחקים מול ליברפול שבאמת הייתה פאטתית וחווה עונה איומה בפני עצמה, אנחנו מאז ינואר מסריחים את הדשא. צריך לקרוא לילד בשמו.

אף אחד לא אמר לבנות קבוצה מחדש, אלא שהבניה של הקבוצה לוקה מאוד בחסר עם מספר עמדות שחייבות חיזוק (או שאין אופציה טובה בכלל, או שאין עומק)

העמדות שצריך לחזק: חלוץ מחליף (אמיתי, שישחק,יפתח ויבקיע ולא בובה), מגן ימני להרכב, ווינגר ימין להרכב. צריך מגן שמאלי גם אבל פראן גארסיה מגיע, מהמעט שראיתי הוא נראה די נחמד, לא יודע אם לרמה של ריאל, אבל גם אם לא אפשר לחיות איתו שנה אחת

תאר לך שהיה לו למי למסור,כשהוא עובר את המגן שלו הוא רואה רק צרצרים ברחבה כי אף קשר לא מצטרף ובנזמה נדבק לו לתחת באגף.

הרכש הראשון שאנחנו צריכים לעשות זה מאמן,מאמן עם רעיונות ודרך,מאמן שלא גונב דעת ויהיה מודע לחסרונות שיש לנו בסגל וגם יהיו לו מספיק ביצים לדרוש מהנשיא רכש כדי לתקן.