תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

יוכין הוא כתב שאני מאוד אוהב, לרוב הוא כותב לעניין ומנמק בצורה שגם אם אני לא מסכים אני יכול להבין את ההיגיון מאחורי הדברים. ביורו האחרון הוא מפרסם כתבה כמעט כל יום, וזה מורגש. האיכות בכתבות שלו מאוד ירדה מאז תחילת היורו, מרגיש שהוא כותב בכוח

בדרך כלל אין צדק בכדורגל, אבל אחרי שהנבלה גמר לפדרי את האירו וכנראה גם דפק אותנו עוד פעם כי פדרי יחמיץ פצוע לחודשיים עכשיו, אתה רוצה שאני ירחם עליו?

“לא פצע את פדרי בכוונה” רק לראות את החיוך שלו אחרי. הוא צריך להגיד תודה שהשופט נכנע לקרקס התקשורתי שהיה סביב קרוס ואיפשר לו לכסח חופשי.

מה אני יגיד אם גרמניה היו עולים הוא עוד היה זוכה ופדרי בבית חולים. מה אני יגיד? לא מזיל דמעה .

הקטע של קרוס ופדרי מתחיל לעצבן, קרוס עשה עבירה, זה לא שהוא שבר לו את הקרסול, עבירה אגב שיכולה לקרות בכל משחק כדורגל, זה לא עבירה מכוערת או יותר מדי קשה.
אני גם לא רואה שום סיבה שקרוס יתנצל על העבירה, זה שפדרי שחקן עם רגלי מרגרינה זו כבר בעיה אחרת.

אני מופתע

מדובר בטורניר גדול, ובשלב ההכרעה כל משחק קובע, ולכן כל טעות צריכה להיבחן ברמה כזו, הרי אפילו בצ’מפיונס מדובר בצמד משחקים שבו ניתן לתקן כל טעות בודדת. לכן יש הצדקה לבקר טעויות כגורליות (בתנאי ששומרים על פרופורציות).
ובלבלת אותי עם בחירת המילים “הרתיח אותי קצת”- אם הרתיח זה לבטח לא בקטנה…

משה נו באמת… אני ממש לא מעריץ של קרוס, מניח שעליי נמאס פסטיבל האוננות סביב הפרישה שלו כמעט כמו לך, אבל הוא שחקן שצמר גפן זה בטון לידו. כל הקריירה. פאול לא נעים, צהוב בכיף, אבל לגמרי פציעה שקורית ולא איזה כיסוח מכוון.

לא אכפת לי הפרישה שלו, אבל אתה חושב שהשופט היה נותן לשחקן אחר להשתולל כך? זה לא איזה תקל חד פעמי, היה צריך לקבל עוד שלושה צהובים על הצהוב שהשופט שלף לו…

אם זה היה הפוך ושחקן של ברצלונה היה גומר לאמבפה או גוד את השלוש חודשים הקרובים לא מניח שהוא היה מקבל תגובה שונה מהתגובה שלי.

בסדר הוא אגדה שלכם לא בא אליכם בטענות על זה , אבל מפריע שמנסים לומר לי שאני מגזים. ועוד עכשיו הופכים את קרוס ל"לקורבן" של יוכין. דרך אגב אני לא מחבב את יוכין.

הכעס של אוהדי ברצלונה לגיטימי ומובן. גם אני הייתי מתעצבן אם שחקן שלי היה נפצע אחרי תאקל, בטח מתאקל על ידי שחקן ברצלונה.

מה שכן מה שקרה קרה, ואם לבכות ולהתעצבן על זה יעזור לאוהדי ברצלונה להתגבר על זה - תפדאלו. אני בטוח שאם גאבי או שחקן אחר של ברצלונה היה עושה תאקל כזה על שחקן של ריאל מדריד הם היו קוראים לו גבר ושחקן נשמה.

אמרתי את שלי, וסיימתי עם זה.

כמו שכתבתי. אוקי תגינו על קרוס כי הוא היה שחקן של ריאל. רק אל תגידו לי שאני “מגזים” או תנסו להפוך את קרוס למסכן.

אם גאבי היה פוצע שחקן של ריאל? תלוי מי. קרוס פרש, אבל אם הוא היה פוגש אותו ושובר לו את הרגל הייתי מאריך לו את החוזה בשנה רק על זה

כמו שקראתי ב-One שיש אכזבה עצומה במחנה הספרדי שטוני קרוס התנצל רק בפוסט (הלוואי והוא סימס לו) ולא עשה זאת בחדר ההלבשה לאחר המשחק. כאילו חבר’ה הנבחרת שלו הודחה בצורה קצת טראגית והוא גמר את הכדורגל, אני חושב שהציפיות מוגזמות. מילא טוני היה שחקן ששובר רגליים וגם בואו הפאול שלו זה לא פאול של כדורגל אבל הוא לא עלה עם הפקקים לעין שלו, זה בעיקר מזל רע. הוא לא שם לו למטרה לפצוע את פדרי וקרוס בינינו לדעתי גם בשיאו לא היה מתקל מזהיר. פרופורציות.

אני בכלל דיברתי על מיכאל יוכין שיש לו את סגנון הכתיבה המעצבן שלו, שחצני, שופט שחקן לפי 90 דקות שזו לא מעלה גדולה לדעתי, פפה מגיבור לנבל וכדומה.

לא רק לברצלונה יש פצועים הנה קיליאן אמבפה בועט כמו ויניסיוס בתחילת דרכו מול השער, העניין הזה עם האף השבור והמסכה זה לא כיף בכלל וזה גם ישפיע עלינו.

קרוס לא מסכן בהקשר לפציעה, רק שהקריירה נגמרה במשחק עצמו, חלף הארכת הקריירה במשחק אחד או שניים.
ברור שיש מרמור על פציעה של שחקן מפתח, במיוחד בגלל הסטוריית הפציעות ואי הכשירות שלו בשנים האחרונות…
קרוס כבר אינו שחקן של ריאל, אם כי באופן טבעי אוהדי ריאל יפרגנו לו יותר מסתם שחקן.
רוצה לומר- התגובות של כולם כאן נראות הגיוניות, חלקן מהבטן וחלקן מהראש (בעיקר לפי הפוזיציה). נאחל החלמה מהירה ושלא נזדקק לפיצויי אופ"א על היעדרות

זה בדיוק הסיבה שהוא השתולל. הוא ידע שאין לו קרירה יותר. ושיש לו “אישור” מהשופט להשתולל.

אז מה? אם גרמניה היתה עוברת את ספרד זוכה והוא היה מקבל בונוס על ה"עבודה" שלו.

ברור שכולנו כותבים בפוזיציה, אני לא כועס שאתם “מחליקים” לקרוס על זה. רק אל תגידו לי לי שאני מגזים.

בגדול, ולא אישי נגד קרוס, אניו מרגיש שיש חוסר ישע נגד שחקנים שפוצעים שחקנים אחרים. אני מרגיש שעוברים להם על זה לסדר היום ושחקנים אלימים לא מקבלים עונשים שמגיע להם. מדגיש זה בגדול ולא נגד קרוס באופן אישי.

שחקן שפוצע בכוונה שחקן אחר צריך לקבל עונש מתאים ולא איזה הרחקה של משחק או שתים. ושופט "שעובר לסדר היום " על זה לא צריך לשפוט יותר כדורגל.

משה, בדקה ה6 של המשחק עדיין היה לו משחק שלם, ואולי גם חצי גמר וגמר לשחק. אתה מצייר את זה כאילו הוא עשה את זה בכוונה, וזה לדעתי דיי מטומטם. פדרי ולאמין שחקנים זריזים וקרוס אף פעם לא ידע באמת לתקל ולכן גם פספס אותם. אם על סמך ההיכרות שלך עם השחקן אתה חושב שהוא עשה את זה בכוונה, אז זה שלך. אין לי שום טעם לשכנע אותך אחרת.

הוא לא עשה עבירה אחת כמו שאתה בטח זוכר. זה היה רצף של עבירות. והוא עשה את זה בגלל שזה היה קרקס של “אולי המשחק האחרון בקרירה של קרוס השחקן”. אתם אלו שמתיממים פה לא אני.

אין לי בעיה שתחפש לו גם אלף תירוצים. אבל שוב אתה יכול לקרוא מטומטם ומגזים ועוד הרבה מילים למה שאני כותב.

אין לי בעיה איתכם, אני רק יגיד שאין לי איזה העדפה ריגשית, אני בעד ספרד רק בגלל שעכשיו היא הקבוצה היחידה שמשחקת כדורגל בטורניר המחורבן הזה, אז אני אני בעדה, אבל אין לי העדפה של ממש , אבל לראות את קרוס מודח עשה לי טוב על הלב. בדרך כלל אין צדק בכדורגל. הפעם הצדק הוגש.

אני רואה הרבה תגובות על זה שפדרי “שביר”.
זה חוסר הבנה מוחלטת בפציעות.
הכניסה של קרוס קורעת את הצולבת גם של אדאמה טראורה. תנוחו

מקור: יונתן קריא- פיזיותרפיה וספורט

פותחים פה על אגדה מהלכת כי שחקן בינוני וזניח שמרבה להיפצע נפצע ? פדרי כ’'כ פציע שיכול למתוח שריר מהחירבון של הבוקר ולהיעדר 3 חודשים.
עבירה רגילה שאם לא ה dna הדפוק של לבכות על כל דבר של אוהדי ברצלונה אף אחד אפילו לא היה מתייחס אליו, עבירה כמו עוד עשרות עבירות שבוצעו ביורו.

קרוס לא צריך להתנצל ולא לשלוח הודעות, מקסימום לציין שהוא מצטער שעבירה רגילה שלו גרמה לפדרי להתפרק שוב בפעם המאה.

מעניין, כי היא לא קרעה את הצולבת של פדרי אפילו.

איזה תעופה… מי שרק קורא פה ולא ראה עלול לחשוב שמדובר במשהו בנוסח הכניסה של דה יונג באלונסו בגמר 10. תיקול אלים ומסוכן במהירות גבוהה, בחיים לא בכוונה ובחיים לא אדום. רואים לכם חבר׳ה. אף אחד לא יכול לחשוד בי בחיבת יתר לקרוס או ״פוזיציה״ פה, אתם סתם מגזימים. להפך - אם זה לא היה קרוס, הייתם שוכחים עוד שבועיים מי פצע אותו.

עזבו אני ידעתי שאסור להכנס איתכם לדיון. אני פורש .

לפחות אל תנסו להיות מה שאתם לא.

כן, זה הפתיע אותי גם, כי הכניסה לא נראית חריגה לעין בלתי מזוינת וכי פדרי שחקן פציע מאוד.
ובדיוק בגלל זה הבאתי את הציוץ. אולי @Aimarito יכול להרחיב.

הכעס שלי במקרה של קרוס מופנה לשופט, לא לקרוס עצמו.
קרוס לא שחקן אלים ולא ביצע איזשהי עבירה חריגה.
השופט הוא האשם הבלעדי שקרוס סיים 90 דקות. העבירה על פדרי היא על גבול האדום, העבירה על לאמין היא צהוב ברור, והצעקות שלו לשופט אחרי העבירה על פדרי גם זה צהוב לפי החוקים החדשים.
היה צריך לסיים את הקריירה אחרי 6 דקות, לסיים כאשם בהפסד של גרמניה ולחסוך לנו את פסטיבל הפרישה.

ראיתי עכשיו תקציר של ברזיל-אורוגוואי, היו שם 10 עבירות של אדום רק בתקציר. הם בטח צוחקים שם על העבירה של קרוס על פדרי.
זה למשל נחשב צהוב לגיטימי (עבירה על רודריגו של ריאל)

מוזמנים לראות 8 דקות של עבירות