סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

אתר הזה חסום או שזה רק אצלי ובזק?

עובד אצלי בלי בעיות, אינטרנט הוט.

חסום אצל רוב הספקיות. תשנה את הDNS לגוגל ואמור לעבוד.

תרשום ביוטיוב עקיפת חסימת אתר סדרות לווינדוס/ios/android,זה פשוט.

שלום לכל העוקבים והצופים
לנוחיותכם, הלינקים לאפליקציות ולמדריכי העקיפה למיניהם מקושרים לטקסט למטה.

אפליקציית סדרות הרשמית:
להורדת האפליקציה עבור Android
להורדת האפליקציה עבור Android TV (בכתובת https://bit.ly/sdarot_android_tv) - יש להתקין באמצעות אפליקציית Downloader - מדריך וידאו להתקנת האפליקציה.

מדריכי עקיפת חסימה:
מדריך וידאו לדפדפן Google Chrome במחשב
מדריך וידאו לדפדפן Mozilla Firefox במחשב
מדריך וידאו לדפדפן Microsoft Edge במחשב
מדריך וידאו לדפדפן Google Chrome בטלפון Android
מדריך ל- iOS (אייפון), Windows ו- Mac, ולדפדפנים Google Chrome ו- Mozilla Firefox במחשב
מדריך וידאו לטלוויזיות LG
מדריך וידאו לטלוויזיות Samsung
מדריך וידאו ל- PlayStation
מדריך וידאו ל- Xbox
בהצלחה, צוות סדרות

מבין מה אתה אומר, אבל תמיד התייחסתי ל-2 העונות הראשונות של שובר שורות כסוג של גיבוש: קשות, מציקות, לא תמיד זורמות, ורק האיכותיים ביותר יעברו אותן. עברת? אתה ראוי להמשיך לצפות בשאר העונות.

יש לי כמה חברים שפרשו בסוף עונה 2,שנים אני מנסה להסביר להם מה הם מפסידים,ממש כמו התמונה המפורסמת של כורה הזהב שחופר וחופר ואז מוותר רגע לפני שהוא מגיע לאוצר.

@Dovi יש להם בעיה עם הטלוויזיות החדשות של סמסונג. העקיפה הזאת לא עובדת. כיף, נכון?

האמת היא שאני לא ממש בקיא בכל המדיות אבל זכור לי שבקבוצה שלהם בטלגרם יש הרבה הודעות עם המילה סמסונג אז כנראה שהתשובה היא כן…
אולי אפשר לעשות עקיפה בדפדפן אם יש בטלוויזיה הזאת

בווינדוס:
לכו להגדרות (לוח הבקרה לשעבר), רשת ואינטרנט, שינוי אפשרות מתאם, WiFi או Ethernet, מאפיינים, לסמן “פרוטוקול אינטרנט גרסה 4” וללחוץ על מאפיינים.

לסמן את “השתמש בכתובות שרתי DNS”
ואז יש מקום להכניס ספרות בין נקודות. זה אמור להיות ככה:
8.8.8.8
8.8.4.4

וזהו, ללחוץ אישור על הכל ולנסות להיכנס לאתר.

טוב, אז סיימתי את הקטע של להדביק את הפער ב"סמוך על סול", עם פרק 7 בעונה השישית. פרק שלא הפסיקו לכתוב ולדבר עליו מאז שיצא, ואני חייב להגיד - הוא היה…בסדר?

אולי זה בגלל האובר הייפ שראיתי מכל מקום, אבל אם תשאלו אותי - פרק 3 היה טוב יותר. ביי פאר. שלא תבינו אותי לא נכון - זה לא היה פרק גרוע. ממש לא. הסדרה הזו לא תוציא פרק גרוע גם אם יכוונו לה אקדח לראש. זה היה פרק טוב, או יותר נכון - פרק טוב ממוצע. אבל אילולא 5 הדקות האחרונות שלו, הוא היה מסתכם אצלי ב"זהו? בשביל זה כל הבילדאפ?".

יאללה, מחכה לחצי השני. בקוצר רוח.

מסכים איתך,פרק 3 היה הכי טוב עד עכשיו ובכללי אחד הפרקים הטובים של הסדרה.

אני מרגיש שאני רואה את סמוך על סול כי אני חייב. זה לא כזה מעניין ולפעמים מעצבן.
סיימתי את החצי עונה הזאת, אראה את החצי השני ואני שמח שנגמר.
תחזרו אליי כשתהיה סידרה על גאס או על מייק.

בינתיים עברתי ל severance כי קיבלה המון המלצות. בינתיים משעמם גם.
מוחי נח על עונה 11 של חסרי בושה, הגרסה האמריקאית. לדעתי סדרת חובה לכל מי שאישתו נרדמת מוקדם.

אני אישית אהבתי יותר את סול מאשר הייזנברג, שובר שורות היה מצויין אבל לדעתי האישית סמוך על סול עולה עליו.

נטפליקס קנתה את there will be blood ובלי להתכוון ראיתי אותו בפעם המאה בערך. By far הסרט הכי טוב שנוצר ever.

אני לא יודע מה אתם עושים עכשיו, ובכנות - לא ממש איכפת לי.

אתם צריכים לעזוב הכל, ולראות את “Barry”.

אין בעד מה.

סדרה משעממת ומיותרת… יש בה איזו חינניות מעייפת כזו… כמו של קומדיה רומנטית.

גם אני לא כל כך אהבתי. ראיתי את שתי העונות הראשונות, לא אראה את השלישית.

זמן טוב להמליץ על עונה 3 של The boys. כבר יש שלושה פרקים ראשונים ובעשירי לחודש יוצא פרק 4.

אני יודע שהיא לא קונצנזוס כי היא קצת קשה לעיכול, אבל אני חושב שהביקורות שם חדות מאוד הן לגבי השמאל והן לגבי הימין הקיצוני בארה"ב.

בשעה טובה כנופיית ברמינגהאם חזרה לעונה שישית. למה אבל בתקופת מבחנים, למה?