סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

יש לי בעיה עם סרטים שמשחקים בכוח על הנוסטלגיה של הסדרה. אחת הסיבות שאני לא רואה את כל הספינאופים של סטאר וורס, סטאר טרק, ואני נוטה להצטבר מרוב הפרוייקטים של מארוול שסובלים על אינרציה בעיקר.

אם כבר משהו שונה ויצירתי אני ממליץ בחום על every everywhere all at once. סרט שהיה חלוק מאוד ביני ובין החברים שלי שראיתי איתם את הסרט, אבל ברמה שהם בכלל לא אהבו ואני עפתי עליו בהגזמה. רוב הביקורות ברחבי העולם מהללות את הסרט (לא שזה באמת משנה, אבל יש מי שבודק).

בקיצור ממליץ.

ראיתי את טופ גאן החדש. עשה את כל מה שרציתי שיעשה. אולי אם היינו חיים בעידן של פעם שיצאו סרטים שבאמת אהבתי הייתי פחות מתחבר אליו. אבל בעידן שכל החרא יוצא, אני נהנתי מכל דקה בסרט הזה. עשה בדיוק מה שהבטיח לעשות. זה לא סרט שהעלילה זה הדבר הכי חשוב בו או לגרום לך לחשוב על מהות החיים והוא גם לא מתיימר להיות כזה, כך שאני לא כל כך מבין את הבעיה. זה מה שנקרא באנגלית popcorn movie .

מצטער, אבל אני באמת נהנתי מהסרט הזה. היה כיף וטום קרוז אולי חבר בכת מסוכנת ומטורללת אבל לתת משחק הוא יודע.

לא הסרט הכי טוב שראיתי בחיים גם לא הסרט הכי טוב שראיתי השנה, אבל הוא החזיר לי את הכסף בחזרה, הלואי שהיה יותר סרטים כמוהו ופחות מארוול המודרני…

נדב. בחיאת אל תשים את החרא של דיסני סטאר וורס וטופ גאן באותה נשימה. טופ גאן הצליח איפה שדיסני נכשלת פעם אחרי פעם.

מה למשל ציפית?

סבבה שהוא לא מתיימר להיות משהו ממש רציני אבל שיהיה טיפטיפה הגיוני. טייס שנכנס לבלאק ומתפוצץ לו המטוס כשהוא במהירות דימיונית של 10 מאך… ועוד שורד את זה… הכל היה צפוי מראש. ברור שהוא בסופו של דבר יטוס איתם להפצצת הכור, ברור שהם יתקלו בבעיות ושהוא יהיה הגיבור הגדול, ברור שכשיירטו אותו הוא לא ימות, וברור שגם כשהוא היה 3 על 1 עם הF14 הוא יחסל אותם. לא יודע, סתם קרינג’י לדעת. כל הדוג פייטינג גם היה קרינג’י, כמו דימיון של ילד בן 10… ציפיתי להרבה יותר, אבל אולי זה רק אני.

אקשן נוסטלגיה טוס קרוז וסרט בלי שום הטפות מוסר. קיבלתי הכל. טעם וריח אין מה להתוכח. אבל הרבה נהנו ממנו אז אני מניח שאני לא לבד…

אני זה שדיי לבד ומנסה להבין מה אנשים מצאו בזה, אז תודה שהגבת.
אולי בגלל שלא ראיתי את הסרט המקורי אין לי שום נוסטלגיה, ואולי בגלל שאני לא מעלי בדעתי את האפשרות של הטפת מוסר בסרטים אז זה מובן מאליו עבורי.

אל תרגיש רע , אתה אוהד ריאל מדריד. אז אתה לא מושלם. :slight_smile:
ברצינות, טעם וריח, אני מניח שלא כולם אוהבים סרטים מהסוג הזה . רק לתאם ציפיות לפני.

עד שיש בי משהו טוב אתה מציין אותו ואומר אף אחד לא מושלם? :unamused:

יש לי בעיה,אני מכור לדוקו ספורט,אני חושב שראיתי כמעט הכל מסרטי 30 על 30 של espn ועד הסרטים המצויינים שיצאו לאחרונה על פרגוסון וונגר דרך סרטים ששודרו ביום השואה בערוץ הספורט כמו ״פאשיזם וכדורגל״,יש משהו מומלץ שלדעתכם עוד לא ראיתי?(עדיפות לתוכן מתורגם לעברית) מדובר בהתמכרות קשה,תודה.

לא יודע אם שמעת על זה, קצת נישתי, אבל יש איזה דוקו-ספורט מוצלח יחסית בעולמות הכדורסל דווקא - זה נקרא “הריקוד האחרון”.

עריכה: כמה חבל שלא משנה כמה אני מנסה, סרקזם פשוט לא עובר בכתיבה.

כמובן שצפיתי כבר.
ממש לא מוגבל רק לכדורגל,יצא לי לראות דוקו גם על בייסבול ופוטבול ולהנות מהם מאוד למרות שבחיים לא ראיתי משחק מאחד הענפים האלו.

יש דוקו על ענפי ספורט סקוטיים מסורתיים, כמו זריקת בול עץ או הטלת גרזן. בסגנון של האיש החזק בעולם
לא זוכר אם זה היה בסלקום או בנטפליקס.
יש גם סדרה של ראקוטן על בארסה, כשהם היו הספונסרים הראשיים. אפילו אותי זה לא עניין, אבל אמרת שאתה מכור.

אל תגזים.
יש גם את הסדרה על ראמוס באמאזון אבל היא גרועה והפסקתי אחרי 3 פרקים.

יש את הספר של @Raulito-7 על ריאל מדריד. הנה קיבל ממני פרסומת בחינם :slight_smile:

אני נהניתי מהסדרה על לידס של ביילסה. נראה לי תהנה גם.

יש איזה סרט על ביילסה שלא .תראה?

:slight_smile:

הדוקו על פורמולה 1 אחלה אם איכשהו עוד לא ראית

המלצה לדוקו על כדורגל שמבחינתכם חובה לצפות בו?

כדורגל זה דוקו…ממליץ לך לראות את העונה החדשה של לה ליגה

ממליץ בחום על סנדרלנד עד המוות.

הסרט על פרגוסון(yes vod)
הסרט על וונגר (yes vod)
הסרט על פלה (נטפליקס)
להפוך לאלופים (סדרה על הזוכות במונדיאלים בנטפליקס)
עלייתה של הפריימיירליג-סדרה (yes vod)
וכל סרטי 30 על 30 של espn שקשורים לכדורגל מעולים.
יש עוד הרבה,אשתדל לעדכן כשאזכר.