סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

הביקורות המוקדמות חיוביות, בינתיים, אבל זה לא אומר כלום.

פשוט -

• לא צריך לצפות לדברים שלא אמורים לקרות - זה לא “משחקי הכס”/“בית הדרקון”, לא יהיה, וגם לא אמור להיות. זה הרבה יותר “לכל המשפחה”, בהתאם למקורות שעליהם הסדרה הזו מתבססת. אם כבר, במובנים מסויימים זה יותר דומה ל"הארי פוטר", מאשר ל"שיר של אש ושל קרח".
  • אם משהו שקריאת סיפורי טולקין לימדה אותי, זה שסבלנות זה משהו חשוב. רק ש…זה לא קיים היום, אז בעיה. הרבה דברים שם מתבשלים על אש קטנה. מאוד מאוד מאוד קטנה.

אבל על מי אני עובד - ההשוואה בין עולמות הסדרות הזו בלתי נמנעת, ואנשים לא יוכלו לעשות את ההפרדה.

כמובן הביקורות המוקדמות זה של אנשים שבחיים לא היו כותבים משהו רע על סדרה שיש בה כל כך הרבה דברים “נכונים” פוליטית.

אופתע מאוד מאוד מאוד אם זה לא יהיה זבל טהור ומזוקק של Woke מבחיל מהזן הנמוך ביותר עם girl Power and diversity.

בנתיים זה נראה כך, נקווה שאכן כך יהיה. לפחות זה יפרנס לנו המון ערוצי יוטיוב שצוחקים על אמזון.

אני חייב להודות שבית הדרקון מפתיעה אותי לטובה. אומנם קצב של הסידרה איטי אבל משהו בדיאלוגים ובתככים שם טיפ טיפה מזכיר לי את הסידרה המקורית (בשיאה) שימשיך כך, לא מצפה ליצירת מופת אבל בהחלט שתי פרקים ראשונים לא רעים בכלל. חשבתי שזה יהיה אסון אולי אני יאכל את הכובע בסוף…

בקשר לRING OF POWER

ספוילר זה הסצינה הכי חשובה בפרק הראשון:

וואלה, שני פרקים ראשונים תענוג. מחזיר אותי 15-20 שנה אחורה, לימי ה-D&D העליזים.

ולכל מבקרי הPC למיניהם - סורי, אבל אפילו לרגע אחד במהלך הצפייה לא הרגשתי שמשהו מלאכותי הוכנס.

אגב, למי שצופה דרך אמאזון ולא דרך סדרות - גם שם הם תרגמו dwarfs לגמדאים?
מניח שצריך להגיד תודה שלא נאלצתי לקרוא על עלפים, או בני לילית, רחמנא ליצלן.

ראיתי רק את הפרק הראשון, בינתיים, ואני מרוצה.

הבעיה היחידה שלי, בינתיים, זה שלדמות הראשית יש את הכריזמה של ג’ון סנואו. כלומר, אין כריזמה. אבל יש עוד תקווה לשינוי.

לגמרי.

כן.

אני סיימתי את סמוך על סול.
לא הבנתי ממה ההתלהבות בפרק האחרון.
בכלל, סבלתי בעונה האחרונה אבל הייתי חייב לסיים את זה. השתעממתי בכל מה שקשור לסול ורציתי רק את מייק\גאס\לאלו.

אני אוהב את טום קרוז כל כך.

https://twitter.com/icemavs/status/1566540099663171584

מישהו ראה פה את הדוקו על החזיר AKA פיגו?

מאיזה נקודת מבט זה מובא ? זה אוביקטיבי או עוד יח"צ לפיגו?

ראיתי,סרט מעולה,אם כבר מי היחיד שיוצא שם טוב זה פלורנטינו.
פיגו והסוכן במלחמת גרסאות והנשיא של ברצלונה גספר בכלל יוצא אידיוט רציני וגם מודה בסוף בהיותו הנשיא הגרוע בתולדות ברצלונה.

חוץ מזה מתראיינים שם גם פפ,היירו,רוברטו קרלוס ועוד כמה שמות מעניינים שתמיד כיף לשמוע את הזוית שלהם.

אני דווקא הרגשתי אחרת, פלורנטינו קיבל שם תדמית לדעתי של מאנייק, גספר הקורבן ופיגו מאפיונר חסר אמינות. לאחרון יש גם לוק כזה.

ברתומאו ורוסל לקחו את זה ממזמן…

מגיל 19 מסתבר…

לגמרי. זה די משעשע אבל לואיס פיגו הוא ליהוק מושלם לבערך כל סרט גנסטרים אפשרי, ונדמה שזה היה כך בצעירותו לא פחות מבגרותו.

החלק האולי פחות משעשע הוא שלפחות מאיך שהסרט מציג אותו, ייתכן שגם באופי הוא מתאים לשם.

לפי מה שאני מבין גם גספר השאיר חורבה כלכלית אחריו,וזה אחרי כמה שנים ללא תארים,ברתומאו לפחות זכה בתארים.

ובגלל שמדובר בעסקים: מאניאק=תותח.
איך שהוא שיחק בתקשורת,הכניס את הסוכן לכיס,שידר רוגע לכל אורך מסע הבחירות למרות הזיגזוגים של פיגו והשיא שהוא מתיישב להתראיין ואומר בביטחון:״אני מספר את האמת כי אני הגיבור של הסיפור״,הבן אדם כוכב.

אז… גם אני ראיתי אתמול את הסרט על פיגו. דבר ראשון - אחלה אחלה סרט.

לגבי פיגו עצמו - מאפיונר? לא הייתי אומר, אבל בהחלט נראה כמו אחד שיצא מסרט כזה, בתור הזה שתמיד מסתבך. קיבלתי רושם שהוא פשוט לא העיפרון הכי חד בקלמר מצד אחד, ובחור לא אמין מצד שני. זה לא רק בארסה-ריאל, מסתבר שהייתה פארסה נוספת בתחילת הקריירה שלו.

גאספר נראה אידיוט לכל אורך הסרט וכשמגלים מה ה"הישגים" שלו במהלך הקדנציה, אין ברירה מלהסיק את הדברים.

לגבי פלורנטינו, הוא פשוט מלך. קר, מחושב, אשף תקשורת מהשניה הראשונה מצד אחד, תווה עסקים בלתי אפשריים מאחורי הקלעים מהצד השני. לראות אותו, מועמד אנונימי, מול הנשיא הנוכחי ובטח מול גספאר הלחוץ - רואים שזו רמה אחרת לחלוטין. אליטה של אנשי העסקים ומדרידיסטה אמיתי. הדבר הכי טוב שקרה לריאל מדריד במאה ה-21.

אני לא יודע אם זה המקום אבל באשמת הבנות שלי שכבר כמה שנים עושות תורנות על מאשה והדב אני חזק בקטע וחייב לשאול: מתחת למיטה של הדב יש סיר. מה הקטע?

זה סיפור רוסי עתיק אז זה לא באמת מוזר.
בדרך כלל היה חור בחצר ולשם עושים צרכים.
סיר לילה זה או לילדים או כשיש מינוס 40 בחוץ. תבחר את האפשרות העדיפה עלייך.
מקווה שעזרתי.

אם כבר סרטים מצוירים ברוסית, אני מקווה שאתה מכיר את “נו פוגודי”. הזאב שמנסה לתפוס את הארנב ולא הולך לו. דומה לקויוטי ורודראנר, עשוי מעולה וכמעט ללא מילים.

בטח מכיר. באחד מגני התקשורת שעבדתי היו כמה ילדים רוסים שכל הזמן ביקשו נו פגאדי ולא היה לנו מושג מה הם רוצים, בסוף הקלטנו אחד מהם והשמענו לדוברת רוסית שהסבירה לנו. אחלה סרטים!

אונס את הדיון הזה לצורך זה כי אין ממש מקום אחר:

יש כאן שחקני XBOX ל-FIFA או NBA2K שמחפשים פרטנר אונליין?