סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

אחחח סאות׳פארק, אחת הסדרות האוהבות עליי ביקום. חבל שיש כל כך הרבה עונות ופרקים ואני כבר לא יודע איך לצפות בזה בצורה נורמאלית. הייתה תקופה שצפיתי הכל מההתחלה מהעונה הראשונה עד הרביעית בערך, אבל זה קשה לעמוד בקצב.

תודה שיש את הסדרה הזאת.

סייברפאנק האנימה הפתיעה אותי מאוד לטובה. אנימה ראשונה שלי בחיים. חייב עוד!

אחרי הקלאסיות (Attack on Titan, Full Metal Alchimist, Naruto, One Piece, death note ועוד) תראה גם את Steins Gate. או אם יש לך אנדוריד תוריד את הVisual novel ותקרא את הסיפור הזה.

Ps. תתחיל לראות אנימה ספורט, אני ממש מאוהב ב Diamond no Ace.

אני אוסיף את בליץ’. היא מאוד אנדרייטד, וסבלה מהרבה הייט בזמן אמת עקב כמות גדולה של פילרים (מה שלא מפריע לראות את הסדרה כיום בבינג’. אפשר לדלג עליהם בקלות), למרות שלא היו להם אפשרויות אחרת.

היא אמורה לחזור בחודש הבא אחרי עשור, כדי להשלים את הסאגה האחרונה, שאמורה לרוץ בשנתיים-שלוש הקרובות. הקרנות של שני הפרקים הראשונים בשבוע השעבר ביפן גרפו ביקורות סופר חיוביות.

ואו מזמן לא היתי בהייפ כזה כלפי סרט של מארוול…

https://twitter.com/GuyGold3/status/1574868943768018944

הדבר היחיד ביקום הקולנועי הזה שעוד איכשהו, בטעות, קצת, יש לי ציפייה ממנו.

אבל תגידו מה שתגידו - ראיין ריינולדס הוא גאון שיווקי.

ראיין ריינולדס גאון. הגיע עם 0 רעיונות, פרסומת לג’ין שלו ועדיין הצליח להרים היית מטורף. הדבר היחיד של מארוול שאני מחכה לו.

קח, יש המשך -

ספויילרים ל"לוגאן" בסרטון וזה…

אפשר להתבאס רגע מזה שאי אפשר להתחמק יותר מליהוקים? היה ככ כיף להתחמק ממידע על הסרט ולהיות מופתע מכל מיני הופעות אורח, אבל היום זה כבר בלתי אפשרי. יש לי כמה חברים שהצליחו להתחמק מהאלק בראגנרוק, וזה היה מטורף. היום גם זה כבר לא אפשרי.

אם כבר אנימה הועלתה פה, מישהו שראה את my hero academia?

אחרי שראיתי את נארוטו (עד גבול מסויים), בליץ’ וכו’ מצאתי ממש לפני החתונה שלי את הסדרה הזאת ולא הפסקתי מאז (עונה 4), מומלץ בחום!

מסכים. הgo fuck yourself של וולברין בריבוט המצוין היה שווה לבדו את מחיר הכרטיס.

אני מניח שאפשר לעשות פה ספוילר לוולברין?

אם מישהו פה עדיין לא ראה את הסרט האחרון של וולברין מגיע לו כל ספוילר שבעולם.

https://twitter.com/kenjeong/status/1575859401885646848?t=o73iOL07Xr0IA4-8cCE_2Q&s=19

200 (5)

אשמח אם הסרט ידרוס את עונה 6 ויתכחש לקיומה.

ראיתי עכשיו את הפרק השישי של בית הדרקון. העונה עד עכשיו היתה טובה אבל הפרק השישי ממש אדיר. יאללה מזמן לא התרגשתי כך מסידרת טלויזיה. רק רציתי לשתף :slight_smile:

איך יש לך סבלנות לחכות שבוע בין פרק לפרק?
אני מחכה שהעונה תיגמר, ורק אז רואה . תמיד עושה ככה.

למי שאוהב אקשן והומור בריטי, slow horses פשוט מעולה.

סירי, מה זו גזענות?

(למתקשים: “לוחמת” הוא סרט על נשים אפריקאיות לוחמות. בתמונה? אכן נשים אפריקאיות לוחמות, אבל…אמממ…מסרט אחר).

בשעה טוב הורדתי דיסני פלוס. לזכותם אני אגיד שיש להם את המבחר הכי גדול שיש והאיכותי ביותר. כמו כן הכול באיכות hd מינימום.
אבל, הממשק שלהם גרוע למשתמש הקצה. והדבר שהכי מרגיז אותי זה שהכול נתקע תיך כדי הסרט. זה ברמת החובבנות.
אז שתי שאלות לחברים פה-
1- גם לכם יש אותם בעיות?
2- אם כן, איך יכול להיות שיש להם כל כך הרבה משתמשים בעולם שמקבלים מוצר נחות ומעליב?.

לפי מה שהבנתי זה בעיה בעיקר אצלנו ואצל השכנים. ברוב העולם זה לא כך.

למה לעזאזל אתה משקיע במוצר שהוא בינוני מהתחלה?