סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

אני כבר לא צופה בשום דבר שדיסני מוציאה. הכל כל כך בינוני . אחרי התחלת העונה של המנדלוראין לחלוטין הפסקתי את הצפייה בכל מה שיוצא משם.

אני רק ישאל שאלה, בעולם קפיטליסטי, תאגידי ענק לא רוצים להרויח כסף? הם לא שמים לב כמה הם מפסידים על זה? לא מבין את זה… משהו פה מסריח

אני קורא את אבנר שביט וזה לא מפסיק להצחיק אותי.

אני כבר מזמן הפסקתי ללכת לקולנוע. רק סדרות ולפעמים סרט בבית.
אני כבר כמה שנים בדעה שכל התסריטאים הטובים הלכו לסדרות. אפשר לספר סיפור יפה בכמה שעות ולא בשעתיים, והם גם מתפרנסים יותר טוב מזה לאורך זמן.
לי כצופה יותר נוח לראות את זה בפרקים קצרים, מתי שיש לי זמן, בלי רעשים וריח פופקורן.

אני האמת מרגיש די ההפך. בשנים האחרונות ממש מיציתי את החוויה של לצפות בטלוויזיה - יותר מדי סדרות שנמרחות ללא מטרה ורק מנסות לסחוב עונה אחרי עונה במקום לספר סיפור, וגם הטובות לא תמיד מספיק טובות כדי להצדיק השקעה של 6-10 שעות.

אני מרגיש כשאומרים “קולנוע” זה מונח רחב מידי - יש הרבה דרכים לחוות סרטים, ללכת להקרנה בחמישי/שישי ב22 באיזה אולם סינימה סיטי אקראי = מוות. וגם אין מה להגיד - דיסני בלעו חצי מהתעשייה והם עושים בעיקר חרא סרטים כרגע.

אבל אני חושב שאין תחליף למסך imax ויש עדיין מספיק סרטים טובים שיוצאים. יש סרטים שאני אפילו חושב שלא יעבדו במסך ביתי. ג’ון וויק 4 על מסך טלוויזיה הוא סרט די סתמי אבל בimax זה היה חוויה אמיתית. גם משהו כמו ביוגרפיה של שלוש שעות כמו אופנהיימר הייתה מרתקת על מסך גדול. הקרנות באמצע שבוע או הקרנת חצות בשישי, זה הקרנות חצי פרטיות לרוב. מודה שזה מייצר חלון זמן די קטן לתפוס סרט שרוצים, אחרת באמת עדיף סרט בבית.

קולנוע לא הוליוודי זאת גם אופציה.

לגמרי. עד היום כואב לי שהארי פוטר יצא למסכים לפני שעלה קרנן של סדרות לעומת סרטים.

אם לא מפריע לך הארי טרנס, הרמיוני פליפינית ורון שחור אז הולכת לצאת סדרה של הארי פוטר בקרוב :slight_smile:

אין לך מילת סליחה לפורום?

לא אמרת שמארוול אמור להשתפר בשלב הזה?

יאללה מכות.

הצרה DC יותר גרועים מהם…

שים לב שכל ההפקות של מארוול חוץ מדדפול 3 (שמדורג R ואמור להיות הכל חוץ מזבל דייברסיטי) נדחו, והסרט הבא שלהם אחרי דדפול יוצא בפברואר 2025.

יש הפקת לקחים. דרדוויל שהייתה אמורה לצאת בסוף 2024 או תחילת 2025 כבר כמעט סיימה צילומים - מארוול החליטו לעשות לה scrap. כותבים לה תסריט חדש, ויצלמו אותה מאפס בהתאם לתסריט שיגיע. אין תאריך חדש אפילו.

הם רוצים להפסיק לדמם כסף. ואני בטוח שפייס 6 יראה אחרת. אם לא, אז אני אתנצל לא רק בפני הפורום, אלא גם בפני עצמי שהיו לי תקוות כנות ואמיתיות.

true

אני באמצע הדרך של הסדרה על בקהאם (עברתי פרק וחצי בינתיים), ואני חייב לציין שאני מאוד מופתע לטובה. בשונה מדוקו ספורט אחרים שמרגישים מיותרים לחלוטין עם 0 מידע חדש, הסדרה הזו מנסה, ומצליחה, להציג לנו בעצם את נקודת מבטו של בקהאם (וויקטוריה) לאורך האירועים המרכזיים בקריירה שלו.

זה לגמרי מרגיש שהזוג בקהאם מכניס אותנו לבית שלו בפתיחות ולבביות כנה ואמיתית ואני באמת מרגיש שאני מקבל לרגע הצצה על מה זה אומר להיות הזוג בקהאם. זו גישה שונה מאוד ביחס לדוקו אחרים (למשל זה על ג’ורדן), ובאופן מפתיע די מעניינת אותי (מפתיע כי בגדול חיים פרטיים של אנשים מאוד לא מעניינים אותי).

אגב, בכלל, דיוויד בקהאם עושה רושם של אדם מאוד לבבי וחברותי ולא משהו שהייתה מצפה מאייקון כזה גדול. כן, זה ערוך וברור שהוא תחת מצלמה, אבל אני לגמרי מאמין ללבביות שלו.

גם אני מאמין שבקהאם הוא אדם חמוד במיוחד ולא רק בגלל המצלמות.

רק לראות את התגובות שלו בזמן שהם מנסים להעליב אותו. קלאס הבן אדם.
יש מצב שבאמת מדובר בבחור החמוד בעולם, עם מתחרים רציניים כמו אהרון גורדון ואנדרה רובלוב.

אתה חייב לשים לי פה קטע של קורדן האדיוט? מה עשיתי שמגיע לי לראות אותו?

המלצת צפייה: The Talented Mr. Ripley.

סרט מעולה (מבוסס על ספר בעל אותו השם), לגמרי הצליח לגרום לי להישאב לתוכו עם רמת מתח עולה ויורדת בהתאם להתקדמות העלילה. אין הרבה סרטים שמסוגלים לכך.

אם אהבת, אז סתם בשביל שתדע - ב-2024 תצא מיני סדרה (או סדרה מוגבלת, איך שלא יקראו לזה), בשם “Ripley”, שהיא מעין חידוש לסרט/ספר, עם אנדרו סקוט (“שרלוק”, “פליבאג”).

תהנה.

@dmitrys התחלת את העונה החדשה של “סוסים איטיים”?

עוד לא, לפני כמה ימים ראיתי שעוד לא עלתה כולה, אז התחלתי משהו אחר.
“סוסים איטיים” היא סדרה כל כך טובה שצריך לראות אותה בשקט כשיש זמן פנוי, לא לחכות שבוע לכל פרק. עשיתי את הטעות הזאת עם “סיילו” (כי לא חשבתי שהיא כל כך טובה) - לא עוד.

סרט מעולה שמבוסס על ספר מעולה.
ידעו לעשות סרטים פעם.

יש אלוהים

מאחר ובשנתיים האחרונות כנראה שהפסיקו לייצר סדרות טובות (לא ראיתי שום דבר ששווה צפיה מאז שהיורשים נגמר) החלטתי להיות אמיץ ולצלול לסרט “האירי” ופשוט להפוך אותו למיני סדרה (ראיתי אותו בחמישה חלקים). מאסטר פיס! פשוט תענוג צרוף. לא מבין למה סקורסזה הסתפק רק ב3.5 שעות. הייתי יכול לראות את דה נירו עוד 50 שעות בתפקיד הזה ואת ג’ו פשי המעולה ואל פאצ’ינו. לא מבין איך אף אחד לא אמר לי לראות את הסרט הזה. בושה לת’רד הזה!

ואז בא @EHUD ושואל למי יש 4 שעות פנויות כדי לראות את היומולדת שנה שלנו מאז שחזרנו להיות אלופי העולם… אין לי 4 שעות ויש דברים שאי אפשר להפסיק באמצע… אני הולך לצלול לפילמוגרפיה של סקורסזה וכשאצא ממחילת הארנב הזאת, או אהיה חולה לאיזה יום שלם, אראה את הגמר ההוא ששווה יותר מכל סרט או סדרה.

יש לך טעם שונה מהרוב אם לא לומר מוזר.
הפסיקו לייצר סדרות טובות? אוקיי.
ניסיתי לראות את הסרט הזה לפני כמה חודשים ונמאס לי אחרי חצי שעה. בסדר, עוד סרט של דה נירו מפיונר, יש דברים אחרים יותר מעניינים בטלויזיה.

דבר אליי דימה! מה לראות?

זה בדיוק הבעיה שלי בסוג הזה של הסרטים, איך אתה מצליח להשאר מרוכז כל כך הרבה זמן. באמת שווה את זה?