סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

ראיתי את הסרט על נובה.
היוצרים ניסו להיות עדינים. יש הרבה סרטונים רעים שלא הופיעו.
הטבח הזה. במסיבה. זה הדבר שבאמת שבר אותי. כל כך הרבה אנשים טובים הלכו לנו.
ואז הבנתי שהאנשים שאני הכרתי אפילו לא מופיעים.

האירי סרט נוראי באמת
ראיתי את כולו אבל זה היה עינוי שיכל להסתיים אחרי שעה

הטעם שלי הוא כנראה מאוד שונה מהטעם שלך.
אני רואה בעיקר סדרות פשע, דרמות פשע, הומור, אקשן ,מדע בדיוני. גם דוקו .
אם אתה אוהב אחד הסגנונות האלה, אני יכול להגיד מה אהבתי.
אבל אתה יכול לסמוך על חוכמת ההמונים - ללכת לאתרי דירוג כמו IMDB , לבחור ז’אנר, ולראות מה אחרים אהבו. (בהנחה שמי שנתן את הציונים זה אנשים אמיתיים ולא צ’טGPT כלשהו)

התחלתי.
זה מעולה כמו העונות הקודמות. באסה שזה רק 6 פרקים לעונה.

מישהו ראה את rebel moon?

ראיתי את הספישל החדש של ריקי גרויס , די מאכזב, כן הבדיחות שלו על הwoke מצחיקות אבל לא יותר מזה.

בתור אחד שגדל על מופעי סטנדאפ בילדות באמת פחדתי שהסטנדאפ מת ואי אפשר להחיות אותו. בגלל כל תרבות הביטול שיש בהוליווד בשנים האחרונות. הספיישלים החדשים של ריקי ג’רוויס ודייב שאפל נותנים לי תקווה שעדיין יש חיים לאומנות הזאת. מאוד מומלץ.

בלי לבדוק. אני בטוח שאותם מוחות זחוחים שעמדו מאחורי קלאופטרה עשו גם את אלכסנדר. אני לא יודע למה אני תמיד נשאב לצפות במשהו מתוך ידיעה שזה יהיה רע. אבל אני נשאב.
לנושא, זה אומנם פחות בוטה מקלאופטרה אבל גם פה לקחו את הדמות הגדולה בהיסטוריה ונתנו משמעות לשמועות ופחות לתאכלס. הניסיון העלוב שלהם להוציא את מלכת פרס כאישה מחושבת פשוט פתאטי. והניסיון הבוטה שלהם להפוך את את אלכסנדר הגדול כדמות שפועלת מהבטן ולא מהראש היא מופרכת, מעליבה ובעיקר מסוכנת למי שבאמת אכפת מההיסטוריה האמיתית.
מנגד, יצא חודש שעבר סרט על הואן אריקים, אומנם לא גדלתי בתקופה שלהם אבל הסיפור וההשפעה שלהם תמיד היה נוכח אצלי.
קשה לי להאמין שבסרט אחד יצליחו להכיל טרגדיה כל כך גדולה (בטח שאתה רואה את זאק אפרון כשחקן ראשי), אבל זה סרט שחייב לראות.

אני חובב היסטוריה אבל לא ראיתי את אלכסנדר ולא מתכוון. גם לא את קלאופטרה.
שמעתי פודקאסט עליו, די משכנע. הוא היה בעצם היטלר ברברי כזה, והאימפריה הפרסית הייתה המערב הדמוקרטי הנאור. בכל מקום שאלכסנדר הגיע, הוא זרע הרס, רצח ומלחמה, ולא עצר לרגע בשביל להנות ממה שהוא כבר כבש.
לא דמות שהייתי מאדיר , אבל לא שואלים אותי.

כל עוד לא הפכו את אלכסנדר ללסבית שחורה דו מינית תגידו תודה.

נ.ב

תהיתי אם כדאי לראות. כי הטריילר היה מעניין, מנגד נמנעתי כי אני גם לא לוקח ברצינות בחירות סרטים שהן לא קומדיה של זאק אפרון. אולי אלך לראות, גם חשבתי לראות את ארגייל אם מישהו כבר ראה ויכול להמליץ.

דרך אגב יצא סרט חדש על אלכסנדר?

סדרה בנטפליקס. אל תלך לראות.

רק תאגיד רקוב כמו דיסני מסוגל לא רק להחליף את גוני דפ אלא גם הדמות הנשית שמחליפה אותו אמורה לגלם פיראטית שנולדה באירלנד. כמה אירים בתקופה ההיא אתם חושבים היו בעלי גוון עור שחור?
https://twitter.com/unlimited_ls/status/1755287281059918170

זה פשוט לא יאומן זה כאילו שהם בכח אבל ממש בכח מחפשים לפשוט רגל…

כן זה רק שמועה , אבל התאגיד הרקוב המצחין הזה בהחלט מסוגל לזה. שיפשטו רגל ובמהרה בימינו…

טוב ראיתי ארגייל. אל תלכו, סרט על הפנים.

יש לי שאלה שבטח תוציא אותי אידיוט אבל אני רוצה לוודא:

כל הפאנליסטים שיושבים 24 שעות בתכניות אקטואליה - הם מקבלים על זה כסף? משכורת? פרילנס?

כנראה שלא.
https://www.google.com/amp/s/www.israelhayom.co.il/culture/tv/article/14302910%3Famp=1
זה צעד חשוב לקידום קריירה או עסק עבורם, אבל הם לא מקבלים שכר חודשי או שעתי.

הם גם לא נמצאים שם 24/7. תפתח טלויזיה בשעה מסוימת, ואז שעתיים אחרי, ותראה שכל הפאנל התחלף.

לפני כמה שבועות כתבתי כאן על הרושם שקיבלתי בצפייה בדוקו על בקהאם שנדמה שמדובר באדם נחמד מאוד ואותנטי מאוד.

אז היום צפיתי באנטיתזה לבקהאם, וזה הדוקו בנפטליקס על טיילור סוויפט, מיס אמריקנה (זה לאן מתדרדרים כשכבר יומיים שוכבים במיטה עם חום) . אין לי מושג איך אנשי יחסי הציבור שלה בכלל אישרו לאסון כזה לצאת, אבל מהרגע שהסרט התחיל ועד שנגמר לא האמנתי לאף מילה שיצאה לה מהפה.

הכורח להגיד את כל מה שנכון, יפה, ו"בצד הנכון של ההיסטוריה" היה כל-כך מאולץ ומזויף, שזה לרגע לא הרגיש כמו דוקו. יצאתי משם עם הרגשה שמדובר באדם פלקאט ומשעמם עד זוב דם. אפס עומק.

אם היית אוהד פוטבול היית מקיא מזמן…

אין ספק לגבי ההצלחה שלה - לא ניתן לערעור. עם זאת, בשנה האחרונה היא החלה לצאת עם טרוויס קלסי שחקן על-היסטורי המשחק בעמדת ה TE בקבוצה המצליחה קנזס סיטי צ’יפס.

הצ’יפס לקחו את הסופרבול שנה שעברה ולפני שבוע השלימו דאבל, גם את של השנה. הקלאוז-אפ על מיסיס סוויפט כל כך דוחה במשחקי הפוטבול וכיאה לאמריקאים זה עבר את גבול הטעם הטוב הרבה מעבר לקו, פשוט שנאתי אותם. את האמריקאים, את הצ’יפס, אותה, איכסה

אם כבר דוקו על סלב , אז שוורצנגר בנטפליקס מצוין.

ואני כבר קיוויתי שמישהו יגיד פה שעצם זה שפרגי מתראיין לדוקו של בקהאם זה חטא.
מת כבר לראות דוקו על פרגי. אין דמויות כמו פרגי. פאקינג לזרוק נעליים על אותו בקהאם זה משהו שחייב שחזור.