סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

יש סרט עליו ביס דוקו,סרט מעולה.

אפשר גם לקרוא את האוטוביוגרפיה המצוינת שלו. גם צורת ההסתכלות שלו על כדורגל מעניינת וגם יש את כל הריכולים שעוזרים להשיג את פסגת רשימת רבי המכר. יש פרק שלם על בקהאם (ואחד על רוני, אחד על רונאלדו וכו’).

תודה חברים. בהחלט אקרא את הספר. יס לצערי אין לי.

מנאייכ, איזה פרק סיום!!!
איזה סדרה מצויינת!!!

סדרה באמת מעולה, נהנתי ממנה.
קצת ביקורת: (זהירות ספויילרים)
.
.
.
.

• לטעמי התעללו יותר מידי בגופה של ברק העונה עם אובר פרשיות והסתבכויות שדחקו אותו לפינה אחרי שכבר הפך להיות עד מדינה. הקינוח בסוף עם העימות לפני ההקלטה היה קשה לצפייה.
  • קצת טלנובלה-אי שדמויות במצב גמור ואנוש לא מתות (אני אנחש שגם ברק לא מת פה איכשהו)
  • שם טוב, פיליפ ולייבו (שחקן מטורף) נתפסים אצלי כ-100% נוכלים רקובים. ברק, עם הילדים שלו והחברות המוקדמת עם איזי, לא. אבל בפועל מעולם לא הייתה לו התלבטות מוסרית, לא התחרט. החברות עם איזי הלכה לפח מהר מאוד ואיזי רק רצה לקבור אותו. היה נחמד אם הדמות של ברק והיחסים שלו עם איזי היו קצת יותר מורכבים ולאיזי היה אינטרס לפעמים לבוא לקראתו ולעזור לו.
  • אני דווקא חושב שהמפכל שחקן מעולה. גם ברק, טל ומעל כולם לייבו. קובי שחקן חלש והדמות שלו קצת ילדותית.

עמוס תמם עשה תפקיד מצויין
הוא הפך מרע שבא לך שיזיינו אותו לרע שאתה מרחם עליו

תגידו, איפה אתם צופים בסרטים? אני יודע שלאחרונה ‘סרטים’ לא ממש במשחק יותר.

נסה את האתר hurawatch. קצת פרסומות קופצות מעצבנות לפעמים אבל שווה את זה, ויש כתוביות בעברית לחלק גדול מהסרטים.

דווקא סוף קצת מאכזב,נשארו הרבה קצוות פתוחים ולפי מה שהבנתי לא יהיה המשך לסדרה.
מה נסגר עם כל הסיפור עם ראש הממשלה?
מה נסגר עם טל והערבים?
תמיר שמעיה פשוט הפך לכפול תוך שנייה? איפה התהליך שהוביל אותו לשם?
הקשר של טל עם הבת של ברק היה מאולץ ולא ממש הגיוני.
בכלל,זו הייתה העונה הפחות טובה מבין ה 3.

Theflixer

הבנתי שיהיה ספין אוף על הדמות של טל. מניח שזו תהיה סדרת המשך כשהמוקד יופנה מאיזי לטל.

באסה שדווקא עליה,שחקנית טובה אבל דמות מעצבנת,ספין אוף על לייבו היה מושלם.

@Sasha

שמור לך מקום בגן עדן.

היה אדיר ברמות :grin:

אני חושב שנרדמתי בסרט הראשון, ולא העזתי לחשוב על לנסות את השני. מה אתה אומר, פספסתי משהו? לנסות שוב?

השאלה אם רק היה חסר לך אקשן או שלא אהבת מעבר. הם מאוד דומים, אם כי הסרט השני טוב יותר וגם מכיל הרבה יותר אקשן. בכל אופן אתה תצטרך לראות את הראשון לפני השני…

הראשון היה טוב מאוד, אם השני טוב יותר זה מעולה.

אני גם מניח שכולנו פה מכירים את הסיפור אז אין חשש מספוילר…

לדעתי מי שלא נהנה מהראשון בצורה שהוא נרדם ממנו אז הימור שלי עדיף שיותר על החויה של לראות את השני…

אוי ואבוי.
עניין של זמן עד שידרשו שדיוקוביץ’ יהיה יותר שחור, אלקרס יהיה יותר הומו, וציציפאס יהיה יותר טרנס.

את ציצי היקר אין שום צורך לשנות. הבן אדם קריקטורה רצינית.

הוא כבר מזמן עבר את השיא שלו כשלקח את טורניר סוף עונה, גם הגיע כמה פעמים לגמר גראנד סלאם (ופגש יריב חזק יותר מנטלית). מכאן הדרך מטה, אלא אם יעשה משהו מיוחד כמו להחליף את אבא כמאמן.