סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

יתחילו בשנה הבאה לשדר בלייב את ה-WWE, מה שמגיע גם עם בקלוג פסיכי של תוכן פופולרי למדי על הדרך. כל זה כשבמקביל דיסני (שבבעלותה espn), פוקס ו-וורנר הודיעו שיקימו שירות סטרימינג מבוסס ספורט בעתיד הקרוב:

מעניין האם סוף סוף נהיה עדים למותה של הטלוויזיה בכבלים/לווין, שמוחזקת כבר שנים כמעט אקסקלוסיבית ע״י שידורי ספורט.

בגדול גם חדשות ותוכניות לייב אבל זה כנראה פועל יוצא של זה שיש עדיין ספורט. כלומר, סביר להניח שכל ערוץ רלוונטי שיש לו שידור חי להציע יעבור לפלטפורמות של הסטרימינג כחלק מזה.

אם נטפליקס רוצים להציע לי לעזוב את סלקום, יהיה להם הרבה יותר קל לעשות את זה עם שידור של הערוצים החיים השונים של חדשות וכו’.

חדשות יש באינטרנט ״ייעודי״, סטייל האפליקציות החינמיות בארץ, וגם סתם דרך האתרים. זה כבר מזמן לא commodity שאפשר לגבות עליו תשלום, חוץ מבשוליים של הפרימיום (בדומה להארץ או ל-New York Times).

מה הכוונה בתכניות לייב? ריאליטי וכו׳?

באפל tv יש את MLS, מה כל כך מפתיע שגם נטפליקס או דיסניי ישדרו ספורט?

אני עדיין לא מבין למה אתם חושבים ששידור של טניס וwwe יביא את סוף עידן הכבלים…

עם ה-MLS ברור לחלוטין שמנסים להביא מנויי אפל טיוי לראות את הליגה, ולא להפך. זה לא דומה ל-wee או ל-nba.

@mos56 בפני עצמו ברור שלא. השאלה על מה זה מצביע לעתיד ומי הבא בתור. בגדול זו חתיכת אנומליה מוזרה ששידורי הספורט לא הגיעו עדיין לאף אחד משירותי הסטרימינג. הם הדבר העיקרי שמחזיק את הספקיות הקלאסיות של הטלוויזיה.

ובהקשר הזה של דיון על חוויית הצפייה בעידן של חברות הסטרימיניג:

זה בלתי נתפס בעיניי שב-2024, עדיין אין מקום אחד סביר שאפשר לבדוק בו באיזה שירות סטרימינג אפשר למצוא כל סרט/סדרה שיש, לפי המדינה שבה אתה נמצא (התכנים בכל שירות סטרימינג משתנים בין מדינה למדינה).

למשל, או כל תכנית שבהגדרה חייבת להיות מועברת לייב (כמו ספורט).

אני כמובן מודע לזה. לצורך הדיון, בוא נבחין רגע בין 2 סוגים של תכנים:

1. VOD. תכני מדיה שאינם משודרים בשידור ישיר. זה יכול להיות כמובן סרטים או סדרות, אבל לא חייב - יכול להיות גם כל מיני תוכניות מהעבר שאתה צופה בדיעבד (נניח: עונה 2 של כוכב נולד).
  2. LIVE STREAMS. מדיה שמחייבת שידור חי (ספורט, חדשות, חלקים מסוימים מריאליטי, וכו’).

נכון לעכשיו, אני לגמרי מסכים שהדבר העיקרי שמחזיק את שירותי הטלוויזיה הישנים (בישראל Yes, Hot אבל גם סלקום, פרטנר וכו’) אלו שידורי הספורט, בעיקר כמובן מכיוון שאת שאר תכני ה-VOD אפשר למצוא בשירותי הסטרימינג העולמי (נטפליקס וכו’) ואת שאר תוכניות הלייב אפשר להשיג גם בחינם אם מישהו ממש רוצה דרך אפליקציות נפרדות.

אבל, וזה היה עיקר מה שניסיתי להגיד, ביום שבו ספקיות הסטרימינג העולמי יספקו גם תכני ספורט בשידור חי, יצטרך לטעמי להיות צעד משלים, שאני די בטוח שגם יקרה, והוא שידור עיקר הערוצים שמספקים את שאר תכניות הלייב (חינמיות או לא) בתוך הפלטפורמה שלהם. פשוט לצורכי נוחות המשתמש.

בעצם, הטיעון שלי הוא שכרגע אין היגיון במהלך הזה כי בגלל הספורט עדיין אנשים מחזיקים בשירותי טלוויזיה קלאסיים, אבל ברגע שהספורט לא יהיה רלוונטי להתחיל לשדר ערוצי חדשות ותוכניות למיניהם יעשה הרבה מאוד שכל ויהווה חלק מהתחרות על הנוחות של הפלטפורמה בין הספקיות השונות.

ב 2021 סקרינשוט של ההודעה הזו היה מספיק בשביל לגייס סיד של 9 מיליון דולר בולואציה של 3 מיליארד, לפני הכסף

הדבר הכי קרוב לזה זה google tv, שמציג לך על מסך הבית של הסטרימר/טלוויזיה סדרות מכל השירותים שאתה מנוי אליהם. אבל כן, אנחנו במצב אבסורדי שבו החוויה הרבה פחות נוחה מכבלים בכל מיני מובנים.

הסיבה היחידה שלא עברתי ל-FreeTV זה שהם לא מאפשרים גישה לצ’רלטון. ברור לי שזה לא היה שומר על מחיר של 40 ש"ח, אבל ב-100 ש"ח כולל צ’רלטון אין לי ספק שהם היו שוברים את השוק.

אקירה טוריאמה, יוצר דרגון בול, הלך לעולמו

The office האמריקאי עונה 5 פרק 13. מושלם

בטעות כתבתי פרק 13. מדובר בפרק 14!

סיימתי פארגו עונה 5.
וואו, איזו סדרה. גם עונה 5 היא לפנתאון, לא יורדים ברמה.

מי שלא יודע במה מדובר, תקראו בויקיפדיה או משהו. בז’נר שלה, זאת הסדרה.

לכבוד הסידרה החדשה של פייק סטאר וורס

https://twitter.com/i/status/1770772098320916668

“Order 66 for caucasians lmfao”

מה אתם יודעים
The three body problem זמין סוף סוף בנטפליקס.
אחד מספרי מדע בדיוני הכי טובים מאז ומעולם.
מפיקים של משחקי הכס, שהוכיחו שיודעים לעשות שואו כשיש חומר כתוב.
מקווה שלא פישלו.

ספר אחרי הצפייה. נחליף רשמים.

ראיתי חצי, אהבתי מאוד.
לא זוכר כל פרט בספר, אבל ההרגשה שהם קרובים למקור.
לדעתי ברמה של העונות הראשונות של משחקי הכס.

יאללה נצטרף אליכם

@Aragones

מתחיל מחר לעשות את המרתון של AOT

אני מתחיל להתחבר לאנימה. יש למישהו הצעה נוספת?