סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

יש בנטפליקס blue eyed samurai.
קיבל שבחים , ואני אהבתי גם. לא רואה אנימציה בדרך כלל.
ריק ומורטי אני מניח שכולם מכירים.

האמת יש גם סידרה על הסמוראים באפל… מקבלת שבחים. בכלל התקופה של יפאן והעידן של הסמוראים מתחילה מאוד לרתק אותי.

בזמן האחרון אני מתחיל להינות שוב מהבידור.

לא אנימה אבל בהקשר לסמוראים, אם עדיין לא שיחקת ghoat of stushima אני ממליץ בחום. אחד המשחקים היפים שראיתי בשנים האחרונות.

באנימה ממליץ מאוד על ninja scroll אבל זה סרט לא סדרה.

שיחקתי, לא רק משחק יפה, המשחק שהכי הרבה נהנתי ממנו בסוני (גוד אוף וור שיחקתי במחשב…) מגיע חודש הבא למחשב למי שמעוניין.

נ.ב כנראה משחק שני כי רנגקוק היה המשחק הכי טוב לדעתי ששיחקתי בסוני.

אבל ממש צמוד

הלוואי שהייתי יכול לראות אותה שוב בפעם הראשונה.

ראיתי הכל, ואני לא יודע מה לחשוב על זה.

צפיתי גם ב"הסמוראית כחולת העין", וזה היה…בסדר.

למי שעוקב,טריילר חדש לעונה 2 של בית הדרקון,העונה תתחיל ב 16.6.

יש גם אחד מקביל, “ירוק”.

יותר מדי דברים מעניינים חוזרים ביוני הקרוב - בית הדרקון, The Boys וגם The Bear.

בעיה קשה.

אוקי ניסתי לראות את פרק ראשון של AOT לא נראה לי שזה בשבילי. יותר מידי צעקות אחד על השני…

פרק ראשון של שוגון נצפה.

מזכיר את משחקי הכס בעונות הטובות שלה , בגירסה היפאנית שלה עם סמוראים וחרבות, רק אין שם עירום . (פרק ראשון אולי ישתנה בהמשך)

@dkaro הסדרה בנטפליקס. שתדע.

התחלתי.

ראיתי את הרוסט שעשו על טום בריידי. קודם כל זה כנראה הרוסט עם הכי הרבה כוכבים שהיה. זה כנראה מעיד על הגדולה של בריידי עצמו (פחות מכיר האמת) וגם הרבה בדיחות מרגישות תוך אמריקאיות.
האמת, שאני אישית פחות מתחבר לרוסטים. אבל מה שמעניין אותי תמיד כשאני רואה אחד, זה למה דווקא שם כל תרבות ההשתקה נעלמת?, למה דווקא ברוסט אנשים מרגישים הרבה יותר בנוח לדבר חופשי ובשאר הסרטים או סדרות הקומדיה יש השתקה על כל בדיחה? אפילו סיינפלד פתח על זה שבוע שעבר.

העולם כל כך הזוי ומטורלל היום שFriends, אחת הסדרות הכי פחות מסוכנות אי פעם, נחשבת ל edgy.

אנשים כל כך מפחדים להעליב מישהו שהם משחקים אותה Safe בכל.
אבל ברוסטינג, הבן אדם מרשה להם להשתחרר אז הם מורידים את הכפפות ובעיקר את המסכות.

עולם עצוב.

אני לא יודע מה אני יותר, מסכים איתך או עצוב שזה המצב. ועדיין, רוסט משודר לא פחות (בפועל, הרבה יותר) ומעורר תגובות יותר מכל קומדיה שיש. למה דווקא שם הם משוחררים לא רק לגבי הבנאדם אלא כלפי כולם?, זה מרגיש שיא הצביעות.
ועוד הפעם, לא חובב גדול של רוסטים. גדלתי על סטנדאפ וריאל מדריד. פשוט התפתחתי לסטנדאפ עם מבנה, אמירה ואופי. בכל פעם אבחר בדייב שאפל וריקי גארוויס על רוסט ולא משנה כמה שמות גדולים יהיו בו.
ואם תראה את הרוסט האחרון, סתם לדוגמא, אתה יכול להגיד לי שיש איזשהו קשר בין קווין הארט מנחה הרוסט לבין קווין הארט של המופעים הגנריים והמשעמים שלו? (ואפילו לא התחלתי לדבר על הסרטים שלו). לא חבל שקומיקאי כל כך מוכשר מתבזבז על בדיחות מהונדסות?
למה ברוסט מותר לו להיות משוחרר ובשאר הזמן לא?
והדבר שהכי מעצבן אותי, שהקהל סבבה עם המצב הזה. אם ביומויום יהיו בדיחות כל כך בוטות נגד שחורים, שמנים וכו’ כל אותם אנשים היו נצלבים למחרת באינטרנט. למה ברוסט הקהל ה"רגיש" מקבל את זה פתאום?

אתרי סטרים לסדרות מישהו?

משהו סתמי שעובד זה טוב?

מעולה אפילו

אני משתמש בזה כרגע: https://1hd.to/

יש לי כמה אתרים שמורים במועדפים, אבל אני כמעט ולא משתמש בהם.
אני משלם לסלקום, נטפליקס ואפל כדי לראות במסך גדול.

https://primewire.pe/home