סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

למה לא Stremio?

אני עם לפטופ מהעבודה.
לי חשוב מאוד שהאתר יעבור את בדיקות הסקיוריטי של כל התוכנות שמותקנות לי על המחשב, ובנוסף שלא אצטרך להתקין שום דבר אלא רק להוריד קובץ מוכן.
הלינקים שהבאתי עונים על הדרישות הללו, ובטח יש אינסוף אחרים. אני לא רודף אחרי לינקים.
אני תמיד בוחר הורדה בחינם במהירות איטית, רואה אחר כך באוףליין כשנוח לי.

את Stremio אני לא מכיר.

בוא תסביר לי איך השיט הזה עובד, כי אני יודע שאני פלא טכנולוגי (שלילי), אבל לא הצלחתי למצוא שם איך אני צופה בדברים.

אני מאוד אוהב את the flixer

דימה, Stremio זה כמו טורנט. לא משהו מסוכן. אבל אם אתה לא יכול להוריד אז תשכח מזה כי זה בעצם מתקין טורנט שמוריד את הקובץ למחשב אבל זה נמחק מיד כשאתה סוגר אחת התוכנה.

אייל, אתה חייב להתקין Plugins

תתקין מפה, או מהאפליקציה (אחרי שעשית login) ותתחיל להנות.

אם אני לא טועה, התוסף של הטורנטים בסטרמיו מוריד את הטורנט לשרת צד ג’ ומסטרים ממנו. ככה לפחות עושה רושם שזה עובד אצלי.

אפשר גם פשוט לרכוש סטרימר ב300 ש"ח ככה שגם במידה והטורנטים יורדים למכשיר, הם נמצאים איפה שהם לא יכולים לעשות נזק.

@Ganjo כבר הרבה זמן שאני רוצה לשאול אותך ושוכח - שמעת על סדרת-ההמשך-שהיא-לא-באמת-המשך-אלא-באותו-עולם של The Office שכרגע נמצאת בפיתוח?

לא שמעתי אבל הלואי

אמממ…לא יודע מה לחשוב על זה.

אני אומנם רק בפרק השביעי (מתוך 10), אבל הבנתי שהסדרה מכסה את כל הספר, שעונה לאותו השם. עונה חדשה, של אותן דמויות, קצת גורמת לי לחשוש לגביי איכות הסיפור. וכשמדובר באיכות כמו בעונה הראשונה - יש הרבה לאן לצנוח.

בגדול הספר, של ג’יימס קלאוול, הוא הראשון בסדרה של 4 ספרים שכל אחד מהם מתרחש בתקופה אחרת בהיסטוריה של יפן והונג קונג, ככה שאין חזרה לדמויות של “שוגון” בספרים הבאים. אז הליהוק של הירויוקי סאנאדה (המלך) לעונה השנייה, כנראה מראה שלא הולכים בכיוון של הספרים.

ראיתי 9 מתוך 10 פרקים. אם אני יכתוב שזה יצירת מופת, אני עדיין לא יעשה לזה צדק מספיק.

הבעיה היחידה שלי שהפרק העשירי אין לו תרגום, מישהו יכול לעזור לי בזה?

תסתכל פה -

יש תרגום באנגלית גם לפרק 10.

זה בדיסני+ שהבנות שלי שיגעו אותי עד שעשיתי מנוי, אני מתחיל לצפות בהמלצה שלך, אם זה לא כפי שאתה מתאר פה אתה הופך לברטומאו שלי :wink:

מחזק את ההמלצה, סדרה מדהימה והפרק האחרון הוא מופת.
סדרה מאוד שונה בנוף, בקטע הכי טוב שאפשר

אני לא מוכן לשלם לדיסני.

אבל אם לא תהנה מזה , ALL hope is gone

אז בטוח אין לך בנות, כי אז זה לא משנה מה אתה מוכן או לא מוכן לעשות.

תוריד למחשב ותראה ב VLC. ,יש להם תרגום אוטומטי.

אין להם שבוע התנסות חינם או משהו כזה?

תבוא עליך ברכה.

אחיניות שלי “כפו” עלי לקנות להם נינטדו סוטיץ. מבטיח לך שזה יותר יקר מדיסני :smiling_face_with_tear:

סיימתי עכשיו. מסכים מאוד עם מה שכתבת בקצרה על הפרק האחרון. מדהים.

בכללי זו סדרה מיוחדת מאוד, שאחרי סיומה אני בכלל חושש מההמשך שלה.

רץ לקנות ולקרוא את הספר.

העלילה… התסריט… לא ראיתי משהו כלכך חכם כבר הרבה זמן ולא ציפיתי לרמה כזה של טלוויזיה, חשבתי זה נכחד מהעולם ובטח שלא ציפיתי לזה אצל דיסני

יהיה קשה להרחיב עליו בלי לתת ספוילרים, במקרה הזה כל המוסיף גורע :stuck_out_tongue: