פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

מה כבר יכול להיות ?? מדובר במטומטם.

אני תוהה מה היה קורה אילו בנימין אחר היה שובר היום את הרגל במהלך רכיבת שטח. די קל לדמיין את הכותרות המפוצצות על הנהנתן המנותק שמטייל בזמן שיש חטופים.

אצל גנץ זה בעיקר השתתפות בצערו.

רכיבה על אופנים זה סגפנות לא נהנתנות. סיגרים, חברים מיליארדרים, מתנות, בריכה וארוחות שף זה נהנתנות.

שהוא הלך למסיבה עם נועה תישבי זה היה לא נהתנות?

אין לי שום בעיה עם זה דרך אגב, הם צריכים לעשות את העבודה שלהם לא לחיות במנזר.

אבל יש פה מוסר כפול ברור.

זו לא הייתה מסיבה

ליאור, מה הפואנטה בהודעה שלך?

אתה מתכחש לזה שיש מוסר כפול? כי אם לא, אז זו בבירור הייתה הנקודה שלי ואני לא מבין מה אתה רוצה…

אגב, לא היה צריך לחכות הרבה זמן (ושיהיה ברור, מדובר באותו האתר בהפרש של פחות מיממה):

image

image

כן צריך לקחת בחשבון שלגנץ אין שום תפקיד, חוץ מלהיות עלה תאנה בקבינט שלא קיבל החלטה כבר כמה חודשים. אני לא מצפה ממנו לכלום, בניגוד לסמוטריץ’ גלנט או ביבי שגם מהם אני כבר לא מצפה לכלום, אבל במדינה נורמלית הייתי צריך.

אין מוסר כפול. התקשורת מזהה בצדק את גנץ כאדם הגון וצנוע ואת נתניהו כנהנתן ומנותק.

אני לא מאמין שאתה מאמין לעצמך.

אגב, ממש הצחיק אותי:

הגיוני סה"כ.

זה לא היה ביבי והוא לא מהימין לכן זה לא רלוונטי.

תיקנתי לכוונה האמיתית שלך.

התשובה היא שיש מוסר כפול ועם זאת אין מה להשוות בין גנץ לנהנתניהו. שניהם יכולים להיות נכונים בעת ובעונה אחת.

אני לא צופה בטלויזיה בדרך כלל ובטח שלא בחדשות, לאחרונה באתי לארץ לבקר את אחי ואצלו כל היום ( כשלא משחקים בps) פתוח חדשות לפעמים 12 לפעמים 14.
אני חייב להגיד שבסיוטים הכי גדולים שלי לא חשבתי שהמצב כזה גרוע. הרמה של מה שמראים פה בטלויזיה עלובה כל כך שזה מחרפן אותי.
מי לעזעזל צופה בדברים האלה ומצליח להשאר אדיש לעובדה שאין מצידם טיפת מאמץ להסתיר את זה שהכל הצגה למען רייטינג, שהם מתנשאים על הצופה וחושבים שהוא כל כך סתום, רגשני, ושקוע בפוזיציה שהם יכולים למכור לו שתן בשקית והוא ילקק את זה ויחשוב שזה אסקימו לימון?

לא משדרים שום דבר שהוא לא פרופוגנדה למתחילים או תכניות ריאלטי מלאות בתוכן feel good ברמה של תרגיל קורס א’ בתקשורת המונים.

מתבייש שזה מה שקורה פה (לא שאני חושב שיותר טוב במקומות אחרים).

מקצוע העיתונות מת.
פרשנים (לכל סוגם) הם מקסימום ברמה של טוקבקיסטים מבארסהמאניה.
המערב מתפורר.

אני מסכים חלקית.
עדיין יש עיתונאים הגונים וסתם משליפה יש את קלמן ליבסקינד ואסף ליברמן.
הבעיה שהם לא מושכי רייטינג (בטלוויזיה, ברדיו הם נראה לי הכי מואזנים).

מי שמופיע בטלויזיה הם פובליציסטים בתחפושת של עיתונאים.

מעניין, אני אחפש לקרוא אותם לראות מה אני חושב עליהם.
בגדול הנחתי מראש שבטח יש בודדים שעוד יש להם יושרה קצת אבל אני דיברתי על התדרדרות התחום כולו כמגמה.

גדי אייזנקוט ממשיך בצעדי ענק לכיוון להיות אחד מהפוליטיקאים השנואים עלי ביותר. אני תוהה אם הוא לא מזהה בעצמו את הצביעות והסטנדרט הכפול הקיים בתוך ההודעה שלו עצמו או שהוא סתם פוליטקאי ציני עם כוונות רעות.

הניסיון של התקשורת הישראל לצבוע את ההתנגדות מימין לביבי לעסקה והאיומים להפלת הממשלה כ"סחיטה באיומים" ו"שיקולים פוליטיים" הוא נאלח ומביש. הפעם, בשונה ממקרים אחרים, לא מדובר בשיקולים פוליטיים צרים אלא להפך - מדובר במימוש מדיניות. יש כאן ויכוח אידיאולוגי חשוב מאין כמוהו עם השלכות עצומות על עתיד המדינה, וגדי אייזנקוט - בין אם הוא מכיר בכך ובין אם לאו - שייך לדעת המיעוט.

ההודעה הזו מזלזלת באינטליגנציה של הציבור, ואני מאוד מקווה שלא בצדק ושהציבור לא קונה את זה. מה שבטוח זה שהתקשורת הישראלית האיומה קונה את זה.

אין להם עניין בחטופים, הם יודעים שעיסקה זה סוף הממשלה וזה מה שמעניין אותם.

הוא “שכח” את המטרה השניה שהקבינט קבע.

לא שונא אותו חס וחלילה, איבד בן . אבל בכל ועדת חקירה שתקום הוא אחד האנשים שצריך לחטוף הכי הרבה על המחדל.

טוב, אז תראו את הדבר המדהים הבא:

מעבר לבדיחה שנמצאת מאחורה עם כאפייה ועם חולצת בטן, שלא הייתה שורדת שתי דקות בעזה היקרה לה כל-כך, הבדיחה היותר גדולה שמקדימה נשאה נאום שבו היא מבקשת סיוע הומניטרי לפלסטינים המסכנים הרעבים שבעזה -
.
.
.
סליחה, טעות שלי. בנאום היא דורשת סיוע המוניטרי, ל…סטודנטים שהשתלטו על האוניברסיטה והתבצרו בפנים, ובינתיים קלטו שאין להם איך להחזיק את עצמם.
אשכרה למדו את השיטות מהחמאס עצמם - קודם תתקוף, תכבוש, תהרוס, תחמוס - ואז תתקרבן ותבוא אל זה שתקפת בדרישות שיעזור לך לעמוד על הרגליים.

ממליץ בחום גם על הטור הזה של סטודנט ישראלי שלומד כרגע באחד מקמפוסיהיוקרה בארה"ב, עם כמה תובנות מעניינות על המצב, וגם הוא קושר בין ההגות הפוסטמודרניסטית ששומטת את הקרקע מתחת לקיומה של אמת, לבין הטרלול והדיסוננס המטורף שאנחנו רואים בעולם המערבי כיום.

עוד קומוניסטים שנגמר להם האוכל… מה חדש?

לא להאמין כמה יח"צ יש לאיזוטריה הזו של כמה ילדים מפגרים בארה"ב

הילדים המפגרים והאזוטריים האלה השתלטו כבר שבועיים על המרכזים האקדמיים המובילים בעולם, לא נותנים ליהודים ולישראלים להסתובב שם בחופשיות, ובאמצעות הטרור והבריונות שלהם כבר הצליחו להכפיף (חלק מ)ראשי ומנהיגי האקדמיה לבצע חרם אקדמי על ישראל.

כמו שכתוב בפוסט שהפניתי אליו בהודעה הקודמת שלי - מי שביטל לפני כמה שנים את ה"ילדים" האלה והרעיונות שלהם כטרנד חולף חמוד או לכל היותר מגוחך, פוגש אותם היום כשליטים (הזמניים) של הקמפוסים, ויפגוש אותם מחר בבוקר כשהם יהיו היועצים הבכירים של הממשל האמריקאי.