פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

לא מבין את הביקורת על הסרבנים… הם התגייסו לצבא של מדינה דמוקרטית ומאיימים שבמדינה דיקטטורית הם לא מוכנים לשרת בצבא. מה נתניהו חשב? שהוא פשוט יקבל צבא בשביל עצמו?

אני אישית לא מבין מה הבעיה פה. חרדים וחרדלים מסרבים להתגייס-תומכי הממשלה הפשיסטים מהללים אותו על זה.
אנשים מסרבים להתנדב למילואים תומכי הממשלה הפשיסטים משתגעים וצווחים.
הם דורשים להעניש אותם, אבל נותנים צל"שים לסרבני גיוס.
מישהו מוכן מתומכי הרפורמה מוכן להסביר לי את ההבדל?הא, גם אשמח לשמוע איפה בדיוק שירתתם אם בכלל שירתתם.

אין כאלה. יש רק 63. ואני נשבע שחיפשתי.

גלנט אפילו לא הצביע נגד, או נמנע.

הוא רק קרא לעצור. הביע דעה ופוטר.

אף אחד מהם גם אשכרה לא יכול להסביר כיצד זה יעשה טוב למדינה.

משבר חוקתי בדרך, הליכוד בשלבי פירוק הפרדת דת ממדינה קרובה יותר מתמיד.
אם אנשים חשבו שגולדה מאיר הייתה רה"מ כושלת, אז ביבי הצליח לשבור את השיא שלה כבר מזמן.
הבנאדם אמור להיות גאון, אבל הוא כנראה היה גרוע בהיסטוריה והגאונות שלו חירפנה אותו.
מזכיר את צ’אושסקו.

כרגע יש פסיכופט בראשות הממשלה. נבצרות דרושה יותר מתמיד.

שמעתי את הדקה הראשונה, ואני לא בטוח אם יינון מגל או התעמולן של היטלר…

האם אילולא הרפורמה המצב היה אחרת? כן!
אז כן, זה באשמת הרפורמה.
רפורמה שהמטרה שלה היא אישית ולא בשביל המדינה. רפורמה שמפרקת את המדינה מבפנים.

דוד, באיזו מדינה אתה מעוניין לחיות? האם אתה סומך על העומדים בראש שלא יפגעו לך בזכויות היסוד?
למה אתה חושב שהמילה חוקה לא מוזכרת אצלם?
עושים ברפורמה שימוש ציני.

האירוניה מתה מזמן כשאדם שהשתמט משירות צבאי קורא לאדם שהיה טיס קרבי במשך 30 שנה סרבן ובוגד…
יש פה סרבנים במדינה, לפני שמפנים אצבע מאשימה לאלה שמסרבים לעשות מילואים, הייתי מפנה אותה לסרבנים האמיתיים, אלה שמכנים אותם ״ציונים״ משום מה…

אפשר לעשות מערכון שלם של ״האמירות של הממשלה נגד הטייסים הן כמו…״

לפי ההיגיון הזה הציונות אשמה בטרור הפלסטיני.

לפי ההיגיון הזה יהודים שלא ברחו מגרמניה אשמים שרצחו אותם באושוויץ כמה שנים לאחר מכן.

ההיגיון הזה מתחרה רק בהיגיון של ליאור ב-99% מהדיון הזה (ה-1% זה מתי שהוא מקבל 4 לייקים ומסכים עם ההודעות שלי), אל תלך למחוזות כאלו…

אובר אנדר שנה לבחירות 6?
לא יודע איך נתניהו ולוין שורדים את האירוע הזה.

לפי ההיגיון שאתה מציע החיילים הגרמנים לא היו צריכים להשתמט

אם זה עוזר לך תחשוב עליהם כעל חוזרים בתשובה. אז הם יהיו גיבורים שבזכותם המצב הביטחוני היה פה טוב במשך 30 שנה…
איך אפשר להתעלם מכמה שהוא דיקטטור לעזאזל? כמה אפשר לטמון את הראש בחול?
מקווה שכולם יזכרו מי הרס את המדינה בסוף… מקווה שכל מי שהצביע לממשלה הזו עושה חושבים.

תלך צעד קדימה מירב מיכאלי כבר הציעה להעמיד את הפולטיקאים שבעד הרפורמה לדין שהשמאל יעלה לשלטון ואני גם מאמין לה בזה. אני גם בדרך אני מניח.

ביבי לא טעה שהוא פיטר את גלנט אלא רק בעיתוי . היה צריך לפטר אותו שהמשבר החל והוא “נעדר מהאירוע”. אני בכלל לא סובל את גלנט מהימים שהוא התחנף לביבי להיות רמטכ"ל.

דרך אגב שרון פיטר מפלגה שלמה. אז זה לא היה סוף הדמוקרטיה. שר שאומר שהוא יצביע נגד הממשלה ונכנע לקמפיין סרבנות היה בעצמו צריך להודיע שהוא מתפטר. לא לחכות שביבי יפטר אותו. בארה"ב למשל זה מובן מאליו. שר לא יכול להצביע נגד מדיניות של ממשלה ולהשאר חבר בה.

דרך אגב בצורה ענינית ולא ריגשית מסכים עם אנדר. הממשלה הזו בדרך להיות ז"ל כולל הרפורמה.

מסכים עם מה שעמית סגל צייץ במיוחד במבחן התוצאה:

"צריך כישרון יוצא דופן כדי לנצח ניצחון סוחף בבחירות, לבזבז הכל בחודשיים מומ מוטרף, תוך 3 חודשים לאחד את האופוזיציה, לאבד את שר הביטחון, להקים נגדך מחאות שהמדינה לא ידעה כמותם מעולם, לצאת לקרב נגד סמכות העליון לפסול חוק רגיל שנגמר בלגיטימציה של חצי עם לפסילת חוקי יסוד. "

אובדן דרך

השאלה מתי לנו האסימון יפול…

כל הכבוד לאפסים הסוציאליסטים שנזכרו להצטרף. לא משנה את העובדה שחייב לפרק את ההסתדרות.

https://www.instagram.com/p/CqQ5AAOKfNrFpo4qyknPVxL3CVjwJ9BLN5q0JY0/
ניסיון לפיגוע דריסה לכל דבר ועניין, הבנאדם חייב להעצר ולהשפט כמחבל.

אני נגד כל חסימה של כביש, אבל למה המפגינים לא נותנים לאמבולנס לעבור? מה הרעיון?

ההסתדרות זה המיץ של הזבל, אבל אני לא יכול שלא להתגלגל על הרצפה על כמה אפס סמוטריץ’.

שילם להם מיליונים כדי להשתיק אותם, ובסוף איך אומרים? אכל את הדג המסריח, קיבל מלקות וגם גורש מהעיר.

האמת זה רק מחזק את השחיתות שלהם. הסכימו לקבל שוחד, חיכו קצת, ואז קפצו בכל זאת על העגלה כשכבר קשה לפספס מי המנצחים.

היה אתמול בסטורי של הצינור תיעוד מעולה של מפגינים מפנים דרך לאמבולנס.
אין פה שום אמבולנס, אלא טרוריסט שניסה לדרוס יהודים.

תשימו לב לכך שאנשים צועקים לא להפעיל אלימות כנגדו. משהו שונה לגמרי מההפגנות של תומכי הרפורמה שחיים על אלימות.
אם מישהו מעוניין בתיעודים, תגידו לי לא חסר.

איילון עכשיו. המדינה בתוהו ובוהו.

ראיתי בטלגרם עכשיו. אים לי מושג איך להעלות פה סרטונים…