זהה את השחקן ::

לא תמיד יש חדשות מעניינות, יהיו פגרות, ועדיין לפעמים בא לדבר על כדוגל. חשבתי לעשות משחק כאן בין חברי הפורום להעלות סטטיסטיקה של שחקן, או אפילו השוואה בין שני שחקנים, ונצטרך לנחש מי השחקנים המדוברים מבלי להיכנס לאתר (fbref) ולבדוק.
יכול לדעתי להיות גם מעניין וגם לפתח דיונים לגבי אותם שחקנים.

5 לייקים כדי לראות שיש היענות ונתחיל.

דבר ראשון אין לי איזשהו רעיון ברור איך לעשות את זה, מלבד כך שיהיה משחק כיפי ולאחריו דיון מעניין. כך שאם למישהו יש רעיון טוב יותר או דרכים לשפר אשמח שתציעו.

טוב אז אתגר ראשון. שתי העברות שקרו הקיץ, שני השחקנים שיחקו את העונה החולפת באותה הליגה. נסו לנחש מי השחקן היקר יותר, מי הטוב יותר, ולמתקדמים - נסו לנחש מי הם השחקנים.

מודה שאני פחות חזק בסטטיסטיקות ולנחש בצורה הזאת לא יוציא ממני הרבה הימורים.
הייתי מוסיף גם איזשהו רמזים על מקומוח ששיחק בהם, שחקנים ששיחק איתם, תארים שזכה או סטטיסטיקות מיוחדות או עובדות מיוחדות שיש על השחקן וזה יכול לתת קצת יותר כיוון.

מין הסתם צריך להיות קצת יותר קשוח מ"ארגנטינאי ששיח- בברצלונה והוא מלך השערים שלה"

ותודה על המשחק והרעיון אני אוהב כאלה

אוקיי, אז כך. שני השחקנים שיחקו בעונה החולפת בליגה האנגלית. לא זכו בתיארים. האחד הצהיר שהוא חולם לשחק בריאל מדריד והשני קושר לברצלונה. כאמור שני השחקנים עברו קבוצה הקיץ.

לפי הסטטיסטיקות אפשר לנחש באיזו עמדה הם משחקים (שחקני התקפה לא יכבשו 0.03 שערים ל90 דקות…).

יש כמה שחקני התקפה בברצלונה של השנים האחרונות שיערערו על הקביעה הזו.

טוב, זיהיתי אחד.

מוסתר, עד שאעלה על השני.

תקציר

רובן נבאס/נבש

השמאלי קשר אחורי?

כן

יש סיכוי שזה דקלאן רייס?
גם האמת לא עולים לי שחקנים שהצהירו שהחלום שלהם לעבור לריאל ועברו קבוצה העונה

על הימני אפשר לעלות מהר דווקא

הימני משחק בסיטי?

אני אתן עוד רמז. שני השחקנים אמנם נראים ברמה דיי זהה (גם במבחן העין לדעתי). האחד עבר לליגה לא רלוונטית, והשני עבר בסכום היסטרי לקבוצה מהפריימרליג.

לא.

סחתיין על המשחק החדש, אבל:
image

רמז עבה מידי.

תקציר

קאייסדו

בדיוק הפוך מהרמז של “אמר שהוא חולם לשחק בריאל” :slight_smile:

סחתיין לאייל שעלה על שני השחקנים.
השחקן הימני הוא רובן נבש שעבר מוולבס לליגה הסעודית, השחקן השמאלי הוא קאייסדו (או קסאדיה כמו שמישהו בטעות או שלא קרא לו אצלינו בפורום). 133 מיליון יורו שילמה צ’לסי לברייטון על השחקן. ואני שואל אתכם איך השתגע העולם? העונה אנחנו רואים סכומים שעפים על שחקנים דיי בינוניים שעוברים בקלות את ה100 מיליון יורו. איך יכול להיות ששחקן כמו קאייסדו שהצליח בתוך תבנית משחק מאוד מסויימת ומוצלחת, מבלי להוכיח שום יכולת יוצאת דופן, עולה סכומים כאלה? אני באמת שלא מבין את זה. כשהוא אמר שהחלום שלו לשחק בריאל מדריד אני בכל אופן גיחכתי, לא חשבתי שמישהו ישים בכלל לב אליו, אבל בסוף לא רק ששמו לב, גם שמו הרבה כסף, והיתה מלחמה עליו בין צ’לסי לליברפול עד השניה האחרונה. מטורף והזוי בעיניי!

הוא לא השתגע הוא פשוט שייך לסוכנים מסתבר.

כל התלונות האלה היו נכונות אם הקבוצה הקונה הייתה כל קבוצה שהיא לא מועדון “ליצנים ונהנים” צ’לסי.

טוב למדתי לקח מהפעם הראשונה והפעם אני לא הולך לתת רמזים עבים מדיי שיגמרו את המשחק מהר, מלבד זה שלקח נוסף שלמדתי הוא לקחת שחקנים שאשכרה מעניינים פה את הפורום ודנו עליהם לא מעט פעמים. קחו את זה כרמז, ונסו להבין מי יכולים להיות השחקנים לפי הסטטיסטיקות שלהם. אפשר גם לנסות ולהעריך מי מהם אמור להיות יותר טוב או נחשב, גם מעניין.

כשאתם מנחשים נסו לצרף הסבר מה הוביל אתכם לשמות הללו.

כשיתגלו השמות יהיה מעניין ומצחיק לדעתי.

הימני מגן ימני? בליגה האנגלית?

השחקן הימני שחקן שמקבל הרבה מסירות מקדמות. שחקנים כאלה הם בדרך כלל קשרים התקפיים, ווינגרים או חלוצי משנה שעושים הרבה תנועה בין הקווים כדי לקבל את הכדור מחוץ לשבלונה.
רמז נוסף שאני יכול לתת זה שהשחקן הימני משחק לא מעט מחוץ לעמדתו.

אל תשכח גם את הרמז הראשון, שהשחקנים האלה (בייחוד הימני) הוזכרו בפורום לא פעם.

השמאלי קשר אחורי?