מחזור 2 :: בלינגהאם חוגג על אלמריה בחוץ, שאר הקבוצה קצת פחות

עלינו לשחק רק בדקה החמישית ולא חזרנו אחרי ההפסקת שתייה, תפסיקו, אנחנו לא טובים. לא יכול להיות שריאל מדריד פותחת ככה משחק. ידעתי שסרחיו אריבאס יכתוב ואוהדים כתבו לי בפייסבוק שאני מנחוס - אבל לא חשבתי שזה יהיה בנגיחה (הוא משחק יותר באמצע). ידעתי שהאיתנות ההגנתית נגד אתלטיק בילבאו הייתה רק התלהבות של משחק ראשון. אפשר לצעוק “אנדריי לונין” ואולי יש לו חורים בידיים אבל זה מביך. זה גם המיקום של פראן גארסיה וטוני קרוס וכל האדישות במהלך.

מה זה שווה שיש לנו כל כך הרבה שרירים באמצע אבל אף שחקן לא יורד לגליץ’ ועוצר מתפרצת? גם אורליאן טשואמני על המגרש, גם פדה ואלוורדה וכן הלאה. גם בלי אדוארדו קמאבינגה שלא כאן - אני מצפה ליותר וגם ללחץ גבוה מ-ת-ו-א-ם ולא פעם באלף שנה.

השער של טוני קרוס נפסל בצדק, אין תכלית לנוכחותו ב-11, להכניס מיד את חוסלו במקומו וגם את לוקאס ואסקס במקום דני קרבחאל קפטן-חולצה ארוכה - מוזר מאוד, וההתקפה שלנו תהיה טובה יותר.

ג’וד בלינגהאם פנטסטי (בהתחלה הייתי משוכנע שאין גול, אחר כך זה נראה קצת יותר משכנע) אבל זה מרגיש שאנחנו תלותיים בו בצורה מוחלטת בכניסה שלו מקו שני, זה מזכיר את צ’לסי של ז’וזה מוריניו עם פראנק למפארד ואת ליברפול של סטיבן ג’רארד עד שהגיע פרננדו טורס. הלוואי שבעוד כמה משחקים נראה גם תבנית התקפה אחרת.

וואו אם רודריגו היה מבקיע את הבעיטה הזו מאלכסון זה שער של רונאלדו-פנומנו, בעיטה אדירה לרחוק אבל היה חסר לו סנטימטר. לדעתי ויניסיוס פתח דווקא לא רע בכלל. אבל זה קשה לשניהם שאין חלוץ, מה נעשה.

דווקא קרבאחל טוב, ופתח מעולה את העונה. לא מבין ככ מה אתה רוצה ממנו
ויני כרגע במוד מחרב התקפות

במתפרצות לשני המגנים שלנו יש בעיה כי בהתקפה הם מוצבים ככ גבוה, כמה פעמים שרואים את וולוורדה וקרוס ב״מקום״ שלהם ברחבה בחזרה מהירה להגנה, וזה כשפראן נותן ספרינטים על ימין ועל שמאל

ויני שוב פעם אבוד בלי חלוץ לידו כמו שהיה במשחקים בהם בנזמה לא שיחק בעונות הקודמות. פדה עדיין לא דומיננטי כמו ששהוא צריך לעשות. קרוס בשער של אריבאס בהתחלה רץ איתו ופתאום החליט להפסיק, עזב אותו והתחיל לטייל באמצע המגרש.

חוסר תיאום בכל חלקי המגרש שוב פעם, ההתרפה מאוד בעייתית, ועם כמה שנמני חופר על חלוץ 9, הוא צודק לחלוטין.

מילא לונין ידיי החמאה ופראן המפוזר, מהם אין לי ציפיות. מה זה לעזאזל בית הבושת הזה במרכז? שני הבלמים זוועה ואין לנו קישור אחורי. כמות מצבים הזויה שלהם.

עד הפסקת השתייה שיחקנו טוב לדעתי. בטח לעומת המשחקים בשנה שעברה שהיו קשים לצפייה.

פראן לא שומר בהגנה, וזה לא שהוא תורם התקפית שזה שווה את זה. מקווה מאוד שזה עניין של בטחון שיגיע, כי אני מתגעגע אפילו למנדי.

מה שקרוס עשה בשער של אריבאס זה בזיון. אריבאס לא שחקן מהיר, קרוס היה לפניו ואריבאס עבר אותו ונכנס חופשי לרחבה רק כי קרוס החליט להפסיק לרוץ באמצע.

המערך הזה לא טוב לויני שמשחק בלי חשק.
חוץ מבלינגהאם חייבים עוד הצטרפות לרחבה.

לא מבין את התלונות על השער של בלינגהאם, אין נבדל, אין יד. השער השני נפסל בצדק.
ההחלטה הכי מביכה הייתה הנבדל בקרן של קרוס לכדור שהגיע מהבלם של אלמריה…

על מי אנצ’לוטי צעק בסוף המחצית?

פראן שיחק אותה דני דין בגול של אלמריה אבל זה בעיה של המערך, המגנים כל כך קדימה שבמתפרצות ההגנה שלנו באגפים היא הקשרים. קרוס פשוט נזק במצב כזה. מישהו פה חושב שאריבאס מגיע לכדור הזה בכלל אם קמא שומר אותו?

ויני כל כך מוכשר שנראה שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה גם בין הקווים, הבעיה היא שהוא כל כך טיפש שהוא לא יודע מה הוא רוצה לעשות בכלל.

עם כמה שקרליטו שלנו מחובר למציאות, 50-50 שהוא צעק על אינזאגי שהוא לא מורגש מספיק

זה גדול :rofl:
ומדוייק במיליון אחוז, לא חושב שאפשר להגדיר יותר טוב מזה את ויני

פראן גרסיה משחק רק במחצית השניה תמיד?

חייזר.

ג׳וד פשוט ענק, אבל זה גול מקרי וקשה מדי כדי להסתמך על גולים כאלה לאורך עונה שלמה

אני לא מסכים עם הדעה הכללית שקרוס לא נחוץ… לדעתי עם חבורת שוורים אתלטיים לידו הוא יכול דווקא להביא את החלקים הטובים ביותר שלו בצורה הכי נקייה.

רק לדמיין איזה פוטנציאל שערים יהיה לנו עם חלוץ רציני. זה יעשה לטוב לכל שחקני ההתקפה. בעיקר לויני.

תשכפלו לי את ג’וד ואת קמאבינגה ב-5 עותקים כל אחד, ואני מרכיב לכם קבוצת כדורגל שלמה, על כל עשרת שחקני השדה שלה.

על כל ה11, קמא אחלה שוער :joy:

נראה שויניסיוס בדרך לעונה פיננסית, המערך הזה גומר אותו. רודריגו לעומתו כלבויניק אין לי ספק שיתן עונה נהדרת.

רגע, אז עכשיו במקום לשמוע את הסיפור על אנצלוטי שאמר לוולוורדה שאם הוא לא יכבוש 10 שערים בעונה הוא יקרע את את התעודת מאמן כל פעם כשפדה בועט, אז עכשיו אנחנו נשמע את המשפטים ״חסר חלוץ 9״ ״אם היה שם חלוץ 9״ 200 מליון פעם כל משחק? או שיש איזה מבצע 1+1?

לא רואה שום סיבה לסכן את קמאבינגה

כל הכבוד לקרלו אנצ’לוטי שמוציא את רודריגו ועובר לשחק עם חמישה קשרים, אני לא זוכר דבר כזה אצלנו מאז 2020/21 וגם במכת הפציעות הקודרת. רק לוודא, אנחנו נגד אלמריה בחוץ או נגד באיירן מינכן שגם היא משחקת באדום? המשחק: Jude Is On Fire כמו במחזור הראשון, תנועה אדירה שלו לעומק. גם רודריגו אחלה, באמת. חבל שאנחנו תוקפים עם מעט שחקנים, ועכשיו זה יהיה יותר גרוע. אפשר היה להכניס את ברהים דיאס (אבי נמני כבר צעק מספיק פעמים ‘חוסלו’ אז אני אגוון).

ה-1:3 הזה בא לנו מהשמיים והלוואי שזה יעלה את הביטחון של ויניסיוס ויוריד את התסכול שלו מהמערך. כנראה אלמריה התבלבלה ממיליון הקשרים שלנו.

ברהים דיאס עם מהלך פנטסטי, לא רוצה להתלהב יותר מדי וברור שאלמריה כבר בלי אוויר בריאות וכבר הפקירה את ההגנה לחלוטין, אבל דריבל זה תמיד טוב. הדבר היחיד שאני יכול לזקוף לזכות קרלו אנצ’לוטי זה שוויניסיוס לא שיחק את כל הדקות.

אני שמח אבל אמשיך להתלונן בדיוק כמו שהיה בעונה שעברה כשניצחנו את כל ששת המשחקים הראשונים כולל הדרבי בחוץ ללא קארים בנזמה. ועכשיו המצב ההתקפי גרוע יותר על אף שג’וד נפלא. שלא יחשבו שזה יעבוד ככה כל שבוע. למה לא להביא חלוץ נורמלי? עזבו קיליאן אמבפה. לא תהיה עונה מצוינת אבל אולי תהיה עונה טובה. עם מה שיש תגיע הנפילה. אם לא באוקטובר אז בנובמבר ואם לא אז בדצמבר ואם לא אז במרץ כמו בעונת הקיירוש.