מחזור 2 :: בלינגהאם חוגג על אלמריה בחוץ, שאר הקבוצה קצת פחות

זה לא כל משחק, זה רק כשנמני ישדר אתכם. כלומר 36-37 משחקים ככה.

הסבר למה רודריגו יוצא ולא ויני?

ריאל מדריד משחקת עם שחקן התקפה וחצי… לא יודע לאיפה הגענו.

צמד השדרים לא מבינים למה קמאבינגה נכנס לצד שמאל, לא יודע אם לצחוק או לבכות…

מי החצי? אני מזהה אחד.

לא זוכר מתי ראיתי קבוצת כדורגל משחקת במערך שעושה עוול כמעט לכל השחקנים, ואני כולל בזה את ג׳וד (המלך) ואת רודריגו. היחידים שדואגים 100% לעשות עוול לעצמם הם קרוס, טשואמני ולונין.

הנה חוסלו עולה.

אני מוכן להתערב עם מי שרוצה,שהעונה הזאת הולכת
להיות הרבה יותר גרועה מקודמתה.

דקה 81, אנחנו מובילים בבטחה 3-1, ג’וד מוחלף.

מאז זידאן לא היה שחקן שגרם לי לשקול לכבות את הטלוויזיה, רק כי הוא מוחלף.

אבי נמני בלתי נסבל. בכל פעם שהכדור ברחבה של אלמריה הוא מציין שאם היה חלוץ 9 שם, זה היה שער. כאילו חלוץ 9 נוחת מהשמיים ולא משנה את המערך, וגם אין עליו שמירה. פשוט עומד שם חלוץ 9, בנוסף ל11 האחרים, כל הזמן פנוי.

לא מבין למה היה צריך להכניס את קמא. חסרים לנו קשרים?

רודריגו טוחן צעירוּת

כמות הפעמים שאלמריה הגיעה לרחבה שלנו היא לא הגיונית.

נראה שטשואמני קרא את הביקורות שלכם פה, מהעונה שעברה, על זה שהוא לא יורד לגליצ’ים, וירד עכשיו ל-3 רצוף, ב-5 שניות, בשטח של מ"ר. שלושתם מיותרים, אבל ירד.

אני מצפה שיציג את עצמו בת’רד המתאים.

לרדת לגליץ’ זה סימפטום, כינוי לבעיה, לא הבעיה עצמה. טשואמני עדיין חלבי לגמרי, לא דומיננטי בהגנה, ולא דומה בשום צורה לבעל בית שקשר אחורי צריך להיות. הוא בנסיגה חופשית מאז החצי הראשון של העונה הקודמת. איפה הוא ואיפה קאסמירו, גם בעונות הפאשלונריות האחרונות שלו.

קאסמירו בעונת הדסימה עלה מהספסל נגד בורוסיה דורטמונד לדקות מלחיצות כשהם מובילים 0:2 וכמעט מוחקים את היתרון שלנו מהמשחק הראשון. ריאל הייתה אנמית. והוא עלה וירד לגליצ’ים והציק ותיקל וכיסח כל מה שזז. כל מי שכתב על אורליאן טשואמני שהוא השתפר זה אך ורק ביחס לרמה הנמוכה שלו בחצי העונה שלאחר המונדיאל. חייב לומר שלא הרגשתי שיש לנו בעל בית גם בחצי הראשון. אני זוכר לו בישול פנטסטי בדרבי ובהחלט נגיעות עם חן בכדור אבל גרזן הוא לא. אדוארדו קמאבינגה מהיום הראשון שיחק כאילו הוא נולד לריאל מדריד.

לא יודע, אני ראיתי משחק טוב מאוד של צ’ומה, קרוס ואלאבה היו חלשים מאוד.

1. קורס במקום קמא במערך הזה זה עצוב אבל היכולת שלו לסחוט עבירות מרשימה אותי כל פעם מחדש.
  2. ויני צריך להבין שרודריגו לא עושה תנועה לקישוט.
  3. המערך הזה עושה ממש טוב לרודריגו.
  4. למודריץ’ יש עוד הרבה מה לתרום העונה.
  5. אמאלה ג’וד.
  6. מישהו יכול להסביר מה נסגר עם השרוולים של קרבחאל?

לקח לי כמה משחקים לגבש דעה מה אני חושב על הכדורגל החדש שלנו, ואני נוטה להצביע נגדו. אנצ’לוטי שייך לסוג המאמנים שהם פחות טקטיים ונותנים יותר חופש לשחקנים, אבל יש גבול והכדורגל שלנו מבולגן מאוד. אני עדיין מקווה שמדובר בחבלי לידה ועם הזמן השחקנים יהיו יותר מתואמים, ויבינו את התפקיד שלהם במערך, אבל בינתיים הכדורגל שלנו דיי מקרי ולא זורם.

ג’וד ענק וכו’ אבל הוא לא מנוצל מספיק לדעתי, כל התכונות שלו כשחקן יוצר לא באות לידי ביטוי בתפקיד החדש.

טשואמני לדעתי היה בסדר גמור, במשחק הקודם הוא היה מעולה. היו לנו דקות (מהפסקת השתיה עד סיום המחצית) שהיה בלגאן כללי אצלינו, מעבר לזה היתה לנו שליטה מלאה במגרש.

משחק חלש של מרכז ההגנה שלנו, למרות שבאופן אישי רודיגר עם משחק טוב
מרגיש שאם זאת לא היתה אלמריה אלא קבוצה עם יותר איכות מקדימה היינו סופגים הרבה - לא התמודדנו טוב בכלל עם כדורי הרוחב והגובה ברחבה

קרבאחל עם עוד משחק מצוין וזה מאוד מעודד,אנחנו צריכים אותו
זה מערך שקשה מאוד פיזית למגנים ולו קשה יותר מהבחינה הזאת, ועדיין עובד מאוד קשה, מאוד שקט בהגנה ותורם בהתקפה

ויני לא יודע לשחק עם מגן שמאלי תוקף, כמה שיוצאים פה על פראן הוא עשה המון יציאות טובות קדימה ולא קיבל כדור גם אם הוא האופציה הטובה היחידה וויני עם ראש בקיר, הקטע שעכשיו גם רודריגו סובל ממנו והם לא פרטנרים טובים לאמצע.
הלוואי והיינו הולכים על אוסימן הקיץ וויני היה חוזר לצד

ג׳וד איז דה ריל דיל, מה שהורג אותי שכל פעם שרואים אותו במרכז המגרש או בקלוז אפ הוא נראה כאילו הוא קציצה וצריך משאף, אבל אז הוא נותן דריבל,ספרינט,גליצ׳ים ותיקולים ומה לא. אם הוא נותן כאלה הצטרפויות להתקפה בצורה מוצלחת כשאין חלוץ רק תארו לעצמיכם כמה הוא יכול לפרוח אם היה אחד כזה

יש לנו עוד כמה ימים להיות במתח בעונה הזו. אם יגיע חלוץ נורמלי (מבחינתי גם לוקאקו זה אחלה) יש על מה לדבר. אם לא, סבירות גבוהה לעונה של מקום שלישי והדחה צפויה ברבע גמר אלופות.

לאורך כל הקיץ הייתי בטוח שיגיע חלוץ בימים האחרונים של החלון, עכשיו אני מאוד פסימי בקשר לזה. יש לי הרגשה שאחרי הפציעות של קורטואה ומיליטאו לקחו החלטה שלא ינסו להילחם על העונה הזאת. גם הבחירה הפיננסית בקפה, גם זה שלא מביאים מחליף למיליטאו, וגם כשבמקביל לכל זה נעשית פניית פרסה של אמבפה שמפשיר את היחסים עם פסז אבל לא חותם על חוזה חדש. כאילו אמרו “טוב אכלנו אותה עם העונה הזאת, לא יצא ממנה כלום, נעביר אותה ונתכונן לעונה הבאה”.