למה אתם מאזינים?

המתמודד הראשון בהיסטוריה שמועף מהתחרות בגלל שתקף פיזית צלמת (לא יודע אם ישראלית).

איזה מישהי בדיוק אמרה לי (בהתפעלות), שאירוויזיון נישב לתחרות שירה קשה במיוחד, כי זאת התחרות היחידה שהזמרים שרים בה בלי פלייבאק.

צחקתי עליה.
זאת פאקינג תחרות שירה. על מה יבחנו אותם אם לא על איך הם שרים?

שירה? בארוויזיון? רק מוזרים/דוחים זוכים שם, אשה עם זקן, מופעי דראג, הזויות והזויים.

אבל יהיה נחמד שכל ‘אוהבי ישראל’ יבלעו את הלשון אם היא תזכה.

ואז אני רואה את הנציג של שוויץ והוא מזכיר לי מישהו אבל אני לא מצליח לזכור.
אבל אחרי עוד חיוך נשי שלו כשקיבל עוד 12 נקודות הוא עשה עוד תנועה נשית וחמודה ומתוקה שמיד נזכרתי איפה ראיתי את מפלצת הגבריות הזאת:

השופטים כל כך לא היו בעניין של ישראל… פער די עצום ביחס להצבעות הקהל.

נו שוין, שיהיה להם לבריאות

מקום חמישי

קצת יותר מההימורים לפני התחרות (6-8) ופחות מההימורים אחרי חצי הגמר שכנראה גרמו לשופטים לא לתת ניקוד.

מהקהל היינו מקום שני אחרי אוקראינה.

עכשיו השאלה המעניינת היא מה היה יותר פוליטי, ההתעלמות המגוחכת של השופטים ממה שהיה בבירור אחד השירים הכי טובים בתחרות, או ההצבעה של הקהל שקשה להגיד שלא היה בה גם פוליטיקה.

התחרות הזו היא הכל חוץ מתחרות שירה. ככל שאתה יותר ביזארי והזוי הסיכוי שלך לזכות עולה.

לא מאמין שהפסדנו למישהו שחושב שהוא בת :roll_eyes:

וברצינות - צריך לבטל את השופטים דחוף. כבר עשור שהם לא פוגעים (חוץ מבהנאה מהתחרות, שם הם פוגעים ביג טיים).

המילים “גשם אוקטובר” כנראה.

ראית?
אני חשבתי שיגידו הצבעות קהל בכל מדינה, לא ידעתי שיש שופטים בנפרד וקהל בנפרד.
רוב ההצבעות הן פוליטיות, אחרת אוקראינה לא הייתה מקבלת הרבה מהקהל. לישראל לפחות היה שיר טוב.
גם בישראל ההצבעות פוליטיות, אין מצב שגם השופטים וגם הקהל פה מתו על השיר של לוכסמבורג.
בכל אופן, הקהל לא שונא אותנו כפי שנראה מההפגנות, אבל כל הפוליטיקאים נגדינו כמו השופטים האלה.

צריכים לפתוח בקמפיין נגד Guns&Roses כי השיר November rain זה בדיוק כשצהל התחיל ג’נוסייד בעזה.
להגיש נגדם עתירה לבה"ד בהאג על תמיכתם ברצח עם.
שאקסל רוז יוכיח שאין לו אחות.

אני מסכים.

לראות את זה כך מרשים הרבה יותר מסתם רשימת שמות.
יש הבדל עצום בין התקשורת לאנשים הנורמלים שמבינים מה באמת קורה בחצר האחורית שלהם.
ההצבעה לגמרי פוליטית, ובגלל זה אהבתי את הצבעת הקהל.
השופטים זה כמו כמה פרופסורים ישראלים שמעריצים את האויב. אלה המסים שיש לשלם כדי להיחשב לנאור ומיוחד.

האדם הפשוט רואה איך הוא מאבד את המדינה ואת הבית בשביל הברברים האלה ומתחיל להבין, סוף סוף, עם מה מתמודדים בישראל.

בגדול זה לא לגמרי מדויק, בגלל האלמנט המתמטי שציינתי קודם לכן.

נניח לרגע שכולם מצביעים רק פוליטית. עקרונית, ייתכן שעדיין רוב מוחלט באירופה שונא אותנו ורוצה להצביע נגדנו, ומיעוט קטן יחסית אוהב אותנו ורוצה להצביע לנו. מכיוון שההצבעות הן עבור מדינה מסוימת (ולא עבור פסילת מדינה אחרת), יוצא שאוהבי ישראל מאוחדים סביב ישראל, ושונאי ישראל מפוזרים בין שאר המדינות השונות.

כלומר התוצאה אתמול אפשרית גם במקרה בו כולם מצביעים פוליטית ורוב מכריע באירופה שונא אותנו שנאת מוות.

אני אכתוב פה משהו שיכול לזעזע אתכם, אולי…לכל העולם לא אכפת מה קורה פה ? כמו שאף אחד פה לא ממש מתעניין במלחמה בסודן ולא יודע מי נגד מי ככה בכל העולם שמים זין גדול על הבעיות במקום הנידח הזה במזרח התיכון ורק אנחנו באמת מאמינים שאנחנו מרכז העולם וכולם עוסקים רק בנו, ראו בחורה יפה עם שיר נחמד והצביעו, כפי שהצביעו לשירים נחמדים שלנו בעבר, או לא הצביעו לשירים דפוקים שלנו בעבר.

טיטי לא יודע כמה זה נכון. אנשים באמת יודעים מעט מאוד על העולם ואכפת להם רק מהבעיות שלהם (כפי שצריך להיות) אבל כמעט לכל מי שפגשתי בחו"ל, לא משנה אם מקומי או תייר, הייתה דעה חזקה על ישראל, אם בעד או נגד וידעו מספיק על מה שהולך (יש או אין מלחמה ודברים כאלה)

ובעניין אחר, הטוויטר היום הורג אותי :grin:

כמו שלרוב הישראלים יש דעות מוצקות על מה שקורה באוקראינה ויכולים לדקלם כמה שורות על המצב שם וזאת מבלי לדעת כמעט כלום על מה שבאמת קורה שם.
הכל תלוי בתקשורת ומה מוצג בתקשורת כדבר הנכון או הצד הצודק, עולם חרא.

תחרות מאוד משעממת שכאן11 הצליחו להפוך לפצצת רייטינג.

האירופאים שונאים את כולם באופן שווה, שאר העולם מתחרים על מי האירופאים שונאים פחות, פתטי.

אפשר לבחור Public ולראות איך אנשים בכל מדינה הצביעו.

זה נכון, אבל לא לגמרי.
מי שמצביע נגד ישראל בגלל פוליטיקה, סביר להניח שיצביע בעד אחד הזמרים שהתבטא נגדינו. אחד כזה לא היה מצביע לאוקראינה או לקרואטיה.
אני לא יודע מה אמר\אמרה\אמרו השוויצרי\ת\ים, אבל הנורווגים והיווניה והשוודי כן עשו משהו, ולא זכו בהרבה קולות.

התוצאות של Public מעודדות מאוד, רק חבל שאין אף אחד שימנף את זה מול הפוליטיקאים שלהם.

הוא השיר הכי גרוע שנכתב אי פעם והקליפ שלו הוא הקליפ הכי גרוע שצולם אי פעם והלהקה הזו היא הלהקה הכי גרועה שנוצרה אי פעם

image

מוזיקה זה טעם וריח ואין מה להתווכח וכו, אבל סורי אחי אין לך לא טעם ולא ריח.