דיון ההעברות והפנטזיות ע"ש אחיה דסקל ז"ל :: אמבפה לבן! מי הבא בתור?

יומיים כבר לא דיברנו על אמבפה. איזה הישג.

בימים האחרונים מפורסם שההצעה הנוכחית שלנו נמוכה יותר מלפני שנתיים, מה שמעכב את התהליך. אתמול פורסם במארקה (כתב שאני לא מכיר יותר מדיי חוץ מלראות את שמו מדי פעם תחת כתבות) שיש מתיחות בין ההנהלה שלנו לאמא של אמבפה, שלא מוכנה להתפשר בנושא הכלכלי. היום האתלטיק חוזרים על הידיעה במילים אחרות.

הסיפור רחוק מלהסתיים.

מצידי גם שיסתיים לפני שאפילו מתחיל. לא שציפיתי שהוא ישחק בחינם (כמו שמסי הסכים לפני שעזב?), אבל כלכלית איך הוא יכול להיות שווה יותר ממה שהיה לפני שנתיים נניח- הרי זה לא שהוא עשה קפיצת מדרגה בשנתיים הללו לרמה שלא ציפו ממנו אז. הוא התבגר ומימש חלק מהיכולות שלו שכבר לא יחזרו בהמשך (בראיה נטו- אם היו לו בגיל 23 נניח 12 שנות טופ, אזי בחלוף שנתיים נותרו לו … 10 שנות טופ הפלא ופלא), ולכן הוא אמור להיות שווה פחות כלכלית. גם אם יאמר שממילא לא היה אמור לבוא עד סוף הקריירה, הרי שתחת הנחה סבירה של לחתום ל X שנים שבסופם ימכר, ברור ששווי המכירה שלו נניח בגיל 25+X נמוך מאשר בגיל 23+X. מה עוד שבשנתיים האלה הוא לבטח קלט במוח שלו היכן המקום הנכון לקפיצת המדרגה בתחרות ה"עזית".
ברור שאיתו ריאל פוטנציאלית עשויה לבצע קפיצת מדרגה משמעותית, אבל בהנתן הסגל הקיים יהיו לא מעט דריכות הדדיות על הרגליים, כך שהשדרוג עלול לא להצדיק את המחירים.

מעריץ אותך על היכולת להכיל את כל החרא הזה,אני פרשתי איפשהו באמצע יולי 23,הבנתי שהוא סתם משחק בנו,לא נראה לי שהפעם זה שונה,ממליץ לך על הגישה הזו,מקסימום הוא יחתום ותהיה לך הפתעה נעימה.

ניסיתי, באמת שניסיתי, אבל להחלטה הזאת יש משקל מאוד כבד לפה או לפה. אפשר להגיד שזה לא מעניין, בעיניי זו העמדת פנים (לא אתה מעמיד פנים, אלא בכללי).

לגמרי העמדת פנים,גם אני,מן הסתם שזה מאוד מעניין אותי אם השחקן אולי הטוב בעולם יגיע לקבוצה שלי או לא,אבל זו העמדת פנים ששומרת עליי מלשבור את האייפון פעם בכמה חודשים.

בצרפת אומרים שהצב הודיע לפריז על עזיבה.

הכל בזכותנו בתאכלס, אחיה סידר את זה מלמעלה אחרי החלפת כותרת הת׳רד. :heart:

יאאלה תגיע, לא יכול לחכות לשילוב עם ג׳וד.

“בצרפת אומרים” זה אנדרסטייטמנט. יישור קו מלא של כל הכתבים הבולטים בשעה האחרונה. מאטה מורטו, פבריציו, אורנשטיין ועוד.

לדעתי עדיין זה לא אומר שהוא יגיע, הוא יכול “להתחרט” וקטארים יקבלו אותו בזרועות פתוחות.

הדיווחים הם שההצעה של ריאל נמוכה יותר מזו של 2022.

אם זה נכון זה פשוט נהדר. המועדון התכונן הרבה זמן להצעה ההיא, ואם בסוף ההצעה נמוכה יותר זה אומר שיישאר עוד ממה ששמו בצד.

כמו ילדים שלא מצליחים לעמוד בפיתוי בחנות של במבה או לא יודע מה. כל אחד שיעשה מה שהוא רוצה. השתדלתי כמה שפחות לעסוק בו. לדעתי ריאל מדריד 2023/24 עושה עונה כל כך גדולה ביחס לכל מה שקורה - יש כל כך הרבה דברים במה להתעסק. מסקרן אותי עד לאן נגיע בליגת האלופות, אם נשלים דאבל על ברצלונה בליגה, ועדיין לא לקחנו אליפות. והיו לנו כל כך הרבה אכזבות ממנו. גם אם ‘עיתונאים בכירים באירופה מיישרים קו’ - לא רואה הבדל גדול מהפרסומים הקודמים למען האמת ואחרי 2021 ו-2022 אני לא מרשה לעצמי להתאכזב. פריז סן ז’רמן יכולה להוציא הכחשה בכל רגע (למרות שגם את זה צריך לקחת בעירבון מוגבל) מעבר לשאלה קלה שעולה במוחי על חדר הלבשה מדהים שהוא עלול לפרק אותו. עד שאין הודעה באתר הרשמי אני לא מאמין לשום דבר.

אקבל אותו בשמחה כמובן, יקח לי קצת זמן לרכוש חולצה שלו אם וכאשר ואני מקווה שלא יוותרו לו וישאלו אותו קצת על כל הטלנובלה של לפניכן. לא אומר ‘שיתנצל’ אבל שיידבר.

דור, מעבר לכך שקשה להישאר אדיש לסוגיה שכזאת, ולהחלטה האם הוא יגיע או לא יגיע יש משקל ענק בכל היבט של המועדון, כלכלית, מקצועית ותדמיתית. אפשר להעמיד פנים שזה לא מעניין, אבל זה שקר מוחלט.

אני החלטתי לשנות גישה בכל מה שקשור לסיפור הזה. אני עדיין בספק אם הוא יגיע או לא, אבל החלטתי שבמקום להיות במתח, פשוט לזרום עם הפרסומים האלה ולראות מה ילד יום. בינתיים אני משתדל להינות מהימים האלה, שהקבוצה פורחת, צעירים מוכשרים, ויני מתחפש לרונאלדו, ברהים למסי, הברנבאו בפינישים אחרונים, מביסים במשחק העונה, ברצלונה נראית ונשמעת כמו ליצן העיר, וכן גם השמועות על הרכשים לקיץ.

בוא נגיד את האמת, בחיים האמיתיים עם המלחמה והמצב במדינה אנחנו גם ככה מודאגים. הכדורגל הוא מקום המפלט האישי שלי והחלטתי להתייחס אליו ככזה. אני משתדל להינות כמה שיותר מהימים האלה כאוהד כי כרגע אנחנו על הגל אבל גם יגיעו תקופות שנהיה למטה. כרגע כיף להתעסק עם המחשבה שאמבפה יגיע לקבוצה בקיץ. אם לא יגיע? לא ניפול מהכסא בהפתעה, יהיה מבאס יומיים, ונתקדם הלאה כמו בכל פעם. עם ההשלכות המועדון כבר יסתדר, זה לא עלינו.

מקצועית כן, כלכלית אולי, אבל תדמיתית ? אחרי שיגיע יתחילו לדבר עלינו כמועדון הגדול והמצליח בהיסטוריה ?
תדמיתית אנחנו נעזור המון לאמבפה אם יגיע, אם לא יגיע נמשיך להיות ריאל מדריד.

ראיתי אותו אתמול, היה טוב מאוד כחלוץ 9, כל מתפרצת שלהם הוא עשה תנועה חכמה ומהירה, בריאל כשיהיה לו וניסיוס שימשוך את המגן וגם בלם ולא ישאיר את כל ההגנה להתמקד רק בו ועם ג’וד שמוביל את המתפרצת הצב הזה יבקיע המון שערים קלים.

אני היחיד שאלפונסו דיוויס משמח אותו יותר מאמבפה? לא כי אני לא חושב שאמבפה שחקן יותר טוב, אבל אין לי שום כוונה לשמוח מהגעתו עד הרגע שהוא לובש לבן

הוא יגיע הפעם, אני בטוח, אם לא מגיע יסיים כסתם עוד שחקן, בריאל יש לו סיכוי להפוך לאגדה, את הכסף הגדול כבר עשה

אחרי שראיתי אותו אתמול אני נוטה להסכים. היה עצבני בטירוף ונראה היה שממש נמאס לו

בוודאי שתדמיתית. חשוב מאוד לסיים את הסיפור הזה כמנצחים. דבר ראשון, כרגע אנחנו בונים את הקפיצה הבאה במדיניות החתמות השחקנים שלנו: שחקנים שמוותרים על כסף גדול מקבוצות על אחרות כדי לשחק בריאל. מי שאנחנו רוצים מגיע כי אי אפשר לסרב לנו, כמו שג’וד סירב לקבוצות על אחרות כדי לחתום אצלינו. אם אמבפה לא יגיע, התדמית הזאת עלולה להינזק. יש גם את אלפונסו דייויס שכרגע רוצים להחתים, מציעים לו פחות מבאיירן, אבל הרעיון הוא שהוא ירצה לחתום בריאל מדריד כי אי אפשר להגיד לא לריאל.

בנוסף לזה, חשוב לשמור על הרעיון שהשחקנים הגדולים בעולם נמצאים בריאל מדריד. ג’וד וויני זה נחמד, אבל ההייפ סביב אמבפה עצום, בטח בהתחשב בליגה הלא רלוונטית בה הוא משחק.

ולבסוף, אין לנו שחקן בהתקפה שליריבות רועדות הרגליים ממנו. יש הרבה כאלה בקישור, אבל אין לנו שחקן של 40-50 שערים בעונה. אנחנו צריכים אחד כזה.

אז כן, מקצועית, תדמיתית וגם כלכלית שבזה אני לא מבין, אבל על העיקרון הזה היה מושתת פרויקט הגלקטיקוס הראשון, ואמבפה הוא חתיכת רכש גלקטי.

חכה חכה. אנחנו עדיין לא שם. ההצעה שלנו מאוד נמוכה ויש סיכוי שהוא יאריך חוזה בבאיירן. לפי הפרסומים האחרונים לני יורו לפניו ברשימה של המועדון וייתכן כי לא יהיה כסף גם לאמבפה, גם לדייויס וגם ליורו.

בלי קשר לאמבפה, חייב לומר שאני מאוד לא תופס מאלפונסו דיוויס ומרגיש לי שהוא הולך לאכזב מאוד במידה ויבוא.

כבר עכשיו ברור לכולם שאם אמבפה לא מגיע התדמית היחידה שתינזק היא של הצרפתי, זה היה נכון גם בלי ג’וד אבל אחרי השיחוק הענק עם ג’וד זה מכון שבעתיים.

כל חלוץ טוב שיגיע לריאל יחגוג, יש לנו סגל מפוצץ בכישרון ואתלטיות, חלום של כל חלוץ.

גם אני לא כל כך מחזיק מדיוויס, אבל לא יאכזב, הוא לא בא למלא את הנעליים הענקיות של מרסלו, מגיע כדי לפטור אותנו מעונשו של מנדי.

אני לא מסכים. ירדנו על הברכיים בשבילו לאורך שנים ויש סיבה לכך שאוהדי ריאל חשים פגועים ממנו. הסחבת הזאת לא עושה טוב לתדמית של הקבוצה.

פסז’ מודיעה רשמית שהוא החליט לעזוב

מהניסוח אפשר לנחש שהם באמת השלימו עם זה שהם צריכים להמשיך הלאה.

וואו, הם לא לקחו את זה קשה בכלל.

ככה זה כשהקטרים כבר אחרי המונדיאל, את שלהם הם השיגו.