דיון ההעברות והפנטזיות ע"ש אחיה דסקל ז"ל :: אמבפה קרוב מתמיד

אבל לא בלם מקאסטיליה חס וחלילה טפו טפו טפו מלח מים מלח מים אלוהים ישמור אמאל’ה הצילו

אנחנו פחות בקטע של לשקר לעצמינו שכוכבי הנוער שלנו הם כוכבי העתיד של הכדוגל העולמי :wink::wink:

נכון, אתם מגזימים לכיוון השני.

למה ככה? תראה את חוסלו!!

פרז לא מוציא כספים גדולים בינואר, אפשר לשכוח מזה.

אני יודע שזה הזוי וסיכוי אפסי שזה יקרה,אבל מה דעתכם?
לפי השמועות יונייטד רוצה להיפטר מכמה שחקנים בינואר.

וראן חלש מאוד כבלם בצד שמאל שזה מה שאנחנו חייבים עכשיו, בכל מקרה עונה חלשה שלו ביונייטד.

לא רואה את זה קורה. אם זה לא בחינם, ריאל לא תשים עליו שקל. נוגד לחלוטין את המדיניות.

יונייטד אמורה לקחת את השאריות שלנו, לא הפוך.

אני חושב שהמועדון צריך לחפש עכשיו איזשהו “פלסטר”. בלם זול עם ניסיון, אם אפשר בהשאלה אז זה אפילו יותר טוב. אפשר למצוא מישהו שיהיה בלם ליגה טוב.

את הקנייה של הבלם הצעיר, המוכשר והיקר- צריך לדעתי לעשות בקיץ.

בגדול, לפחות לפי הדיווחים של Xtra Madrid , המועדון מחפש בלם סותם חורים בפרופיל זול: השאלה, שחקן בית שניתן להחזיר בחינם, או בלם מבוגר ומנוסה.

אני לא מצליח להבין את זה. אנחנו לא זקוקים לאיזה פלסטר זמני, והיינו צריכים לקנות בלם במטרה להתחרות על הרכב בכל מקרה בקיץ הקרוב או המקסימום זה שאחריו, אז מה הקטע לא לעשות את זה כבר עכשיו?

באמת רוצים להיתקע עם נאצ’ו להרכב עד סוף העונה ושחקן בית צעיר בינוני כגיבוי?

מהשמות שהוזכרו אני חושב שסילבה האופציה הכי מעניינת. בן 20 ומשחק כבר כמה עונות בבנפיקה. לאחרונה גם זומן לפורטוגל ומאוד בונים עליו בנבחרת.

יש גם את מארוול מקסטיליה. לא יצא לי לראות אותו אבל אני זוכר שהוא התאמן עם הבוגרת כמה פעמים. פיזי מאוד ונראלי יכול לתרום כמחליף 4/5. אבל צריך להביא בלם בלי קשר.

הרבה מאוד דיווחים סותרים ביממה האחרונה, צריך לחכות ולראות כמה ימים כדי לקבל באמת מושג.

בכל מקרה אני סומך על המועדון בעיניים עצומות.

כי בלם צעיר ומוכשר זאת רכישה לעשור הקרוב ולא סתםם כמעט לא רואים רכש מהסוג הזה בינואר.
בינואר לא כל שחקן ניתן לשחררוקבוצות מקשיחות עמדה במשא ומתן. זה דבר שונה לגמרי בשביל ספורטינג/בנפיקה/אינטר לאבד את מרכז ההגנה של בינואר לעומת בקיץ.
בנוסף לזה- לשחקן עצמו שיגיע יהיה יותר קשה להסתגל לקבוצה ולהגנה באמצע העונה מאשר בקיץ.
חוץ מזה כרגע אנחנו בלחץ להביא בלם, החלטות ובחירות שמתקבלות תחת לחץ או “אין ברירה” נוטות להיות פחות טובות מאלה שמתקבלות בנינוחות.

בואו נודה באמת- גם עם בלם זול ובינוני אנחנו יכולים לקחת השנה אליפות. זה לגמרי מספיק לעונה הזאת.
אין ויכוח על זה שלעונה הבאה הגיע הזמן להנחית בלם חדש וצעיר.

תהיה מופתע לשמוע שגם הוא פצוע?
חודשיים שלוש בחוץ.

אגב, הדיווח המעודכן הוא שריאל החליטה לא להחתים אף שחקן בינואר להחליף את אלאבה, הפתעה.

בגדול, עם הפציעות של מיליטאו ואלאבה ההגנה שלנו רק השתפרה, עם הפציעה של מיליטאו העברנו את רודיגר לתפקיד המקורי שלו ומתברר שהוא הבלם הכי טוב שלנו בפער, ופציעתו של אלאבה תכניס להרכב את הבלם השמאלי הכי טוב בסגל, נאצ’ו.
הבעיה שמעכשיו כל פציעה קשה של אחד מהצמד והלכה העונה.

חייבים בלם צד שמאל, היינו חייבים עוד מתחילת העונה כי אלאבה הוא לא בלם, אבל עכשיו זה די קריטי.

הסיכוי שווה לזה שהחלוץ הבכיר של הקבוצה ב15 השנים האחרונות עוזב ולא מגיע אף אחד במקומו.
בימים הקרובים יעלו עשרות מועמדים, לא אהיה מופתע אם אף אחד מהם לא יגיע.

האמת קצת מעניין אותי איך אנצ’לוטי יסתדר בלי בלם ובכל זאת ישתיק את כולם כמו שעושה עד עכשיו.

בכל מקרה כמו שאמרתי בבוקר כשפורסמה הרשימה של האס, אני עדיין לא קונה כלום. החלטות לא מתקבלות אצלינו בתוך כמה שעות. יתפרסמו גם פרסומים שתפקידם לעזור לנו במומ.

חכו כמה ימים לפני שאתם קופצים למסקנות.

אני אישית מאמין שאף אחד לא יגיע, צ’ומה יהיה הגיבוי.

וזה מה שמדווחים עכשיו במארקה. הזייה.