דיון ההעברות והפנטזיות ע"ש אחיה דסקל ז"ל :: יגיע בלם?

אני לא יודע אם זו הזיה, אמונה בצדקת הדרך או חשיבה מושכלת אחרי ניתוח כלכלי מקצועי של האופציות הטובות.
אני עם SantiagoBernabeu בעניין הזה, ולמרות שהראש אומר לי שזו טעות - התוצאות בשנים האחרונות מראות שהצעדים של ההנהלה והצוות המקצועי די פוגעים בול. אמנם רודיגר נטחן עד דק, ונאצו יטחן מעכשיו, ופציעה של רודיגר (חו"ח) תסמן את הסוף של העונה המבטיחה הזו, אבל צ’ומה, קמא וגם פדה יוכלו איכשהו לחלטר שם, אולי גם צעיר מהקאנטרה (שטרם נפצע). ואולי הכל כדי לשדר שאין לחץ כדי שהמחיר לא יהיה כמו ןאן דייק.

באמת צריך לחכות ולראות מה יעשו, עוד יתפרסמו הרבה דברים אבל מה שבטוח אצלינו לא לוקחים החלטות כל כך מהר. בתחילת העונה אני מאמין שהחליטו לקחת את העונה הזאת כעוד עונת מעבר, בטח אחרי הפציעות של קורטואה ומיליטאו. עם זאת, בהתחשב בכדורגל שאנחנו מציגים העונה, ביחד עם החולשה של שאר הגדולות ברחבי היבשת, אולי ינסו בכל זאת להשקיע בה.

ה"בעיה" הגדולה שניצבת כרגע בינינו לבין בלם טוב, היא המדיניות חסרת הפשרות בנוגע לשחקנים. אצלינו לא סורקים את השוק, ואז קונים את הטוב ביותר שיש לשוק להציע, אלא כשיש שחקן שממש רוצים רק אז מחתימים. עד אז, מסתדרים עם מה שיש.

בנוסף לזה, אצלינו אין תנועות בינואר. בטח שלא בסכומים משמעותיים.

כל זה מסמן שככל הנראה לא יגיע בלם, אבל עם איך שהעונה מתפתחת לכו תדעו. בנוסף, כבר היו פרסומים על בלמים מסויימים, אז אולי בכל זאת יש שחקנים שמעוניינים בהם. מה שבטוח, אני אוהב את זה שהמועדון לא מתקפל בכל פעם שתוכניות משתבשות. ע היום המדיניות הזאת הוכיחה את עצמה.

איקרדי בכלל נחשב מועמד אמיתי להגיע בינואר או שממחזרים ידיעות? גלא סיימה שלישית ולא תהיה בשמינית ולכן על פניו זה מעבר אפשרי אבל לא נראה לי קשור בשלב הזה לכלום,. חוץ אולי מנסיון להסוות משהו אחר

פבריציו סופסוף מעדכן:

יש מחלוקת בהנהלה האם להחתים בלם כבר עכשיו או לא. אחד דוחף להחתים והשני בעד להסתדר עם מה שיש.
לא ציין מי האנשים.

עדיין אין החלטה ולוקחים בשלב הזה את הזמן.

הוא שב ומציין את המעקב של הקבוצה אחרי לני יורו.

חפ"ד שטען יום אחרי הפציעה של אלאבה שבמועדון החליטו שלא לרכוש בלם, כעת מדווח שבמועדון סוקרים את השוק.

יש לי הרגשה כבר מההתחלה שבמועדון מראים אדישות מסויימת כדי שלא יעשקו אותנו במו"מ ולכן הם מיהרו לדווח שאין כוונה להחתים בלם ושלא כולם סגורים על זה. חפ"ד בעצמו לא המציא את זה, בזה אני בטוח, זה מה שהמועדון הכניס לו לגרון.

מה הפרופיל שאותו מחפשים אני לא יודע, והאם מתכוונים לשחרר סכום משמעותי או לא. למרות שבדרך כלל לא משחררים כסף בינואר, בטח לא סכומים משמעותיים, זו סיטואציה מיוחדת מכיוון ששני בלמים שלנו פצועים ולא יודעים איך הם יחזרו, ונאצ’ו בין הבודדים העונה שלא מראה יכולת גבוהה וסימני גיל לא מעודדים. במקביל אנחנו נראים טוב ויש סיכוי לתארים משמעותיים.

אגב, נמאס לי כל כך מהדיבורים על אמבפה, עד שהיה שקט מזה. ארבעת השחקנים בעלי השווי הגבוה בעולם לפי טרנספרמרקט הם אמבפה, הלאנד ויני וג’וד. תארו לכם ששלושה מתוך הארבעה ישחקו אצלינו. חלום.

רק להשלים את החלום - תאר לך שהרביעי שלא משחק אצלינו זה ויני…

קונה את הלאנד במקום ויני אם אמבפה בקבוצה, אבל אני לא בטוח שיש לנו בחירה שכזאת. בכל מקרה חלום יותר ריאליסטי הוא שויני יתבגר כבר ויתיישב בדעתו. הוא כבר בגיל שזה אמור לקרות.

מוותר על ויני ועל אמבפה אם מביאים לי את האלאנד.

אמבפה>הלאנד.

אמבפה שחקן יוצר, יכול לשחק בכל מקום בהתקפה, וגם טוחן שערים.
הלאנד אמנם טוחן שערים, אבל לא שותף אקטיבי בשטף המשחק ומוגבל לעמדת ה9.

בכל מקרה הלאנד לא מטרה ריאליסטית כרגע בעיקר כי הוא לא על הכוונת של המועדון בשלב הזה, סתם מיותר.

:roll_eyes:

האלאנד על פני אמבפה כל יום כל שעה, במיוחד כשיש לך את ג’וד בקבוצה, נעשה איחוד מצהוב ללבן.

מה אתה מתפלא? הסברתי בדיוק למה.

רוצה עוד סיבות?

• אמבפה מפלצת שיווקית, יותר מהלאנד. הראיה לכך היא איך שהוא מצליח להוריד לא רק את ריאל מדריד ופסז על הברכיים וכבר שנים שעולם הכדורגל מתעסק איפה הוא משחק ואיפה לא, מדובר גם בנשיא צרפת שנכנס לעניינים כדי להשפיע.

• אמבפה בדרך קבע מגיע למשחקים גדולים, כבר מגיל מאוד צעיר. ההופעות שלו בגמרים של המונדיאלים, או ההופעה מולנו בברנבאו כשכל העיניים בחנו כל תזוזה שלו. הלאנד לעומתו…

• אנחנו עמוק בבוץ עם החרא הזה, אי החתמה שלו תהווה פגיעה משמעותית בתדמית.

הסברת יפה וכתבת את דעתך, אבל כמובן שזה לא הופך את זה לנכון ו/או לעובדות, אישית מעדיף את האלאנד, חושב שהאלאנד יותר טוב מאמבפה, ובנוסף מאמין שהאלאנד הוא סוג השחקן שיותר חסר לנו כרגע ושיצליח יותר אצלנו מאמבפה.

חוזר על מה שטענתי עוד לפני קית 2022, מעדיף את האלאנד בכסף על פני אמבפה בחינם.

מה לא נכון ממה שכתבתי?

ההבדל הגדול הוא שעכשיו אנחנו יודעים שזה נונסנס, אז לא ידענו בוודאות. :rofl::rofl::rofl:

בגדול, חוץ ממפלצת שיווקית בערך הכל.

אחרי מה שהאלאנד עשה עונה שעברה בליגה הכי קשה בעולם זה מה שיש לך להגיד ? :person_shrugging:

זה לא כזה מדוייק. האלנד הוא לא RVD של פעם שרק דוחק שערים (שגם זה לא כזה נכון אגב…). האלנד כן שותף בהנעת כדור וגם יודע לסדר מצבים לא רע בכלל. חוץ מזה שהוא משחק אצל פפ שזה מאמן שמחייב את השחקנים שלו להניע כדור ולשחק כדורגל. מי שלא מסתדר לא נמצא בקבוצה / לא משחק — לראייה פיליפס.

אז כן, הוא נראה קצת מגושם ואולי גס פה ושם עם הכדור, אבל באמת שזו רק למראית עין. האלנד הוא שחקן כדורגל נהדר וחכם מעבר להיותו מפלצת שערים פסיכודלית.

לכל אחד מהלאנד ואמבפה יתרונות וחסרונות. להגיד שהלאנד “רק” מבקיע מחטיא לאמת, ולהגיד שאמבפה הוא מפלצת שיווקית ולא להתייחס לכח השיווקי של הלאנד גם כן קיצוני מידי. השאלה מי דורך פחות על המשבצת של ויני ומי משלים מיטבית את ג’וד. גם פה קשה לתת תשובה חד משמעית.
אבל בראיה מפוכחת, מרגיש ששניהם לא ינחתו אצלנו בחלון הקרוב ו/או של הקיץ, מה שאומר שהצב כבר לא יגיע עקב גיל מתקדם בסוף החוזה הבא, והנורווגי עדיין אפשרי בהמשך (אם כי זה תלוי פפ בסיטי).

אוקיי בואו נשחק משחק.
הסטטיסטיקות של שני השחקנים הבאים שייכות להלאנד ואמבפה.
איזו סטטיסטיקה שייכת לאיזה שחקן?
ובזה סיימתי. אם הדיון יהיה רלוונטי יותר נמשיך.

.
.

בתור מי שאמר שהוא מעדיף את האלאנד עוד לפני שהגיע לסיטי וכו’- יש טיעון מסויים בעד אמבפה שקשה לי להתווכח איתו: מדובר בשחקן שיכול להכריע משחק הרבה יותר מהמפלצת שתלויה בחברים שלה. תדמיינו את הקלאסיקוס שמסי היה מכריע לבד - אז זה אמבפה.

אולי הטיעון הכי חזק של האלאנד היא שאמבפה הוא תמיד מרחק פציעה אחת מלא להיות אותו שחקן

סטטיסטיקה זה משחק נחמד מאוד.

בוא נשחק משחק

מעורבות ב 1.22 שערים בממוצע למשחק בליגה הקשה בעולם פלוס צ’מפיונס(שערים פלוס בישולים).

מעורבות בשער 1 בממוצע בליגה בדיחה פלוס צ’מפיונס

*ההשוואה מתחילה מהרגע שהאלאנד הגיע חקבוצת על.

תנחש מי זה אמבפה ומי זה האלאנד.

האם זה משנה כל הסטטיסטיקות האחרות לחלוץ כשבדבר הכי חשוב אחד מוביל ב 0.21 שערים למשחק כשהוא משחק בליגה הכי קשה בעולם ? השני משחק בליגה שהקבוצה השנייה הכי טובה עם תקציב לכל הסגל ששווה למשכורת של אמבפה.

האם תרצה 95% דיוק מסירות שמתחלקות בצורה מדהימה לכל שליש ולכל כיוון במגרש של קרוס או את האחוזים הפחות מרשימים של דה בריינה ?

האלאנד גם מבקיע יותר וגם מבשל יותר, אמבפה יש לו סטטיסטיקה יותר מרשימה בנתונים הפחות חשובים לחלוץ.

אני לא בא לזלזל באמבפה, שחקן ענק, אבל האלאנד יותר טוב ועם הסגל הנוכחי יותר נחוץ וישתלב יותר טוב, יש לנו את ג’וד, ויני ורודריגו לכן צריכים פחות את היצירתיות של אמבפה ויותר את התכלס, נוכחות ברחבה ומשחק עם הגב לשער של האלאנד.

ותדמיין משחק שכלום לא הולך, כולם חלשים, אתה זורק כדור לרחבה בא הויקנגי דורס את כולם ונוגח לשער ועושה גול מכלום ושומדבר.
האלאנד עם ממוצע של יותר משער למשחק ב 3 קבוצות שונות, כלומר לא תלוי בשחקנים שסביבו, הוא יבקיע בכל קבוצה.

שוב פעם אתה חוזר לשורה התחתונה. הלאנד מבקיע ומבשל יותר כי הוא חיית רחבה וגם משחק בקבוצת על ולא בקרקס שנקרא פסז. אני מדבר על שטף המשחק. ה"סטטיסטיקות שלא חשובות לחלוץ" הן בדיוק מה שאני מדבר עליהן. שחקן שהוא לא רק חלוץ, הוא הרבה יותר מזה.

לגבי מי מתאים יותר לקבוצה זה כבר דיון אחר, יש לך פה קייס, אבל לא על זה אני מדבר. דיון תיאורטי בלבד של מי שחקן טוב יותר, הלאנד או אמבפה.

והבהרה אחת נוספת, אני לא טוען שהלאנד לא שחקן ענק, אחד משלושת הטובים היום ביחד עם אמבפה וג’וד. ההשוואה היא ביחס לאמבפה בלבד.