דיון ההעברות והפנטזיות ע"ש אחיה דסקל ז"ל :: יגיע בלם?

שום דבר לא יותר חשוב ולא יותר מעניין מגמר ליגת האלופות. אבל איש-איש באמונתיו יחיה. לגבי רודריגו - נפל בלשונו והוציאו אותו מהקשרו בלי קשר, קצת טיפשות לעשות את זה לפני וומבלי. ובגדול: מה הקייס שלו? שחקן הרכב בלתי מעורער, שיחק המון והציג מספרים סבירים. חודשיים גדולים, נובמבר-דצמבר, שני שערים נגד מנצ’סטר סיטי שאני לבטח לא מזלזל בהם. לא תשכנעו אותי שבקבוצה אחרת הוא מפלצת שערים טובה יותר. במשחקי ההכרעה קרלו אנצ’לוטי לא רק האמין בו אלא גם הזיז את ויניסיוס ג’וניור מצד שמאל [לא משנה אם זו החזרה הגנרלית והטסט לקראת בואו הצפוי של קיליאן אמבפה], אז יותר מזה? ברהים דיאס בכושר טוב ממנו ומגיע לגמר בפורמה הרבה יותר טובה ואין סיכוי שהוא ישחק.

ליגת האלופות חלק מהימים האלה, אין סתירה…

הוא ממשיך לקשקש… סיטי הקבוצה הטובה בעולם… מתחיל להכין את הקרקע מה שנקרא

סתם עושים רעש מדברים כנים שהוא אמר. כן, סיטי קבוצה יותר טובה והיא משחקת כדורגל יותר טוב. גם קרלו אמר את זה לאחרונה, אז מה? הוא סקר את את הדרך שלנו לגמר והוסיף גם שבריאל מדריד יש משהו מיוחד.

לדעתי בסוף הוא ימכר כי זה הצעד הנכון עבור כל הצדדים. בסופו של דבר אני לא יודע אם מדובר בבעיות מנטליות, פיזיות, אגף ימין או שמאל, אבל הוא לא מצליח לבוא לידי ביטוי בריאל מדריד וחבל שאנחנו נתקעים איתו במקום לשחק עם מישהו יותר מתאים לנו, ושהוא צריך להתפשר על העמדה והמעמד שלו. עם זאת, אני לא חושב שלדברים שהוא אמר לאחרונה יש קשר לתכנון שלו לעזוב את הקבוצה. גם אם הוא חושב לעזוב, הוא לא יפגע במועדון יומיים לפני גמר האלופות. הוא תמיד מדגיש כמה הוא אוהב את המועדון ומודה על כל יום שהוא כאן.

אם רודריגו יעזוב - את מי הייתם רוצים שיביאו במקומו?

הייתי מאוד רוצה לראות שחקן טוב עם רגל שמאל באגף ימין, סאקה לדוגמא אבל הוא האריך חוזה ובכללי לא נראה שיעזוב את ארסנל

חלוץ 9 טוב שזמין וברמה גם כן אין לדעתי

את מי הייתם רוצים לראות? או שבכלל נשארים שם עם גולר ואנדריק?

ודעתי על הקטע עם רודריגו בימים האחרונים - סתם הוצא מהקשרו, לחלוטין
אבל אחלה דיון עד לגמר :wink:

מוסיאלה או פודן.

מה זה לא בא לידי ביטוי ? לא מבין את הזלזול הזה ברודריגו, הוא לא ויני ולא אמבפה, אבל מי כן ?

נניח שעוזב, מי תביאו במקומו ? 17 שערים ו 8 בישולים העונה כולל שערים מכריעים, יכול לשחק בימין, בשמאל, במרכז ומאחורי החלוץ, לא כוכב על ולא על משכורת של כוכב על.

אי אפשר שכל שחקני ההתקפה יהיו טופ5 עולמי, צריך גם רודריגואים בקבוצה, למה להחליף שחקן שמכיר את המערכת בשחקן אחר באותו רמה או פחות שלא יודעים מה יביא לקבוצה ?

איזה קיצוני אתם רוצים להביא במקומו שיביא מספרים יותר טובים מרודריגו ?

אני מת על מוסיאלה ואשמח אם יגיע אבל הוא עם מספרים פחות טובים מרודריגו.

פודן ? מאוד ריאלי.

כל מה שאנחנו צריכים זה להביע בו התעניינות. שנה שנתיים זה יקח אבל אם באמת נרצה אותו הוא יגיע.

אתה רוצה התקפה שבנויה מויני, אמבפה ופודן כשג’וד קשר התקפי ?

לא ריאלי כי משחק בקבוצה הטובה בעולם עם המאמן הטוב בעולם והכי חשוב בקבוצה העשירה בעולם.

דה בריינה מזדקן ורואים שיש פיחות במעמדו העונה כשפפ מוציא אותו לא פעם מוקדם, גם סילבה כבר לא ילד וכל עונה יש סביבו סיפורים על הרצון לעזוב, פודן הפך העונה לשחקן הכי חשוב של סיטי, השחקן שיוביל את הבניה מחדש שפפ חייב לעשות, לא יתנו לו ללכת.

האמת לא חשבתי על זה לעומק, סתם זרקתי שם שעל פניו מתאים מבחינת היכולת הגיל והעמדה. בכל מקרה אני לא רואה בעייתיות מיוחדת עם ההרכב הזה, לדעתי יותר טוב מאיך שנשחק בעונה הבאה, שזה בדיוק אותו דבר רק רודריגו במקום פודן.

אבל עדיין מועדון פלסטיק. למרות שסיטי כיום קבוצה יותר טובה, הפערים מצטמצמים, אחרי שדה בריינה לא יהיה שם וברנרדו יעזוב סופסוף, ואחרי שאמבפה יגיע לפה, אני באמת שלא חושב שיהיה לנו במה להתבייש מולם.

זה שלא יתנו לו ללכת, זה ברור. העניין הוא שאם השחקן עצמו רוצה ללכת לא יהיה להם יותר מדיי ברירות…
אבל נשמור את הדיון הזה לפעם אחרת, זה לא קונקרטי כרגע בשום אופן, המועדון לא מעוניין כרגע בשחקן.

הכוונה שלי זה שבכל קבוצה יש רודריגו, רק שאנחנו מזלזלים מדי ברודריגו שלנו.
בסיטי יש את פודן או סילבה כשמהצד השני זה גריליש או דוקו הבינוניים והפחות טובים מרודריגו, גם בבאיירן סאנה וגנאברי פחות טובים מרודריגו וככה בכל קבוצה אחרת בעולם.

חייבים היררכיה בקבוצה, ויני ואמבפה זה כבר יותר מדי וחייבים רודריגו שיאזן, אי אפשר 3 שחקנים שנלחמים על מי הכי טוב, זה כבר מתכון לבעיות.

אין לי בעיה עם זה שרודריגו פחות טוב מויני או אמבפה, יש לי בעיה עם זה שהוא לא מרגיש טוב בעמדה הזאת וצריך לאלתר כל מיני דברים מוזרים כדי שהוא ישחק שם, יש לי בעיה עם זה שהוא מאוד לא יציב ביכולת. גריליש ודוקו פשוט שחקנים בינוניים. רודריגו שחקן על אבל רק לפעמים, בפעמים האחרות הוא שחקן פחות. אני רק רוצה מישהו יותר יציב.

לא רואה הרבה הבדל בין המעמד של פודן ורודריגו. ההיפך, רודריגו לא מתפקד ובאנקר אצלינו בהרכב, פודן היה צריך עונת שיא ואינסוף פציעות סביבו כדי לקבל את המפתחות.

גם אם לא מרגיש טוב בצד ימין הוא עדיין יותר טוב מהקיצוני השני בכל קבוצה אחרת בעולם, למעשה הוא יותר טוב מהקיצוני היותר טוב ברוב קבוצות העולם.

פודן העונה נבחר לשחקן הכי טוב בליגה האנגלית, השחקן הכי חשוב בקבוצה הטובה בעולם, מתמודד ראוי על כדור הזהב, רודריגו אפילו לא חצי מזה כרגע.

שלא תבין שאני נגד פודן, ויני ואמבפה כשלישייה קדמית, אני רק יוצא נגד הזילזול המוגזם שרודריגו זוכה לו כאן, הוא שחקן מצויין, לא טופ עולמי, עדיין יש לו סיכוי להתפתח לטופ עולמי אבל גם אם לא הוא עדיין טוב מספיק.

כן אבל זה לא עוזר לי אם הוא מראה את היכולת הזאת חודשיים בעונה. אין אחד שרוצה את זה בשבילו יותר ממני, אבל באיזשהו שלב צריך להבין שהקשר הזה לא עושה טוב לשני הצדדים.

בסדר ולפני שנתיים רודריגו ניצח את סיטי בדקה ה90 עם שני שערים וניצח את צ’לסי והיה על גג העולם כשפודן היה שחקן מחליף לגריליש. אז עכשיו פודן על גג העולם. אתה לא צריך לשכנע אותי שכרגע פודן יותר לוהט, כמו שכתבתי אך לפני שתי הודעות אני מעדיף אותו על רודריגו, אבל בסך הכל שניהם נחשבים לשחקני על פחות או יותר באותו סדר גודל.

אני לא יודע מי מזלזל ברודריגו, לבטח לא אני. אני חושב שכשהכל אצלו מחובר ואין נתקים הוא אחד מהשחקנים שאני הכי אוהב מעריך ונהנה מהם. הבעיה שלי איתו שוב זה חוסר היציבות. מעדיף מישהו אפילו פחות טוב אבל יותר יציב, ושיהיה לו נוח עם אגף ימין.

ככה זה בכל הקבוצות בעולם, כל ה’‘רודריגואים’’ בשאר קבוצות העולם פחות טובים מהרודריגו שלנו, ואנחנו משווים את רודריגו לויני אבל ההשוואה היא מול גריליש, סאנה ומרטינלי.

זה לא להבריק במשחק או שתיים קריטיים, פודן העונה לקח את סיטי על הגב, בלי ספק הוא השחקן הטוב שלהם העונה, הוא הויני של סיטי, כרגע פודן התבסס כשתי דרגות מעל רודריגו.

לכן המעמד שלהם כרגע גדול. של שניהם. אל תשכח שרודריגו כבר שנים מופיע בדרך קבע במשחקים הגדולים והוא כבר בין הכובשים הבולטים שלנו בכל הזמנים באלופות. רודריגו קנה לעצמו את השם. אגב, כשהוא מתפקד לדעתי רודריגו שחקן טוב יותר מפודן של העונה.

בכל מקרה אם נרד חזרה למציאות, רודריגו נשאר פה, אנחנו לא מעוניינים בפודן, או מוסיאלה, ואם ההווה לא מספיק מעניין אז אפשר לדבר דווקא על וירץ שהוא מסתבר המטרה המרכזית של המועדון ל2025.

רודריגו, אם וכאשר, יהיה מהעזיבות שהן בגלל רצון השחקן ולא בגלל רצון המועדון. לנו אין שום אינטרס שהוא יעזוב אבל הוא יכול לקבל הרכב בקבוצה טובה מאד.

חייבים להתרכז יותר בלהביא 2 בלמים חדשים וקשר, כרגע יש לנו רק בלם אחד שאין עליו סימני שאלה ו 4 קשרים פלוס מודריץ’ אחד בן 70.
אולי דה יונג ?

טוב אז דיווחים של חפד שסיטי מעוניינת ברודריגו.
לפי מה שהוא אומר, רודריגו רוצה להישאר. לגבי העמדה של ריאל אני אשאיר לכם לפרש את הניסיח איך שאתם רוצים, אבל אני לא שמעת כאן שהוא בלתי ניתן להעברה או משהו כזה…

צריך להגיד, חפד אמין, אבל הוא השופר של המועדון. יכול להיות שהשמועות האלה מגיעות כדי להראות שרודריגו רוצה להישאר בריאל. הטיימינג פה קצת מוזר.

הוא לא גרוע מספיק כדי שריאל תרצה למכור ולא טוב/חשוב מספיק כדי שריאל לא תרצה למכור.
הכל תלוי בו ובמחיר שיהיו מוכנים לשלם עבורו.