דיון ההעברות והפנטזיות ע"ש אחיה דסקל ז"ל :: יגיע בלם?

יש גם דיוווח בטוויטר שריאל תרצה עליו 170 מיליון פאונדס

לדעתי הכל יכול לקרות בקיץ ויש מצב שהוא יעבוד עוד הקיץ
הזה, לקראת סוף הקיץ

טוב אז גם פבריציו טוען שרודריגו לא מוכן לשמוע על מעבר.
כמו שאני מכיר את המועדון ובהתחשב במי שפרסם את הסקופ הזה, זו הנפצה כדי להוריד את הלהבות מהר ולא לתת לשמועות להתפשט. כאילו ‘הנה הייתה לו אפשרות לעבור והוא מיד פסל אותה’…

כולם פה מתנהגים כאילו הם מופתעים מהשמועות והדיבורים על עזיבה אפשרית של רודריגו, וזה למרות שהוא השם הראשון שכל אחד פה מוציא מהפה כשמדברים על מי מהצעירים שלנו כנראה לא יישאר פה עד סוף הקריירה.

לדעתי, הריאיון של רודריגו לא היה פליטת פה, ובסוף הוא התכוון בדיוק למה שזה היה נשמע מבין השורות, ומה שכולם פחות או יותר כבר יודעים: אני אוהב להיות כאן, אבל גם אני מבין שאני הצלע הכי פחות בטוחה בהתקפה של ריאל מדריד ועם ההגעות החדשות המעמד שלי מתערער. נראה, אולי בהמשך אעזוב.

נכון ומצד שני זה בדיוק האופי ה״פרווה״ שלו.
תישאר תילחם… אתה לא תמצא פרויקט טוב יותר… תהיה טוב - תהיה בהרכב…

פלטנברג מדווח בימים האחרונים התחממו היחסים בין באיירן ודייויס, כבר ממש לא ברור שהקלפים בידיים שלנו. יתכן ונכשל להחתים אותו.

לא סוף העולם… אפשר להחזיר מג׳רונה…
חשיבות הרבה יותר גדולה לדעתי זה בלם

מסכים לגמרי. מעבר לכך, בנוסף לבלמים, עם העזיבה הצפויה של קרוס וסבאיוס, ועם ההצהרה של קרלו שהוא אוהב את ג’וד קרוב לשער יותר מאשר בקישור (כמה מפתיע שהוא צריך אקדח לראש כדי שיגרום לו לעשות את הדבר הנכון), נדמה לי שגם להביא קשר הופך לצורך דחוף הרבה יותר מאשר מגן שמאלי שיתחרה עם מנדי (ובכל מקרה כנראה שלא ישחק במשחקים הגדולים שם מנדי עדיף).

אם אכן אין כוונה להסיט את ג’וד לקישור הייתי אפילו אומר שלא רק שצריך להביא קשר, אלא צריך להביא קשר ישירות להרכב. אולי אפילו לשקול להקדים את הרכישה של וירץ.

למי שמשום מה היה חסר קצת חדשות טובות על הבוקר - גם אם אמבפה יגיע לכאן כצפוי, את ההחתמה החשובה של הקיץ כבר עשינו:

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1797221717787513308?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1797221717787513308|twgr^fbd44359d6548a4161c5307748229eeab83c2ac8|twcon^s1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.one.co.il%2FArticle%2F464353.html

פבריציו רומאנו נותן את האישור הסופי שלו,הודעה רשמית כנראה שבוע הבא.

פבריציו לא היה מוכן לקחת סיכון עם הHere we go הזה, והמתין איתו עד עכשיו. ההעברה הזאת כבר נסגרה בפברואר, הוא פספס פה.

הגיע הזמן לתכנן את הקיץ. חלק מהדברים כבר סגורים, אבל רוב הגזרות עדיין פעילות.

לונין. השוער האוקראיני עדיין מתלבט האם להאריך את החוזה. לפי רוב הפרסומים הוא נוטה להישאר.

נאצ’ו. עדיין הוא לא הודיע מה הוא מתכוון לעשות, האם להאריך את החוזה או שלא. נותנים לו את כל חופש ההחלטה בנושא והוא עדיין לא פרסם אותה. כנראה בימים הקרובים נדע.

סבאיוס. הוא לא ממש מרוצה מהמעמד שלו בסגל ובודק את האפשרויות שלו. יתנו לו לעזוב תמורת סכום הוגן.

רפא מארין. הבחור רשמית כבר חזר הביתה כמתוכנן אבל ההישארות שלו תלויה בנאצ’ו ובלני יורו.

לני יורו. בינתיים הכל הולך כמתוכנן עם הבלם הצרפתי. הוא דחה כמה הצעות ושידר שהוא רוצה רק ריאל. הכדורג ברגליים שלנו עכשיו וריאל מדריד צריכה לשלוח הצעה רשמית. זו לא תהיה העברה פשוטה אבל הקלפים בידיים שלנו.

אלפונסו דייויס. העברה שעדיין אפשרית אבל לא בטוחה בכלל. יש שיחות עם באיירן מינכן לגבי הארכת החוזה. המועדון נחוש בעמדתו שלא להוציא יותר מהמתוכנן עליו גם במחיר של לאבד את השחקן.

מסטנטאונו. העברה שהכי פחות חשוב ללחוץ עליה עכשיו והיא מתבשלת על אש נמוכה. בינתיים יש קשר עם השחקן אבל עדיין אין פעולה מול המועדון שלא מוכן לשמוע על הצעות ורוצה את כל סעיף השחרור. אם ההעברה הזאת תתבצע, זה יקרה כנראה אחרי הקיץ הנוכחי.

בלאקיפ טוענים שהודעה רשמית תצא כבר היום,בקרוב נדע מי צודק.

הכוונה בשבוע הבא הייתה מיום שני (היום) ואילך ככה שאם תצא היום הודעה עדיין שניהם צודקים.

אגב משהו נחמד ששמתי לב אליו-
כמה נמאס לכולנו מסאגת אמבפה? יש הודעת here we go על פאקינג אמבפה ואפילו לא לייק אחד.

אותי אישית כבר לא מעניינת ההודעה הרשמית, זה סתם עניין טכני. היו יותר מדיי הודעות חצי רשמיות שהוא מגיע בנוסף להסכמה הכללית בין העיתונאים הבכירים.

אראנצ”ה גם דיווחה שזה יגיע היום. זה יגיעהיום, אין סיבה להיות בקוצר רוח לזה.

מי זה, מאיפה הוא ומה השמועות עליו? פעם ראשונה אני רואה/שומע את השם הזה

ילד בן 16 מריבר פלייט, אנחנו מקושרים אליו כבר כמה חודשים.

בעוד רבע שעה אמבפה יוכרז רשמית. ההודעה הייתה אמורה לצאת בשעה 8 אבל יש עיכוב של חצי שעה. אבל מה זה חצי שעה לעומת 7 שנים של ציפיה, של תקווה ואכזבה, עמוק בפנים ידעתי שפלורנטינו לא ירד מהבחור, זה צילום מסך עוד מהפורום הקודם, כתבתי שם שאם על ניימאר בכינו דמעות, על אמבפה נבכה דם. ובכינו דם, כל כך הרבה זמן נשרף בדיונים, בכעסים, הוא עשה מאיתנו בדיחה לא פעם. סוף סוף זה נגמר.

לפחות ברצלונה כבר לא רלוונטית ולא יכלה לדפוק אותנו שוב.

רשמית
https://www.realmadrid.com/es-ES/noticias/futbol/primer-equipo/actualidad/comunicado-oficial-mbappe-03-06-2024

רשמי,חתום,נעול.

7 שנים שסנטיאגו עמל ומביא לנו כל בדל של פיסת מידע על הסוגיה, וביתר שאת ככל שהתקרב המועד המיועד, עד השעות האחרונות ממש - ובסוף טל בא וגורף את כל הלייקים עם ההודעה הרשמית :joy:

לא יודע, משהו בניסוח הזה עושה לי קונוטציות לא נעימות מהשייחים של פריז.