הקיץ בא:: יורו 2024

כבר הרבה טענו פה שכדורגל הנבחרות פחות מרגש אותם אז שווה אולי לאחד את שני טורנירי הנבחרות הבאים עלינו לטובה. הקופה בארה"ב והיורו בכל מיני מקומות. אפשר לחלוטין לפרסם פה סגלים ודיונים מעניינים לקראת הטורנירים.

נתחיל כמובן בסקרים:

הזוכה הצפויה ביורו:

• צרפת- המשך הכיבוש הצרפתי על הפסגה
  • פורטוגל- הריקוד האחרון של רונאלדו
  • אנגליה- דור הזהב בראשות ג’וד
  • איטליה- מחזירים עטרה ליושנה?
  • גרמניה- לעבר עונת שיא הסטורית לקרוס?
  • ספרד- הלה רוחוש: ההפתעה של הצעירים
  • אחר- כי הכל יכול לקרות בכדורגל נבחרות
0 מצביעים

בהמשך אשתדל להעלות סקירה שמסתובבת לי בראש על אורוגוואי, אבל מוזמנים לשים פה את כל הטיעונים, הדיונים והסגלים פה.

מנהלים יקרים, פרסמתי בתרד של “לא רק כדורגל ספרדי ואנגלי” סגלים של ברזיל, אנגליה ופורטוגל.

יהיה יותר רלוונטי להעביר את ההודעות לפה אחרי שנדב פתח את התרד’…תודה!

הם מוזמנים להתאבד. אם מישהו פה ייתן לי משהו יותר מרגש (בכדורגל העולמי או באיזשהו ספורט על הפלנטה) ממה שקרה ב-18.12.22 אני אתן לו מיליון פסוס

עם האנפלציה זה איזה 10 שקל. חוץ מזה שאני מסכים, הפער גדול עוד יותר כי אנחנו גם אוהדי ברצלונה. מבחינתי זה הסיכוי הכי טוב שלי להנות מכדורגל השנה.

תזכיר לי מה קרה?

(אני ציני)

ליאור בכנות זה ההיה הארוע הכי מרגש בחיים שלך נכון?

עוד לא נשרקה שריקת הפתיחה של היורו, והנה כבר השופטים דופקים אותנו:

למה הקול הבודד שגרמניה וספרד קיבלו שווה 17%, ואילו הקול של צרפת רק 16%?

אבל תכלס עם הגיבוי שהאנטישמים בצרפת נתנו לתובע המטורלל מהאג - מגיע להם.

אפילו הסקר יודע ששוב אמפבה לא יעשה כלום בטורניר גדול והסיכוי של צרפת לקחת לא גבוה אז את ספרד וגרמניה הוא עיגל למעלה ואת צרפת למטה.

מצטער אבל אני ממש לא הייתי מאחד את הדיונים, היורו הוא טורניר מספיק גדול ואין לי ספק שיהיו בו מספיק הודעות לבדו והוא כנראה יהיה אחד הדיונים הגדולים של השנה, בטח ביחס לתקופת הזמן שירוץ.

לגבי הקופה - אולי פחות פופולרי אבל גם כנראה די בקלות מחזיק תוכן לבד. בהמשך הערב אפצל :slight_smile:

דוד זה ברור לך שהקופה זה הטורניר הראשי של הקיץ ואחריו נבחרת ארגנטינה באולימפיאדה ורק אז היורו הזניח.

מוזמן לפצל, נראה פה בפורום למי בסוף יש יותר הודעות בתרד :slight_smile:

זה עומד שם בטופ יחד עם היום בו התחלתי עם מי שהיא אשתי והיום בו נולדו לי הילדות ועוד כמה רגעים מרגשים בעבודה. מבחינת בילד אפ של מתח זה לוקח את כולם בהליכה.

תמיד דופקים את השחורים

סגל פורטוגל ליורו, סגל סופי

הסגל המורחב של אנגליה ליורו, 33 שחקנים מתוכם סופי יהיו 26
בלי ראשפורד, בלי סטרלינג, סאנצ’ו והנדרסון

מיכאל יוכין

הדבר הכי מדהים בסגל גרמניה שפורסם היום הוא 4 שוערים. יוליאן נאגלסמן טוען שהוא זקוק לכולם כדי לחלק את העומס באימונים, כדי שנוייר וטר שטגן לא יהיו עסוקים מדי. ספק אם ראיתי משהו הזוי יותר אי פעם בבחירת סגלים.

אין מקום למאטס הומלס, ליאון גורצקה ויוליאן ברנדט, אבל יהיה שוער רביעי כדי לעזור למישהו להתאמן.

הומלס הושאר בחוץ בעיקר משיקולי גאוותנות של נאגלסמן, אבל הנסיון שלו יכול היה להיות חיוני אפילו אם לא ישחק דקה. ברנדט הוא סגן מלך הבישולים בבונדסליגה, נמצא בכושר מצוין, וגם רב גוני מאוד.

לוותר על שניהם למען שוער רביעי זה די שערוריה.
אם כבר, אפשר היה לקחת שוער לאימונים שלא יירשם בסגל . הרי נובל ובאומן יודעים שאין להם סיכוי לשחק בכל מקרה.

קראתי את המשפט הזה לפני שעברתי על הסגל וחשבתי לעצמי מה עבר עליו, אבל אז עברתי על הסגל ואמרתי וואו, הסגל הזה באמת מטורלל.

אוי לא, ג’וד בסקשן של החלוצים. שלא יתרגל לשטות הזאת.

הסגל האיטלקי ליורו -

האיטלקים כרגיל בשנים האחרונות עם סגל בינוני להחריד אבל בטורניר עצמו הם מתאגדים.

ככה הם זכו ביורו האחרון…

סגל עם שחקנים מעניינים. מעניין אם גרימאלדו יפתח, נציגות יחסית דלה של ריאל, ומעל הכל- מה פראן טורס עושה שם?!

זה הסגל הכמעט סופי. ממנו ינופו 3 שחקנים.

לגביי פראן טורס - אלא אם הוא יוצא עם הבת של דה לה פואנטה - אין לי שום הסבר למה הוא בסגל, או אפילו נשקל כאופציה לסגל.

אגב, מי היה יכול להיות במקומו? לא שאין, פשוט לא עולים לי שמות כרגע.

אני לא אוהב את זה שפדרי כן בסגל. מקווה שהוא ישחק כמה שפחות.
לגביי קובארסי ופרמין - איזו קפיצת מדרגה מלפני חצי שנה…