על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

למי שעדיין לא מבין מה התפקיד שלה

https://twitter.com/i/status/1615471758093725698

הציוץ הנכון צריך להיות ככה :

אם החילונים ישבתו-לא יקרה כלום.
אם הערבים ישבתו-אף אחד לא ידע.
אם הלהטבים ישבתו-כל התקשורת תדבר רק על זה.
אם החרדים ישבתו-הם יקבלו כל מה שהם רוצים כפול 2.
כמה שזה עצוב, ככה זה נכון

https://twitter.com/wokal_distance/status/1615592652929650688

"here your aids ribon "

no i dont want to

?!?!!you dont to wear the aids ribbon

no i dont want to

!!hi come back here

ההמשך…

למי שמעוניין להבין מדוע נפוטיזם זה רע ומדוע אני בז לאנשים שאומרים שהם “נבנו 10 אצבעות” כאשר בעצם הם הגיעו למה שהגיעו רק בזכות המשפחה שלהם.

4 פוסטים אוחדו לנושא קיים: על טכנולוגיה והעתיד

מצב התקשורת :

mostly a peaceful protest

היום

https://twitter.com/ABC/status/1617020906504609792

לפני שנתיים

image

למי שזוכר את הדיון על בעל מאפייה שסירב לאפות לזוג גאה עוגה לחתונה.

https://www.reuters.com/legal/government/colorado-baker-loses-appeal-over-refusal-make-gender-transition-cake-2023-01-26/

OLD BUT GOLD

https://twitter.com/i/status/1619089594942644225

כתבתי לאחרונה על הרתיעה האישית שלי מספורטאים ‘ג’נטלמנים’ לכאורה, ש’כולם’ אוהבים לאהוב. בארה"ב, שם הספורטאים מעורבים הרבה יותר בפוליטיקה, יש נטיה לספורטאים מהסוג הזה להיות גם בעלי הדעות ה’נכונות’.

אז דוגמה יפה לצביעות הפרוגרסיבית הקלאסית - של “צריך להכיל ולקבל את כולם, עד שזה מגיע אליי הביתה” - מגולמת אצל ספורטאי ‘חמוד’, בעל ‘הדעות הנכונות’:

למד יפה מלברון… מה שאני לא מבין הוא מרויח מאות מיליונים של דולרים שיבנה לעצמו את הגדר, כאילו מה הבעיה פה.

לדבר על צביעות ועל השמאל הנאור ואז להשתומם… נולדתם אתמול או שלשום?!

גם בן גביר שהשחיל לתל אביבים את כל המסתננים בבריכה ברחו כל עוד נפשם בם. בעקרון צריך להכיל את כל המסכנים אבל שלא ‘יסריחו’ לי את הבית.

ראיתי את זה וחשבתי על משל איטלקי מאוד מושלם:

È facile fare il gay con il culo degli altri.

בתרגום חופשי (השתמשתי בגרסה היותר רכה של הביטוי): זה קל לשחק אותה הומו כשאתה משתמש בתחת של אחרים.
הרי מה אכפת לך שפותחים לאחרים את התחת והוא לא יכול לישון עוד בלי חיתולים למבוגרים, כל עוד אתה מראה לעולם איזה בן אדם פתוח, טוב ומופלא אתה?

וזה, על רגל אחת, מסכם את כל המהות והאידיולוגיה של הרגרס.

הצביעות הזאת היא חלק אינטגרלי מהם: בשביל הרגרס יש כמה נושאים שהם רמי עולם והכי חשובים אי פעם בהיסטוריה:
גזענות, מיעוטים, lgbtq+, התחממות גלובלית ועוד כמה דברים.
ברגע שאתה בצד הנכון בנושאים האלה, אתה יכול להיות זבל טהור של בן אדם: שקרן, קמצן, צבוע, חסר חמלה, גנב ועוד ועוד. אבל אז סולחים לך על הכל.

הם משתמשים בזה כShield כדי להיות בני (ובנות) האדם.ה הנוראיים שהם באמת בלי לספוג שום ביקורת.
כמו שטבעונים מסתירים את השנאה שלהם כלפי בני אדם באהבת החיות.
או הפושעים שלBLM מתחבאים מאוחרי הדאגה למיעוטים בזמן שהם מבטאים את השנאה העצמית שלהם ולכל מה שהוא יותר מוצלח מהם.

איכס!
איכס על הביטוי הזה. איכס עליך והכי איכס שהיה לי עד היום פה בפורום על איך שאתה מפרשן את הביטוי הזה.

אז השמאל מסתיר את האיכס שהוא עם אידיאולוגיות מפגרות. הימין מסתירים את האיכס שהם עם כיפה וערכים.
ואתה לובש את האיכס שאתה על השרוול בגאווה.
מה עדיף? אין לי מושג.
מה יותר איכס? כולם אותו דבר בדיוק.

אתה לא מכיר את רביע? הוא הקצין כהרגלו להבהיר נקודה. גם אם לדעתך בחוסר קלאס…

בלי קשר, אתה טועה בהרבה רבדים. אין לי בעיה עם חארות של אנשים יש לי בעיה עם צבועים שמחייכים אלי וכשאני מתקרב הם דוקרים אותי עם סכין.

אין לי שום בעיה עם ימין/שמאל יהודים/ערבים וואטאבר. יש לי בעיה עם אנשים המתנשאים עלי כטובים יותר, אם זה טובים יותר לאחרים קשי יום, אם זה טובים יותר לחיות, אם זה טובים יותר לסביבה ואח"כ כשאני מתקרב אני מגלה שהם עברייני מוסר מהדרגה הגבוהה ביותר.

הנה, חיימי המנוול אשכרה מנוקה מכל עוון ע"י השמאל הנאור בטענת ‘תפירת תיק’ שעשתה לו אילה חסון!! העיתונאית הכי מקצוענית פה במדינה.(הסרטון שלה מדברת מהלב עם דמעות שאשכרה נדפק לנו השכל - המראה המכוערת של הצד השמאלי) הרי אדם כזה ראוי להוקיע ולגלגל אותו מכל המדרגות הרבה יותר מביבי ה(אולי) לוקח שוחד ומדרעי הגנב.

אני שונא צבועים. מכל גווני הקשת. לא אכפתלי ימין או שמאל, מי שצבוע אני סולד ובז לו. אמרת איכס? איכס זה על הצבועים. הכי גרועים ever כי אין לך איך להתגונן מהם. אין לך מושג כמה רעים הם.

מסכים

זה כל הקטע של הביטוי הזה חביבי. זה בדיוק איכס אחד גדול. ואתה כנראה לא מכיר את האיטלקים לולז. זה הביטוי הכי מעודן שיש להם (ופה השתמשתי בgay הנייטרלית. בבטוי האמיתי הם משתמשים במילה הרבה יותר אופנסיבית).
כל דבר בשפה ובתרבות הזאת הוא לחלוטין מיני ומאוד מאוד וולגרי.
אם האיטלקים היו מתנהגים עם ישראליות באותה הדרך שהיו מתנהגים עם איטלקיות, הייתה קמה זעקה אדירה על הטרדות מיניות. פשוט תרבות שונה.

תשמע קטע, זו לא פשרנות שלי. זו בדיוק הכוונה ב"פותחים לך את התחת" סורי. תבוא לאיטליה ותראה מה אומרים.

אכן

לא יא אח, אני לא מסתיר שום דבר בחיים האמתיים. אני הלא מחוסן היחיד בבית החולים וכולם יודעים את הדעות שלי. לא מסתיר את הדעות שלי על הרגרס, מרקסיזם, הריסת התא המשפחתי והטרור הוורוד.

נסכים שהרגרס הכי גרוע ביי פאר.

דעה לגיטימית ביותר.

אני לא ידוע בתור חסיד של חימי ומה שהוא מייצג אבל אני מציע טיפה להוריד פרופיל בנושא שלו ולחכות שהעובדות יחשפו.

אני לא רוצה סתם להציף שמועות, אבל בלי קשר למעשה שלו, נראה לי שאין תמימים פה בסיפור הזה.

מה שאני לא מבין זה גם אם ניקח את “הגירסה שלו” ושזה היה רק בהסכמה איך זה “מכשיר” אותו. הוא עדיין עשה מעשה פסול שהוא ניסה לקדם מישהי שהיה לו אינטרס פסול וללא גילוי נאות.

בכל מקרה, אני ממליץ לכולנו לחכות טיפה ולא להוציא אותו כל כך מהר להורג. יש הרבה דברים מאחורי הקלעים והרבה ליכלוך.

הוא נבלה? כן. אבל ההרגשה שלי שהוא לא לבד בסיפור הזה.

עזוב את כל השאר, מה שבאמת חשוב - החזירו אותך לעבודה בתחילת השנה באמת?
איך המצב אצלכם עכשיו?
(וכמה מהחברים שלך מסתכלים עליך בקנאה שעמדת בפרץ ולא היית עוד עכבר מעבדה בניסוי של פייזר?..)

משה, הוא התפטר ואמר שהוא לא יכול להביט בעיניים של אשתו והבנות.

אני לא יודע אם הוא אנס או לא, אבל עבריין הוא בטח. אשכרה השתמש בכוח שבידו להשכיב אשה שרק רצתה להתקדם.

היא אשכרה לא רצתה, לחשוף את הסיפור. היא אמרה שהיא עברה הלאה ורק אילה חסון ישבה עליה כדי שתסכים להוציא את זה לחוץ.

כמה עוד פרשות כאלו יש אם זה השני ברצף שנתפס מנצל מינית את המעמד מקרב ראש עורכי הדין בישראל? טינופת.

קודם כל, אנס הוא לא. זה גם לא החשד פה.

אני לא הסינגור שלו. מסכים איתך שהוא נבלה. אבל כמו שאמרתי, יש הרבה שמועות. אני מציע זהירות.

בגדול תשים לב למה שהוא בעצמו אמר , הוא הודה שהוא היה יכול לעזור לה להתמנות לשופטת ולמעשה הצדיק את הצורך לעשות שינוי באיך שופטים נבחרים פה במדינה. על זה אנחנו צריכים להתמקד.