על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

אתה עוקב אחרי גי קי רולינג?

איפה מומלץ לעקוב אחריה? טוויטר או פייסבוק?

עוקב? לא… זה בשול של שולי השוליים. בשול של שולי השוליים.

טוב לא הבנתם אותי, גיי קיי רולינג היתה עד זמן לא קצר , יקירת השמאל, אנטי טראמפ, שמאלנית, “ליברלית” ופמיניסטית. כל מה שהשמאל אוהב באנשים. לפני שנה או משהו כזה, (לא זוכר את ההתבטאות המדויקת) היא אמרה את כל מה שבר דעת אמור להבין לבדו . שיש כזה דבר “אישה ביולוגית” בקיצור שיש זכר ונקבה.

מאותו רגע, הכל התהפך עליה . כל ארגוני הלהטב הכריזו עליה בתור “אויבת הציבור מס 1” כל מה שהיא עשתה בעברה נמחק. והתחיל מסע ציבורי שמה שנקרא “למחוק אותה” כן באנגלית זה נשמע יותר טוב. השיא הגיע שלפני כמה שבועות, אחד הטראנסים הגיע לביתה ופירסם את הכתובת שלה ברבים. היא בעקבות זה חטפה איומי מוות אז היא פירסמה את כל האיומים שהם איימו בלרצוח אותה . ואם אני לא טועה היה אפשר רק מהאיומים שהיא חטפה בטויטר היה אפשר לפרסם מגילה באורך אחד הספרים של הארי פוטר…

דרך אגב לפני שבוע היה איזה ארוע לכבוד הארי פוטר ואלו שארגנו את הארוע סירבו להזמין אותה. אתם מבינים זאת שיצרה את הארי פוטר לא מוזמנת לארוע שאמור היה להיות לכבודה…

איך זה בשולי הדברים? אם רק פה הדגימו לך איך “מסרסים” תחרויות ספורט ומאימים על אנשים במוות.

מצטער זה עדיין בשול של שולי השוליים. היחידים שמנפחים את זה מעבר לכל פרופורציה זה התקשורת הרפובליקנית שמנסה לייצר סדר יום משלה.

טוב זה מצחיק

https://twitter.com/i/status/1491833785532530691

זה קורע, ללא ספק.
בהחלט מצחיק לשמוע את האנשים המנותקים הללו.
אבל שחס וחלילה שלא יהיה ספק שאין שום קשר בין הדעה הזו לשמאל

תעשו עמלק.

כל מי שאוכל בשר הוא גזען לבן ושונא נשים.

בקרוב אצל זנברג ומרב.

אבל כנס ללינק שם זה יותר מצחיק…

זה טרנד מדהים, באמת מדהים. אני לא יודע איך מישהו יכול להגיד דברים כאלה ברצינות.
הנאום הזה השאיר אותי קצת בהלם: מה זה קשור לאכול בשר לשנאת נשים? איך זה בדיוק קשור ל"גזענות"?? והכי חשוב, למה זה בדיוק בעיה של “לבנים”? האם היא הייתה בכפר אצלי בעיד אל אדחא? וראתה כל מיני ילדים מלאים בדם שמשחקים עם הראש הערוף של העז? אבל גם אם היא הייתה יודעת את זה, היא לא הייתה מזכירה שום דבר, כי נו באמת, היא לא גזענית, אז זה רק לבנים.
היא גם לא ראתה את האכזריות של זומה האפס עם החיות בית שלו? אגב, אהבתי את את הוואטאבאוטיזם שניסו להפעיל בלהגן על זומה: “האם מה דבור עשה יותר גרוע מגזענות??”, ועל אותו המשקל, בפיגוע הבא: “האם מה שהוא עשה גרוע יותר מאיסלאמופוביה??”
אם היא הייתה מתייחסת אליו היא בטוח הייתה משתמשת באותה הדרך להגן עליו, כי אסור להיות גזענים.

המערב בו אני חי פשוט החליט שאתה יכול להיות זבל של בן אדם, וזה בסדר ומקובל מאוד, כל עוד אתה לא גזען, משהו-פוב ומיזוגן.

אז הם משתמשים בbuzzwords האלה כשהם רוצים לעשות דילגטימיצה למישהו כאילו כדי לשלוף את הקלף הבלתי מנוצח… לולז. אני בהלם שהיא לא קישרה את זה איכשהו למתנגדי החיסונים

הדוגמה המושלמת לשיטה הזו זה הציטוט המדהים הזה של ג’סטין קאסטרו (הציטוט נראה לי כל כך הזוי שהייתי חייב לבדוק אם היה אמיתי).
רוצה לעשות דילגטימיצה ליריבים שלך? תאשים אותם בפשע הגדול ביותר האפשרי במערב המטורלל ותתקוף אותם,רך אחד לא יהגם עליהם.

המצחיק הוא שהם הגזימו כל כך הרבה עם המילים האלה שהן פשוט איבדו את המשמעות שלהם.

תראו כמה קל לwoke כמו כמה כתבי ספורט ממש נאורים אצלנו להשתמש במילים חסרות משמעות כמו “גבריות רעילה” ודברים כאלה אבל רק כלפי לבנים, ואף פעם לא כלפי שחורים או אנשי דת השלום למרות שאצלם יש בדרך כלל הרבה יותר אלימות ומיזוגוניה.

פשוט עוד שיטה בארגז הכלים המטורלל של השמאל הקיצוני שמחליש את המערב מול סין והעולם הערבי.

עריכה: אוף טופיק אבל דוגמה אדירה לטרלול, ראיתם את הזמרת האוברייטד אדל? אז היא מצטרפת לרולינג בביטול כי היא… מואשמת בנאום טרנספובי. אז הסתקרנתי והלכתי לשמוע מה היא אמרה. וזה היה בערך כך: “תודה על הפרס… אני גאה להיות אישה!! ממש גאה להיות אישה”.

זהו.

לא נעים לי לקלקל את המסיבה אבל בואו… ה-woke חוגג בעיקר בראש של ימניים כן? במציאות אף איש שמאל שאני מכיר (וגם אני כמו יוני בלוך מכיר את כולם) לא מזדהה עם הרעיונות ההזויים האלה. זה רק הימין שמנסה לייצר לו סדר יום חלופי, לוקח כל אירוע או אמירה איזוטרית ומגוחכת ונותן לה משקל של צבא רוסיה. זה נחמד לצחוקים והכל אבל זה לא באמת מציאות.

הלוואי ליאור שזה היה רק בראש של אנשים כמוני אבל אתה כנראה לא מעודכן במה שבאמת הולך עם הWokness המטורף וכמות הכוח שנותנים להם.

הנאום שהביא משה לא היה קורה לפני כמה שנים וזה לא נאום שקיים בראש שלי.

יש פלנטה ועל הפלנטה אישה מבוגרת אחת אמרה שטויות.

לא יודע אם לשים את זה פה או בדיון הקוביד, אבל שמתם לב לתגובת ממשלת קנדה לשיירת החירות לעומת התגובה לטרוריסטים של אנטיפה וBLM?
לאנשים הטובים שאשכרה רוצים רק חירות הם קוראים נאצים, מאשימים אותם בכל מיני פשעים שלא קרו, מאיימים עליהם שייקחו את הילדים שלהם ועוצרים את כל מי שמנסה לעזור להם.
ג’סטין קאסטרו אפילו ביקש את התערבות הצבא שניפנף את המרקסיסט הקטן. ומה האפס עשה בהתפרעויות של BLM? כרע ברך בפני המטורפים.
הממשלה ביקשה מהמשטרה לא להתערב בהתפרעויות והתקשורת המשיכה להתעקש שמדובר בpeaceful protests למרות שראו בבירור את הכל ההרס שהלך שמה.

השאלה עכשיו, מדובר שוב בטיפשות של פוליטיקאים או בהוראה מלמעלה? אני נוטה לאפשרות השנייה.
רק תראו איך התקשורת הישראלית מתעלמת לחלוטין ממה שקרה עכשיו בקנדה בזמן שלא סתמו את הפה בקשר לBLM.
אין מה לעשות, כולם נשלטים מלמעלה על ידי אותם האנשים.

וגם זה? הוא נבחר בגלל הידע שלו או בגלל The Message*
(כפי שקורא לזה The Critical Drinker)?
אגב, אני חייב לעבור canceling עכשיו כי קראתי לו “הוא”. הוא ביקש שיפנו אליו כThey לולז.
רק תחשבו על מסיבות העיתונאים איתו, וכמה כולם יהיו זהירים באיך שיפנו לו, בזמן שהסינים צוחקים על כל הטרלול הזה שליאור מתעקש שקיים רק בראש שלי.
תתעוררו חברים, זה יוצא משליטה.

*אי אפשר לא לאהוב את הדרינקר הגאון

יש פלנטה ועל הפלנטה איש עם עקבים נבחר למשהו

למה כל כך קשה לאנשים לקבל אדם שחושב אחרת מהם?
הרבה יותר מפריע לי שדורשים ממני לממן ילדים של משפחה אחרת מאשר שיעשו לי פרצוף אם אמרתי אתה ולא את.

בבקשה הנה לכם הסיבה למה חשוב שיהיו תנועות להטביות, הם גם מודים לך מאוד כנראה כי בזכות אנשים כמוך הם מקבלים כוח כי אנשים מבינים את הצורך שבייצוג שלהם.

אף אחד לא ביקש ממך להיות חבר שלו, ואני בטוח שעיתונאי שמתכונן לשאול שאלות פוליטיקאי מסוים יכול לזכור איך הוא רוצה שיקראו לו.

הוא לא ביקש ממך לשים עקבים, ואתה יכול להשאר סטרייט, הכל טוב. אבל בחייאת הוא קודם כל בן אדם לפני ההעדפה המינית שלו, ועד שאנשים לא יראו זאת איך אתם מצפים שהם לא יילחמו למען השילוב שלהם בחברה?

איש קש.
לא קשה לי לקבל מטורלל שחושב שונה ממני, קשה לי מאוד שדוחפים The Message לכל מקום.
טירלול פרוגרסיבי זו מחלה ממארת.

גם לי זה מפריע מאוד שהמסים שאני משלם מתחזקים ילדי ומשפחות “מהגרים” שלא תורמים מאומה לחברה בה אני חי.
מפריע לי שאני הולך לסופר ורואה שיש להם שוברים חינם מהכסף שלי בזמן שממני מצופה, ובצדק, לשלם על מה שאני קונה.
Two wrongs don’t make a right. מכיר?

זהו שלא עושים פרצוף בגלל זה. מנסים להרוס לך את החיים אם אתה מעז לחטוא בmisgendering.
נראה לך נורמלי שזה פשע לא לקרוא למטורלל הזה כפי שהוא רוצה שיקראו לו? היום כבר אי אפשר להגיד שאישה היא אישה כי זה לא מכיל מספיק.
זה מזמן עבר מרמת העלבון האישי ומתחילים להכניס את החוק לזה.

כן ברור, תנועת הABS היא בגלל שאני מסרב לקרוא למטורלל איך שהוא רוצה שיקראו לו, נכון? אבל הם לא באמת אומרים שום דבר למי שמוציא להורג את חברי קהילת האלף-בית כי אז זה…איסלמופוביה, נכון?

שמעת על חברי הקהילה הפלסטינים? קוראים להם אלקאוס או משהו כזה, הם נרדפים שמה (אני בהלם) ופועלים מישראל אאאאאבל הם מאשימים את אקיבוש ברדיפה שלהם… הכל רק לא להגיד את מילת הקסם, נכון?

אז חברי האלף-בית השיגו די והותר במערב אבל משום מה שום מילה על מה שקורה בארצות האיסלאם לחברי הקהילה שלהם, אותו דבר הפמיניסטיות שדואגות יותר להשתיק “גזענים” במקום לעזור לנשים האלה.

בחיים לא אהיה חבר של מטורלל כזה, אל תדאג. אבל זו לא שאלה של להיות חבר או לא אלא אם יעשו חוקים שיכריחו אנשים כמוני להתייחס אליו כפי שהוא רוצה. למשטר את המלים. להפוך את הmisgendering לפשע.
זה מה שמפחיד אותי וזה הכיוון שהטרלול הרגרסיבי לוקח אותנו אליו.

ומזמן לא אכפת לי מעיתונאים שרובם המוחלט סתם מקיאים את הפרופגנדה המרקסיסטית הקיצונית.

שינסה.

אני משתדל.

אם אתה עוקב רק קצת אחרי המטרוללים מהWoke אתה תראה שאף אחד מאיתנו הוא לא בן אדם בשבילם, אלא זהות מסוימת: זו אישה, זה POC, זה הומו, זה טראנס, זה לא גבר ולא אישה אבל גם לסבית ועוד ועוד.
אנשים כבר לא מקשיבים למה שאתה אומר, אלא בודקים תחילה לאיזה קבוצה אתה משתייך ואז מתייחסים אליך לפי פירמידת הטרלול והמסכנות ולפי זה מחליטים אם אתה צודק או לא. תראה איך יש מי שהיגן על זומה האפס כי הוא גבוה בפירמידת המסכנות… להקיא מהם.

כשאתה גבר, לבן וסטרייט אתה הרוע המוחלט שאסור לו להגיד שום מילה חוץ מהערצה עיוורת לאנשים הפחות ברי מזל ממנו. ואילו אם אתה אישה טרנס ומדת השלום אז אתה שלמות הבריאה וכולנו חייבים להודות לך על עצם זה שאתה קיים בחיינו. זכינו.

שמעת מה אמר הדימנטי ברנדון? שהשופט הבא בבית המשפט העליון יהיה לא רק אישה, אלא גם שחורה.
אז כבר ברור שהוא לא בוחר את הבן אדם הכי מתאים אלא את הזהות שהכי מתאימה לאג’נדה.
יש לי הרגשה שהמטרולל עם העקבים נבחר לא בגלל הידע שלו אלא בגלל הזהות שלו, או אלי אלה היו הכלבים שלו. מי יודע.

ויש לי בעיה עם האפליה המתקנת הזו. האויב צוחק על כולנו בזמן שאנחנו משחקים אותה נאורים.

אם השילוב שלהם בחברה אומר שיביאו דראגס לשבת עם ילדים בני 5, לקחת ילדים קטנים לברים של טראנס ולראות ילד בן 10 רוקד מול גברים בוגרים ומתפשט, אז תודה אבל לא תודה, זה לא מעניין אותי.