על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

אני הולך להיות קשוח, מקווה שלא תעלב ולא תגיב לי יותר…

מסתבר שאתה ממש כן. אין לך מושג מי הוא האיש הזה ומה הכישורים שלו וכל מה שמפריע לך זה שהתקשורת בצד “שלך” טוענת שזה מינוי פוליטי.
אתה המשתמש שהכי מדבר מפוזיציה פה בפורום לטעמי.
שוב, הבחיר בעקבים סופר מוכשר וסופר ראוי לתפקיד שקיבל. לך מפריע שהוא לא “סטרייט לבן” או חרטא פרופוגנדית מומצאת שכזאת.

קצת תיקרא עליו ואולי תרגיש אשם כשתבין שהוא אשכרה אחד האנשים המוכשרים ביותר לתפקיד הזה למרות שהוא נראה לך מוזר.

רביע (ככה כותבים?) במשך עשורים אם לא מאות מנעו בצורה בוטה תפקידי מפתח מאנשים מוכשרים לחלוטין רק כי הם שחורים/נשים/הומואים/וואטאבר רק כי הם מיעוט, עכשיו כשזה נרגע כואב לך שזה לא איזה בחור לבן כי הם לא האדם המתאים ביותר בעולם ובהפרש מטורף לתפקיד? ממתי זה עובד ככה? סלח לי אבל זאת צביעות ברמה הזויה שקשה לי לעכל בכלל.

סתם נקודה קטנה… החוק גם אומר שאסור לעשן גראס בארץ ישראל ובנתיים… נו, הבנת מה הכוונה שלי.

הולייי שיטטטט, איכס! איכס על המשפט הזה ואיכס ענק על הגישה שלך. מי אתה בדיוק שתקבל משהו שבנאדם עושה בזמנו הפנוי ולא נוגע אליך או פוגע במישהו. עד לפני 20 שנה אמרו משפטים כאלה על הומואים שנראים ומתלבשים בדיוק כמוך. אני מאוד שמח שאתה מוכן ברב טוב ליבך לקבל הומאים כל עוד הם לא נראים שונה מידי אבל העולם מתקדם לכיוון שהדעות של אנשים חשוכים כמוך לא משנות כלום וזה מאוד בריא בעיני… גב קרא לך גזען ואתה טוען שאתה אולי פובי ממשהו… המילה שאתם מחפשים היא bigotry אתה לגמרי bigot כלפיי נשים,שחורים וערבים מהכפר שלך וכל מי ששונה מהסטרייט הלבן כביכול (קורע ואירוני בעיניי שאתה בכלל לא כזה).
מצטער להגיד לך אבל הגזענות שלך כלפי כל מי ששונה ממך נוטפת מכל נגיעה שלך במקשי המקלדת.
בקונטקסט המדובר אתה לגמריי המטורלל פה. שיהיה ברור.

שוב, כן מעניין אותך ומאוד, כי לא אכפת לך מה הכישורים שלו אלא רק זה שהוא הומו.

בתור הומו בעצמי הייתי צריך להתמודד עם אנשים כמוך כל חיי, כאלה שמשחקים אותה פתוחים ומקבלים אבל רק עד הקו שהם קבעו לעצמם שהוא בסדר, מעבר לזה? הגישה היא אותה גישה נוראית.

גילוי נאות- מבין ומאוד לא מרוצה מהרבה דברים בתרבות הwoke הנוראית, ואני כנראה אהיה בצד שלך בהרבה דברים בנושא, אבל אתה כבר לא בקשר עם המציאות וצועק כמו ילדה קטנה (סליחה, יישות נון בינארית) על כל כותרת שמספקת לך העיתונות הנאורה והשיוויונית הקונסרבטיבית שבצד שלך.
אתה כל כך מדבר מפוזיציה שאתה כבר לא אומר כלום ישום דבר חוץ מ"ההומואים האלה רוצים להשתלט על כולנו".

למה ליאור כל כך צודק במה שהוא אומר? כי אם היינו מתייחסים אליכם כמו הקיצוניים מצד שלכם אז כולכם הייתם נאצים שרוצים עולם לבן והומוגני שאסור ללבוש בו עקבים.
תתבגר בבקשה ותתגבר בבקשה על הרגשי נחיתות או עליונות שיש לך. עדיף לכולנו.

מקווה שלא הייתי קשוח מידי.

לול, זה חמוד, Bring it on baby.

שוב, קראתי שהלוחש לכלבי הסויה הוא ממיט וזה, ולא, לא קראתי את הידיעה בעיתונות “שלי”.
שוב, אם המטורלל היה היחיד מקהילת האלף בית שברנדון או הג’מעה שלו היו ממנים, הייתי באמת ובתמים אומר שבטוח בגלל הידע והתארים שלו, אבל כשזה המינוי השלישי לפי האג’נדה הרגרסיבית אז תרשה לי לפקפק באיכות שלו.

לטעמך.
לדעתי לא כולם שמחים להתלכלך בנושא הזה, לי אין בעיה, במיוחד שאני רואה את הסרטן הזה גדל מיום ליום.

איש קש עלוב ביותר. אני אפילו לא לבן (אבל כן סטרייט). הבעיה, שוב, שהוא כבר המינוי הפוליטי השלישי.

אז בשבילך מישהו שקושר גברים אחרים ומתייחס אליהם כאל כלבים זה לא מוזר?

כן.

מסכים, וזה לא היה נכון לעשות. אני תמיד בעד שיבחרו בהכי מוכשרים לתפקידים ולא מתקנים את זה עכשיו בדחיפת אנשים מסוימים רק בשם תיקון העבר.

תגיד, מה נסגר עם הדיבור הדאסקלי הזה?? מה קשור עכשיו גבר לבן פריבילג?
אז בשבילך זה בסדר שברנדון בוחר לבית המשפט העליון אישה ושחורה רק כי היא אישה ושחורה??

ברור, כשממציאים איש קש אפשר להוציא אותי צבוע. ניצחת.

האמת לא הבנתי. ובשבילי מישטור המילים פי כמה יותר גרוע מההתערבות בגראס.

שוב, אני דיברתי עך מה שאני מרגיש כלפי המטורלל הזה. אין לי שום בעיה שהוא יתהלך עם כלבי הסויה שלו איפה שבא לו (כל עוד לא דוחפים אותו לביתי הספר). אם אראה את המראה ההזוי הזה של זכרי סויה שמשחקים אותה כלבים, מה אתה חושב שאעשה? אתקוף אותם? אגיד משהו? סתם אסתכל בצחוק/גועל (תלוי במצב) אולי אצלם ואשלח לחברים אחרים כדי לצחוק על הטרלול הזה ואני בראש ואהרהר על למה וכמה העולם התדרדר… ואולי לא אתעצבן עוד אם האיסלאם האהוב על הנאורים יכבוש את המערב כי אז יהיה מעניין מה שיהיה עם הכלבים האלה.

שנייה, שאמרת שתהיה קשוח, זה זה? כשהשתמשת בכל עלבון בליקסיקון הנאורים שלך?? בחיי אתם כאלה צפויים… כל כך הרבה buzzwords.

ביגוט… בסדר.

זה לא כדי להגן על עצמי, כי אין לי על מה להגן מטענות איש קש אחרי איש קש, אבל אני כן אוהב להבהיר דברים:
אין לי בעיה עם נשים, יש לי בעיה עם פמיניסטיות מערביות רדיקליות. ביוב אנושי.
שחורים… יש לי בעיה עם הסגידה של המטורללים להם מה שנותן לארגוני טרור כמו BLM לקבל רוח גבית וכמעט שלא תקרא שום מילת ביקורת בתקשורת על שחורים.
חבוב, נראה לי שהביגוט הצבוע זה אתה… קלאסי גזען של ציפיות נמוכות.

ובקשר לערבים מהכפר המהולל שלי… שמע שהשב"כ עדיין עושה את העבודה שלו. הוא תפס יותר מ50 שרצו לטוס לטורקיה ולעבור לדאעש. אתה יודע כמה חמאסנקים על אמת יש לנו? אתה יודע מה קורא ליהודי קטן וחמוד שמאבד את דרכו בכפר הזה? אפילו אני אהיה בסכנה בגלל המראה שלי.
מצחיק שאתה כזה נאור לפי הספר… מגן על אנשים שימחקו אותך ברגע שיראו אותך.

ואתה אומר שהעולם מתקדם מאנשים חשוכים כמוני? חחח… נראה מה יהיה כשסין, שדואגת שהחיילים שלה יהיו מלאים ב"גבריות רעילה", רוסיה וארצות האיסלאם יהיו עם ידם על העליונה, וזה יקרה בגלל נאורים כמוך. מה תעשה אז? תכתוב פוסט זועם? תקרא להם חשוכים? הצחקת אותי.

שוב, תקליט שבור שכמותך: הוא המינוי השלישי. ושוב, אפילו לא ידעתי שהוא הומו כי כבר אי אפשר להבין מה זה היצור הזה. כל הקטע עם הכלבים הוא מה שהקפיץ אותי.

אהההה עכשיו הבנתי למה אתה project עליי את הכעס שלך… מצטער אם סבלת בגלל הנטייה המינית שלך אבל זה לא קשור אליי בשום אופן.
הזמנתי אותך לכפר שלי בלי לדעת שאתה הומו. אז אני מבטל אותה עכשיו. לא רוצה את זה על המצפון שלי. רק אל תגן על אנשים שאתה לא מכיר ותתקוף את מי שהיה מגן עליך מהם :wink:

מתי שיחקתי אותה פתוח? אני בן אדם מאוד שמרן ומי שמכיר אותי אישית יודע שיש לי דעות מאוד ברורת, מנומקות וחזקות בהן אני לא מתבייש גם אם מסדר הנאורים חושבים קרני “חשוך” או כל עלבון רגרסיבי אחר.
ותלוי מה הקו האדום עליו אנחנו מדברים.
לא נוגעים בילדים, לא ממנים בני אדם לתפקידים מסיבות פוליטיות, שופטים את כולם באותה הצורה. אני מאוד קונסיסטנטי בדעות שלי.

גילוי נאות: אני דיסלקט ולא קל לי לכתוב. אני ממש סובל. וקשה לי להעביר דעות מנומקות בכתב בשפה דהיא לא שפת האם שלי. אני הרבה יותר טוב ומנומק בדיבור ולא בכתיבה.

אז אולי בגלל זה אתה לא לגמרי יורד לסוף דעתי, והדוגמה היא שאתה עדיין חושב שיש לי משהו נגדו בגלל שהוא הומו בזמן שעד שכתבת את זה לא ידעתי בכלל שהוא הומו, כי תאמין או לא, הנטייה המינית של אחרים לא מעניינת אותי.

ואני לא רגרסיב, אז זה לא עילבון בשבילי לקרוא לי ילדה או משהו או assume my gender :joy::rofl: תתפרע עם העלבונות.

ובתחרות איש הקש של הפורום זוכה בלנקו שלנו. שוב, איפה הזכרתי הומואים בהקשר הזה?? אני דיברתי על הלוחש לכלבים בלי לדעת שהוא הומו. אתה ידעת שהוא הומו אז חשבת שאני שונא אותו בגלל זה. מבין איך אתה עושה projection ומאשים אותי בשטויות? שוב, לא אכפת לי, אבל לקרוא לי ביגוט וצבוע בזמן שאתה עושה את זה…? בחיית רבאק.

ליאור אחלה בחור, למדתי לאהוב אותו.

מי אלה? מי הוא הצד שלי?? Too many assumptions my friend.

זה היה אמור להיות קשוח? אני דווקא מעריך את הפתיחות והורדת הכפפות. הכל טוב :call_me_hand::wink:

רביע מכיר את זה שאתה מתווכח והצד השני מדבר ואתה חושב תוך כדי איך תענה לו? אז זה אומר שאתה לא מקשיב.

ליאור, מודה, עניתי לו לכל משפט בלי שקראתי את הכל בבת אחת. רציתי תגובה אותנטית.
אבל לא ברור שהוא בכלל לא הבין על מה דיברתי?? אז אני מרגיש לי שהוא היה זה שענה לי בלי שקרא את מה שאמרתי.

לא. אני אפילו כתבתי שלא בחלק אחר בהודעה. אין לי מושג איך אני יכול להיות יותר ברור מזה.

מה זה קשור שזה מוזר, אלה החיים שלו. אורח החיים שלו לא פוגע בך אז מה אכפת לך.
לא חקרתי מספיק, אבל ממה שאני רואה מדובר על פאקינג תמונה. אין לי מושג מה הם ניסו לעשות אבל לא חושב שהם מזדהים ככלבים לצורך העניין.
בכל אופן גם אם כן, למה זה צריך לעניין אותי? שיעשה את העבודה שלו כמו שצריך ואל תכנס לו לתחתונים.

איפה בדיוק?
כלומר אתה תגיב ברשת שאתה חושב שהם מוזרים אז הגיוני שהם יכנסו למגננה. גם אם מישהו יגיד שכל הערבים מחבלים כנראה שיכנסו בו.
בחיים לא שמעתי על אדם שהרסו לו את החיים כי הוא טעה ופנה אל מישהו במגדר לא נכון.
חוץ מזה שמשוגעים יש מכל קצוות המפה המגדרית. אין סטרייטים קיצוניים? אף סטרייט מעולם לא אנס? האם אין פדופיל סטרייט?

יכול להיות.
אני גם ממש לא מסכים עם מינוי לפי מגדר.
אבל סתם שתדע, הסיבה שיש להם כוח כזה גדול ורוצים לתת להם תפקידים בשביל לקדם שינוי זה בגלל אותם אנשים שמתנגדים לקבלה שלהם. אתה חושה שמרטין לותר קינג היה מפורסם אם מלכתחילה השחורים היו שווי זכויות בארהב?
כמה פעמים בדקת לעומק מינויים בארהב? האם בדקת גם במקרים של כל הסטרייטים לכמה מהם מגיע? כמה מהם קיבלו את התפקיד בגלל קשרים? בגלל שם משפחה?
זה בדיוק מה שמנסים שנתרגל אליו! לראות אנשים שונים מאיתנו ושזה לא יהיה מוזר. שלא תראה מולך הומו או טרנס, אלא בן אדם! שכשיגידו שהתמנה שופט טרנס אתה לא תרוץ לבדוק האם מגיע לו אלא תתנהג כמו שהיית מתנהג אם היה סטרייט.

כמובן שזה נאמר בציניות כקונטרה לאמירה שלך.
למה ששילוב טרנסים בחברה יגרום להם להפשיט ילדים או מה שלא אמרת שם בהודעה המקורית?
ואיך האמירה שלך שונה מאמירה שמישהו לא רוצה ספר שיהודי כתב?

השילוב בחברה זה תהליך. סופו הוא בכך שאדם טרנס לא יגיע לבית הספר כטרנס, אלא פשוט יחיה את חייו ואם הוא מורה אז הוא ילמד. התהליך הוא ללמד ילדים לקבל את האחר, ובגלל זה אני מאוד בעד שיביאו גם הומואים, לסביות, טרנסים, שחורים, ערבים, ומה לא לבית הספר כדי שהילדים יראו שהם בני אדם! כן לצערי יש לא מעט הורים שמחנכים את הילדים שלהם לשנאה.

זה הגיע אגב כקונטה לטענה הזו שלך:

ועכשיו אמשיך.

שניה שאני אבין.
מה שמפריע לך זה שמגיע אדם עם עקבים לבית ספר?
כי זה בהחלט גזענות.
זה לא שונה מאדם שיתנגד שיעסיקו ערבים בבתי חולים.
אני כמובן שלא חושב שלא מגיע לך לעבוד, אבל בינינו למה לצאת נגד רופאים ערבים זה לא תקין?

לגבי מועדונים, אתה מתכוון מועדוני ריקודים של טראנסים עם אלכוהול והכל? לזה בהחלט שאין מקום.
אבל בהחלט לגיטימי שילדים יראו שזה לא צריך להיות לא מקובל בחברה להיות טרנס.
אתה למזלך אולי נולדת סטרייט, אבל יש אנשים שלא רוצים לסבול כל חייהם ולעטות מסכה. הם רוצים לאהוב את מי שבא להם ולהגדיר את עצמם כמו שהם מאמינים.

גם אצל הסטרייטים, הימנים, השמאלניים.
משום מה רוב הערבים שראיתי בחדשות היו עם כאפיה וזרקו אבנים או ירו טילים. כמה זה מייצג את הרוב?
מה לעשות שאדם קיצוני מעניין יותר ממתון.
כמו שטענת ובצדק, בחדשות מנסים למשוך צופים ורייטינג. יותר אנשים ייכנסו לכתבה אם היא תהיה פרובוקטיבית.

הם פאקינג מבקשים שיקראו להם בשמם. בן כמה אתה שזה כזה מפריע לך?
אף אחד לא יקטול אותך אם תגיד את או אתה, יקטלו אותך אם תסרב לקבל את הבקשה שלהם ותעשה דווקא, ובצדק, כי זו התנהגות של מניאק.

נכון, תכלס אין פה גזע. כמובן שהתכוונתי לטרנסופוב.
אבל בתכלס מה ההבדל? לשנוא מישהו כי הוא יהודי או ערבי מבחינתי לא שונה מלשנוא מישהו כי הוא גבר/אישה/טרנס וכו… לכל השנאה הזו אין מקום.

אז אתה הומופוב. זה לא יותר טוב מגזען. שניהם שמורים לאנשים ששונאים אחרים על סמך משהו חיצוני. לשניהם אין מקום בחברה שלנו לטעמי.

כל זה גם קורה באופן מאוד אירוני אחרי שיצאת נגד כל מי שתמך בכפיית חיסונים. אבל בכזו קלות אתה מוכן לפסול אוכלוסיה אחרת…

רוצה לחזור לפיטורים של ברדוגו. אין פה איש אחד שיכול לקרוא לעצמ ליברל, וליברל אמיתי, ושבצד שני תומך בהדחה הפוליטית של ברדוגו. מצטער , זה לא ליברליות.

אני רק מקווה שהימין רושם את זה בפנקס ושנחזור לשלטון נעלה על השמאל בבולדזרים… הימים של הימין הטהור נגמר, השמאל. יכול להאשים רק את עצמו.

אני מתפקד לליכוד ויצביע אמסלם.

יופי, אז תבין שכל מה שעיצבן אותי עם הבחור הזה שזה כבר מינוי פוליטי שלישי. שוב, יכול להיות שהוא הכי טוב לתפקיד הזה בעולם, אבל כשמדובר במינוי 3 שתואם לאג’נדה, אתה תבין למה אני מפקפק ביושר שלו. נכון?

שוב, שוב. נכון, אורח החיים שלו לא פוגע בי אבל אם אני חושב שהוא נבחר לתפקיד חשוב בגלל אורח החיים הזה אז יש לי בעיה איתו. שוב, אתה יכול להגיד לי שהוא מתאים לתפקיד, אבל קשה להאמין במיוחד אחרי שברנדון הודה שהוא רוצה אישה שחורה לבית המשפט העליון.

אז אתה לא מכיר אותם? זהיתי את התחפושת. שנייה, אלנקק לך:

לא יודע אם מדובר באותם המטורללים, אבל זו אופנה עכשיו.
אולי זה רק אני, אבל היית עובר ניתוח לב פתוח אצל רופא שעושה את זה? אולי אתה כן, אבל רוב האנושות הייתה חושבת פעמיים.
ורק תחשוב אם המנתח הזה היה הופך לבכיר בגלל שהוא מתלבש כך…

מעדיף להיות בכלא דאע"ש לפני שאכנס לדבר הזה לתחתונים אבל שוב, אם נבחר לפי הכישורים שלו, אין לי בעיה. הבעיה איתו זה אם הוא נבחר בגלל שהוא" מיוחד".

איפה בדיוק מה?

כל בן אדם נורמלי יגיד לך שזה מוזר לעשות משחק תפקידים בו מישהו הוא כלב. מה זה bestiality? בדיוק כמו שכולם יעקמו את האף אם במשחק תפקידים מישהי בוגרת תשחק כילדה… זה low key פדופיליה. אההה שנייה, עושים גם את זה:

אז אתה לא קורא מספיק. אתה לא יודע מה הולך בקמפוסים בסטייטס. אתה לא עוקב אחרי רולינג ועוד עשרות סיפורים.

כן יש, אבל מה זה קשור לmisgendering ומשטרת הpronounces?

כמו שעניתי לבלנקו בהודעה הקודמת: לא מסכים עם ההדרה של האנשים הכישרוניים מהקבוצות הנ"ל. מי שהכי מתאים לתפקיד חייב לקבל אותו, גם אם ביום יום הוא כלב, אבל מה שהם עושים עכשיו זה לא תיקון. זה הרס עוד יותר גדול.

מסכים. אני חי באיטליה ובא מהמגזר הערבי, שני מקומות שבהם חיים עם השטויות האלה: מנויים חשובים בגלל קשרים, מאפיה אמתית ומשפחה. ואני מתעב את זה עם כל הלב.
וכל העולם ואחותו מסכימים איתי שהמינויים האלה הם חרא מוחלט.
אבל, אותו העולם פתאום מקבל מינויים פוליטיים שלא אנשים שלא מתאימים רק כי הם חלק מקבוצה “מסכנה”. זה חרא וזה חרא. רק שהשני חרא צבוע.

דווקא לא רואה. דווקא הם רואים את הזהות וממנים לפי זהות.
פעם מינו לפי קשרים, וזה היה חרא, עכשיו כנראה ממנים לפי זהות ואפלייה מתקנת, וגם זה לא פחות חרא, רק שזה חרא נאור שגורם להם להרגיש טוב כלפי עצמם.

איתך אני כבר לא יודע :rofl::joy: קח את זה בצחוק.

חביבי, אתה באמת לא עוקב…

וזה

וזה

לא יודע מה אתה חושב, אבל בשבילי זה חולני.

לא הבנתי.

מה שמפריע לי זה שלילדים אין עדיין מספיק ידע וניסיון כדי להבין דברים לעומק ואני לא רוצה שיביאו דראג קווין לספר להם סיפור. זו לא גזענות. זו הגנה על הילדים. תראה את הסרטונים למעלה.

אוי אוי… איזה הקבלה הזויה.
אספר בקצרה על רופאים ערבים: רופא ערבי שלמד בישראל יכמעט בטוח יהיה תותח על ברפואה. ואף אחד במדינה לא מתנגד לעסקת רופאים ערבים שלמדו בישראל כי הם, אובכן, תותחים.
בקשר לרופאים ערבים שלמדו בחול, כמוני למשל, היה סקנדל לפני כמה שנים כשגילו שהערבים העתיקו במבחן הרישוי. נוראי. כתם שחור על כולנו. וזה בבירור יגרום לאנשים לפקפק באנשים ישרים כמוני. מה יש לעשות? אני מייעץ לכולם לקרוע את התחת ולהראות למנהלים שהם עברו את המבחן בזכות ולא בגלל שרימו במבחן הרישוי.

כן

מבין אותך, ואני נוטה להסכים. אבל הבעיה היא שנותנים אצבע ואז האנשים האלה רוצים את כל היד כי פתאום זה לגיטימי, גם לפי ברנדון עצמו, שילד בן 8 ישנה מין… אתה מבין איפה הבעיה?

זה עניין מאוד מאוד מורכב. הרוב המוחלט של ערבי ישראל (המוסלימים) רוצים להפיל את המדינה ושתהיה פה פלסטין. האם הרוב המוחלט הזה יפגע ביהודים או משהו? בכלל לא. אבל כן ישתקו אם יהיה פה טבח, גם אם לא ישתתפו באופן פעיל ברצח.

אבל הקיצוניים האלה מגיעים לעמדות כוח ואז הם דוחפים לדברים הזויים כמו ילדים דראגז.

לא, לא בשמם, pronuon.
זה כמו שיבוא מישהו שהוא באופן ברור גבר ויגיד לי שהוא מזדהה כאישה אז הוא מבקש ממנו לפנות אליו כ"היא".

הבנת?

תקרא לי מניאק, זכותי לא לשתף פעולה עם דברים כאלה. וזה קריטי שנשמור על החירות הזו, גם אם זה לא נחמד.

פוביה זה פחד לא רציונלי. אין בי שום פחד רציונלי או לא, מטרנסים או גברים שמחופשים לכלבים. הבהרתי את הנקודה שלי טוב מאוד.

גם לא הבעתי שינאה. אבל כבר התרגלתי לטקטיקות האלה.

מה נסגר עם כל הbuzzwords מהליקסיקון שלכם?

פסלתי מינויים פוליטיים, ואני עומד על זה :wink:

רביע אני מנסה להבין אם אתה משחק אותה טיפש או שאתה אשכרה לא מבין את הנקודה של כל מה שרשמתי…

תנסה להחליף את המילה הומו באיש שאוהב תחפושות של כלבים בתגובה שלי ואולי אז תבין את הנקודה.

כל הדיבור הדאסקאלי (וואט אבר דה פאק דאט איז) הוא בשבילך, כי נראה שזה השפה היחידה שלימדו אותך להבין… או פמיניסטית משוגעת או גבר לבן סטרייט. זה בגדול מראה על כמה הטיעון שלך קטן.

אני לא הנחתי שהוא הומו, שוב זה היה כדי לסכם את כל הצביעות שלך בנושא… אם אתה חושב שהפסקה הזאת ניסתה להוציא אותי בתור איזשהו קורבן זה רק מוכיח כמה לא הבנת את הנקודה… אני בסך הכל מרחם עליך ועל הדעות שלך בנושא.

אתה יכול להמשיך ללכת בזהירות סביב הנושא כדי להוציא אותך צודק אבל בפעם השלישית (שלישיתתתת או מיי גדד, שלישית בהיסטוריה) הנקודה שלי היא שאתה לא יודע כלום ושום דבר על הבנאדם/יצור שאוהב כלבים/ הומו/נאצי פמיניסטי או וואטאבר שתקרא לזה ואתה יוצא עליו מפוזיציה. סתם כי אמרו לך…
ואם הוא הבנאדם הכי מוכשר בעולם לתפקיד שקיבל? אתה תחזור בך?

אם אתה רוצה לדבר על אידיאולוגיה של המערב נגד סין ורוסיה אפשר בהמשך… אני מבטיח לך שאנחנו נהיה הרבה יותר קרובים בדעה שלנו והטון יהיה נחמד יותר.

מעריך את זה מאוד ואם היית מכיר את החברים שלי היית יודע שכנראה אנחנו נסתדר טוב יותר מאשר אני ודאסקל למשל… אבל זה לא פותר אותך מהבורות שלך.

לגבי הערבים בכפר שלך, זה כבר נושא אחר… רק אגיד שאני לא נותן איזה פס לערבים חארות רק כי הם ערבים. מי שגזען הוא גזען (כי זה אמיתי ומגיע מבפנים ולא כי הוא אמר משהו קוטרברסיאל (לא מוצא את המילה בעברית) ושייזדנו כולם.

תן לי את השם של הכפר שלך ואני אלך ואשתין שם על כולם… בורות לא מפחידה אותי.

הימין מרגיש מדוכא כי כל הזמן הוא משחק לפי החוקים של השמאל והשמאל עולה לשלטון ומצפצף על כולם.

מותר לפטר מגיש בגלל דעות פוליטיות ? אין בעיה גאולה אבן הבאה בתור.

שר ביטחון ממנה מפקדת גלי צהל ללא ועדת איתור. ללא שום התאמות. ומהרגע שהיא נכנסת לתקפיד היא פותחת במסע טיהור של הימין בגלי צה"ל. התחיל באמיר איבגי ממשיך בברדוגו.

סגנון כן הסגנון. אפשר לחשוב השמאל זה נימוסים והלכות.

רביע זה הימין המערבי לפי ההגיון שלך

הימין של היום הוא כמו הילד הבריון בגן שמרביץ לכולם וגונב להם את הצעצועים, ואז כשאחד הילדים נותן לו סטירה על זה הוא הולך ובוכה למורה שהרביצו לו… זה לא מחמיא לכם.

אוי אוי, התחלנו לרדת לעלבונות אישיים? תרגע ומהר חבוב.

על איזה נקודה אתה מדבר? כי באמת יכול להיות שלא הבנתי אותך.

תסביר את המשפט הזה בשפה שאני מבין.

איט מינז דאט יו אר טוקינג אבווט וויט סטרייט מן כשזה לא קשור בכלל לטיעון שלי.
לפי דאסקאל והג’מעה שלו רוב הרוע שבעולם זה מגברים לבנים, ואתה התחלת לדחוף גברים לבנים לנושא.

אוי אוי… שוב זה.

חחח מה?? אתה האשמת אותי בשינאת נשים ורציתי לתקן את הטעות שלך, שאין לי שום בעיה עם נשים, אני מת על נשים יפות ובכושר טוב אבל מתעב פמיניסטיות רדיקליות. איך זה קשור לטיעון שלי?ושוב, אתה היית זה שהזכיר גברים לבנים סטרייטים.

חבוב אז לא הבנת את זה. הכוונה בprojection זה שאתה סבלת בחיים שלך בגלל שאתה הומו ועכשיו אתה מאשים אותי בכל מיני דברים בגלל הסבל שלך. מבין? הרי טענת שהיית חייב לסבול אנשים כמוני או משהו כזה. למרות שאני מבטיח לך שכמוני לא פגשת בחיים שלך.
בכלל לא חשבתי על זה בסגנון של קורבן או משהו. זה הכל בראש שלך.

מעריך את הרחמים שלך. זה רגש טוב, מלא באהבה וחמלה.

את זה אתה טוען. אני אול אווט ולא זהיר בכלל. כותב בדיוק את מה שאני חושב.

אתה צודק שאני לא יודע עליו כמעט שום דבר חוץ ממה שכתבתי. לא טענתי אחרת.

נההה. כשאתה צודק אתה צודק ואני אומר לך, אבל בזה אתה טועה. פשוט הימרתי שיהיו עוד מינויים מקהילת הABS ותראה, צדקתי!

ברור שאחזור בי. כבר אמרתי שדווקא הוא יכול להיות סופר מתאים לעבודה הזו, אבל בגלל שהוא המינוי השלישי אחרי טראנס בצבא ואישה שחורה כשופטת, היה מספיק הגיוני לפקפק באיכות המינוי.

אולי אתה חושב שאני בור (חחח) כי יש לי בעיה בכתב :person_shrugging:t2: מי יודע. כי יש לי הרגשה שאתם מפספסים את הנקודות והכוונות שלי.

לא ממליץ לך. אם אתה אגם הומו ירצחו אותך בקלות. במיוחד אם תחזיק יד של גבר או תתן נשיקה.

מה נסגר עם אנשי הקש? אני מקיא מהאנשים האלה בדיוק כמו שאני מקיא מהמרקסיסטים.

די נו… חשבתי שאתה לא נעלב מכלום אז הלכתי רחוק. מתנצל אם נפגעת

הכל טוב בלנקו, לא נעלבתי, אבל אם יורדים לעלבונות אישיים אי אפשר לפתח “דיון” וזה לא כיף :wink:

כל פעם שכתבתי שאתה לא מרוצה מזה שהוא הומו בתגובה המקורית שלי… תחליף את זה בביטוי אוהב גברים בתחפושות של כלבים או מה שמרגיז אותך בבחור וזה אולי יבהיר לך את הנקודה שלי…

אם לא. אז אולי בפעם הרביעיייית
אתה מודה בפה מלא שאין לך מושג מה שווה הבחור הזה חוץ מזה שסיפרו לך שהוא חלק מקהילת הabc כמו שאתה קורא לה בזלזול רב. זה הכללה גסה ואתה מדבר מפוזיציה
כי אם הוא כן מוכשר לעבודה הזאת אז כל הנקודה שלך ריקה מתוכן. מובן יותר?

שוב, איכס על המשפט הזה ועל הגישה שלך.

אני לא סבלתי מאנשים כמוך… אני סבלתי אנשים כמוך, זה שונה מאוד.

“אין לי בעיה עם הומואים אבל שיעשו את זה בבית שלהם” מכיר את המשפט הזה? הוא מתמצת את הגישה שלך.

זה כל כך קל… אתה פשוט מוכיח את הטענות שלי כל פעם…
כל מה שאתה אומר הוא מהכללה גזענית שאין לה תוכן. .עכשיו כל מי שמקהילת הabc לא יכול לקבל תפקיד כי הוא כזה? גם אם הוא סופר קוואליפייד לתפקיד ולך אין מושג מה ההכשרות שלו או למה בחרו בו
זה כבר נהיה מגוחך.

בוא… האחרונים שניסו לתקוף אותי כי אני הומו חטפו מכות מחבורה של הומואים ואז צחקתי עליהם שהומואים הרביצו להם. אני בא מבית של ערסים יותר ערסים מהערבים שאתה מכיר סמוך עליי
שוב, בורות לא מפחידה אותי, זה חיסרון לא יתרון.

סבבה, ההתנצלות הייתה לגמרי כנה.
אגב זה בן. נעים מאוד.

זה כמובן שלא בסדר.
לא אומר שהוא לא מקצועי אבל אני בהחלט מתנגד למינויים כאלה.
מצד שני, הטרנסופוביה היא בדיוק מה שנותן להם כוח.
רוצה לבקר את המינוי, תעשה את זה ענייני, כי ברגע שאתה תגלוש לביקורת על אורח החיים שלהם כל הטענות שלך רק יחזקו את הטענה שלהם שחייבים יותר טראנסים בעמדות כוח.
אם הביקורת על המינוי הייתה מקצועית בלי מילות לעג לאורח חייו אז היא הייתה סופר לגיטימית בעיני ואפילו הייתי לצידך, אבל לקחת את הטענה הלגיטימית שלך לכיוון איתו אני לא מסכים ולא רק שחיזקת את הלגיטימציה של המינוי אלא גם גרמת לאנשים שמסכימים עם הטענה המקורית שלך לתמוך בהם.

זה מאוד פשוט, תטען את הטענה בלי לבטל אוכלוסיה. לטעון שהמינוי לא מוצדק זה טענה לגיטימית לגמרי, לטעון שאורח החיים שלהם מגעיל - לא.

זה לא באופנה. אם אתה מחפש את מקרי הקיצון אתה גם תמצא, יש אנשים כאלה בכל קצוות האוכלוסיה. זה ממש לא מתאר את הלהט״ב שהם קהילה של בערך 5-10% מאוכלוסיית העולם.
חוץ מזה. למה לעזאזל זה מפריע לך מה שהוא עושה בחייו?
וכן, אם הוא הרופא הטוב ביותר שזמין אז שיגדיר את עצמו כחסה מבחינתי ושינתח אותי. רק לפני שניה התלוננת שצריך לתת את התפקיד לאדם המתאים ביותר, אז בבקשה, גם אם הוא מגדיר את עצמו כבחורה וגם אם ככלב.
תאמין לי שאדם כזה יצטרך להוכיח את עצמו פי 2 כדי שישפטו אותו באופן רציני.

לגבי מינוי לא מוצדק, אני איתך ב100% שזה לא צריך לתרום למינוי.

לא אכנס לזה יותר מידי.
רק אגיד שאחת מקטגוריות הפורנו הנצפות ביותר היא אמהות/אחיות חורגות.
קטגוריה של סטרייטים דרך אגב.
אז אולי, רק אולי, אין שום קשר לפדופיליה אלא פשוט לזה שפאקינג הבחורה נראית טוב והיא תראה טוב גם עם צלב קרס על היד?
ואם מישהו נמשך לילדות אז מצוין שתהיה מישהי כזו שתמשוך את הפוקוס שלו מילדות.

אל תבסס את הדעה שלך על קהילה של מיליונים על סמך המיעוט הזה. ושוב פעם אזכיר, המיעוט הזה לא פוגע בך!
מוזמן להגיד לי מה אמצא על כל מיעוט אם אחפש. כנראה שדברים באמת גרועים.

לגבי גיי קיי רולינג אני מסכים איתך.
אני פשוט לא חושב שזה מצדיק להתנגד לקהילה שלמה, פשוט לדעת איפה לשים את הקו.
אז שם זה אחלה מקום לשים קו.
אבל גם שם, זה ממש לא בגלל שהיא בטעות קראה למישהו את ולא אתם.

כי אתה הופך אותם לקהילה שמתנהגת כמו המיעוט מהקהילה, אז למה שלא נסתכל על סטרייטים כקהילה שמתנהגת כמו מיעוט מסוים, למשל המיעוט שאונס.
אני כמובן שלא חושב שזו הדרך הנכונה לנהוג, רק מראה לך כמה הכללה על סמך הקיצונים היא לא הדרך.

מסכים, אם המינוי הוא בשל המגדר אז בהחלט אין לזה מקום, אני לא הסכמתי לכל המסביב שאמרת (החלקים ההומופובים).

לא נכון, בבקשה הנה אנשים יוצאים נגד המינוי הזה, לא?
אתה הראשון שהתלונן על זה לדעתך?
אבל זה בדיוק העניין של האם יש לגיטימציה אמיתית לתלונה או שזה מגיע מהומופוביה.
אתה טענת טענה הומופובית לחלוטין קודם, גם אם מטרתה הגיונית היא לא בוססה על שום דבר, נטו נגעלת מטראנסים ואמרת דברים נגדם.
אתה רוצה להציג את המתמודדים על התפקיד ולשפוט את התאמתם? בבקשה. זו תהיה הודעה נהדרת וחשובה מאוד. אבל כשאתה מקיא על הטראנסים ועל המינוי הזה ללא שום בסיס ושום כלום אז זוהי נטו הומופוביה, שבאופן אירוני רק מחזקת את המינוי הזה.

חוץ מזה, כמה מינויי מקורבים עברו בשקט בלי שנפצה פה? כמה פעמים בחרו באדם הלבן ולא באישה או בשחור ללא שום סיבה?
זה לא יהיה המקרה הראשון ולא האחרון שזה קורה לכל צד שהוא. זה כמובן שלא בסדר אבל אל תנסה להפוך את הצד השני ללא צבוע באותה מידה.

לא התעמקתי בכל הסרטון. אם לוקחים אותם למופע עם אווירה מינית אז זה כמובן שלא בסדר.
אבל אם תלחם באש עם אש אתה לא תכבה אותה. אם כקונטרה להתנהגות פרובוקטיבית מצידם שנעשית לעתים כדי שישימו אליהם לב אתה תמחק אותה אז הם רק יהיו פרובוקטיביים יותר.

לא רואה אבל שום בעיה שטראנס ידבר עם ילדים, שהם יראו שאין שום בעיה עם גבר עם שמלה.

ומה הבעיה בזה? תקרא לו היא כמה פעמים ואם זה ממש מפריע תנתק איתה קשר.
כנראה שהוא יבין שזה קשה ואם הוא יראה שאתה לא עושה לו דווקא הוא לא יעשה לך שום פרצוף.

שמע, זו זכותך כמו שזו זכותו של אדם אחר להתנהג אליך בגסות. זו שזו זכות לא הופך את זה לבסדר.

עם זה אני מסכים. אבל הוספת כל כך הרבה טענות מסביב שהן לא לגיטימיות בעיניי.

אני אסכם טיפה את הדיון מבחינתי:
מינוי פוליטי - רע.
לא לאהוב טראנסים - בסדר.
ללכלך על טראנסים - לא בסדר (כלומר כמו לכלוך על כך אוכלוסיה אחרת)
לפסול אותם על היותם טראנסים - לא בסדר
להביא ילדים למועדוני חשפנות - לא בסדר, גם לא מועדוני חשפנות של טראנסים.
להביא טראנסים לבית ספר - בסדר גמור ואפילו מבורך, פשוט לשמור על זה מקצועי ולא מיני.

בקיצור. את הטענה שלך היית יכול להעביר נהדר אם היית שומר עליה מקצועית. אני לא מסכים עם כל הלכלוכים מסביב.

תגובה מדהימה גב.

אז כנראה הבנתי אותך כבר בפעם הראשונה רק שלא הייתי בטוח.
שוב, אם היה מנוי ראשון כנראה הייתי מתעלם, אבל בגלל שזה מנוי 3, גם אם הוא היחיד לא פוליטי, אז אתה תסכים שהחשדנות שלי סבירה.

זה לא ABC זה ABS: anything but straight :wink: תודה שזה מדויק יותר מרצף האותיות העכשווי, שהוסיפו כבר 2S וזה הופך למוזר יותר ויותר כל יום.

אבל למה יא חביבי? איפה הבעיה? בזה שאני מתעב פמיניסטיות רדיקליות? או בזה שאני גרופי של נשים יפות במיוחד ובכושר גופני מעולה? איפה האיכס בדיוק? אני סוגד לגוף הנשי ולא אוהב נשים לא מטופחות/שמנות/לא נקיות/לא מגולחות/לא נשיות/לא בכושר. מה רע בזה? אני כן בקשר להעדפות שלי, הרי אי אפשר לשלוט במשיכה, לא?

אגב, הגישה שלי לנשים, שממש לא אכפת לי מהרגשות שלהן ושאני מראה להן את זה, עובדת בצורה מדהימה. לך תבין.

אהה בסדר.

תלוי מה הכוונה. אני לא צופה בפורנו הומואים ולא נעים לי לראות שני גברים מתנשקים. זה ממש הורס לי את התיאבון. זה לא משהו נשלט ואין לי בעיה להודות בזה. אבל גם לא אשמח לראות זוג של גבר ואישה טורפים אחד את השנייה בפומבי. יש דברים שעדיף שישאירו אותם לבית.
אבל האם זה אומר שאעיר לזוג הומואים או סטרייטים אם הם עושים משהו בפומבי? לא, פשוט אלך למקום אחר.

זה ABS.
שוב, אם מישהו מהקהילה הזו הוא סופר מתאים, אז שייקחו אותו. אני חשוב שכבר אמרתי את זה… אני לא מבין אן אני לא מסביר את עצמי טוב, לך חסרה הבנת הנקרא או שזה קצת מהכל.
דיברתי על המקרה הזה כמקרה השלישי שמריח ממינוי פוליטי, כי שני הראשונים הם בבירור מינויים פוליטיים. שוב, יכול להיות שדווקא הוא לא היה מנוי פוליטי.

אכן, אבל לא בגלל מה שאתה חושב.

קיי, אין לך מושג על מה אתה מדבר אחי. באמת. זה לא ערסים. ערסים זה שטויות. זה חמאס ודאעש. זו ליגה אחרת לגמרי.

נעים מאוד בן.

כפי שכתבתי לבן, אם זה היה המינוי הראשון לא הייתי אומר שום דבר. ב3 זה כבר הפך לטרנד.

הקטע הוא שאני חושד שזה היה מנוי בגלל אורח החיים הזה. יכול להיות שאני טועה, מי יודע, אבל עצם העובדה שהם נותנים את ההרגשה הזו, אומר המון.
ומי נותן את ההרגשה הזו? המינויים הקודמים.

כך זה מתחיל. בא מקרה קיצוני ומראה לכולם שאפשר לעשות את זה יותר קיצוני ולאט לאט יותר ויותר אנשים מצטרפים.
מה אתה חושב שהגענו ביום אחד לילדים טראנס שמורדים בגדים מול אנשים בוגרים? לא, זה מתחיל לאט ומשם אנשים מצטרפים.
זה כמו ה"שבועיים לשטח את העקומה" ומשמה הגענו להשעייה מהעבודה אם לא מתחסנים. לאט לאט.
בגלל זה אני מאוד מאוד זהיר כשמראים את הדברים האלה.

תזכור, פעם דברו על שינוי מין לאנשים בוגרים, וזה בסדר מבחינתי, אבל עכשיו הגענו לטיפול הורמונלי לילדים בני 8 כדי לשנות את המין שלהם. פושעים.

אין כמו מילפיות יא אח.

לא יודע… תראה את הסרטון.

דיברתי רק על המקרים האלה. לא על כל המיליונים.

בנתיים… אבל כבר פוגעים בספורט הנשים שסוף סוף מתחילות להתעורר.
ובקשר אליי:

אם ינסו לעשות חוקים בקשר למילים שבהם אפשר לדבר או לדחוף פרופגנדה לבתי הספר… אז תהיה לי בעיה מאוד גדולה עם זה.
אני עם פוטין בקשר לזה.

איך הומופוביה קשורה לטרנסים?

הקאתי על הכלבים. לא על הטרנסים באופן כללי.
ודווקא יש בסיס לחשד שלי, שזה המינויים שקדמו לו.

יפה, אני לא מסכים עם זה והייתי נלחם גם בזה בכל הכוח.
לא מתקנים עוול ביצירת עוול חדש.

שאם אני רואה מולי גבר, זה גבר בשבילי. אני לא אתייחס אליו כאל אישה כי הוא רוצה בזה.
וברור שאשמח לנתק קשר אם הוא מתעקש על זה.

וואלה, מסכים עם הכל, חוץ מהנקודה האחרונה שבה לא דיברתי על טראנסים אלא על דארגס.

https://twitter.com/justin_hart/status/1494431313452941323

מילים כדורבנות!

מזכיר לי את המשפט, מהנאום האדיר של מרטין לותר קינג :

“I have a dream that my four little children will one day live in a nation where they will not be judged by the color of their skin but by their character.”