על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

שניהם גרועים… אחד נעשה על ידי רבנים ואחד על ידי רופאים.

ואם מישהו רוצה לשנות את עצמו ללטאה, מה אכפת לי שזה קיצוני כל עוד שזה מה שהוא רוצה?
למה לא להמשיך את הכלל שכל אחד יעשה מה שטוב לו אם הוא לא מזיק לאחרים?

זה הבעיה? ואם טיפולי המרה היו נעשים על ידי רופאים זה היה בסדר?

מה שאני טוען זה שהרופאים כן מזיקים לאחר בזה שהם משנים את אברי המין של האדם.

לא. סתם ציינתי עובדה.

חוץ מזה שאנחנו כבר בדרך לשמה, לאף אחד לא אכפת, כל עוד זה לא ייחשב לפשע שינאה אם אתה לא מסכים להשתתף המשחק או אם אתה חושב שהבן אדם הזה קוקו על כל הראש.
גם מאוד חשוב לא לתת לאנשי הלטאה האלה זכויות יתר, למשל חתונות לטאות, שעת סיפור של לטאה, הרצאות ההתח הספר מול ילדים קטנים…

תראו את הסרטון המופלא הזה: הבעיה שלי הוא שעוד מעט זה ייחש לפשע שינאה אם אני לא עומד ומתפלא מכמה שהם מדהימים ונפלאים.
גם יהיה מעניין מה יעשו אנשי קהילת הABS כשחבר’ה האלה ירצו להשתתף בתחרויות כלבים.
ושאלה מעניינת של מישהו בתגובות: אם אנחנו אמורים לקבל את את הזהות של כל אחד לפי איך שבא לו להזדהות, אז החבר הזה שוכב עם כלב, אז יש לנו פה קייס של BESTIALITY.
אז אותי מעניין לדעת מתי אנשי הלטאה יתחילו לבקש ‘זכויות’ כאלה.

השאלה אם זו באמת בעיה מחוץ לגבולות השיח של פוקס ניוז… לא בטוח בכלל…

אתה עוקב אחרי גי קי רולינג?

איפה מומלץ לעקוב אחריה? טוויטר או פייסבוק?

עוקב? לא… זה בשול של שולי השוליים. בשול של שולי השוליים.

טוב לא הבנתם אותי, גיי קיי רולינג היתה עד זמן לא קצר , יקירת השמאל, אנטי טראמפ, שמאלנית, “ליברלית” ופמיניסטית. כל מה שהשמאל אוהב באנשים. לפני שנה או משהו כזה, (לא זוכר את ההתבטאות המדויקת) היא אמרה את כל מה שבר דעת אמור להבין לבדו . שיש כזה דבר “אישה ביולוגית” בקיצור שיש זכר ונקבה.

מאותו רגע, הכל התהפך עליה . כל ארגוני הלהטב הכריזו עליה בתור “אויבת הציבור מס 1” כל מה שהיא עשתה בעברה נמחק. והתחיל מסע ציבורי שמה שנקרא “למחוק אותה” כן באנגלית זה נשמע יותר טוב. השיא הגיע שלפני כמה שבועות, אחד הטראנסים הגיע לביתה ופירסם את הכתובת שלה ברבים. היא בעקבות זה חטפה איומי מוות אז היא פירסמה את כל האיומים שהם איימו בלרצוח אותה . ואם אני לא טועה היה אפשר רק מהאיומים שהיא חטפה בטויטר היה אפשר לפרסם מגילה באורך אחד הספרים של הארי פוטר…

דרך אגב לפני שבוע היה איזה ארוע לכבוד הארי פוטר ואלו שארגנו את הארוע סירבו להזמין אותה. אתם מבינים זאת שיצרה את הארי פוטר לא מוזמנת לארוע שאמור היה להיות לכבודה…

איך זה בשולי הדברים? אם רק פה הדגימו לך איך “מסרסים” תחרויות ספורט ומאימים על אנשים במוות.

מצטער זה עדיין בשול של שולי השוליים. היחידים שמנפחים את זה מעבר לכל פרופורציה זה התקשורת הרפובליקנית שמנסה לייצר סדר יום משלה.

טוב זה מצחיק

https://twitter.com/i/status/1491833785532530691

זה קורע, ללא ספק.
בהחלט מצחיק לשמוע את האנשים המנותקים הללו.
אבל שחס וחלילה שלא יהיה ספק שאין שום קשר בין הדעה הזו לשמאל

תעשו עמלק.

כל מי שאוכל בשר הוא גזען לבן ושונא נשים.

בקרוב אצל זנברג ומרב.

אבל כנס ללינק שם זה יותר מצחיק…

זה טרנד מדהים, באמת מדהים. אני לא יודע איך מישהו יכול להגיד דברים כאלה ברצינות.
הנאום הזה השאיר אותי קצת בהלם: מה זה קשור לאכול בשר לשנאת נשים? איך זה בדיוק קשור ל"גזענות"?? והכי חשוב, למה זה בדיוק בעיה של “לבנים”? האם היא הייתה בכפר אצלי בעיד אל אדחא? וראתה כל מיני ילדים מלאים בדם שמשחקים עם הראש הערוף של העז? אבל גם אם היא הייתה יודעת את זה, היא לא הייתה מזכירה שום דבר, כי נו באמת, היא לא גזענית, אז זה רק לבנים.
היא גם לא ראתה את האכזריות של זומה האפס עם החיות בית שלו? אגב, אהבתי את את הוואטאבאוטיזם שניסו להפעיל בלהגן על זומה: “האם מה דבור עשה יותר גרוע מגזענות??”, ועל אותו המשקל, בפיגוע הבא: “האם מה שהוא עשה גרוע יותר מאיסלאמופוביה??”
אם היא הייתה מתייחסת אליו היא בטוח הייתה משתמשת באותה הדרך להגן עליו, כי אסור להיות גזענים.

המערב בו אני חי פשוט החליט שאתה יכול להיות זבל של בן אדם, וזה בסדר ומקובל מאוד, כל עוד אתה לא גזען, משהו-פוב ומיזוגן.

אז הם משתמשים בbuzzwords האלה כשהם רוצים לעשות דילגטימיצה למישהו כאילו כדי לשלוף את הקלף הבלתי מנוצח… לולז. אני בהלם שהיא לא קישרה את זה איכשהו למתנגדי החיסונים

הדוגמה המושלמת לשיטה הזו זה הציטוט המדהים הזה של ג’סטין קאסטרו (הציטוט נראה לי כל כך הזוי שהייתי חייב לבדוק אם היה אמיתי).
רוצה לעשות דילגטימיצה ליריבים שלך? תאשים אותם בפשע הגדול ביותר האפשרי במערב המטורלל ותתקוף אותם,רך אחד לא יהגם עליהם.

המצחיק הוא שהם הגזימו כל כך הרבה עם המילים האלה שהן פשוט איבדו את המשמעות שלהם.

תראו כמה קל לwoke כמו כמה כתבי ספורט ממש נאורים אצלנו להשתמש במילים חסרות משמעות כמו “גבריות רעילה” ודברים כאלה אבל רק כלפי לבנים, ואף פעם לא כלפי שחורים או אנשי דת השלום למרות שאצלם יש בדרך כלל הרבה יותר אלימות ומיזוגוניה.

פשוט עוד שיטה בארגז הכלים המטורלל של השמאל הקיצוני שמחליש את המערב מול סין והעולם הערבי.

עריכה: אוף טופיק אבל דוגמה אדירה לטרלול, ראיתם את הזמרת האוברייטד אדל? אז היא מצטרפת לרולינג בביטול כי היא… מואשמת בנאום טרנספובי. אז הסתקרנתי והלכתי לשמוע מה היא אמרה. וזה היה בערך כך: “תודה על הפרס… אני גאה להיות אישה!! ממש גאה להיות אישה”.

זהו.

לא נעים לי לקלקל את המסיבה אבל בואו… ה-woke חוגג בעיקר בראש של ימניים כן? במציאות אף איש שמאל שאני מכיר (וגם אני כמו יוני בלוך מכיר את כולם) לא מזדהה עם הרעיונות ההזויים האלה. זה רק הימין שמנסה לייצר לו סדר יום חלופי, לוקח כל אירוע או אמירה איזוטרית ומגוחכת ונותן לה משקל של צבא רוסיה. זה נחמד לצחוקים והכל אבל זה לא באמת מציאות.

הלוואי ליאור שזה היה רק בראש של אנשים כמוני אבל אתה כנראה לא מעודכן במה שבאמת הולך עם הWokness המטורף וכמות הכוח שנותנים להם.

הנאום שהביא משה לא היה קורה לפני כמה שנים וזה לא נאום שקיים בראש שלי.

יש פלנטה ועל הפלנטה אישה מבוגרת אחת אמרה שטויות.