על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

זה גם מה שאני שאלתי את עצמי אבל התעצלתי ולא התעמקתי אז אין לי מושג האם הדמוקרטיה שם באמת הייתה בסכנה ואם כן איך היא ניצלה. הבעיה עם דיקטטורות זה שהן לא תמיד מיידעות את הציבור בדבר כוונותיהן ואז הן מבטלות בהדרגה את כל מערכות הביקורת והאיזונים ואז כשכוונותיהן נעשות ברורות יותר כבר יש פחות כלים להילחם בהן. מתי דמוקרטיה חוצה את קו האל-חזור ומתי צריך לעצור?

איך יודעים שאנגליה נפלה? היום פיטרו את השרה היחידה בממשלה שם שבאמת הצליחה לזהות את הבעיה.

https://twitter.com/EndWokeness/status/1724047908163510579

הוא מינה חברים שלו תומכי ישראל… סתם רווח פוליטי שלא באמת משנה לגבינו. (מינוי של פרו ישראלים)

https://www.instagram.com/p/CzlUQgON6tT/

מותו המפואר של המערב

משפטים שבחיים לא ציפיתי לקרוא:
“היריון ספונטני מזרע בת הזוג” וגם “ולא את זו שהילדה נוצרה מזרעה”.
לא ייאמן כמה הם מטורללים.

אותם אנשים בעולם הם גם תומכי החמאס הגדולים ביותר שמוכנים להמציא שקרים מטורללים לחלוטין רק כדי להמשיך לחיות באשליות. למשל:

https://twitter.com/visegrad24/status/1728900218962513956?t=h8qwgav_fDjf2Viixpw6_g&s=08

רגרס אפאשינייטדת ביי איסלאם??? אני מתפלל שיצורים כאלה ילכו לעזה או לסעודיה ולעשות דוקו על זה.

זה ציטוט אמיתי? אם כן אז איזה יריקה בפרצוף של הנופלים הגיבורים.
בחיי שמאמיני דת הרגרס הם אנשים ממש ממש מיוחדים.

גם אם זה לא ציטוט אמיתי הטמטום הזה קיים ומשגשג בעולם ויש הרבה יותר מידי אנשים שאשכרה חושבים ככה. אני לא יודע אם זה יותר מפחיד, עצוב או מייאש.

קלאסי

אני רואה שממש קשה לכם עם זה שלא חושבים כמוכם. מותר לשמאלנים להישאר שמאלנים גם כשהם קיבלו הוכחה שרעיונות הימין כשלו.

הדבר הכי משעשע זה לראות שני צדדים פוליטיים הפוכים בטוחים שאותו אירוע אובייקטיבי מעיד שהצד שלהם הוא הצודק.

לגמרי

הימין נכשל בצורה שהוא ניסה ליישם את המדיניות שלו. במיוחד בחומר האנושי שנבחר לזה. אבל מבחינה אידואלגית הימין צדק.

השמאל טען שאם רק נחזיר שטחים ונאפשר ריבונות לפלשתינים , אז הצד הפלשתיני יתמתן ויאפשר דו קיום. שאפשר לצמצם את הסיכסוך ביננו לבינם לסוגיה של רק קרקע ולא דת.

אז בעזה היתה נסיגה מלאה לא לקו של 67 אלא לקו של 48. איך זה נגמר כולנו יודעים.

גם אם אני לא אוביקטיבי, אני לא חושב שאפשר להתכחש באמת למי צדק פה ומי טעה.

סרטון פשוט מטורף.
ראשי האוניברסיטאות המובילות בארצות הברית (ובעולם כולו), מסרבות לגנות קריאות לרצח עם יהודי, באופן ברור ושלא משתמע לשני פנים. זה אפילו לא ‘התפתלויות’, כפי שחלק מהאתרים דיווחו על-כך. ברור לגמרי מהתשובות שלהן, שמבחינתן אין שום בעיה עם קריאות לרצח עם בעם היהודי.

וכשכל זה מגיע במדינה כל-כך מוכת PC ומלאת זהירות בכל מילה שעלולה להתפרש בטעות כחשש לגזענות - זה הופך את כל הסיפור להרבה הרבה יותר חמור.

העולם הולך ונהיה מפחיד יותר ויותר.

נ.ב. אה כן. חבל שלא יותר נשים מנהלות את העולם.

אבל זה מעולם לא קרה תאכלס…

כמדומני נסוגנו מעזה נסיגה מלאה ומוחלטת לקו של 48. כולל פינוי של בתי קברות יהודים והשארנו להם כל מיני שדות חקלאים והם הרסו אותם בשביל בסיסי טרור…

נכון, כי עדיין יש כיבוש בערים כמו אשקלון, אשדוד, תל אביב, פתח תקווה, כפר סבא, נתניה וחיפה.

השמאל לא טען שבאופן חלקי וחד צדדי זה הפיתרון.

אולי מי שאשם ב7.10 הם אנשי המרכז שמסרבים לקבל החלטות אמיצות (לשמאל או לימין)

אולי לא העברתי את המסר שלי בצורה ברורה וזאת אשמתי. אני אחדד.
מבחינתי שכל אחד יחשוב מה שבא לו ויבחר איזה צד פוליטי שהוא רוצה זה לא העניין פה. הטמטום שאני מדבר עליו ואיתו הרדידות האינטלקטואלית מתבטאת במשפט השני שהיא אמרה… “ניתן היה לראות את זה כשאמא שלי אמרה שלום לחוטפיה”
צריך להיות חתיכת אדיוט ומטומטם כדי ליפול בכזאת פרופוגנדה ברורה (שלא לדבר על זה שהיא תורמת לפרפוגנדה של החמאס באמירות כאלה)
מה עם שאר החטופים שאמרו שלום לחוטפים כי הכריחו אותם? ומה עם העדויות של אותם חטופים שהאכילו אותם כדורים כדי לטשטש אותם?
את גאה באמא שלך שחייכה ונתנה כיפים (מרצון לגמרי לשיטתך) לאנשים שרק לפני חודשיים נכנסו לישראל ואנסו ורצחו את השכנים שלך, שלא לדבר על שהם חאפו אותך ופאקינג בעלך עדיין שם?
וואלה אם כל כך חשוב לה המאבק ושיהיה לעזתים כח ביד בדמות חטופים אולי כדאי שהבת והאמא יכנסו לעזה על דעת עצמן שוב ויצעו את עצמן כ"קלף מיקוח בעד השלום"

התגובה שלך היא דוגמה מצויינת לאיך הכל מבחינתכם סובב סביב הצורך שהמחנה שלכם יצא מנצח ואיך כל אחד שמחשיב את עצמו ימני או שמאלני הוא שטוף מח ומנותק מהמציאות גם כשהיא זורקת לו רימונים לתוך הבית.

(על ההזיה הזאת של מה נחשב שמאלני או ימני בימנו בעולם בכלל ובישראל בפרט אפשר לדון בזמנים פשוטים יותר)

אני לא בשום מחנה… שאל את כל הקורוניסטים כמה אני לא במחנה שלהם. שאל את כל הטרנסג’נדרים כמה אני לא במחנה שלהם. אני במחנה שמבין שיש 5 מיליון בני אדם כמוני וכמוך שרוצים מדינה. ה7.10 לא שינה את העובדה המהותית הזו. הוא חיזק אותה. אתה רוצה להתייחס אליה כאל מטומטמת כי היא לא מדקלמת את הפרופגנדה הישראלית נגד החמאס? תפדאל אבל אל תחשוב שזה אוטומטית הופך אותה לפרופגנדה של החמאס.

הנה אתה שוב מדבר בסיסמאות ולא אומר כלום ושום דבר.
כולנו רוצים שלום.
כולנו בעד הטוב ונגד הרע.
כל הכבוד לכולנו.
מה זאת בדיוק הפרופוגנדה הישראלית נגד חמאס? אם תואיל להרחיב בנושא זה אולי יעזור לדיון.
כדי לחדד היא תורמת לפרופוגנדה של החמאס כשהיא מציירת ארגון טרור רצחני כשאנשי שלום שרק עושים להם רע והם נלחמים עבור חופש.