על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

אין סתירה. יש לה הרבה ביקורות נכונות על נושא המהגרים הלא חוקיים ודרום תל אביב (והרבה שאינן נכונות), ובנוסף - היא גזענית דוחה למדי שעושה פרובוקציות מזעזעות בגני ילדים על חשבון ילדים קטנים שכל חטאם הוא שהוריהם שחורים/היגרו באופן לא חוקי/גם וגם.

התלבטתי אם לשים כאן או בפורום של ריאל.

נראה שקרבחאל כמו הישראלים לא בדיוק מחבב את ראש ממשלת ספרד פדרו סנצ׳ס.

https://x.com/elchemas69/status/1812909186591957389?t=pZpwUMKqa8cYrsXqNd0irw&s=19

אחר כך גם רודרי הכעיס את האנגלים: “גיברלטר ספרדית”.

הרי יש סכסוך בין המדינות לגבי האזור הזה. פעם אחת אפילו שיר של הביטלס נפסל להשמעה בספרד כי ג’ון לנון שר “גיברלטר, ליד ספרד” (הבלדה על ג’ון ויוקו).

אגב @mos56 @Paco-Pavon , זו דוגמה יפה לדיון שהתנהל על הימין הקיצוני בתרד של הגיאופוליטיקה.
קרבחאל הוא תומך וחבר של סנטי אבסקל. הוא גם חבר אישי של ויטו קילס, שהוא סוג של עיתונאי-משפיען ימני מאד שמצד אחד בעד ישראל ומצד שני המון מהתגובות בערוץ טלגרם שלו זו אנטישמיות נוראית והוא גם משוכנע שהמוסד גרם לתקלת סייבר במטוס של ראש ממשלת ספרד שעקב כך לא המריא ונשאר בבריסל. זה מה שהאיש חושב על נבחרת ספרד, אני מניח שאני לא באמת צריך לתרגם את זה כי המסר ידוע.

אפשר בכל זאת תרגום לבורים שבינינו?

אני מניח שזה משהו על זה שהם לא ספרדים (צבע העור)

כמובן, משהו כמו “מה זו הנבחרת ספרד הזו? נראה כמו בדיחה גרועה”

קודם כל המוסד חשוד בדברים הרבה יותר גרועים מעיקוב טיסה לתומך החמאס במדריד…

אין לי מושג מי הוא, אבל אם הוא בעד ישראל ואפשר לנהל איתו מערכת אינטרסטנית לטווח קצר או בינוני. וכל עוד הוא עצמו לא נחשד באנטישמיות, אהלן וסאהלן. זה מה שנקרא ריאל פוליטיק. אם היינו נוקטית בגישה הטהרנית, תן לי לעשות לך ספוילר אז גם מול השמאל לא היינו יכולים לדבר, ראש ממשלת ספרד הוא חתיכת בן זונה פי עשר יותר ממנו. אני מעדיף טרול מקלדת על תומך חמאס…

הרי אותם אנשים שמזעזעים כל כך מאורבן מיילי ווילדר, אין שום בעיה לדבר עם קורבין בבריטניה וכל מיני אנשי שמאל קיצוני בעולם.

אין לנו את הלוקסוס של יותר מידי סינון חברים או בעלי ברית, מה שקורה בצרפת זה חרפה לשמאל הישראלי. חגגו את ההפסד של לה-פן שהיא פרו ישראל וחגגו עליה של אחד האנטישמים הכי גרועים במערב, מלשנון. אנטישמי פול טיים.

עזבו שהוא קומניסט פול טיים חובב מסתננים ושונא את צרפת, הם כבר רוצים להטיל 90 אחוז מס על עשירים שם. שהיה לצרפתים המטומטים בהצלחה איתו.

פשוט גאוני

מודה שלא הבנתי…

לפני שאני יתחיל את שיח המגדרי, אני מראש יכתוב שזה לא הוגן השימינג שעושים למאבטחת של טראמפ. אפילו מגעיל.

אבל אם אני מנחש, התמונה מנסה להסביר למה יש הבדל בשכר בין גברים לנשים.

בכל מקרה ובכל הכבוד לא נראה לי מימ מוצלח כל כך

פימינסטיות בוכות כל הזמן על הווייג’ גאפ שלא באמת קיים כמובן. אף אחד לא משלם פחות לאישה כי היא אישה. פר שעה, ראו בגוגל כשבדקו אם הם משלימים יותר לגברים, נשים מקבלות יותר.
אבל כמו במקרה של אלימות של נשים כלפי ילדים, הם מעלימים את הכל ומתעלמים מזה כי יש פה נרטיב לשמר של אישה = קורבן, גבר = רע.

רק לראות איך יש דרישה לשכר שווה של כדורגלנית ולהבין כמה הן הזויות ומנותקות מהמציאות.

וכפי שידוע, נשים רוצות לעבוד באותה עבודה של גברים (רק אם זו עבודה חשוב כמובן, לא בזבל או אתרי בנייה) בלי קשר לאם הן יכולות לעשות אותה טוב או לו, רק כי הן נשים (למרות שאם היית שואל אותן מה זה אישה, הן לא היו עונות).
אז הנה, הלחץ עובד וממלאים את השירות החשאי של טראמפ בנשים כדי לשמח את הפמיניסטיות ואז, ברגע האמת, רואים בבירור כמה הן קטנות, חלשות, עלובות, פתטוית, חסרות מושג ומסוכנות.

ראיתי עשרות סרטונים על הכשלים שלהם בהגנה עליו וראש הסיקרט סרבס, כיאה לפימינסטית, ממציאה תירוצים של למה זה קורה במקום להודות שטעתה ולהתפטר. ממש אישה נורמלית, עמדת כוח או לא.

אז הmeme הגאוני הזה בא להסביר שאם יש וויג’ גאפ אז זה בגלל סיבה טובה.

אם אנחנו כבר פה אז עוד אחד גאוני:

למה? ראית כמה סרטונים שמסבירים את כל הכשלים שלהן?? מזל שביום הבא שהוא הופיע לא היה שום דייברסיטי בשומרי הראש שלו. רק גברים חזקים, חסונים ומפחידים.

אגב, לטענה הזאת אין בסיס גם כי בעלי עסקים הם לא מטומטמים, ואם היה אפשר לשלם פחות לאישה רק כי היא אישה כל המועסקים שלהם היו נשים.

ברור. היגיון, ערכים, אמת, עובדות והגינות זה לא דברים שפימינסטיות מיליטנטיות מבינות או מקבלות.
לרובן יש שינאה תהומית לגברים או מקינאה או מרגשי נחיתות או כי אף גבר טוב לא רוצה אותן והן מוכנות להרוס את החברה בשביל לא להיות לבד בעליבות ובדיכאון שלהן.
חבל שבמקום להרוס את העולם הן לא מנסות לרדת במשקל, להתעמל, להיות יותר נשיות, להפסיק לצעוק כמו גורילות, להוריד זקן ולגלח את הרגליים. זה היה פותר את רוב הבעיות שלהן.

ואם כבר מדברים על סרטן ממאיר, אז בזמן שהווקיסטים בכדורגל מנסים להרוס לאנזו החמוד את החיים בגלל שיר בדיחה שבו אמר רק דברי אמת, אילון מאסק מזכיר לכולם מי הגזענים האמתיים ומה הם מנסים לעשות:

אגב, מישהו פה ראה התייחסות של עמודי נשים לאישה שרצחה את הבן שלה? או כשנשים הן הפושעות זה אף פעם לא אשמתן?

על יצחק רבין הגנו רק גברים

על קנדי הגנו רק גברים

על רייגן הגנו רק גברים

@Aragones תסביר לי מה משותף לכל אלו למעלה.

אני נגד woke כמו כל אחד אחר, אבל לפעמים אנחנו מגזימים.

שימו לב שתופעת ה-Blackwashing בד"כ מופנית כלפי ג’ינג’ים.

מעניין מה הקטע נגד ג’ינג’ים.

משה, מה שאמרת מוכיח את הנקודה שלי בדיוק.
להיות שומר ראש זה עסק רציני שדורש אלף ואחד טאלנטים ויכולות שאין לשום אישה בעולם לעומת העילית של הגברים.

אז אם אפילו גברים נכשלים לפעמים בעבודה הבלתי אפשרית הזאת, האם זה חכם לת לאישה את העבודה הזו בשם הנאורות וה"שיוויון"??

הכי יפים והכי מיוחדים.

ברור שלא, אבל אתה לא יכול לשפוט את המאבטחת הזו על פי תמונה.

גם מאבטח גברי יכול לפשל (כמו שהדגמתי למעלה) הרי בהיסטוריה קרו הרבה יותר מקרי התנקשות על אישים פוליטים שהיו להם רק מאבטחים גברים. אתה רוצה להסיק על זה מסקנה?.

ובכלל הפשלה האמתית והיותר גדולה, היתה יותר שהם פיספסו את התמהוני על הגדר ופחות האיבטוח של טראמפ. ושם היא לא אשמה.

היא פשוט הופכת להיות השעירה לעזאזל. אני לא אוהב את זה.

היא הפכה לmeme ולבדיחה וזה בסדר גמור.

הבעיה האמתית היא בראש וכל דוחפי הDEI