על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

ביל מאהר… למרות שהמון פעמים אני מסכים איתו, הוא מקרה ידוע וקשה במיוחד של TDS. כי למרות השכל שלו הוא מסרב לראות את האמת, אבל אפילו הוא כבר לא יכול להתעלם מהשקרים בקשר לטראמפ:

אגב, ניסיון ההתנקשות בנשיא סלובקיה (פרו רוסיה, אנטי WHO) יתחיל עכשיו chain reaction שיביא לנו עוד מלחמות?

אני לא טוען שהוא רע וקיצוני אני טוען שהוא מסוכן. הוא לא קיצוני בכלל בעמדותיו והוא אדם נטול מוסר אז אפשר להתייחס אליו כ’רע’ אבל טוב ורע זה דתי ואני פחות בקטע.

הוא מסוכן מכיוון שהוא מונע ממניעים זרים. הוא עסוק בעצמו ובטובתו האישית יותר משהוא עסוק בטובת המדינה שלו ובטובת העולם. הישרדותו האישית גוברת על הכל וזה מצב מסוכן. ע"ע נתניהו.

אין ספק שהאיום לא מומש בקדנציה הראשונה אבל זה לא מרגיע אותי.

איך הוא בדיוק מסוכן? העולם התדרדר תחת ביידן בדיוק כפי שאמרו שיהיה תחת טראמפ.
אני בטוח במיליון אחוז שהמלחמות ברוסיה וישראל לא היו קורות תחת טראמפ.

אני לא יכול להוכיח את זה אבל נחכה שיגיע לשלוטן ונראה.

לארה"ב הוא מסוכן כי הוא עלול לפגוע בדמוקרטיה ובשלטון החוק. לישראל הוא מסוכן כי הוא בדלן. לנשים הוא מסוכן כי הוא מטרידן סדרתי.

דווקא מי שעושה את זה זה הדמוקרטים עצמם.
הם עודדו את הרס המדינה על ידי מטורפי BLM, הם הסתירו את הסיפור המחשב של הבן שלו ועכשיו הם רודפים את טראמפ ומנסים להשתמש במערכת המשפט כדי למנוע ממנו להתמודד בנובמבר.
אהה, ויש סרטונים שמראים איך ב6.1 הקדוש דווקא השוטרים הכניסו את האנשים לקפיטול ולא הייתה אלימות.
אם זה לא שימוש ציני בחוק אני לא יודע מה כן.

לא חושב שהוא אי פעם רצה להיות בדלן בקשר לישראל. העולם כן, ישראל לא. הוא הוריד את סולימאני שעזר לנו מאוד.
מה שאני רואה עכשיו זה שביידן פי כמה גרוע יותר לישראל.
תחת המשמרת שלו התקשורת והקמפוסים נגדנו ומה לא.
הוא גם סוחט את ישראל בקשר לרפיח אבל אתה כמובן תטען שזה לטבתנו או משהו.

נו בחיית רבאק יא זלמה.
לא ראית את הסרטון של ביל מאהר שהוא כבר מודה שזו רדיפה שקרית??
אתה באמת חושב שלמיליארדר כריזמטי כמוהו יש קושי לזיין מערביות חסודות וטהורות שפותחות רגליים לכל מכוער עם קצת כסף?? לא ראית יכטות מלאות בכוסיות על עם גבר אחד שמן, זקן ומכוער?? נו באמת.
הן עושות את הכל בשביל כסף, פרסום ותמונה שמראה עושר באינסטוש.

הוא לא אנס. נתנו לו לזיין אותן חופשי, ועכשיו שזה באופנה לצאת נגדו בעידוד הפמיניזם הרעיל, הן עושות את זה.

הנה, תראה את זה:

“Queer Planet” will be released in June.

The documentary by NBC is focused on “LGBTQI+ tolerance” among the animal kingdom…

No, this is not satire.

https://twitter.com/EndWokeness/status/1791159876967624784