על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

ביל מאהר… למרות שהמון פעמים אני מסכים איתו, הוא מקרה ידוע וקשה במיוחד של TDS. כי למרות השכל שלו הוא מסרב לראות את האמת, אבל אפילו הוא כבר לא יכול להתעלם מהשקרים בקשר לטראמפ:

אגב, ניסיון ההתנקשות בנשיא סלובקיה (פרו רוסיה, אנטי WHO) יתחיל עכשיו chain reaction שיביא לנו עוד מלחמות?

אני לא טוען שהוא רע וקיצוני אני טוען שהוא מסוכן. הוא לא קיצוני בכלל בעמדותיו והוא אדם נטול מוסר אז אפשר להתייחס אליו כ’רע’ אבל טוב ורע זה דתי ואני פחות בקטע.

הוא מסוכן מכיוון שהוא מונע ממניעים זרים. הוא עסוק בעצמו ובטובתו האישית יותר משהוא עסוק בטובת המדינה שלו ובטובת העולם. הישרדותו האישית גוברת על הכל וזה מצב מסוכן. ע"ע נתניהו.

אין ספק שהאיום לא מומש בקדנציה הראשונה אבל זה לא מרגיע אותי.

איך הוא בדיוק מסוכן? העולם התדרדר תחת ביידן בדיוק כפי שאמרו שיהיה תחת טראמפ.
אני בטוח במיליון אחוז שהמלחמות ברוסיה וישראל לא היו קורות תחת טראמפ.

אני לא יכול להוכיח את זה אבל נחכה שיגיע לשלוטן ונראה.

לארה"ב הוא מסוכן כי הוא עלול לפגוע בדמוקרטיה ובשלטון החוק. לישראל הוא מסוכן כי הוא בדלן. לנשים הוא מסוכן כי הוא מטרידן סדרתי.

דווקא מי שעושה את זה זה הדמוקרטים עצמם.
הם עודדו את הרס המדינה על ידי מטורפי BLM, הם הסתירו את הסיפור המחשב של הבן שלו ועכשיו הם רודפים את טראמפ ומנסים להשתמש במערכת המשפט כדי למנוע ממנו להתמודד בנובמבר.
אהה, ויש סרטונים שמראים איך ב6.1 הקדוש דווקא השוטרים הכניסו את האנשים לקפיטול ולא הייתה אלימות.
אם זה לא שימוש ציני בחוק אני לא יודע מה כן.

לא חושב שהוא אי פעם רצה להיות בדלן בקשר לישראל. העולם כן, ישראל לא. הוא הוריד את סולימאני שעזר לנו מאוד.
מה שאני רואה עכשיו זה שביידן פי כמה גרוע יותר לישראל.
תחת המשמרת שלו התקשורת והקמפוסים נגדנו ומה לא.
הוא גם סוחט את ישראל בקשר לרפיח אבל אתה כמובן תטען שזה לטבתנו או משהו.

נו בחיית רבאק יא זלמה.
לא ראית את הסרטון של ביל מאהר שהוא כבר מודה שזו רדיפה שקרית??
אתה באמת חושב שלמיליארדר כריזמטי כמוהו יש קושי לזיין מערביות חסודות וטהורות שפותחות רגליים לכל מכוער עם קצת כסף?? לא ראית יכטות מלאות בכוסיות על עם גבר אחד שמן, זקן ומכוער?? נו באמת.
הן עושות את הכל בשביל כסף, פרסום ותמונה שמראה עושר באינסטוש.

הוא לא אנס. נתנו לו לזיין אותן חופשי, ועכשיו שזה באופנה לצאת נגדו בעידוד הפמיניזם הרעיל, הן עושות את זה.

הנה, תראה את זה:

“Queer Planet” will be released in June.

The documentary by NBC is focused on “LGBTQI+ tolerance” among the animal kingdom…

No, this is not satire.

https://twitter.com/EndWokeness/status/1791159876967624784

לא רואה הרבה דברים מהערוץ הזה כי אני ככלל מנסה להישאר אובייקטיבי כמה שאפשר ולא ליפול לפרופגנדות באשר הן, אבל זה היה מרתק. האבולוציה שיצרה את ההתייחסות של השמאל בעולם כלפי ישראל למרות הדיסוננס מאחורי זה.

אנחנו אשכרה מפסידים את מלחמת התרבות. זה לא רק גרטה היקרה, אלא שעוד מעט תצטרף אליה האישה החזקה, המופלאה, החשובה והמשפיעה בעולם.
אין לי מושג איך נתגבר על זה:

.

אנקדוטה קטנה שלא בטוח שמייצגת הרבה, אבל שיהיה:

גראהם לינהן (Graham Linehan) היה אחד היוצרים האהובים עלי. כותב קומדיות בריטי, ובעיניי כל אחת מהקומדיות שלו היו בול פגיעה - father ted, black books, וזו שהכי מוכרת ויש מצב שכבר נתקלתם בה - IT Crowd.

זוכר את האכזבה המטורפת שלי כשהתחלתי לעקוב אחריו בטוויטר וגיליתי שהבן אדם מחזיק בדעות אנטי ישראליות לא פשוטות, זה בזמן המבצע שלנו בעזה ב2012 (שמי לעזעזל כבר זוכר מה היה השם שלו). בערך כמו כל איש תרבות בריטי בגדול. הייתי נאיבי יותר אז, ומודה שקצת נשבר לי הלב.

באחד הפרקים היותר מצחיקים של it crowd - יש סיטואציה בה גבר מגלה בדיבעבד שהחברה שלו היא טרנסג׳נדר, וככה נראית הפרידה שלהם (יותר מצחיק בקונטקסט הפרק השלם, תאמינו לי)

הפרק הזה שודר ב2008 ועבר בכיף כמה שנים, אבל איפשהו באזור 2015-16, מישהו בטוויטר החליט שהפרק הזה טרנספובי. הוא עשה את הטעות והגיב, גם אם תגובה מאוד עדינה ומכבדת שהוא לא חושב שיש משהו טרנספובי והוא רק ניסה להצחיק. זה כמובן לא עבד, והעסק התגלגל. הוא בעקשנות של גבר שכל החיים היכולת שלו לכתוב קומדיות הובילה אותו קדימה, רק המשיך לאט לאט להיות יותר ויותר קיצוני.

צריך להגיד - ההתנהלות שלו לא הייתה נטולת טעויות. כמו ג׳יי קיי רולינג, רק תכפילו את הבוטות פי מאה אבל תקטינו את חשבון הבנק פי מיליון גם כן. אני חושב שהוא וגם ג׳יי קי רולינג צודקים ולוקחים עמדה חשובה אבל שניהם שוכחים קצת אמפתיה לפעמים. זה לדיון אחר בכל מקרה.

האיש עבר cancelation מוחלט ואיבד את הפרנסה, כל הפרוייקטים שלו נתקעו, ואישתו עזבה אותו. היה ליברל בריטי קלאסי, עד שהגיע לנקודה בה גילו שהוא לא מספיק ליברל, ואז הבין את המשמעות. יש לו לא מעט ראיונות למי שמתעניין.

איכשהו התגלגלתי לטוויטר שלו שוב בימים האחרונים וגיליתי שהוא מרטווט די בעקביות תכנים פרו ישראלים. יכול להיות שהוא עדיין מחזיק בדעה מורכבת של לסיים את הכיבוש אבל יודע לפחות שחמאס זה לא הכיוון, יכול להיות שהוא שינה את דעתו לגמרי, לא יודע. אבל הוא למד משהו בעשור האחרון.

הגיוני סך הכל

https://x.com/talschneider/status/1800223621174186376

דווקא ביחס אליו ולנאומים קודמים שלו זה אחד הקוהרנטיים שראיתי…

כל “חביבי” הפורום במם אחד:

תקראו את הפוסט ואת התגובות.

https://x.com/centregoals/status/1809912758822990282?s=19

פשששש אמיתי? אם כן, אחלה גבר.

דרך אגב, כמי שחי באירובה, אני מעיד שהמשפט על הבת שלו נשמע פה יותר ויותר: בנות מפחדות לצאת בגלל ריבוי הברברים ברחובות.

הפימינסטיות והנשים ה"חזקות" שכחו שהן סך הכל חזקות רק בגלל שהגברים מרשים להן להיות חזקות בזה שהם שומרים עליהן.
הגבר האירופי הממוצע הוא סמרטוט חסר ערכים ועכשיו הכניסו כמות אדירה של ברברים שבשבילם נשים, במיוחד לבנות, הן פייר גיים לאונס.
ופתאום הנשים האלה מבינות שבלי הגנה גברית הן לא כאלה סטרונג אנד אינדיפינדנט.

המלחמה קרובה מתמיד. זה לא יכול להמשיך כך.

ובקשר לתגובות: “גזען”, מיד, כשהם מתעלמים לגמרי ממה שהוא אומר. קלאסי.
כך אנשים טובים מתפקחים. הם מבינים שלא מקשיבים להם באמת. שמנסים להשתיק אותם בלי להתייחס למה שאמרו ולפחדים שלהם.
לאט לאט כולם יתעוררו. אם בדרך זו או ברגע שהשכנים שלהם יהיו “רב תרבותיים”.

מצד אחד - פצע את פדרי, שעד אותו רגע היה שחקן כשיר לגמרי.
מצד שני - אמר את מה שאמר.

לעודד אותו? לא לעודד אותו?

meme-thumbs_asi_guri_13177723_1720408371577960_4702932489660910299_n

זה נמחק

מדובר על זה?

כן.
מצחיק שהסירו את זה. אכן הוציאו את דבריו טיפה מהקשרם, אבל ממה שהתרשמתי הפואנטה נשארת.

בפודקאסט הוא אכן דיבר על העובדה שגרמניה מרגישה לא בטוחה, האספקט של המהגרים היה די זניח. הוא אמר שהוא פרו הגירה, אבל היא נעשתה באופן לא מפוקח.

העלתי את הציוץ ההוא בעיקר בגלל התגובות שם.

מצרף את התמלול של השיחה(כל השרשור):

https://x.com/archiert1/status/1809966016882946056?s=19

אני יספר לכם סיפור, פעם חשבתי ששפי פז גזענית ומפלצת. חשבתי שהיא חרא של בנאדם, כל האזהרות שלה וההתרעות וזילזלנו בה.

שנאתי אותה וראיתי בה אישה גזענית, עד שמסתננים ניסו לפרוץ לבית של ההורים שלי (יותר מפעם אחת) רק שאותה הפעם הם כמעט והצליחו לפגוע באימא שלי. המזל שלי שהם שיכורים הם ממש לא חכמים, אז נביחות של פינצר הקטן של המשפחה נשמעים להם כמו דוברמן אימתני והם ברחו. אותי ניסו לשדוד אחרי העבודה ושוב שהם שיכורים קל להתמודד מולם. ואני עוד גר בפתח תקווה… המצב בדרום ת"א הרבה אבל הרבה יותר קשה

שפי פז צדקה וכולנו צריכים לבקש ממנה סליחה (אני כבר ביקשתי)

כל הגיהנום שתושבי האוכלסיות העניות בת"א סובלים ממנו היה יכול להמנע אם היינו מקשיבים לשפי פז ומנהלים מדיניות הגירה ציונית ונורמלית.