דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

בנושא איקרדי , אני לא חושב שיש לך מה לדאוג- נראה שסולשיאר בוחר שחקני רכש תחילה על פי האופי ואז על פי היכולת המקצועית ואיקרדי הכי רחוק שאפשר מאופי נוח.
לגבי לוקאקו , למרות כל הסימנים שיעזוב אני חושב שישאר בעיקר בגלל העובדה שחסר לאינטר כסף ולא נראה שהיא מתקדמת בכלל בנושא המכירות, ליונייטד מצידה אין סיבה לשחרר בפחות מ-80 מיליון .
הקיץ הזה נראה עלוב בינתיים, אחרי עונה של 60 ספיגות בליגה ציפיתי שנראה בלם חדש כבר בקבוצה ( אלדרווילד עדיין מחכה על המדף ) וקשר אחורי אפילו לא מוזכר בינתיים.
אלכסיס בעונה שעברה נראה כאחד שגמר את הסוס, כמה משחקים בקופה אמריקה לא אומרים לי כלום וגם ככה נראה אותו בעונה הבאה נפצע שוב בשריר לחודשיים.

אתה באמת רוצה הסבר למה הסטטיסטיקה של ערן זהבי לא הופכת אותו לטוב בעולם ? אז הינה זה בא, מכיוון שהליגה שבה שחקן משחק והביצועים שלו הם לא משתנים בלתי תלויים סטטיסטית, בהינתן שערן זהבי משחק בפאקינג סין שהיא אולי אחת הליגות החלשות בענף הביצועים שלו אומרים ממש שום דבר.

שאתה לוקח שני שחקנים מאותה ליגה בפער שנים לא גדול במיוחד אתה יכול גם יכול להשתמש בסטטסטיקה שלהם.

אתה לא צריך להסביר למה הדוגמה שלי קיצונית יותר.
אבל בהתחשב בעובדה שהשחקנים השתנו אז כן, אני יכול להגיד שזו עדיין לא השוואה הוגנת. בטח בהתחשב בעובדה שהטענה העיקרית שלי היא שהליגה והמשחק עצמו שונה!

אבל בוא נכתוב הסבר עוקצני על למה ערן זהבי לא הטוב בעולם כאילו כתבתי את זה ברצינות… בהחלט בזבזת 5 דקות שלי כדי לכתוב משהו שילד בן 5 היה אמור להבין

לדעתי הסיפור של קשר אחורי מדאיג אפילו יותר משל בלם. עם קישור הגנתי ברמה לינדלוף וסמולינג יכולים לתת עונה סבירה בהחלט, וגם ראינו מהם כמה תצוגות יפות בחדשיים הטובים של אולה. כאשר הקישור שלנו פרוץ כולו הדרישות מהם עולות מאוד ואני בכלל לא בטוח שאפילו בלם טופ חדש יצליח לסגור את הפרצה.
בינתיים הקשר ההגנתי הכי טוב שלנו עזב, מאטיץ’ הדרדר מאוד. פרד שווה טעות של גול כל שניים שלושה משחקים ומקטומיניי לא בשל. הסיטואציה צועקת לקשר אחורי שיעשה סדר.

מקטומיניי יצטרך להבשיל, הוא כבר לא ילד, אוטוטו בן 23 הבחור. טוטנהאם מוציאה 65 מיליון על קשר בגיל הזה. אם אנחנו בונים על סקוטי לעתיד, ואין ספק שאנחנו בונים כי הוא מוכשר מאוד, בנוי מצוין ויונייטד במאתיים אחוז, הוא יצטרך לספק העונה הופעות טובות בהרכב הפותח.
הבעיה היא שלדעתי עדיף שישחק קדימה יותר, כי יש לו חוש טוב לשערים, ואף נסיון עבר כקשר קדמי. אני לא אומר שישחק מתחת לחלוץ, אלא כאחד משני הקשרים המרכזיים ביהלום, ולא כקשר האחורי.
על מאטיץ’ באמת אי אפשר לבנות, ובוודאי שלא לעונה שלמה. הוא איטי מדי מחשבתית, מרחק שנות אור מהחשיבה של קאריק, וכמובן שלצד זה לא ניחן במהירות פיזית יוצאת דופן.
אולי אפשר לגרד מטוטנהאם את דייר במחיר סביר, עכשיו כשנדומבלה סגור אצלם.

קצת חולק עליך.
אולי היו תקופות יפות של סמולינג ולינדלוף במהלך העונה אבל זה לא משהו להסתמך עליו וגם עם קשר אחורי ברמה של קאנטה לא הייתי סומך על הצמד הזה. אם יש למישהו רצון לאליפות / ליגת אלופות ( כמובן לא בעונה הקרובה ) יש חיזוקים שחייבים לבצע ובלם טופ נמצא חזק ברשימה.
קשר אחורי זה משהו שאין לנו מאז קאריק, השוק נראה די רע מבחינת אופציות ומוזר מבחינתי שעם כל הסקאוטים של המועדון לא חשבו להנחית פה מישהו קצת פחות מוכר אבל לפחות עם פוטנציאל .
מקטומיניי מאוד אהוב עליי אבל קשר אחורי בפריימרליג הפיזית זה תפקיד לא קל גם אם הסקוטי פיזי בעצמו, לא הייתי בונה עליו בתפקיד הזה לעת עתה.

רשמי, אגף ימין סגור לשנים הקרובות.

ראשפורד מוריד מהכותרות את השמועות המגוחכות על עזיבה עם חוזה חדש ל-4 שנים . השמועות דיברו על 250 !! אלף לשבוע.
אמנם הוא כבר לא פוטנציאל אלא יותר מזה אבל עדיין לא ראינו ממנו יציבות ששווה חוזה כזה.

ראשפורד מקבל חוזה יותר גדול מסלאח, מאנה וואן-דייק…

לא ברור לי. מי היו המתחרים שלנו שראינו לנכון להציע 250 אלף? פריז? מי היה מוכן להציע לראשפורד כל כך הרבה חוץ מוודוורד החמור גרם? רק ברצלונה מספיק מטומטמת, אבל הם עסוקים בניימאר וכל השיט הזה כרגע. אולי באמת פריז, בעקבות ניימאר?

אנחנו ללא ספק נגועים במחלת השכר המופרז, אבל במקרה הזה הBBC האמינים יותר מדווחים על 200,000 כאשר לא ברור אם זה כולל בונוסים או שזה שכר בסיס שזה הבדל גדול (למיטב זכרוני שכר הבסיס של פוגבה למשל הוא 140 אלף בשבוע כך ש200 אלף בסיס נשמע מוגזם אפילו במונחים שלנו).
חדוות העיתונאים הבריטים להגחיך את הנהלת יונייטד על נטייתה לחוזים תמוהים מובנת אמנם, אבל במקרה הזה זה ייתכן שזה יותר סיפור של טראפיק משל וודוורד ושטויותיו.

העיתונאים באנגליה יודעים שכל דבר שקשור ביונייטד מושך קהל, להגחיך את הנהלת יונייטד וליצור היסטריה בקרב האוהדים הוא משהו שמכניס להם המון כסף.

פוגבה וסוכנו הביעו את הרצון לעזוב את יונייטד הקיץ.

אם יהיה לנו מזל נזכה לראות את פוגבה עוזב כבר בקיץ הזה, אין לי מילים לתאר עד כמה אני לא אוהב את השחקן הזה. בכל רגע שהוא לובש את המדים שלנו הוא עוזה לנו עוול. רק שיעיפו אותו וכל זכר ממנו מכאן. השחקן הכי אוברייטד שאי פעם נגע בכדור.

המירוץ להחתמת בלם נמשך, אחרי שהצענו 70 מיליון פאונד על מגוויר :confounded: ונדחנו האנגלי החליט לקדם את ההעברה וביקש לעזוב . לסטר מצידה רוצה סכום שיא ולא פאונד פחות.
התנהלות מבזה שלנו בינתיים הקיץ, לא ברור איך אחרי עונה כל כך גרועה הגנתית לא מחתימים שובר שיוויון להגנה וכמובן שממשיכים לרדוף אחרי האנגלי התורן.
לפחות אם מגוויר יגיע לא נראה את ג’ונס וסמולינג כל כך הרבה.

MAGUIRE ‘WANTS TO LEAVE’

Harry Maguire has told Brendan Rodgers and his Leicester team-mates he wants to leave during this transfer window, Sky Sports News understands.

Maguire made the announcement at the end of last week, while the squad was together on a pre-season training camp in France.

Since returning from France, Leicester’s bosses have told the England defender he can leave with their blessing IF another club meets Leicester’s valuation. No club has done that so far, and we’ve been told it would take a world record fee for a defender, to prise him away.

Manchester United are currently ahead of Manchester City in the race to sign Maguire, we understand, because they have made a formal offer of £70m, whereas City have only indicated they will match it. But Leicester have made it clear to both Manchester clubs - and Maguire - they will not sell at that level.

את מי אתה רוצה שיביאו? השמות הגדולים (דה ליכט, שקריניאר, קוליבאלי לצורך העניין גם אלדרווילד) לא למכירה/לא רוצים לבוא.
בפרמייר ליג כרגע מגווייר הוא הבלם הכי טוב שאפשר להשיג, נכון זה יעלה המון, אבל זה עדיף מלהביא “כישרון מבטיח” ב50 מיליון ושיסיים כמו באיי.
כרגע הוא הכי פחות סיכון להיות פלופ. וזה הפרמטר הקריטי בהגנת יונייטד הנוכחית לדעתי.
מעדיף בהרבה את הסיטואציה הזו על פני הבדיחה הקרויה ארסנל שמציעים 40 מיליון על זאהא, נזרקים מכל המדרגות וקרונקי עוד חושב שהוא נדיב.

באמת לא יודע איך יכלנו לצאת מהסיפור הזה טוב. מגוויר אחלה בלם אבל לא קנבארו, ו-70 מיליון זו הצעה מכובדת וריאלית (אכן בניגוד גמור להצעות המגוחכות של ארסנל על זאהה). אנחנו לא יכולים ללכת על קוליבאלי כי המשוגע שם ירצה מינימום 120 מיליון או איזה מספר מונפץ אחר, דה ליכט ביובה, ואין אף אחד שהוא מניה בטוחה וצעירה ממגווייר. הוא הכי טוב שאנחנו יכולים להביא, למרות שאני חושב שהוא לא הולך לשנות את ההגנה שלנו בצורה דרמטית, אם בכלל. לדעתי עדיף להביא בכסף קשר נורמלי שבאמת ישנה לנו את המשחק (אפילו הררה שינה לנו את המשחק כששיחק!) ולהתאבד על טוואנזבה, לקוות שבאיי יצמיח מוח, ומקסימום - לחזור לסמולינג המוכר והבסדר.

נתחיל מזה שיש סחבת רצינית כל הקיץ הזה עם העמדה מספר אחת לחיזוק בקבוצה, התנהלות אדישה ולא מקצועית למועדון שרוצה לחזור לטופ האירופי.
מבחינת שמות, ברגע שהבנו שקוליבאלי לא ריאלי ( בגלל לוי האיטלקי ) היה צריך פה לנחות אלדרווילד בתור התחלה ואולי לצרף לו עוד בלם. כרגע אין לנו דרך לדעת אם הייתה פנייה או לא אליו ( השמועות לא מדברות בכלל על משהו בכיוון ) אבל אם לא הייתה זה ביזיון רציני. במקום לרדוף כמו מטומטמים אחרי מגוויר ( שעם כל הכבוד לו לא שווה 80,90 מיליון ) היינו מנחיתים בלם מנוסה שהוביל את טוטנהאם לגמר האלופות ברבע מחיר. זה לא רק ההעדפה שלי מבחינת איכות לבלגי זה גם די ברור שהחתמה של האנגלי תוריד את סכום הכסף שיוותר לשאר ההחתמות וכרגיל נישאר בלי קשר אחורי לעונה ( את נדומבלה ורודרי כבר פיספסנו ).
sh4rky , אני חושב שכולנו הבנו שמבאיי לא יצא כלום ( הטיפשות בשילוב הפציעות ) ואם נחזור לסמולינג ה "בסדר " אבדנו.

אני אהיה מאוד מרוצה ממגוויר, הוא נכנס ל11 שלנו בהליכה, בלי קשר לזה, הוא באמת בלם מעולה נוסיף לזה את האיום הנוסף שהוא הולך להוסיף לנו במצבים נייחים ואני חושב שזאת עיסקה פנטסטית.

הכסף מעניין לי את התחת, מעדיף שיקחו 80מיליון ויזרקו בפח מאשר שינפחו את החשבון בנק שלהם , מוצצי דם.

אני רוצה את ברונו פרננדס, והלוואי והיה איזה שהן שמועות על קשר ימני ואני אהיה מרוצה מאוד.

אם הצוות עבד חזק על הכושר הגופני של השחקנים, ונוכל לשחק משחק לחץ כמו שצריך, עשויה להיות פה עונה לא רעה.

אני גם רציתי את אלדרווילד, לפי מה שראיתי בזמנו הוא התעקש על חוזה גבוה מאוד שלא הצדיק את ההחתמה שלו, בלם נהדר אבל כבר בן 30 כמעט ומועד לפציעות.
אין ספק שמגוויר הוא לא האידיאל אבל כרגע אני מעדיף רע במיעוטו מרע.
מסכים איתך בהחלט בקשר לחיזוק הקישור, כבר כתבתי פה שלדעתי קשר אחורי יותר דחוף מבלם ואני בהחלט מקווה שאחרי מגווייר וודוורד לא ינוח על זרי הדפנה ויביא קשר רצוי שניים. השמועות על פרננדס ולונגסטאף קצת נחלשו לאחרונה הלוואי שזו ירידה לצורך עלייה.