דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

רשמי, חוזה ל-6 עונות עם אופציה לעונה נוספת.
80 מיליון פאונד בלי משתנים.
השמועות דיברו על 150 לשבוע , רק שיתן לנו קצת נחת אחרי העונה האחרונה.

הסביר את זה כמחווה לשחרור גנרלים קרואטים שהואשמו בפשעי מלחמה. לדעתי רק אידיוט משחק במינכן ומצדיע במועל יד בטעות, אבל אולי באמת הוא עד כדי כך מטומטם.

אין להצעה הזו עוד אזכורים במקומות אחרים,לא אמין בעליל (כל מי שמדווח על זה מסתמך על הטלגרף).

זה דיווח של דאקר שבקיץ האחרון משמש כשופר של וודוורד, כך שאו שזה קרה או שלוודוורד יש עניין שככה יחשבו, ולי כרגע לא עולה סיבה לזה, אם כי בהחלט ייתכן שיש אחת כזאת

קלופ ופפ.
מבחינת היונייטד הם גם מאמנים כרגע בשתי הקבוצות הלא נכונות והם גם היחידים שיכולים באופן מידי להחזיר את היונייטד לקדמת הבמה אבל הם כבר לעולם לא יגיעו.
במקום שחקנים חדשים זה הזמן מבחינת היונייטד להבריק עם המאמן, אבל מי ?

אני הכרתי את זה :

כן, מכיר, זה בהחלט מסייע לתיאוריית ה"הוא פשוט ממש ממש מטומטם".

אגב, למרות שאני יכול להבין את הסירוב של דיבאלה, בהתחשב בכך שהוא לא מצליח למצות את הפוטנציאל שלו ביובה אולי דווקא יעד חדש היה יכול לעשות לו טוב. ביונייטד השלמת שלישיה התקפית עם ראשפורד ומארסיאל יכולה לעשות לו טוב. אך אם רק היה קישור כלשהו מאחוריו והגנה שלא תהיה מסננת…

לפי ג’יימס דאקר יונייטד חושבת על הצעת חירום לאריקסן לפני תום החלון, ובנוסף הוא מצייץ בטוויטר שסולשיאר ישמח לאריקסן ופוגבה ביחד בקבוצה שלו.
בהנחה ויש ממש בדברים זה נראה לי מאוד מוזר חייב להודות.
נכון שלאריקסן יש עוד שנה בחוזה ויש סיכוי שהוא יעזוב בחינם, ושהמועדונים באירופה כנראה לא יציעו לו את מה שיונייטד תציע אבל בסוף זה דניאל לוי. את כל כח ההרתעה שלו הוא בנה על לא למכור כשלא מתחשק לן ועכשיו לא נראה לי שמתחשק לו. הוא יעדיף למכור אותו לריאל ב30 מיליון פאונד פחות או לתת לו ללכת לשם בקיץ הבא העיקר שלא לחזק ככה יריבה ישירה לצמרת.
אריקסן עצמו לא רואה למה שהוא יעבור בכלל, טוטנהאם כרגע יותר טובים בכל פרמטר מאיתנו וגם נמצאים בליגת האלופות, בקיץ הבא כל קבוצה שהוא ירצה באירופה תרוץ להחתים אותו על חוזה ענק, למה שילך לכזו הרפתקה?
וגם ליונייטד לא ברור כמה שזה מה שדחוף, אריקסן קשר התקפי מדהים אין ספק בכלל, כמה הוא תורם לקישור ההגנתי? אני לא בטוח. קשר אחורי ברמה גבוהה נראה לי הרבה יותר נחוץ מאריקסן כרגע.
אולי מאחורי הקלעים כבר ברור שפוגבה עוזב לריאל וחייבים דחוף מחליף, אחרת לא יודע מה הולך פה.

מרגיש לי כמו המצאות חסרות שחר של עיתונאים. גם כשקוראים את הדיווחים לעומק, לפחות זה של סקיי, אין שום אמרה נחרצת. רק דברים מעורפלים כגון ‘יונייטד שוקלת פנייה לאריקסן’. נו, שוקלת, יופי, ומיד מבינה שלא כדאי ולא מגישה הצעה.

אין מה להיכנס למו"מ עם דניאל לוי יומיים לפני סגירת החלון. בטח כשמדובר ביריבה. בטח כשמדובר ביריבה עשירה משמעותית. בטח כשמדובר ביריבה עשירה משמעותית ונואשת לקשר התקפי.

אריקסן מצידו, אם אופציית העברה נפתחת, יכול רק לומר הולה ומיד להשתגר למדריד. מה יש לו לחפש אצלנו אין לי מושג.

בכל אופן, נראה לי שהמועדון מודע לכל הנ"ל, עם כמה שוודוורד ליצן, ואין ממש בדיווח הזה.

לחלון נותר עוד יום וקצת ונראה שאף אחד לא יצטרף ורק נקבל שמועות פתטיות סטייל יורנטה ליונייטד.
חלון די מאכזב למרות שחיזקנו את ההגנה במגן נפלא ובבלם מוכח בפריימרליג, סולשיאר אם אני לא טועה אמר אחרי שפלאייני והררה עזבו שיגיעו מחליפים לקישור - כלום לא הגיע ולא נראה שזה מפריע למישהו שם.
נשארנו עם קשר אחורי טבעי אחד בסגל וגם הוא שחוק לגמרי, מקווה שלאולה יש איזה הברקה מהנוער.
כמו ש- sh4rky אמר העניין באריקסן נגמר מהר כמו שהתחיל , ירדנו ממנו מהר אחרי ההתעניינות הקלה.
ההתקפה מדאיגה אותי מאוד, כרגיל יש לנו שם רשימה של פוטנציאלים שלא מצליחים לעשות את קפיצת המדרגה המיוחלת, ג’יימס נראה מאוד בוסרי ומול הליגה הפיזית קל זה לא יהיה לו.
גרינווד נראה כמו הדבר האמיתי וצריך לקבל דקות בצד ימין שגם ככה אין בו באנקר, אם יש משהו מעודד לקראת העונה הזו זה הבחור הזה.

דחינו הצעה מאברטון לשאול את סמולינג.
BREAKING NEWS

Manchester United have turned down a bid from Everton to take Chris Smalling on a season-long loan.

Ole Gunner Solskjaer sees the former England international as an integral part of his defence, alongside Harry Maguire and Victor Lindelof.

צעד קדימה בהגנה שתיים אחורה בקישור. קו אחורי מכובד בהחלט יאמר לזכותו של וודרוורד שפתח את הארנק על ההגנה, אבל בקישור בלי חיזוק דחוף אנחנו נכנסים לעונה קשה במצב רע מאוד. אנחנו כרגע עם 2 קשרים ראויים בקבוצה, מביך.
גם בהתקפה רשימה ארוכה של פרוספקטים מבטיחים, אבל גולסקורר מוכח עדיין אין מרסיאל או ראשפורד חייבים לעשות את הקפיצה אחרת אנחנו בצרות.
בהנחה ולא נראה הפתעה ביום האחרון (ולפי הדיווחים באנגליה וודוורד כבר מכין את התירוצים), חלון מאכזב, מרחק קשר מסביר.

באמת קשה להבין איך לא הלכנו על קשר. זה חמור כמו ההתעקשות של ונגר לא לקנות בלם עשרים שנה, ואז לקנות את מוסטאפי. רק מקטומיניי ופוגבה שווים הרכב אצלנו, כשהראשון עדיין לא ברור, והשני ברור שלא רוצה לשחק. אפילו מבחינה מספרית נטו אנחנו במחסור, סך הכל חמישה קשרים על 3 עמדות - פוגבה, אנדראס, מאטיץ’, מקטומיניי ופרד. אם מתאמצים אפשר להחשיב את גרנר וג’סי, אבל בחייאת.
ומנגד סיטי הנבלות מחזיקים בסוללת קשרים משל היו כיפת ברזל בגבול ישראל עזה, וקונים את רודרי ב-70 מיליון בדרך אגב. כל קשר של סיטי יותר טוב מכל קשר שלנו למעט פוגבה, שלעומתו יש להם את דה ברויינה. לא ברור לי איך אנחנו קופאים על השמרים כשכל כך ברור שאנחנו פשוט חייבים חיזוק בעמדות הקישור, ושהחלק הזה במגרש קריטי מאין כמוהו במשחק המודרני, וחלש אצלנו בצורה יוצאת דופן מאז שסקולס, קאריק ופלטשר הפסיקו לשחק באותה קבוצה.

אולי הם מצפים שקאריק ישלים להם את העמדה :worried:

אינטר מחליטה להיות קצת יותר רצינית לגבי לוקאקו.
Inter Milan’s new offer for Romelu Lukaku is around €70m + several bonuses that reach €83m. They are now awaiting Manchester United’s response. (source: di marzio)

הייתי בטוח שלוקאקו שונה מפוגבה , גם אם לא הצליח מבחינת מספרים תמיד נתן הכל על הדשא עם ספרינטים ועזרה בהגנה. לא מתאים לו הקטע המסריח להישאר בבלגיה ולחטוף קנס מהמועדון כדי להכריח מעבר לפאקינג אינטר.

אם לא הבעיה בלב, הייתי שמח שיעשה סקולס ויציל אותנו מדי פעם.

לוקאקו בהחלט עם פעולה מלוכלכת ולא ברורה. גם אם נשאר - הוא יקבל הרבה דקות. אמנם בהגדרה של חלוץ מחליף, שהוא בוודאי תופס כמתחת לכבודו, אבל עדיין בשכר מכובד תחת מאמן שמדבר עליו רק דברים טובים בתקשורת. מבין לחלוטין את הרצון לעזוב, אבל כשמשלמים לך 200 אלף פאונד בשבוע, מתייחסים אליך סך הכל בסדר ונותנים לך המון דקות גם כשאתה לא בתכניות המקצועיות, אני מצפה לקצת יותר מקצוענות והרבה פחות פרצופים סטייל כיתה ג’ לקחו-אותי-אחרון-בבחירות-אז-אכניס-גול-עצמי.

יש סיכום , אמור להיסגר מחר.

fabriziorom

Lukaku to Inter, here we go! :black_circle::large_blue_circle:
:rotating_light:UPDATE | Inter will pay €65M + €10/12M add ons + a percentage on future sale of Lukaku.

• Total agreement has been reached between Inter and Man United. Last details to be solved and it’s paperworks time. Inter are waiting for documents signed by Man United. Big Rom is ready! :heavy_check_mark:
    #MUFC #ManUtd #Inter #FCIM #transfers

אז החלון נסגר בלי שום הפתעה. לוקאקו עזב לאינטר ויונייטד נשארה עם על הנייר הקישור הכי חלש בטופ 6 ועם התקפה שמעליה הרבה סימני שאלה.
ההגעה של מגווייר והיכולת הטובה במשחקי ההכנה קצת העלו לאוהדים את הציפיות ובלי סיבה אמיתית. זה סגל של מקום 5-6, כמו שראינו בעונה שעברה, לפחות עד שאולה יצליח לגבש אותו לשלם שעולה על סך חלקיו. מבחינתי המבחן של העונה צריך להיות האם יש פה מאמן עם דרך ברורה ורואים את זה בצורה שבה הכדורגל של הקבוצה נראה ובהתקדמות של השחקנים או שמגרדים נצחונות כל פעם עם פוקס אחר.
לסיים את העונה בלי טופ 4 אבל כשנהנים לראות את הקבוצה, כששחקנים בסגל כמו ראשפורד, מרסיאל ומקטומיניי עושים קפיצת מדרגה וכשברור לאן אולה מוביל זו מבחינתי עונה מוצלחת. אחרי עוד חיזוק בקיץ הבא אולי נהיה במצב של טופ 4, אבל שלפחות עכשיו לראות את הקבוצה משחקת לא יהיה עונש כמו בימי ואן חאל או מוריניו.

ההודעה שלך נכונה ומדודה, אך זו גם הסיבה לכך שהיא מתסכלת: אולי טופ 4… בעונה הבאה? אני לא מאמין שהציפיות שלנו ירדו כל כך, אבל זו בהחלט המציאות.

ראשפורד, מארסיאל ומקטומיני לא יובילו אותנו לשום מקום.

אתם שוכחים שצלסי עם איסור העברות ואיבדה את הכוכב הכי גדול שלה, וארסנל זו ארסנל.
יונייטד לא צריכה להציג כדורגל גדול כדי להגיע לטופ 4. להשיג מעבר למקום רביעי אני מסכים שזה קצת לא ריאלי, אבל מקום 4 הוא בהחלט כן.

צ’לסי גם ב 4-0 וגם נגד ליברפול הציגה כדורגל טוב, היה חסר לה קצת מזל, מבחינתי הם המועמדים הבכירים למקום הרביעי, ארסנל גם היא עדיין יותר טובה מהיונייטד.