דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

התקדמות גדולה בגזרת סאנצ’ו : דורטמונד מוכנים לקבל את ה-120 שלהם בתשלומים, ככל הנראה 70 מיליון עכשיו , 30 מיליון בשנה הבאה ושנה אחרי עוד 20 מיליון. יש רק מכשול אחד והוא אולטימום של 10 באוגוסט להגעת ההצעה ( מאמין שזה בולשיט ).

Update @Sanchooo10: @BVB expect the club @ManUtd to pay the transfer fee of 120 million euros in installments. That would also be okay for @bvb. But: the offer must be submitted by august 10th @BILD_Sport

— Christian Falk (@cfbayern) August 3, 2020

ההסכם נראה טוב, משאיר לנו מספיק כסף כדי להביא עוד שחקן או שניים ( עם מכירות של שחקנים והכסף שנשאר מהתקציב ).

לפי הגאזטה דלו ספורט, אינטר סיכמה איתנו על רכישת סאנצ’ז תמורת 15 מיליון יורו .

https://app.football-italia.net/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.football-italia.net%2F156747%2Freport-permanent-move-sanchez#article/footballitalia-156747

אריודארצ’י , סאנצ’ז.
שחקן שהגיע כסופרסטאר וכשל לחלוטין , סבל מפציעות מרובות ויוגדר כאחד הרכשים הגרועים שלנו ( למרות שעלה רק את מחטריאן ).
המשכורת שלו שתרד זה משקולת גדולה שתרד מהכתפיים של המועדון , הוא כבר לא צעיר ואני בספק כמה תרומה אינטר תקבל ממנו בעתיד.

Inter and Manchester United are now close to find an agreement for Alexis Sanchez. Inter will buy him on a permanent deal. Last details to be completed soon. Personal terms already agreed. 🔴 #MUFC #ManUnited

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 3, 2020

Alexis Sánchez's £390,000-a-week wages will be matched by Inter Milan for one of his three-year contract to enable him to complete a move #muzone [@guardian_sport]

— United Zone (@ManUnitedZone_) August 3, 2020

החלטה די מוזרה של אינטר. אני לא מבטל את אלכסיס לחלוטין, והוא באמת מראה שהוא קצת זוכר איך משחקים כדורגל, אבל 390 אלף פאונד בשבוע בשביל זה? גם אם זה לשנה, הם עושים את אותה טעות שאנחנו עשינו.

אבל שיהיה להם לבריאות, מה אכפת לי.

ברוך שפטרנו

לפי פבריציו רומנו, אין סכום העברה שישולם .
לפי די מארציו, אנחנו חוסכים 60 !!! מיליון יורו על השנתיים של החוזה.

#mufc will save €60M on Sanchez's salary for the two years remaining on his contract [@DiMarzio]

— United Zone (@ManUnitedZone_) August 3, 2020

עוד כמה פנינים מהטלגרף שמראים כמה רעה הייתה העסקה על סאנצ’ז.

Sanchez’s arrival set off a chain reaction in the #mufc dressing room. Whereas before players and their representatives had a decent grasp of the different pay tiers at the club, Sanchez’s signing obliterated that wage structure. #muzone [@TelegraphDucker]

— United Zone (@ManUnitedZone_) August 4, 2020

#mufc were left facing all kinds of financial headaches - Suddenly, agents were unsure where to pitch in contract negotiations, and invariably went high [@TelegraphDucker]

#mufc were shocked when Ander Herrera came asking for over £300,000 a week to sign a new deal. David De Gea netted a £135,000 a week pay rise when he signed a new £375,000 a week contract last September #muzone [@TelegraphDucker]

חחחחח אנדר הררה ביקש 300 אלף בשבוע? היה השחקן האהוב עליי אבל חבר תתחבר למציאות בבקשה. בפריז לא רואה הרכב, על בסיס מה משכורת של סופרסטאר?

הכי קרוב לרשמי שאפשר , 100 מיליון ב-3 תשלומים ועוד 20 מיליון במשתנים.
השכר - 250k לשבוע.

Manchester United close to deal with Dortmund after Sancho agrees terms @FabrizioRomano https://t.co/MZXBZsoowD

— Ed Aarons (@ed_aarons) August 4, 2020

Fabrizio Romano: “After the virus, when you ask €120m for one player I can understand if it’s impossible for #mufc to immediately pay that.” #muzone [@StretfordPaddck]

— United Zone (@ManUnitedZone_) August 13, 2020

Fabrizio Romano: “ I would not be surprised if #mufc say in one or two weeks ‘ok it’s over we will go for another player’ #muzone [@StretfordPaddck]

— United Zone (@ManUnitedZone_) August 13, 2020

עסקת סאנצ’ו מסתבכת ( כצפוי ) ונראית כמו 50-50 , אם לא הוא את מי הייתם מביאים ( תשובת אף אחד לא תתקבל בברכה :slightly_smiling_face: ) ?
אני הייתי הולך על טראורה, יש לו מספרים טובים וכל מה שקיצוני צריך - פיזיות פסיכית, מהירות ,טכניקה ובעיטה טובה.
אולי הוא צריך לעבוד קצת על אינטליגציית משחק אבל הוא בהחלט יכול לעשות קפיצת מדרגה.

Manchester United manager Ole Gunnar Solskjaer wants to keep Jesse Lingard at the club according to Sky Sports

However, Lingard wants assurances over his playing time which the club cannot currently offer.

— Mark Goldbridge (@markgoldbridge) August 12, 2020

:confounded:

Ole saying Bailly can be a top class CB. Translates to no money for a CB then

— Mark Goldbridge (@markgoldbridge) August 12, 2020

:neutral_face:

עסקת סאנצ’ו כצפוי נגררת ונמרחת אבל זה קרה גם עם פוגבה ומגווייר ואלה קרו בסוף כך שפשוט צריך להמתין.
מה שכן אם נסיים חלון העברות רק עם סאנצ’ו זה יהיה כישלון חרוץ. העונה הבאה צפופה ועמוסה בצורה מפחידה ולנו בין הסגלים הקצרים בליגה עם רמת מחליפים נמוכה ביחס להרכב פותח.

באיי יכול להיות בלם על, הוא רק צריך השתלת מוח ושאר חלקי גוף שהוא אוהב לפצוע והכל יהיה בסדר.

על לינגארד קשה לוותר. הוא עדיין צעיר (27) מבטיח, ורוקד מאוד יפה.

סאנצ’ו ייסגר ביום האחרון של החלון, אחרי שנשלם 120 בדיוק כמו שדורטמונד ביקשה ביום הראשון. שיפסיקו להתעקש עליו, יביאו את קומאן בהשאלה ויתחילו לחפש כבר בלם רציני וקשר שיוכל להחליף את מאטיץ’ שיפול מהרגליים תוך חודש.

עם כל ההצהרות של דורטמונד ( בדומה למקרי דמבלה ואובמיאנג ) על זה שהוא נשאר זה רק נראה שהוא בדרך החוצה אבל רק במחיר הנכון להם- השאלה אם וודוורד מסוגל לזה.
קומאן שחקן מוכשר מאוד, לצערנו כבר כתב שמקורב לבאיירן אמר שהוא לא יעזוב למרות שהשאלה שלו מאוד הגיונית.

קיצוני צעיר מפרטיזן בדרך תמורת 12 מיליון יורו.

🇷🇸 Partizan have sold Filip Stevanović (17) to Manchester United. The black and whites will earn €12m on this transfer, and the young winger from Arilje will stay in Humska for the next year, as a player of the "red devils" #muzone [Republika]

— United Zone (@ManUnitedZone_) August 14, 2020

צ’ונג יושאל לברמן שתשלם את רוב המשכורת שלו.

CHONG TO WERDER BREMEN

We told you earlier that Manchester United’s Tahith Chong was close to agreeing a season-long loan move to Werder Bremen .

Well, Chong’s expected to fly out to Germany in the next 48 hours to finalise the move and join the rest of the squad at their pre-season training camp.

Bremen will pay the majority of his wages for the season.

Chong signed a new contract at Manchester United in March tying him down until 2022 with an option of a further 12 months; he remains part of Ole Gunnar Solskjaer’s long term plans and this move is seen as a way for him to get more first-team experience.

Those close to #mufc maintain that four new signings are needed to close the gap with Liverpool and Manchester City #muzone [@lauriewhitwell]

— United Zone (@ManUnitedZone_) August 20, 2020

Solskjaer wanted Jadon Sancho to be in red upon confirmation of Champions League qualification. Still, nearly four weeks have passed and there remains a gap in player valuation, salary and agent fees #muzone [@lauriewhitwell]

Joel Glazer is the one who stands firm on United's position. He pays special attention to large expenses and expressed reluctance to hit the price of €120M for Sancho, plus additional salary and commission cost #muzone [@lauriewhitwell]

It was in a bid to make up for losses from behind-the-scenes games of between £4m and £5m per game that #mufc took £140m from Bank of America, rather than to increase the club's capacity in the transfer market #muzone [@lauriewhitwell]

נראה שלגלייזרים מתאים טופ 4 ותו לא, יהיה קשה מאוד להביא בלם כשאנחנו תקועים על עסקה אחת כל הקיץ.
את גבריאל כבר פיספסנו ( לארסנל :astonished: ) ובכלל לא נראה שתקציב יש מי יודע מה.

קצת חיוביות:

Dean Henderson and Manchester United negotiations over a new long-term deal for the goalkeeper are now at an advanced stage.
Four months of talks are now closing in on a long-term deal which will be worth in excess of £100,000-a-week. (source: sky sports) #MUFC

— United Update (@UnitedsUpdate) August 19, 2020
  1. לא נראה לי הוגן לקרוא לדיון ינואר השומם אחרי שברונו הגיע בינואר.
  2. אנחנו כבר לא בינואר.
  3. בשאלת סנצ’ו או 3 שחקנים איפה אתם עומדים?

תוקן :smiley: .
לגבי שאלה 3 , שונא את השאלה התאורטית הזאת - גם אם סאנצ’ו מגיע ב- 90 מיליון ( הסכום הראשוני שהגרמנים רוצים בלי קשר לבונוסים ) עדיין צריך להישאר לנו תקציב העברות בטח עם מכירות שחקנים .
בכל זאת , אם אני חייב לענות אקח שלושה שחקנים ( כמובן שתלוי איזה 3 ) כי יש לנו הרבה עמדות שדורשות חיזוק/ עומק לסגל.
כרגע העמדות הבוערות הן בלם, קשר אחורי ופליימייקר לרוטציה.

1. למה תיאורטי? אתה מכיר נתונים על היכולת הכלכלית של יונייטד לבצע רכישות? יש לך אינדיקציה שבאמת יש יותר מX כסף?
  2. איזה שחקנים משמעותיים יש ליונייטד למכור שיכניסו לה סכומים כדי לבצע את אותם רכישות? אני לא מצליח לחשוב על כאלה.
  3. מסכים:

אתה חושב שסנצ’ו שווה את הסכום?

1. לא בדקתי לעומק אבל כבר שנתיים לפחות שה- net spend של יונייטד עומד על 60-70 מיליון פאונד , אולי זו אסטרטגיה של המועדון ( אולי קמצנות של הבעלים ) אבל לאחד המועדונים העשירים בעולם עם בסיס אוהדים כזה נרחב זה די נמוך.
    בטוח אפשר לבדוק את זה בדוחות הכספיים של הקבוצה שנסחרת בבורסה.
  2. יש המון deadwood בקבוצה והקיץ למרות הקורונה אפשר לשנע אותו : סמולינג בדרך לרומא תמורת 20 מיליון יורו, לינגארד יכול להימכר ב-20 ( עונה רעה אבל אנגלי טכני ומהיר ) , אלכסיס עזב בחינם אבל לקח את המשכורת איתו, פריירה בדרך החוצה ושווה לפחות 20 , דאלוט לא בתוכניות וגם לו יש ערך . את ג’ונס ורוחו יהיה קשה להעביר אבל ב-5 מיליון אפשר למצוא קבוצה.
  3. אם לא הקורונה אני חושב שהיו משלמים את הסכום בלי להסס, אני באופן אישי חושב שהוא שווה את הסכום - המספרים שלו אדירים, היכולת מחשמלת והוא רק בן 20 אז יש עוד לאן להשתפר.
    ולא דיברנו על המיתוג בכלל.

אני חלוק בדעתי קצת לגבי מה עדיף, סאנצ׳ו או 3.
מצד אחד, ההתקפה שלכם נראית טוב יחסית, הבעיות שלכם נמצאות בהגנה ובקישור האחורי.
מצד שני, אם במחיר של סאנצ׳ו תביאו כמה שחקנים אז הם משמעותית יהיו פחות טובים מסאנצ׳ו באופן יחסי ויוצר מועדים לכשלון.
בנוסף סאנצ׳ו בן 20 כמו שנאמר, ונראה כמו סטאר אמיתי, אם לא יצברר כשחקן פציע אז גם עוד 10 שנים הוא יהיה שחקן טופ שניצן יהיה למכור ולעשות עליו כסף.

אני כן נוטה להגיד שעדיף את סאנצ׳ו, פשוט בגלל שקשר אחורי טוב יהיה בשוק גם שנה הבאה, שחקן כמו סאנצ׳ו לא. שחקן כמו סאנצ׳ו יעזור למתג את יונייטד גבוה יותר ויעזור לכם שנה הבאה להשאיר שאר הכוכבים אחרי ככל הנראה עוד שנה ללא תואר.

1. ראשית, אני מאמין שכמו כל המועדונים בעולם גם המצב הכלכלי של יונייטד הושפע מהקורונה. שנית, מאוד יכול להיות שהבעלים מתקמצנים, אבל בסיס אוהדים גדול הוא לא ערובה לאיתנות כלכלית, רהא ערך ברצלונה. בכל מקרה, כדי לדעת באמת צריך לקרוא את הדוחות.
  2. אני פחות מתמצה בהעברות באנגליה, אני יודע להגיד שלריאל יש את חמאס ובייל ומאוד קשה להיפטר מהם, כנראה שהשכר שלהם מאוד מקשה על קבוצות לקלוט אותם, מקווה שהשחקנים שציינת יותר סחירים.
  3. האמת שפחות חשבתי על סנצ’ו בהיבט של הקורונה, אלא יותר בהיבט של האם רכישה של סנצ’ו לא בהכרח סוללת את הדרך של גרינווד החוצה. והשאלה אם זה נכון לרכוש שחקן צעיר מאוד שיהיה באנקר על העמדה של גרינווד, והאם לא עדיף להביא איזה שחקן יותר מבוגר שיתחרה איתו על המקום ההרכב? ובכל מקרה לא יהיה הווה והעתיד של יונייטד.
  1. מקבל את מה שאתה אומר, אין ספק שיש השפעה כלכלית מהקורונה . בסיס אוהדים הוא לא ערובה לאיתנות אבל הוא מביא הרבה יותר הכנסות למועדון .
  2. גם יונייטד ידועה במשכורות מוגזמות ועקב כך שחקנים כמו ג’ונס ורוחו קשה לשווק, את לינגארד ופריירה קל יותר למכור כי יש להם ביקוש וגם ככה מועדונים מאמצע הטבלה באנגליה נותנים משכורות לא רעות בכלל.
  3. גרינווד בעונה הראשונה שלו בבוגרים יש לו עוד מה ללמוד ולשפר, יש המון משחקים בעונה הבאה וכולם ישחקו.
    מה שכן, לדעתי גרינווד פחות טוב כקיצוני והוא מקבל שם הרצה כי מרסיאל באנקר בהרכב וכי אין לנו קיצוני ימני בסגל. התכונה הכי טובה שלו זה הבעיטה לשער ואני מחכה לראות אותו כחלוץ מרכזי.

הנחש האיטלקי התאפס על עצמו וסאגת פוגבה קרובה לסיום.

📝 Mino Raiola: "Pogba is key player for #mufc, they’ve an important project and he’s 100% included. Man Utd will not accept any bid on this summer to sell Pogba. We’re going to speak about a new contract soon, no stress." #muzone [@FabrizioRomano] pic.twitter.com/fUSD6wCtZx

— United Zone (@ManUnitedZone_) August 23, 2020

לא נראה לי שיעזור לוודוורד הספין הזה, סאגת סאנצ’ו הולכת לכיוון רע ובינתיים השם היחיד שעולה הוא זה של דוגלאס קוסטה- נקווה לעוד איזה רימון שיעורר אותו :stuck_out_tongue_winking_eye:

Werner
Ziyech
Havertz
Chilwell
Thiago Silva (likely)

Also offloaded Willian to Arsenal.

Chelsea's negotiating team doing an absolute madness.

How are United's getting on?

Come on guys, get it together. pic.twitter.com/umwg5kECaG

— Drawty (@DrawtyDevil) August 22, 2020