דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

אני מופתע שאין דיבור על קשר אחורי אצלכם.
פוגבה וברונו קשרים נהדרים, אך לא השחקנים הכי הגנתייים שיש. פרד/מקטומיניי מאחוריהם זה לא מספיק בעיני כדי להתעלות על סיטי או ליברפול שעל סף שלמות, או צ׳לסי שהראתה מה היא מסוגלת בסוף העונה.

בכל מקרה בנתיים קיץ מטורף מבחינתכם, בהחלט שם אתכם חזק בתמונת המועמדות לאליפות על הנייר.

יש קצת שמועות אבל לאור ההוצאה הכספית הנכבדת על סאנצ’ו והרצון של סולשיאר להביא סוף סוף בלם להרכב אין מספיק כסף כדי להשתדרג בעוד עמדה.
במקרה של עזיבה של פוגבה יש 2 תרחישים : אחד שיגיע שחקן 50-50 במקומו כמו סאול / קאמבינגה , השני שואן דר ביק ישחק את העמדה שלו ויגיע קשר אחורי כמו דקלן רייס / רובן נבס.

מסכים איתך בהחלט שאנחנו זקוקים לקשר אחורי , ההרכב האופטימלי יהיה עם פוגבה וברונו בקישור אז צריך קשר אחורי מהמעלה הראשונה שיתן כיסוי הגנתי ואת זה פרד/ מקטומיניי לא יעשו לבד .
אני מקווה שלא ילכו על רייס , חוץ מההוצאה הכספית ( 60-70 מיליון פאונד ) הוא מרגיש לי אוברייטד - בנבחרת הוא משחק עם קשר אחורי נוסף ואני בספק שהוא יכול לספק את המימד ההגנתי אצלנו כמעט לבדו.

פבריציו מדווח על קאמבינגה :

Manchester United are progressing in direct contacts to sign Eduardo Camavinga. 🔴 #MUFC

Rennes would be open to negotiate on potential €30m fee - as they’d lose Camavinga for free next summer. 🇫🇷

He’s one of Man Utd long term targets - PSG have always been interested too.

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) July 4, 2021

ראן מתעשתת ומבינה שהיא חייבת למכור , בנוסף רומנו מתעקש שאין קשר בין עסקה של קאמבינגה ליונייטד לעתידו של פוגבה ( אני בספק ).
בכל מקרה זה בידיים של השחקן ולפי דעתי הוא ישאר בצרפת ויחתום בפריז.

יותר נראה לי כמו איום של ראן על פסז’ שאם לא ישימו סכום יפה הקיץ אז נמכור אותו לקבוצות אחרות. נראה שאצלנו מנסים לנצל את הסכסוך הזה ואולי לחטוף אותו אבל אני נוטה לומר שזה לא יקרה.

אחרי 2 השאלות כושלות במהלך העונה בורדר ברמן וקלאב ברוז’ , צ’ונג ילך לעונה בהשאלה אצל בירמינגהאם .
הוא עדיין צעיר ( רק בן 21 ) אבל לא הייתי מצפה כל כך שישתלב בקבוצה הראשונה , יש לו תחרות רצינית כקיצוני והוא לא מראה מספיק ניצוצות כדי לקבל מקום על הספסל.

📝| Birmingham City are set to win the race to sign Tahith Chong on loan. #MUFC [MEN] pic.twitter.com/bxUrv1tDpu

— UtdXclusive 🔰 (@UtdXclusive) July 9, 2021

וראן ממשיך להתקרב , mohamed bouhafsi - מקור אמין מדווח שקרובים מאוד להיסגר הפרטים האישיים של החוזה שלו אצלנו. בנוסף דיווחים רבים בספרד שוראן לא מתכוון להישאר ושהוא בחר ביונייטד כמועדון הבא שלו.

Manchester United and Raphaël Varane have almost reached a contractual agreement - discussions are advanced between the two parties. Discussions are open between United and Real Madrid but there hasn’t been an offer yet. #MUFC [@mohamedbouhafsi]

— mufcmpb (@mufcMPB) July 15, 2021

Madrid have opened the exit door for Varane - his exit would mean ‘great news’ for Madrid helping them bring in funds to sign either Mbappé or Haaland. Varane had other suitors like Chelsea and PSG, but he ‘has decided on Manchester United’. #MUFC [@diarioas via @Sport_Witness]

— mufcmpb (@mufcMPB) July 16, 2021

Although Varane wants a new adventure, the player has ‘no intention of coming into conflict’ with Madrid, whom ‘he is very grateful to’. Madrid have agreed to negotiate his sale. The ‘goodwill of all parties could speed up the operation’. #MUFC [@diarioas via @Sport_Witness]

— mufcmpb (@mufcMPB) July 16, 2021

רשמי , סאנצ’ו במדי יונייטד בפעם הראשונה

Love this photo 🤩📝 pic.twitter.com/2natUONfN9

— mufcmpb (@mufcMPB) July 23, 2021

יש דיבורים על גורצקה. יש דברים בגו או או שנטו מדובר בטריק של הסוכן שלו?

בכללי גורצקה בעיני שחקן מטורף, כל קבוצה תשמח אליו. יושב בול ליונייטד

גורצקה שחקן אדיר , המחליף האולטימטיבי מבחינתי לפוגבה .
יונייטד רצינית לגביו וכבר הציעה שכר גבוה משבאיירן הציעה אבל השחקן רוצה להישאר במינכן.

Update Goretzka: @ManUtd offer @leongoretzka_ a higher salary than @FCBayern. the next round of negotiations with Bayern will follow

— Christian Falk (@cfbayern) July 23, 2021

Is not like Goretzka is “using” any other club.
He wants to stay at Bayern.
Bayern sees him as a player to build the team around.
He wants to earn more. Simple as that.
Manchester United sees a little chance to get him. And do what they can do. That’s the business https://t.co/3CmdXTNgPN

— Jan Aage Fjortoft 🏳️‍🌈 🇳🇴 (@JanAageFjortoft) July 23, 2021

אפשר להגיד בעיקרון שהעסקה סגורה.

Raphaël Varane to Manchester United, here we go! 🔴 #MUFC

Agreement almost done between Man Utd and Real Madrid, just final details to be completed and then paperworks time. It’s a “matter of hours or days”. Here-we-go. 🇫🇷

Varane has a total agreement on personal terms too. 🤝

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) July 26, 2021

שידרוג רציני וחייבים לשבח את פלטשר ואת המנהל המקצועי שאני לא זוכר את שמו - זזים במהירות ומחתימים מטרות איכותיות שזה בדיוק ההפך מהפארסות שהלכו פה בשנים האחרונות.
קשה להאמין שלינדלוף אשכרה הולך לספסל , אחרי כל הקללות שהוא חטף ממני על טעויות מפגרות.

אם וראן ימשיך להיראות אצלכם כמו שנראה בריאל בשנתיים האחרונות, קיבלתם אחלה בלם במחיר סביר בהחלט, במיוחד כשזוכרים שזו שנה אחרונה לחוזה.

אם הוא איכשהו חוזר ליכולת שאפיינה אותו לפני כן, קיבלתם תותח על ואחד מ-3 הבלמים הטובים בעולם בגרוש וחצי.

אין ספק, החתמה מעולה למנצ’סטר ואבדה גדולה לריאל.

בתור אוהד ברצלונה תודה!

השנה לאולה אין שום תירוצים יותר…

הדיווחים האחרונים מספרים על 34 מיליון פאונד ובונוסים, שזה שוד (של יונייטד) במחירים של היום. הדאגה העיקרית שלי לגבי וראן היא הכשירות. אם יהיה כשיר, אני בטוח שהציוות עם מגווייר יעשה טוב לשניהם, ולא פחות טוב לקישור שלנו שלא יהיה חייב להיות מורכב ממקטומיניי ופרד אלא מקשר אחורי, ברונו ופוגבה.

מחיר מעולה , מאז פרדיננד- וידיץ’ לא היה לנו צמד שאפשר להיות מרוצים ממנו ( כמובן שאני לא משווה אליהם את מגוויר ווראן ) .
מעניין מה סולשיאר ירצה לעשות הלאה - לפי הדיווחים הגעת קשר תלויה בלפחות מכירה אחת של שחקן משמעותי ( לינגארד /פוגבה ) , לא חשבתי שלינגארד יהיה פה בשלב כזה של הקיץ אבל הוא רוצה לווסטהאם והם לא מוכנים לשלם את תג המחיר של יונייטד ( 25-30 מיליון פאונד , העיקר על רייס דורשים 70 ) .

הסיפור של פריירה גם מוזר , הייתי מצפה להצעות של קבוצות מפורטוגל עליו - 15 מיליון יורו ואני מאמין שהקבוצה הייתה מוכרת .

אתה היית משלם 15 מיליון על פריירה? לא עשה כלום אצלנו וגם לא בלאציו, ולמען האמת אין בו שום דבר מיוחד חוץ מבעיטות סבבה שאפילו אותן הוא לא ממיר לגולים. אם מנור סולומון שווה 20, פריירה שווה 5 מיליון. הוא יסיים כמו מרכוס רוחו - אנחנו נסרב להצעות “מביכות”, שבעוד כמה שנים נתפלל שיגיעו. כשהן לא יגיעו נאריך לו חוזה ונשאיל לואסקו דה גאמה או משהו.

אני חושב שאפשר להשיג עליו מחיר כזה , יש מספיק שחקנים בינוניים היום שנמכרים במחירים כאלה ולרמה של הליגה הפורטוגלית הוא בטח שיכול להספיק .
בקבוצה כמו ספורטינג/ בנפיקה הוא יכול לתת בכיף 10+ שערים בעונה .
לא חושב שמקרה רוחו דומה פה , רוחו היה פציע מאוד והיה בשלב של מעבר לשיא .
אצל פריירה הוא עוד בגיל סביר ויש לו קצת יכולות טכניות שיכולות לבוא לידי ביטוי בליגה קלה יותר.

רשמי

𝗕𝗼𝗻𝘀𝗼𝗶𝗿, 𝗥𝗲𝗱𝘀 👋

We have agreed a deal in principle for the transfer of @RaphaelVarane to United! 🔴⚪️⚫️#MUFC

— Manchester United (@ManUtd) July 27, 2021

יאללה עכשיו למכור את לינגארד ומאטיץ’ ולהביא את רובן נבס בבקשה :pray:

רק דיברתי. איזה גול חלומי של אנדראס נגד ברנטפורד. וואו.

עוד לא התחילה העונה וכבר מועמד חזק לשער העונה.
רק שלא יתנו חוזה חדש משודרג, שיבנו על זה את המכירה שלו.

📝 — Manchester United want to sell Andreas Pereira. But Fenerbahce can't meet the conditions for a transfer, and not even afford the player's wages. United want £20m to sell him and turned down a season-long loan offer from Lazio #mufc #mujournal

[@Ekremkonur / exclusive]

— United Journal (@theutdjournal) August 1, 2021

איך הם מצפים להוציא עליו 25 מיליון יורו , גם המשכורת ( 80k לשבוע ) כבדה למועדון מדרג שני.

📝 — Jesse Lingard is even more likely to remain at Manchester United in the event Pogba leaves, as he is perceived as an option both in the wide positions and as a No 8 in midfield. West Ham have been deterred so far by his £30m asking price #mufc #mujournal

[Athletic]

— United Journal (@theutdjournal) August 1, 2021

את זה אני בכלל לא מבין , לאתלטיק יש אמינות טובה אז מסתבר שחושבים על לינגארד כקשר מרכזי כדי להחליף את פוגבה .
מקווה שהצרפתי ישאר , אם יעזוב לא בטוח שנראה מחליף מגיע.