דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

בניגוד לצפוי, החלון שלנו עוד לא נגמר : סאול מאתלטיקו בדרך לפריימרליג , השאלה אם לצ’לסי ( שכבר הציעה עסקת השאלה + אופציית רכישה ) או ליונייטד ( יש התעניינות , לא ברור אם יש הצעה על השולחן ).

Saúl is set to leave Atléti.
Chelsea opened talks for Saúl days ago. There’s official bid now on the table - loan with buy option. 🔵 #CFC

Also Manchester United have asked for Saúl again in the last 24 hours, he’s in the list with Camavinga. 🔴 #MUFC

He’s ready for PL move. pic.twitter.com/dAAFHzdiYq

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 24, 2021

Manchester United have entered the race for Saúl Ñíguez. #MUFC [@MatteMoretto]

— mufcmpb (@mufcMPB) August 24, 2021

#MUFC have proposed a Loan with a Buy Option for Saul.

It’s now up to the player to decide where he would like to play.

— Ciaran - @IrishBearsShow (@CiaranPowerHall) August 24, 2021

אני אעדיף את סאול על גבי כלום אבל הוא לא פותר לנו את בעיית הקשר האחורי - נראה פשוט כמו גיבוי לעזיבה של פוגבה בקיץ הבא.

חבל שסולשיאר היה צריך לקבל כזאת כאפה בראשון כדי להבין שאין למועדון פריבילגיה לא להביא קשר דחוף. סאול, נבס, קמאווינגה לא משנה כל דבר עדיף מקישור של פרד ומאטיץ’

אני שואל ברצינות, מעבר לנוסטלגיה
האם אתם רוצים את רונאלדו?

אני הייתי די נגד הבאה שלו , הייתי מעדיף שננסה להביא כוכבי על לעתיד סטייל האלאנד אבל אין ספק שהוא משפר סיכויים לאליפות העונה אז אני די חצוי.
התקפה די משוגעת יש לנו : סאנצ’ו ,ראשפורד,רונאלדו,קבאני ,ברונו ,מרסיאל
איפה הימים שפלאייני שיחק חלוץ מרכזי :rofl: :rofl:

קצת קשה להתלונן כשמביאים כזה שם חזרה לקבוצה אבל ברמה מקצועית נטו אין ספק שקשר אחורי הוא דבר הרבה יותר דחוף ואני נוטה להאמין שהעסקה הזאת סוגרת את האפשרות שנביא קשר עד סוף החלון.
בכל מקרה זה שהוא לא בסיטי זה כבר בונוס ורק בבקשה שלא יתעקש על לבעוט חופשיות.

רשמי

Cristiano Ronaldo to Manchester United: HERE WE GO! Done deal between Juventus and Man United on permanent move. Cristiano has accepted the contract proposal from Manchester United and he’s coming back. 🔴🇵🇹 #MUFC #Ronaldo

Medical to be scheduled soon.
CR7 IS BACK. Here we go. pic.twitter.com/WXfs3p6GFK

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 27, 2021

לפי דיוויד אורנשטיין, הסכום הוא 15 מיליון יורו + 8 במשתנים .

כמה הגעתו של רונאלדו חוסמת הגעה של כוכב אחר?
בסוף האלאנד לא יחשוש מאף אחד אם יגיע כי הוא פשוט החלוץ הטוב בעולם.
קשר אחורי אתם חייבים להביא, אבל זה נראה שהבעיה שלכם אינה כסף אלא אי מציאת קשר אחורי מתאים שרוצה להגיע אליכם.

הקבוצה הכי מסקרנת השנה באנגליה. יש מצב שאני לא הולך לפספס אף משחק.

לא רואה אותנו מביאים את הנורבגי אחרי רכישה כזו, כספית זה יהיה כבד מאוד על הקבוצה ואני לא רואה אותנו עוברים למערך עם 2 חלוצים בטח אחרי שרכשנו את סאנצ’ו.
לא ברור מה הקטע עם קשר אחורי , אם יש כסף להביא את רונאלדו אז היה כסף גם לזה אבל משום מה הקולות במועדון אמרו שחייבים למכור לפני שנקנה אחד. היחיד שהיה על הרדאר (קשר אחורי טבעי) היה רובן נבס והוא לא האופציה המועדפת על סולשיאר .

האלאנד כרגע יכול להוציא את רונאלדו מההרכב. האלאנד הוא לא שחקן שיישב על הספסל בשביל אף אחד ואין שום סיבה שיישב.
מצד שני נראה שהאלאנד מכוון למקומות אחרים וזו הסיבה להגעת רונאלדו.

אולי זו הסיבה ? מתוך וואלה ספורט:

“מערכת היחסים בין הבעלים משפחת גלייזר לאוהדי מנצ’סטר יונייטד רעועה בלשון המעטה. הקבוצה לא מצליחה להתחרות על האליפות זה שנים ארוכות, באירופה היא מתקשה להטביע חותם (עם כל הכבוד לזכייה בליגה האירופית עם ז’וזה מוריניו ב-2017) והכאוס הגיע לשיאו כאשר הודיע המועדון על הצטרפותו ל"סופר ליג”, מהלך שהוציא אלפי אוהדים למחות בעיר וגרם לביטול המשחק נגד ליברפול בעונה שעברה.

לכן, החליטו במשפחת גלייזר לשחזר את סיפור ההצלחה מהפוטבול: כמו שהחתימו את טום בריידי בשנה שעברה בטמפה ביי כדי לזכות בסופרבול לראשונה זה 18 שנה, כך הם מאמינים שגם יעשה CR7 בפרמיירליג."

אולי זה אמצעי לשקם את היחסים עם האוהדים?

טוב אז אולי יש זמן לעוד רכש :thinking:
דורטמונד סיכמה עם יונייטד על השאלה + חובת רכישה של דאלוט .
יונייטד עכשיו ככל הנראה תנהל משא ומתן עם אתלטיקו על טריפייר כדי להשלים את 2 העסקאות.

Breakthrough in the negotiations between Dortmund and Man United for a transfer of Diogo Dalot!

Both clubs agreed on loan plus obligation to buy yesterday.

Deal is not done though! United need a replacement in before letting Dalot go ⏳ 4 days left#TransferUpdate @Sky_Marc pic.twitter.com/tEeHhPXJem

— Max Bielefeld (@Sky_MaxB) August 28, 2021

עדכון : פבריציו שולל את הרעיון , דאלוט ישאר.

Manchester United have made a final decision: Diogo Dalot will stay. He’s non-transferrable. Club and Solskjaer are very happy with Dalot, they trust him for present and future so he’s NOT leaving. 🔴 #MUFC

Borussia Dortmund approached Man Utd as many other clubs but no way. pic.twitter.com/Ac8IPRboAX

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 28, 2021

אולה!!! (ולא רק סולשיאר)

לא מתאים מקצועית וזה לא מעניין אותי.

אמאד הולך להשאלה לעונה בפיינורד , קצת מאכזב שזו רק הליגה ההולנדית - ציפיתי שקבוצות בפריימרליג יתעניינו אבל כנראה שחוסר הפיזיות מפריע להם.

It’s just a matter of “hours and final paperworks details”, then Amad Diallo will officially join Feyenoord. The agreement has been reached yesterday and Feyenoord want to announce the deal in the next hours 🔴🇳🇱 #MUFC

Loan until June 2022 from Man Utd, as reported yesterday. 👇🏻 https://t.co/MF0q8hPvnj

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 29, 2021

ווסטהאם רוצה פלימייקר ומשום מה הולכת על שחקן מצסק"א מוסקבה ב-30 מיליון יורו במקום לינגארד שכיכב במדיה בשנה שעברה. לא ברור לי בכלל למה להעדיף שחקן בלי ניסיון פריימרליג ועוד במחיר כזה .

West Ham are progressing in talks to sign Nikola Vlasic from CSKA Moscow. Fee could be around €30m plus add ons as @JacobSteinberg revealed. 🔴 #WHUFC

West Ham want to sign a new playmaker after Zouma. No agreement with Man Utd for Jesse Lingard as of now. #MUFC

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 29, 2021

ג’יימס בדרך למעבר ללידס , אחרי הגעת רונאלדו יש לנו יותר מדי שחקנים בחלק הקדמי ולא נראה שלג’יימס יש יותר מדי אפסייד למעלה .

Excl. Leeds are in advanced talks to sign Dan James from Manchester United on a permanent deal! Discussions ongoing to complete the agreement. Talks also on personal terms. 🔴 #MUFC #LUFC

Noa Lang rumours few days ago were ‘fake’ - never been close to Leeds in the last weeks.

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 30, 2021

עדכון : העסקה סגורה .
דיווחים שונים על סכום העסקה , פבריציו טען ל-20 מיליון פאונד + משתנים בעוד שהטלגרף מדבר על 30 מיליון פאונד .

Daniel James is set to join Leeds United from Manchester United, deal confirmed and here-we-go soon! Final stages and it’s gonna be completed. 🔴🤝 #MUFC

James will join Leeds as exclusively reported today morning. 👇🏻 https://t.co/5yDeUuXvJX

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 30, 2021

הגענו לדדליין דיי , כמובן שאי אפשר בלי שמועות מלחיצות ( קבאני לברצלונה ) - פבריציו כבר מרגיע אותנו .

Edinson Cavani will not join Barcelona. He’s not leaving Manchester United in the final hours of the market, confirmed by all parties involved. 🇺🇾 #MUFC #FCB #DeadlineDay

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) August 31, 2021

קאמבינגה כצפוי השתמש בנו כדי ללכת לריאל , גם סאול לא יגיע .

#MUFC were offered Saul Niguez at start of window but talks never really got going in earnest.

Suffice to say Saul will not be moving to Old Trafford.

Doesn't sound like midfielder incoming. Has been unlikely due to other signings.@TheAthleticUKhttps://t.co/xNj8itJf78

— Laurie Whitwell (@lauriewhitwell) August 31, 2021

לינגארד צפוי להישאר , אם לא העפנו אותו בחלון הזה זה כבר לא יקרה ( הוא איתנו עד הפנסיה :expressionless: ).

Jesse Lingard is set to stay at Manchester United amid interest from West Ham and others. #MUFC [@lauriewhitwell]

— mufcmpb (@mufcMPB) August 31, 2021

נותר לחכות לראות מה עם רובן נבס , האופציה האחרונה שנשארה והאמת שהכי מתאימה לנו - לפי דעתי לא יקרה כי סולשיאר רוצה את רייס בתור הקשר האחורי שלו וזה אם יקרה רק בקיץ הבא.

מה הקשר קבאני לברצלונה? איזו שמועה משונה. הם הרי היו צריכים לשלם לנו דמי העברה, ואין להם כסף לנסיעה באוטובוס.

חבל מאוד שלא יגיע קשר אחורי, אם כי אני לא רואה מי בשוק באמת ישנה את מצבנו מקצה לקצה. לא חושב שרובן נבס יהיה הקאנטה שלנו, וכל עוד יש את מקטומיניי רק שחקן ברמת הקאנטה צריך להגיע כדי להוציא אותו מההרכב.

מספיק שרובן נבס יהיה חצי מקאנטה וזה יהיה שידרוג מדהים.
עם כמה שאני מעריך את מקטומיניי הוא עדיין לא הוכיח שהוא יכול להחזיק את הקישור לבדו , אנחנו כבר מכירים את החסרונות של מקפרד ובמצב של פציעה של מקטומיניי אנחנו חשופים לגמרי .
מילא אם היה איזה קשר מדהים שאנחנו מחכים לו לקיץ הבא אבל זה סה"כ רייס ( שלפי המון דיווחים בכלל רוצה לצ’לסי ) , מה שאני בא להגיד היינו צריכים “להתפשר” על נבס.

אמרסון מוריבה ועוד כמה מכירות הכניסו פלוס מינוס חמישים מיליון אירו, נחש מה קורה שנותנים לילד קטן סכום כסף גדול ואומרים לו בזבז ככל יכולתך?..

זה לא קשור לקבאני שסתם שמועה שלא תקרה.

@tomram אכן שדרוג במקרה שמקטומיניי פצוע, אבל אם לא - עד כמה זה יהיה שיפור על מקפרד? הרי ספק גדול גם אם נבס לבדו מסוגל להחזיק את הקישור שלנו. זה לא בדיוק מה שהוא עושה בוולבס למיטב הבנתי. זו עמדה מאוד בעייתית, כמעט ואין קשרים כאלו בעולם.
ייתכן שצריך פשוט לשחק במערך אחר, ולנסות לכסות על הקישור בדרכים אחרות. אולי 4-4-2 יהלום עם רונאלדו וקבאני/גרינווד בחוד, ברונו בשפיץ היהלום, פוגבה ופרד/דוני הקשרים בצדדים ומקטומיניי או מאטיץ’ מאחור. כל עוד ראשפורד בחוץ אין לנו מה להתעקש על 4-3-3 לדעתי. מרסיאל לא שווה את זה, ועל בסיס המשחק בראשון סאנצ’ו לא יתאפס על הליגה לפני החזרה של ראשפורד.