דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

Weird , המקום האחרון שחשבתי שיחתום בו.
מה יש לו לחפש שם אני לא מבין , דורטמונד של העונה הבאה תהיה חלשה יותר - הלאנד ילך ונראה אם הם יצליחו לשמור אצלם את בלינגהאם.

כמו הילדה הכי יפה בכיתה שבוחרת לצאת עם החנון של השכבה.

פבריציו על הסיטואציה באייאקס :

🗣️ — @FabrizioRomano:

“The terrible story of Overmars will have an impact on the future of Erik ten Hag.Ten Hag & Pochettino are the 2 frontrunners for #mufc job. It's difficult for Ten Hag to stay because his relationship with Overmars was strong” #mujournal

[@podcastherewego]

— United Journal (@theutdjournal) February 8, 2022

אז נראה שמבחינת המועדון כל האופציות הרציניות יהיו פנויות בקיץ וזה יהיה בין פוצ’טינו לטן האח , שניהם ירצו את המשרה ולרגניק אמור להיות say על המינוי.

טן האח קוסם לי יותר אבל פוצ’טינו חווה את הפריימרליג בעבר .

אם מישהו עוד זוכר את פריירה אז הגיע הזמן להיפרד.

Andreas Pereira permanent deal will cost around €10.5m to Flamengo - including a 25% sell on clause, confirmed per @fredcaldeira. Manchester United are ready to accept. 🔴🇧🇷 #MUFC

Deal at final stages, new contacts in the coming hours to prepare paperworks.

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) February 7, 2022

שם חדש לחלון בקיץ : אקנג’י מדורטמונד , דחה הארכת חוזה ותג מחיר של 30 מיליון יורו.
לא יודע מה הוא שווה אבל דורטמונד יודעת למכור הרבה חתולים בשק אז הייתי נזהר איתו.

Manuel Akanji has rejected a latest offer of €9.5m salary p.a. to extend his #BVB contract (running until 2023), as we already reported. Been told Manchester United are very keen to sign him in summer. Price tag: €30m. Reunion at #MUFC with his buddy Jadon Sancho? 🔴⚪️ @SPORT1

— Patrick Berger (@berger_pj) February 8, 2022

רגניק מאשר שחלוץ צעיר יגיע בקיץ :

Rangnick on #mufc signing a younger forward in the summer: "This is obvious. Edinson’s [Cavani] contract is running out in the summer and the club needs the best possible centre forward. This is an obvious one. I think everyone is aware of that." #mulive

— utdreport (@utdreport) February 11, 2022

האופציות ( לפי מקור אמין ) הן : איסק , לאטורו מרטינז ופטריק שיק.

Lautaro Martínez and Alexander Isak are potential striker options for #mufc, while Rangnick is known to be an admirer of Patrik Schick too #mulive [@sistoney67]

— utdreport (@utdreport) February 11, 2022

ההפסד בדרבי ובעיקר המחצית השניה המביכה לא הוסיפו שלווה לקבוצה והעיתונים חוגגים, השם החם הוא כרגע ראשפורד שמסביבתו הדליפו שהוא שוקל את דרכו בקבוצה.
זה יהיה חבל מאוד אם יעזוב מצד אחד, שחקן שנתן פה עונות נהדרות ואין לי ספק שעדיין נשאר בו המון כדורגל למרות הירידה ביכולת. מצד שני, הירידה הזאת ביכולת מדרדרת אותו לאט לאט ממצב של נכס לסגל למצב של נטל, כך שבנקודת הזמן הנוכחית מבחינה מקצועית זה לא כזה איום.
כך או כך למאמן שייכנס בקיץ צפויה משימה קשה של ביצוע מהפך כולל בסגל כשכרגע יש בו אולי רק 2-3 שחקנים שבאמת נראים באנקר.

Who will be Manchester United's next permanent manager?

Many of the club's players are concerned by the uncertainty around the managerial position.

BBC Sport also understands striker Marcus Rashford is unsure of his Old Trafford future.

Read the latest here 👇 | #BBCFootball

— BBC Sport (@BBCSport) March 7, 2022

הדיווח על ראשפורד לשם שינוי אמין , פבריציו גם דיווח על זה.
הגיוני שפריז מתחילים להבין שאמבפה יעזוב בסוף העונה אז הם רוצים מחליף לשחקן כמוהו.
בספק שהמועדון ישקול עזיבה שלו , שחקן בית שהוא גם סמל ומחובר לאוהדים - יש למועדון אופציית הארכה לשנה והחוזה של ראשפורד מסתיים ב-2023 .

טן האח נראה הכי קרוב מהאופציות , פריז עושים שרירים לגבי פוצ’טינו וההולנדי ישוחרר בקלות יחסית מאייאקס.

פבריציו גם פירסם שהמטרות לקיץ הן חלוץ צעיר ( לא אתפלא אם נונייז מבנפיקה יגיע ) , קשר אחורי פיזי ( כמובן רייס העדיפות הראשונה ) ובלם מהיר .

לחשוב שראשפורד הוא תחליף לאמבפה זו בדיחה לא מצחיקה, ואני מבטיח לך שבפאריז לא חושבים עליו ככזה.
בוא נודה בעובדות כולנו צפינו לראשפורד גדולות ונצורות אבל בפועל הוא וולבק 2.0 . יש גבול כמה אפשר לשקר לעצמנו ולטעון שהוא ״לא בכושר״ כבר 3 עונות.
המשימה העיקרית של המנג׳ר החדש היא בדיוק כמו המשימה של קודמיו והיא להיפטר מכמה שיותר deadwood בסגל. אני לא אופטימי.

אני לא חושב שהוא וולבק 2 עדיין. הוא פשוט במקום שלא טוב עבורו.
בקיץ יגיע ליונייטד מאמן חדש ואחד השמות הכי מדוברים הוא טן האח. זה יכול לשנות את המצב של ראשפורד ב180 מעלות, הכשרון שלו שם בסופו של דבר.
אם לא יגיע מאמן שראשפורד יראה תחתיו עתיד, אז מעבר מקום יכול בהחלט לעשות לו טוב. לפעמים שחקן פשוט צריך לשנות אווירה כדי להצליח ולא תמיד יש לזה הסבר מקצועי מידי.

לא הוא לא. בשום פרמטר הם לא אותו דבר. תסתכל על המספרים

זכורות לי מספר פעמים העונה שהוא עלה מהספסל, בדקות יחסית מאוחרות אפילו, וכבש שערים חשובים. אין לו מספיק תמיכה ואמון כדי להצליח.

תביאו את הרשפורד לקלופ, הופך לשחקן של 20+ שערי ליגה תוך עונה אחת.

הוא מקבל המון תמיכה ואמון אבל משחק פשוט חרא. הוא כנראה השחקן האהוב ביותר בסגל אחרי ברונו, וקיבל הרבה דקות מראגניק ובוודאי שמסולשיאר קודם לכן. הבעיה שלו היא פסיכולוגית בלי ספק, אבל היא הבעיה שלו ולא של אחרים. אי אפשר לצפות שיתנו לו עשרה משחקים ברצף של 90 דקות כשהוא לא עושה פעולות חיוביות בשום צד של המגרש, שלא לדבר על כובש שערים. קיבל את ההזדמנויות שלו, ועדיין מקבל, אבל ממשיך עם יכולת מחפירה. הלוואי שיחזור לעצמו, שחקנים כמוהו הם הסיבה שאנחנו אוהבים את יונייטד.

Paul Pogba on his future: “We have to be honest, I am not satisfied over the last 5 years, but not at all. This year, it’s dead, we will win nothing again. Whether it is with Manchester or in another club, I want to win trophies”, he told Le Figaro. 🇫🇷 #MUFC pic.twitter.com/eE0KjnlVMm

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) March 23, 2022

עוד פנינים מפיו של המפונק הצרפתי , מקווה שיכשל בכל מקום שיגיע אליו.

נעיר קצת את הדיון פה , נשאר לנו מאבק על טופ 4 עם ארסנל אז ההתרגשות לא בשיאה.
טן האח נראה קרוב מתמיד - שילוב של מקורות אמינים + רצון האוהדים + פיצוי נמוך שיהיו צריכים לשלם לאייאקס.

יעזבו בקיץ : קבאני , פוגבה , מאטה , לינגארד ,מרסיאל,ג’ונס, מאטיץ’ ובאיי (?)
עמדות ריאליות לחיזוק : 2 קשרים - אחד דפנסיבי אחד 50-50 וחלוץ צעיר.
מכירות ריאליות : מרסיאל - 30 מיליון יורו
ג’ונס - 5 מיליון יורו
באיי - 15 מיליון יורו

תקציב רכש ( ללא מכירת שחקנים ) : ~ 100 מיליון פאונד

קשר דפנסיבי
מועמדים : רייס, טצ’ומאני , קלווין פיליפס , נבס.
ריאלי להגיע : טצ’ומאני /נבס

קשר 50-50
מועמדים : האידרה , טילמנס
ריאלי להגיע : כל אחד מהשניים

חלוץ צעיר
מועמדים : נונייז, איסק , פטריק שיק .
ריאלי להגיע : נונייז יותר בעייתי בגלל המחיר אבל מבוקש יותר ע"י הקבוצה.

עמדה שלא נגענו בה היא קיצוניים , יש כבר שמועות על אנתוני ונקונקו אבל אני לוקח את זה בעירבון מוגבל בינתיים.
על קיין אני לא טורח לחשוב , לוי לא ימכור .

לסיכום :
מכירות = 50 מיליון יורו ( הערכה שמרנית )
תקציב = 90 מיליון יורו ( גלייזרים )

טצ’ומאני ( 60 מיליון יורו )+ טילמנס ( 30 מיליון יורו, רוצה לעזוב ) + נונייז ( 60 מיליון יורו )

לא הכי אידיאלי כי כולנו היינו רוצים לראות את מגוויר בספסל אבל זה הכי אופטימי שלי.

West Ham manager Moyes announces Declan Rice won't be for sale in the summer: "If you are interested, well, it will be north of that [£100m]. One hundred was cheap last summer...". 🚨⤵️ #WHUFC

"One hundred and fifty million just now would be minimum but he is NOT for sale". pic.twitter.com/iQQoILMMAr

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) April 2, 2022

מויס צריך לבדוק אם הוא בסדר , סיטי שילמו על גריליש 100 מיליון פאונד בקיץ שעבר והוא היה שחקן הרבה יותר טוב מרייס.
לצערנו הוא המטרה העיקרית לעמדת הקשר האחורי אצלנו , מקווה שהמאמן החדש שיגיע ירד ממנו מהר .

טימבר די בכיוון להיות הרכש הראשון של טן האח הקיץ , מתאים לפרופיל השחקנים שהוא אוהב ויכול לפתח במדינו.
לגבי אנטוני , אני בספק שיגיע - המחיר יהיה גבוה ( לפחות 60 מיליון ) ובתקווה שטן האח יתחיל להשתמש בסאנצ’ו באגף ימין .

🚨 JUST IN:

Erik ten Hag hopes to take Jurriën Timber and Antony to Manchester United after this season. @telegraaf #MUFC ✅🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) April 26, 2022

@MikeVerweij: "#MUFC have also set their sights on Timber. It is an open secret that Ten Hag is very charmed by Antony and Timber. If you had to name two players who are suitable for United, then he comes to that. With Timber and Anthony." @telegraaf 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) April 26, 2022

אנחנו צריכים שחקן כמו אנתוני אחרי הפרישה של גרינווד, אבל יותר דחוף להביא קשרי אמצע. אני מניח שפשוט לא יהיה כסף לכל מה שאנחנו צריכים בחלון-שניים הקרובים, לכן מבחינתי קודם כל קשר אמצע, אחר כך שחקן הגנה איכותי ועדיף מגן ואז קשר אמצע נוסף. לצערנו אנחנו גם חייבים חלוץ. שיהיה בהצלחה לטן האח, הגיע לניקוי האורוות הכי גדול שהיה כאן אי פעם.

ממה שקראתי במקורות אמינים ה- priorities הקיץ יהיו חלוץ צעיר ( נונייז מקושר הרבה ) ו-2 קשרי אמצע ( בטח לאור עזיבתו של פוגבה ) .
מעבר לזה לא מאמין שיהיה הרבה כסף , תלוי גם במכירות של שחקנים שזה נקודת תורפה של המועדון כבר שנים .

מוזר לי שאין דיבורים על מגן שמאלי , בצד ימין אני אופטימי שטן האח ינסה לפתח את ביסאקה כי פוטנציאל יש שם אבל בצד שמאל זה ממש קורא לעזרה - שואו מומחה בפציעות וטלס מתגלה העונה כאחד המגנים הגרועים בליגה .

יש לנו שתי בעיות בנוגע למכירה בקיץ הזה. הראשונה היא שיותר מדי שחקנים פשוט מסיימים חוזה / נעלמים: קבאני, גרינווד, מאטיץ’, פוגבה, לינגארד (אולי גם מאטה). להוסיף לגל העזיבות הזה גם מכירות יכול להיות מסוכן. אי אפשר להחליף את כל הסגל בחלון אחד.
הבעיה השניה היא שאין ביקוש כמעט לאף אחד מהשחקנים שלנו אחרי העונה הזו. חוץ מרונאלדו כולם נראים כמו הצל של עצמם. מי האידיוט שיקנה שחקן שלנו?

היוצא מן הכלל הוא דין הנדרסון שעשוי להיות לו ביקוש אבל לא הייתי מוכר אותו אלא מאריך חוזה ומשאיל כי הוא יחליף את דה חאה בסופו של דבר. הייתי שמח להיפטר מבאיי, ג’ונס ומרסיאל, אבל מי ישלם עליהם? עדיף 5 מיליון מכלום, אבל אנחנו כל כך עם הגב לקיר שכבר עדיף לא להשפיל את עצמנו במו"מ עליהם.

גם מאטה יעזוב .
נראה שאת גל העזיבות הזה ימלאו שחקני האקדמיה : גרנר , חניבעל ואולי מנגי יצטרפו לסגל .
אין לנו את היכולת הכלכלית למלא את כל החוסרים אחרי כל אלה שילכו בקיץ אבל עם רכש נקודתי והכנסה של צעירים מהנוער זה יכול להיות קיץ חיובי .
מסכים לגבי הנדרסון , אני חושב שהמועדון מבין שיש לו משהו מיוחד ביד אז יחפשו להשאיל ואין סיבה שלא - הוא צריך לקבל דקות ואנחנו צריכים להישאר עם שוער שני רגיל.
דווקא יש ביקוש לשחקנים שלנו גם אם הם לא ברמה , את ג’ונס רצו בינואר בבורדו והעסקה הייתה סגורה אבל האנגלי דחה אותם ( אני יודע קשה להאמין ). באיי לבטח יעזוב אחרי שלא נספר ולא היה בסגל מספיק פעמים העונה - יש קבוצות בספרד שיקלטו אותו.
מרסיאל יכול להכניס סכום כסף , הוא לא השחקן שציפינו שיהיה אבל לקבוצות בדרג בינוני הוא יכול להתאים אלא אם טן האח יחליט שהוא יקבל עוד הזדמנות ( קיבל כבר מספיק ).