דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

משהו טוב לפחות מהפספוס של טופ 4 :

#MUFC's failure to qualify for the #UCL next season effectively scuppers any move for either Delcan Rice or Jude Bellingham this summer. @ManUtdMEN 🛑

— UtdPlug (@UtdPlug) April 29, 2022

בלינגהאם לא ריאלי לשום קבוצה ( דורטמונד לא תמכור אחרי שהלאנד יעזוב בקיץ ) ואולי בקיץ הבא יהיה לנו סיכוי ממשי . רייס הוא עוד אוברייטד אנגלי עם תג מחיר לא מוצדק.

תחת ההנחה הסבירה שנביא בקיץ לא יותר מ4-5 שחקנים ותחת ההנחה הלא סבירה שכולם יהיו בול פגיעה עדיין אני לא רואה איך הקבוצה מעמידה יותר מהרכב פותח סביר לכל היותר כשעל עומק אין מה לדבר בכלל.
בקישור נהיה עם קשר חדש, מקטומיניי פרד וגארנר (4 קשרים לעונה שלמה זה מספיק בקושי כשמתוכם 0 בודאות שווים הרכב ראשון בקבוצת טופ, נראה אם הדיבור על שני קשרים יקרה אני עוד קצת מפקפק).
בהתקפה אנחנו עם רונאלדו (גם זה לא בטוח האמת), נניח עוד חלוץ, ברונו, סאנצ’ו, אלנגה והצמח מרקוס ראשפורד. אולי יביאו עוד קיצוני לכנף. אולי גם איזה צעיר מהאקדמיה (אולי אמאד יחזור מהשאלה פתאום?) ייתן איזה אקס פקטור (מה שאלנגה ממש לא עשה). לא מדהים בכלל אבל אפשר לדמיין תסריט אופטימי שבו לפחות ההרכב הפותח בהתקפה נותן מספרים.
בהגנה יש כרגע 5 בלמים ו4 מגינים שכולם נראים זוועה. לא חושב שנביא יותר מאשר בלם ומגן.

טן האח יהיה חייב להחיות את הקריירה לכמה שחקנים שכבר הוספדו כי אחרת אני לא רואה אותו עושה כלום עם הסגל הקצר מאוד והבעייתי הקיים (פלוס מכת פציעות שכנראה תגיע מתישהו במהלך העונה).

שם חדש שעולה , קשרה של לאציו מילנקוביץ’ סאביץ שמקושר אלינו כבר שנים והסוכן טוען שהשחקן רוצה ליונייטד ( ניקח בערבון מוגבל לעת עתה ) .

🚨🎙• Mateja Kežman [Sergej Milinković-Savić’s agent]: “Sergej has no shortage of offers for the summer. At the moment we are dealing with #MUFC and PSG. He is focused on the end of the season with Lazio, but Sergej wants to go to Manchester.” @Foot01_com @mufcMPB

— UtdPlug (@UtdPlug) May 1, 2022

מסכים ולכן הציפיות שלי מהעונה הקרובה הן מקום 7. אני אפילו לא מצפה לכדורגל טוב כי אי אפשר לשחק כדורגל טוב עם השחקנים האלה. אולי נראה נכונות לכדורגל טוב אבל אני לא מצפה להגשמה בפועל של הרעיונות של טן האח. רק בעונה השלישית אני מקווה שרוב הקבוצה תהיה שלו ואז נתחיל לדבר על מטרות לצמרת הגבוהה. בינתיים שימשיכו להעיף את כל המנהלים במועדון הזה ולבעוט שחקנים לאט לאט.

לא הגזמנו קצת מקום 7 ?? יונייטד אולי חלולה מבפנים וצריכה פרוייקט ארוך טווח בשביל להתברג ב 4 הראשונות
אבל עם יותר מאמץ הקבוצה הזאת יכולה ליותר.עם מקום 7 לא נראה לי שתהיה עונה שלישית לטן או אפילו שנייה.

לדעתי אתם מועמדים למקום 4-5 עונה הבאה, הפער מצ’לסי עדיין גדול מדי.

צ’לסי תצטרך לבנות הגנה חדשה לגמרי, זה לא יהיה קל ובטח לא זול ובכל מקרה זה ייקח זמן עד שזה יתייצב.
אני כן מסכים שכל עוד טוכל שם אז יהיה לה יתרון על יונייטד החסרת כיוון, אבל אף אחד לא מבטיח שהוא יישאר שם שנה הבאה, גם הוא כל הזמן מנפנף את השאלה כששואלים אותו על שנה הבאה.
בכל מקרה, ליברפול וסיטי אמורות להמשיך עם השליטה באנגליה שנה הבאה (אלא אם יהיו פציעות או כאלה). יונייטד חייבת לסיים ברביעייה הראשונה שנה הבאה, כל דבר אחר יהיה כישלון עצום של טן האח (שעל פי כל הפרסומים אמור לקבל 2-3 שחקני הרכב).

יהיה מעניין לראות מה טן האח יוציא מראשפורד וסאנצ’ו , שניהם שחקנים סופר קריטיים להצלחה ובלי יכולת טובה של שניהם אין מה לדבר על טופ 4 . הראשון עם עונת בלהות ( הכי גרועה בקריירה ) ועם התרסקות מנטלית והשני עדיין מסתגל לקצב של הליגה אבל הראה כבר שיש לו כישרון וקסם ברגליים.
הקיץ ישפיע מאוד , אי אפשר לנסות לחזות מיקום בלי לדעת מי יגיע ( מי ילך כבר די ברור ) - ההגנה חייבת חיזוק וחלוץ בוודאות יגיע , אני גם די בטוח שטן האח מבין שהוא חייב חיזוק בעמדת המגן .

סאנצ’ו זאת נקודת המפתח לדעתי.
בגלל שההגנה והקישור מחורבנים ובאופן כללי כל משחק ההגנה על הפנים, אז במסגרת עונת המעבר שבה טן האח עדיין מעצב את הקבוצה ואין לו את כל השחקנים שהוא היה רוצה ויכול לקנות בקיץ כנראה מקסימום 2-3 שחקני הרכב, אז יש סיכוי לא רע להצליח בגדול אם מנצ’סטר תהפוך לקבוצת התקפה מובהקת.
יש ליונייטד את הפינישר הכי טוב בהיסטוריה, קשר כמו ברונו פרננדש שיודע לנווט את ההתקפה וגם לתת מספרים, אז אם נוסיף להם את סאנצ’ו בכושר ועוד קיצוני אחד איכותי בצד השני או חלוץ ליד רונאלדו, מנצ’סטר בכיף יכולה להבקיע בכמויות מול כל קבוצה בליגה האנגלית ממקומות 6-20.

כלומר אם סאנצ’ו בכושר, מספיק להביא שחקן אחד סטייל ז’וטה, לואיס דיאס, נונייז, פלוריאן וירץ, ולאחוביץ’, קינגסלי קומאן, ויש ליונייטד מסה קריטית מקדימה שיכולה להכריע רת רוב הקבוצות בפריימר ליג ביום נתון, ואת שאר הכסף להשקיע בקשר אחורי אחד או בלם/מגן.

רגניק מספר בכנות מדהימה על חלון ההעברות בינואר :

🗣 — Rangnick:

"We lost three strikers, long-term. We should have tried to sign a player in the 48 hours we had [in January], since we knew Mason wouldn’t be available and Anthony had already left on loan." #mufc #mujournal

— United Journal (@theutdjournal) May 6, 2022

🗣 — Rangnick:

"There were a few options mufc were interested in January, Diaz, who is now at Liverpool, Alvarez, who will be at Manchester City in the summer, and Vlahovic, who at the time was still with Fiorentina." #mufc #mujournal https://t.co/8LNnl7cD7t

🗣 — Rangnick:

"The answer was 'no' and that was it. I spoke to the board and told them 'shouldn’t we at least speak & analyse and find if we can at least get a player, on loan or permanent deal?'. In the end the answer was 'no'." #mufc #mujournal

אם הייתי ההנהלה הייתי מפטר אותו על דבר כזה, כזה חוסר לויאליות למי שמשלם לו משכורת הרבה זמן לא ראיתי.

סולשיאר היה לויאלי ופיטרו גם אותו.
הגיע הזמן שמישהו יגיד את האמת על מה שקורה מאחורי הקלעים, ולא יעטוף הכל בצמר גפן מתוק עד שזה מתפוצץ לנו בפנים. אני מסכים שלא היינו צריכים לקנות שחקן בינואר, כי המאמן עוד שניה מתחלף ואין סיבה להוציא מיליונים על שחקן שהמאמן הבא לא בהכרח ירצה. אבל לשאול שחקן היה מתבקש. אפשר היה קודם כל לבדוק אם יש אפשרות טובה, ואם לא עשו את זה - מגיע להנהלה שיצאו עליהם בפרהסיה.

✅ Frenkie de Jong will be Erik ten Hag’s first signing at #mufc. [@gerardromero via @mufcMPB] 🔴🇳🇱

— UtdPlug (@UtdPlug) May 12, 2022

🚨🎙• @gerardromero: “It’s your choice to believe me or not” #MUFC 🔴🇳🇱

— UtdPlug (@UtdPlug) May 12, 2022

די שם את המוניטין שלו על הכף הבחור .

מאוד מקווה שזה נכון, שחקן שפותר לנו המון בעיות בסגל

המועדון שלכם מוכן לשלם 80 מיליון אירו עליו?

הנחמה היחידה שלי שזה לא ברתומאו בצד שלנו. איתו דה יונג היה מגיע בתמורה למנה פלאפל ומגויאר בתור בונוס (הוא לא היה שם לב לשורות הקטנות…).

אני מקנא בכם. סוף סוף היה לכם קיץ מרגש שהאופטימיות חוזרת. איזה כיף שיש טאן האח במועדון :slight_smile:

אני עדיין פסימי שיגיע , אבל אם איכשהו יהנדסו משהו מקווה שיגיע לצידו קשר פיזי סטייל רובן נבס , הוא לא יכול להחזיק הגנתית בפריימרליג כשלצידו למשל דוני - זה לא יחזיק מעמד.
מה שכן נקבל סוף סוף מנהל משחק בקישור שאין לנו מאז קאריק , שחקן שקט שינווט את הספינה.

אם שמנו 80 מיליון פאונד על הגולם מגוויר תהיה בטוח שהמועדון ישמח לשלם את זה עבור דה יונג.

אני מאוד מאוד סקפטי שישימו 80 מיליון יורו על דה יונג. הבאנו את סאנצ’ו במחיר הזה והוא היה מלפפון הרבה יותר חם. לפי מה שאני מבין מהפורום של ברצלונה דה יונג לא עבר עונת שיא, בניגוד לסאנצ’ו שהפציץ שלוש עונות רצופות של דאבל דאבל בדורטמונד. אפילו מגווייר היה, כביכול, מניה בעלייה ו"החלק החסר בפאזל". על פניו לא נראה שזה המצב עם דה יונג. מה גם שבארסה הרבה יותר לחוצה למכור מאשר דורטמונד ובטח לסטר.
אם יתעקשן על 80 אני מאמין שיונייטד תגיד לא. אולי עם בונוסים שיגיעו ל-80 אם נזכה בליגת האלופות האינטר-גלקטית, אבל לא כמחיר קבוע.

נותר לי רק לקוות שאתה צודק…

ואן דה ביק חוזר אליכם?

אמור לחזור. סביר להניח שיעביר אצלנו את מחנה האימונים של הקיץ ולאחר מכן נראה.

ברור שעל הנייר דה יונג אחלה רכש אבל כשמסתכלים על המכלול לא בטוח כמה בנקודת הזמן הזאת זאת כזאת החלטה מוצלחת.
לפי כל הדיווחים דה יונג לא רוצה לבוא, מדובר בלשים סכום גבוה למדי על שחקן שכדי לשכנע אותו לבוא נצטרך כנראה גם להציע שכר בשמיים.
העונה הקרובה תהיה לא פשוטה ולא יודע כמה להביא שחקן חמוץ לסגל כל כך בעייתי זה הפיתרון, בטח ובטח כשרק הוא לקישור לא יספיק גם אם הוא ימלא את כל התקוות שתלו בו (והסיכוי שאחרי קשר ב80 לא יביאו עוד אחד לא מועט בכלל בעיני).
אישית הייתי מעדיף להביא 2 קשרים בפרופיל נמוך יותר במחיר הזה (טילמאנז רוצה לעזוב את לסטר לא? גם להוציא את דוקורה מאברטון אם הם ירדו זאת אולי אופציה). היתרון המרכזי הוא שזה שחקן שטן האח כבר מכיר וידע איך לעבוד איתו וזה בהחלט חתיכת יתרון, אז אם זה יקרה יהיה קשה לבוא בטענות להנהלה. לי בכל מקרה רק נשאר לקוות שזה אכן יצליח.