דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

טיילמנס רוצה לשחק באלופות, קשה לי לראות שיגיע ליונייטד הקיץ

איך לעזאזל המועדון שלכם נמצא בשיא השפל ואתם עושים חישובים פיננסיים כאילו לא מגיע לגלייזרים לקרוע את הכיס אחרי הפארסות של השנים האחרונות?

עד שרונאלדו חזר אתם מתעקשים להמשיך לנסות לרכוש כל מיני דקלן רייס או רובן נבס?

סוף סוף רכש אמיתי של מאמן, בתור מדרידיסטה יש למהלך הזה יתרון עקיף עבורי, אך באופן כללי פרנקי דה-יונג זו עסקה טובה גם במאה מיליון, קל וחומר כשמדובר בשחקן של מאמן, בדיוק מה שחסר ליונייטד.

כי לא רק שחסר להם שחקנים איכותיים לקישור, חסר להם שחקנים לקישור
כרגע בלי רכש כמות השחקנים שיש להם לקישור עונה הבאה זה 3 - ברונו, ואן דה ביק ומקטומיניי (אוהדי יונייטד תקנו אותי אם אני טועה יכול להיות שפספסתי)
אז כן, רק דה יונג לא מספיק להם, איכותי ככל שיהיה הם חייבים עוד קשרים,חלוץ ולחזק את ההגנה

כשאתה מנצ’סטר יונייטד, על אמת ולא בפוטבול מנג’ר, אתה קודם כל רוכש שחקנים להרכב שיביאו תארים, את הסגל צריך לסגור עם מי שיהיה זמין, גם אם תצטרך להסתפק בילדים מהאקדמיה שיקחו חלק ברוטציה במהלך העונה.

את מי שרוצה להשיב את המועדון לגדולה לא מעניין מי יישב על הספסל בליגת האלופות לעת צרה או יעלה בגביע לפירורים. זה מתאים למחשב.

ארבעה קשרים (אם קונים רק את דה יונג) לעונה שלמה בשביל קבוצה שכנראה הולכת לשחק במערך של שלושה זה לא מספיק, זה קצת מדי
להביא עוד שני קשרים זה לא לקבל פירורים במשחק גביע מסכן, זה חילוף ראשון לקישור למשך רוב העונה כנראה ולפתוח בלא מעט מהם
בעונה יש המון עליות וירידות, יש עומסים, יש פציעות ויש המון משחקים. ועוד יש את המונדיאל שתקוע באמצע עונה הבאה
אם הם קונים רק את דה יונג אז פציעה אחת של אחד משחקני הקישור והם יכולים לחלום אפילו על הציפיות והמטרות הקטנות שלהם לעונה הבאה

הם צריכים להיות חכמים ברכש ולבנות סגל רחב ושיתאים לשיטה של טן האח, שיטה וסגל רחב גם כן מביאים תארים וחשובים לא פחות

להסתמך על 4 קשרים(ועוד כשאחד מהם בקושי שיחק) כשאתה כנראה עומד לשחק במערך של 3 בלי להתחשב בעומסים ופציעות זה מתאים למחשב

זה רק אתה שקובע שלמנצ’סטר יונייטד עם דה-יונג יש ארבעה קשרים בלבד.

למעשה, כבר היום, עם תפוגת החוזים של מאטיץ’, פוגבה ומאטה, יש ליונייטד ארבעה קשרים זמינים; מקטומיניי, פרד, ואן דה-ביק וברונו.

פרנקי דה-יונג זה הדמות שחסרה להם במשבצת באמצע, זה לא משנה אם תסגור את הפינה ברוטציה עם ילד בן 17, העיקר שתביא סופרסטאר.

ברור שזה קצת.
אבל קודם כל שכחת את פרד. ככה שמדובר ב5.
עכשיו שאלה לי אליך. אתה מעדיף הרכב של שלושה קשרים מעולים אבל מחליף שישי הרבה פחות טוב? או שאתה מעדיף להמשיך עם פרד כקשר אחורי אבל קשר שישי שתסמכו עליו יותר?
קשר שישי לא עמדה כל כך חשובה. בריאל העונה מדובר באיסקו, מוזמן לספור כמה דקות הוא שיחק. תחבר גם את
הדקות של סבאיוס (הקשר השביעי) ועדיין תגלה שזה כלום.

שחקנים להרכב הרבה יותר חשובים לכם משחקנים לקצה הספסל.
פרנקי מבחינתכם הוא הקשר המושלם. גם קשר מעולה מצד אחד, וגם שיקן שתפור על השיטה של המאמן שלכם מצד שני, וגם יגיע במחיר לא מטורף מידי.

מערך של דה יונג, ברונו ואחד מבין פרד/מקטומיניי/ואן דה ביק ויש לכם יופי של קישור. 2 מחליפים ברמה (שעד עכשיו היו שחקני הרכב והם לא מבוגרים ומכירים את הליגה) זה בהחלט כמות יפה, אין צורך להשקיע יותר מידי במחליף שלישי. כלומר יש צורך, אבל יש לכם צרכים דחופים הרבה יותר מזה.

באמת שכחתי את פרד, טעות שלי. בגלל זה רשמתי בהודעה הראשונה שיתקנו אותי כי יכול להיות ששכחתי מישהו🙃

אם ככה באמת מסכים עם שניכם

אני אציין גם שגארנר הולך לחזור מהשאלות סופר מוצלחות ( קשר אחורי ) ויש סיכוי טוב שטן האח יחליט להשאיר אותו בסגל אחרי הקדם עונה.
אני אישית לא חושב שקישור של מקטומיניי , דה יונג וברונו יספיק מאחר והראשון מראה חוסר יציבות ולא יכול להיחשב כשחקן הרכב עדיין.

אולי. אבל עדיין מדובר בקישור של 2/3 טובים ולא רק 1/3. זה כבר שיפור.
גם אין לדעת איך אותם שחקנים ייראו תחת מאמן שאשכרה יודע מה הוא עושה ויודע לקדם שחקנים. לשם השוואה תסתכלו על ואן דה ביק באייאקס לעומת הצל שלו ששיחק אצלכם. לא פוסל שדווקא הוא ייפתח ולא מקטומיניי ותקבלו קבוצה בסגנון הולנדי יותר מאשר אנגלי פיזי. למרות שגם מקטומיניי יכול להראות שונה לגמרי תחת טן האח, אולי במעין דאבל פיבוט לצד דה יונג.

בהחלט יכול להיות שטן האח יתחיל לממש את הפוטנציאל של שחקנים בסגל כדוגמת דוני אבל אני לא רואה שלישייה כזאת שורדת הגנתית בפריימרליג , בטח כשמאחוריהם אין שחקני הגנה כמו דיאס ולאפורט , וראן היחידי שניתן לסמוך עליו מאחור כרגע .
דה יונג לבדו לא יספיק , אם יגיע אני די בטוח שטן האח יחפש להביא לידו עוד קשר פיזי ( אולי פיליפס מלידס - שמועות שאם הם יורדים ליגה יש לו סעיף שחרור של 25 מיליון פאונד ).

לא דיווח של כתב בכיר אלא חשבון בטוויטר אבל ממעקב של זמן מה הוא פוגע בדיווחים שלו ונראה שיש לו מקורות מתוך המועדון .

רשימת מטרות לחלון בקיץ :

Priority target for Manchester United

Darwin Nunez
Frenkie De Jong
Pau Torres

Back ups being spoken to in last couple of weeks

Hugo Ekitike
Kalvin Phillips
Goncalo Inacio

Also in the list for these positions
C Nkunku
Palhinha/Laimer/SMS/Neves
Jurrien Timber#MUFC #Transfers pic.twitter.com/mzBaOEYNYR

— David (@MUFCReloaded) May 15, 2022

Current target positions : 4
(CB, 2 Midfielders, 1 Attacker)
Ten Hag recommendation : 2 players for 2 of those positions

Team preparing 3 player shortlist for each of 4 positions —> 12

+ 2 players (from Ten Hag)

14.

Clarification due to text limit.#MUFC #Transfers https://t.co/doDN3SLh4J

— David (@MUFCReloaded) April 9, 2022

הגעות פחות מעניינות אותי כרגע למען האמת, אדע שהשינוי המיוחל יגיע ברגע שאראה עזיבות משמעותיות

עזיבות כבר יש - פוגבה הולך, לינגארד, מאטה, מאטיץ’, מרסיאל, גרינווד.
גם אם נראה שמרסיאל וגרינווד כבר עזבו, אף אחד לא הגיע להחליף את השניים האלו. גרינווד היה קריטי להצלחה שלנו העונה ונעלם. פוגבה, עם כמה שהוא לא אהוב על הקהל, שחקן הרכב. מאטיץ’ קיבל לא מעט דקות חשובות מכל מנג’ר ששיחק תחתיו. אלו שחקנים שחייבים להביא להם תחליף איכותי.
בקיץ הבא אפשר יהיה להעיף גם שחקנים נוספים - דאלוט, טלס, שואו, באיי, ג’ונס. אבל קודם צריך להביא תחליפים ולבנות כאן קבוצה. אי אפשר להעיף את כל הסגל בקיץ אחד.

יהיו די והותר מאלה , מאמין שחוץ מרשימת החופשיים שיעזבו נראה גם את באיי וג’ונס עוזבים - הראשון מחפש כבר הרבה זמן לעזוב ויש לו מחזרות מספרד , לגבי השני טן האח נראה לי מאמן חכם וגם הוא מבין שג’ונס מעולם לא היה ברמה ומעולם לא יהיה - נשאר למצוא לו קבוצה מהליגה השנייה או קבוצת תחתית מאירופה.

אני חושב שטרם הפנמת כמה קשה יהיה לנו להיפטר מחלק מהשחקנים שלנו. זה שילוב של שכר אסטרונומי ויכולת של מרכז טבלה דרומה. אין הרבה קופצים על זה.
בדמיונם השחקנים הבינוניים שלנו עדיין חושבים שהם פרוספקטס לבאיירן וריאל, אך בפועל הם יקבלו הצעות מברייטון ונוריץ׳.

מסכים שיהיה קשה ולראיה פיל ג’ונס שאיתנו מ-2011 ואני הייתי באולד טראפורד יותר פעמים משהוא שיחק מאז.
אני כן מקווה שההנהלה עשתה סוויץ’ בראש ותפסיק עם הארכות החוזים לשחקנים בינוניים רק כדי למכור אותם (עלק) בעתיד. הפסדנו ככה על רוחו, נתקענו ככה עם לינגארד, ורק במזל הצלחנו להעיף את פריירה. בסופו של דבר פוגבה ולינגארד הולכים בחינם (יכלנו לקבל על שניהם יחד 100 מיליון בקיץ והם לא עשו שום דבר חיובי העונה) בגלל תאוות בצע והחלטות מקצועיות מטומטמות. אני מקווה שזה ישתנה יחד עם השינוי הכללי בהנהלה שכן ניתן לראות בינתיים. בכל אופן בקיץ הזה נכפו עלינו עזיבות שיכפו עלינו לבנות סגל מהיסוד. זה כבר משהו.

אין הרבה קופצים אבל עדיין ראינו בינואר שג’ונס היה על סף מעבר לבורדו ובסוף החליט להפיל את העסקה , אם יש קבוצה שמוכנה לקחת אותו יהיו אחרות שיקחו את באיי , פריירה ( שעדיין לא נמכר ) ואת שאר הליצנים שאין סיבה שיהיו פה.
לשם שינוי נראה שהכיוון חיובי עם טן האח והולכים לנקות את הסגל.

בעניין אחר, הנדרסון בדרך לניוקאסל : לא ברור אם בהשאלה או העברה.
השאלה אני מאוד בעד , יקבל דקות משחק חיוניות ויצבור ניסיון עד שדה חאה יתחיל לרדת ביכולת.
מכירה תהיה חסרת היגיון , שחקן בית עם המון פוטנציאל ואופי טוב - אקבל זאת רק אם יש סעיף buy back .

🚨 BREAKING!!

Dean Henderson is on the verge of joining Newcastle United. Sources say Henderson was in Newcastle for talks on Wednesday and a deal is ‘99% done’. [men] #mufc ✅🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) May 19, 2022

✅ Discussions have been held over a season-long loan for Dean Henderson to Newcastle but a permanent transfer has not been ruled out. @samuelluckhurst #MUFC 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) May 19, 2022

ההפרש בין דה חאה להנדרסון הוא 6 שנים. לא יודע כמה שנים נשארו לדה חאה בטופ אבל בואו נניח ששניהם ישחקו טוב עד אותו גיל.
ברגע שדה חאה יגיע לאותו גיל X אז כמובן שתגלו זאת רק במהלך אותה עונה ואז יישארו להנדרסון רק 5 שנים בטופ לתת אחרי שיחזירו אותו.
לדעתי עדיף כבר למכור אותו וברגע שצריך להביא שוער חדש וצעיר יותר שיתפוס את המקום של דה חאה למשך עשור ויותר, בדיוק כמו שעשו עם דה חאה למשל אחרי ון דר סאר.

כלומר, כמובן שזה תלוי גם בסכום ההעברה.

יש פשוט יותר מידי משתנים ואני חושב שעדיף לכם להמר על שוער שייתן לכם יותר שנים ולא עליו.

באותה מידה שיכול להיות שהמספר שכתבתי נמוך מידי הוא גם יכול להיות גדול מידי, לכן ההנחה שהם ישחקו עד אותו גיל.

לגבי הכנסת סעיף החזרה, זה כבר מאוד תלוי בכמה הקבוצה הקונה תסכים לקנות אותו בכל סנריו. אם תצטרכו לוותר על הרבה כסף בשביל הסעיף לדעתי זה מיותר.

נתחיל מזה שלפי דעתי לדה חאה נשארו שנתיים בטופ ( אולי שלוש ) , משחק הרגל שלו מעולם לא היה ברמה הכי גבוהה ומבחינת כדורי גובה זה אף פעם לא יהיה זה .
את הנדרסון לא ראינו מספיק אבל ממה שראינו בכדורי גובה הוא משמעותית טוב מדה חאה ומבחינת משחק רגל לא נופל ממנו , כמובן שדה חאה עדיף עליו כיום אבל עם קצת ניסיון אני לא רואה סיבה שהנדרסון לא יקח את אפודת השוער עוד שנתיים.

מבחינת סכום העברה , הדיווחים עד היום היו על 30-40 מיליון פאונד - סכום יפה אבל לא מרשים מדי. אני הייתי מעדיף לא להסתכן בטח כששוק השוערים לא מפוצץ בכישרונות.