דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

אני לא יכול להניח שהנדרסון ישחק עד גיל מאוחר מדה חאה. אתה אומר שנשארו לדה חאה שנתיים? אז הנדרסון יהיה כבר בן 27. אבל זה לא שתחזה את הנפילה של דה חאה לפני שהיא תגיע, רק אחרי העונה הזו יונייטד יוכלו לפעול. כלומר הנדרסון יחזור אליכם בגיל 28 כשההנחה היא שישחק ברמות הגבוהות עד גיל 33 (כמו דה חאה לפי ההנחה שלך).

חוץ מזה דברים יכולים לקרות ב3 שנים האלה. יש יותר סיכוי שתגלו שהשיגעון שלכם ממנו היה משהו חולף ושהוא שוער סביר ולא יותר. יש יותר סיכוי לטעמי שזה יקרה משתרצו באמת להחזיר אותו. בסוף הנדרסון לא שיחק באופן קבוע פרק זמן מספיק ארוך כדי לקבל רושם אמיתי ממנו.

שוק השוערים לא מפוצץ בשוערים כמו נוייר וקורטואה, אבל הוא בהחלט מפוצץ בשחקנים כמו הנדרסון.
40 מיליון כשיונייטד עומדת בפני השקעת ענק? אני לוקח בלי לחשוב פעמיים.

40 מיליון זה להביא עוד שחקן מבחינתכם, שחקן שיעזור לכם הרבה יותר מהנדרסון על הספסל (ובטח שיותר מהנדרסון באיזו אברטון)

אני שכחתי לציין שלטן האח לפי הבנתי חשוב שיהיה בקבוצה שוער עם משחק רגל טוב , יכולה להיות אפשרות שאחרי העונה הבאה הוא יחליט שהספרדי לא מתאים לקבוצה שלו והנדרסון הוא בהחלט אפשרות למלא את המקום בטח אם יתן עונה טובה בפריימרליג.

אני אשמח אם תציין כמה , אציין שלאף אחד מהם כנראה אין ניסיון פריימרליג שכלעצמו הוא דבר חשוב.

לדעתי יותר חשוב לו שלבלם, מגן והקשר שלו יהיה משחק רגל טוב :joy:
אחר כך הוא יתפנה לטפל במשחק הרגל של השוער.

חוץ מזה, משחק הרגל של הנדרסון כל כך משובח? לא עקבתי מספיק בכנות.

לטעמי ניסיון בליגה פחות קריטי עבור שוערים. אצלם ההבדל בקצב פחות משמעותי משחקני שדה.
בכל אופן אני בעיקר עוקב אחרי הליגה הספרדית אז יודע להגיד יותר עליה. לא רואה איך הוא עדיף על השוערים של רוב הקבוצות בספרד כמו אונאי סימון, רולי ושוערים כמוהם.

אבל קשה לדעת כי אני לא באמת עוקב אחרי כל הקבוצות הללו באופן קבוע (מעבר למשחקים של ריאל מולם) והנדרסון גם לא שיחק מספיק כדי להשוות.

הכוונה שהנדרסון יגיע להרכב בסוף העונה הבאה תיאורטית , עד אז נקווה שבאמת יהיו לו לפחות בלם וקשר עם משחק רגל מספק.

מבחינת קצב אתה צודק אבל בכדורי גובה יש הבדל גדול , כל שוער שיגיע לפה מהליגה הספרדית יחטוף הלם בעונה הראשונה שלו מבחינת רמת הפיזיות.
אוי לנו אם נעדיף שוער מהליגה הספרדית על גבי הנדרסון , כבר חווינו את השוק עם דה חאה בעונתו הראשונה.

🚨 JUST IN:

New Manchester United manager Erik ten Hag plans to keep Diogo Dalot in his squad next season. @samuelluckhurst #MUFC

— UtdPlug (@UtdPlug) May 20, 2022

✅ It emerged on Thursday Aaron Wan-Bissaka's representatives had formally been informed the defender is not in Erik ten Hag's plans - the club is open to selling him. @samuelluckhurst #MUFC 👀

— UtdPlug (@UtdPlug) May 20, 2022

לא צעד שאני תומך בו , דאלוט הראה השנה כלום ושום דבר ואני בספק שאפילו טן האח יכול להפוך אותו למגן ראוי מבחינה הגנתית .
ביסאקה יובש על ידי רגניק כי אין לו יכולת התקפית ונראה שגם ההולנדי לא רוצה אותו בקבוצה .

פבריציו רומאני מדווח שבנוסף לביסאקה שנמצא על המדף, גם אריק באיי יעזוב הקיץ.
אתלט מצוין עם אחלה פוטנציאל אבל פציע כמו ג’ונס וחסרים לו כמה ברגים במוח. חבל שלא הסתדר איתו, היה אחלה רכש באותה תקופה אבל אף פעם לא עשה את קפיצת המדרגה המיוחלת.

היום ב-2 שעון ישראל מסיבת עיתונאים ראשונה של טן האח. טבילת אש ראשונה מול העיתונות הבריטית, שצפויה לנסות לחלוב ממנו טינופים על הסגל הנוכחי מפה עד הודעה חדשה.

שאלה לחברינו מהפורום הספרדי : מה רמת האמינות של הכתב הזה ?

Manchester United and Villarreal have been negotiating over Pau Torres for weeks. Villarreal want €50m and believe United will pay it. Everything points to the deal happening. #MUFC [@xavi_jorquera]

— mufcmpb (@mufcMPB) May 23, 2022

שם חדש שעולה בהקשרנו :מלקולם חלוץ דרבי קאונטי , מסיים חוזה בחודש הבא - בן 18 .
כמובן שזה אחד לעתיד ולא שולל הגעת חלוץ בכיר .

Manchester United and Crystal Palace are keeping taps on Derby County's Malcolm Ebiowei, talented striker born in 2003. Monaco and Vitesse also interested - he has Dutch passport ⭐️🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 #transfers

Steve McClaren leaving Derby to join Man United could be a factor - no decision yet. pic.twitter.com/5yHs1RTLxL

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) May 26, 2022

דברים מתחילים לזוז :

🚨🇳🇱 JUST IN:

There is an agreement between Barça and United for the transfer fee of Frenkie De Jong. @orioldomenech via @carpetasFCB #MUFC ✅💰

— UtdPlug (@UtdPlug) May 27, 2022

לא מת על זה שהשחקן לא ממש רוצה להגיע אבל נראה שטן האח מחשיב אותו כתוספת קריטית .

🇫🇷 #MUFC are interested in signing N’Golo Kanté from Chelsea. Kanté’s contract expires next year and United, desperate to strengthen their midfield after underperforming last season, are keen to find out whether he could be sold. @JacobSteinberg 🔴✅

— UtdPlug (@UtdPlug) May 28, 2022

נראה לא ריאלי אבל מקור אמין מאוד מדווח ( כתב של הגרדיאן ) , כל האופציות הראשונות של המועדון בעמדת הקשר האחורי לא יגיעו בגלל סכום העברה / אי רצון של השחקן להגיע אז עוברים אצלנו לאופציות משנה .

כנראה שלא יקרה, אבל גם דה יונג וגם קאנטה הם שני שחקנים ששיאם הגיע לא כששיחקו כקשרים אחוריים יחידים אלא דווקא כאחד מצמד האחוריים בדאבל פיבוט.
שניהם שחקנים מאוד ניידים ולוחצים עם כוח פריצה עצום ויכולות הגנתיות טובות מאוד. קישור של שניהם עם ברונו מעליהם ואתם לא סתם תעשו צעד קדימה אלא תהיו שוב כוח שצריך להתחשב בו.

תוסיפו לזה את פאו טורס שנראה שמתקרב ותייצבו את 3 העמדות הכי קריטיות שלכם בשנה האחרונה.

כמובן שכדי באמת להתחרות במפלצות מליברפול וסיטי תצטרכו גם לחזק את שאר העמדות (2 מגנים), אבל מהר מאוד אתם שוב תהיו קבוצת טופ והלוואי שזה יקרה.

דה יונג זה רכש ברמה הכי גבוהה שיש, פותר לנו המון בעיות. קאנטה מיותר אך יכול להיות שבגלל מצבה של צ׳לסי נפתח חלון הזדמנויות שיש לנצל. נהיה חסרי אחריות אם לא לפחות נרחרח בכיוון.

מה מיותר בו?
מלבד ברונו ודה יונג (בהנחה שיגיע), מי הקשר השלישי שלך?
פרד? מקטומיניי? ואן דה ביק? (שיותר קשר התקפי מאחורי)
זוהי בהחלט עמדה שתצטרכו לחזק, ושחקן כמו קאנטה הוא בהחלט השחקן המושלם לשם טקטית לצד דה יונג.

זה לא ריאלי, אבל רחוק ממיותר

קאנטה הוא שחקן על בכל קנה מידה, אך מפאת גילו הייתי שוקל בכובד ראש האם ללכת על החתמה שלו.
הוא מסתמך מאוד על הפיזיקליות בסגנון המשחק שלו שמראה סימני דעיכה לאחרונה, הפסיד המון משחקים בצ׳לסי מטעמי כשירות, מפאת גילו המבוגר ישמש כפאץ׳ זמני בקבוצה שהדבר החשוב ביותר שמנסה להשיג הוא המשכיות וריצה ארוכה של הרכב קבוע ולא ניסוי וטעיה.

אגב פרד ומקטומיניי לא ראויים ללבוש את חולצת הקבוצה והייתי שמח אם היו מחפשים יעדים חדשים הקיץ. בגלל שאנחנו לקראת מהפכה בסגל אני מבין שיש עניינים בוערים יותר אבל מבחינתי מדובר בשחקנים בינוניים מינוס שלעולם לא יציגו את הרמה הנדרשת. לגבי ואן דה ביק טרם איבדתי תקווה כי ראיתי שהוא מסוגל (היה אינטגרלי בקמפיין הגדול של אייאקס בצ׳מפיונס).

שנה לסוף חוזה כך שלא יעלה יותר מידי.
בן 31, אך לא מראה עדיין סימנים של זקנה. לא אומר לסגור לו חוזה ל5 עונות, אבל 3 עונות הוא בהחלט יכול לתת ולא חושב שהוא ידרוש יותר. בכללי הוא אדם צנוע יחסית.
עמדה בה חסר לכם שחקן, אז מי עדיף שם? שחקן שיעלה פי 3 ממנו ויתרום כנראה פחות (רייס)?

לא מסכים עם זה. כשחקני הרכב הם לא מספיק טובים, אבל בסוף קבוצה נמדדת גם בכוח של הספסל שלה. גם פרד וגם מקטומיניי בהחלט שחקנים שיכולים להשפיע מהספסל ואפשר לסמוך עליהם. כמובן שזה לא מושלם, אבל אלא אם אתם סיטי אתם לא תצליחו להחזיק על הספסל שחקנים כמו גונדוגאן.

ממש לא איבדתי לגביו תקווה, אבל הוא לא קשר אחורי. הוא שחקן לאחת מ2 העמדות ההתקפיות בקישור.
בהחלט יש תקווה למערך של דה יונג, ואן דה ביק וברונו, אבל בכנות לדעתי מדובר בקישור מעט רך והתקפי מידי:
ברונו קשר התקפי ולא 50-50.
ואן דה ביק איפושהו בין קשר התקפי ל50-50 (הוא לגמרי קשר התקפי, אך לדעתי סט היכולות שלו מתאים גם ל50-50).
דה יונג איפושהו בין קשר אחורי ל50-50 (בתכלס הוא לא באמת שיחק קשר אחורי יחיד, לא באייאקס בה הוא שיחק בדאבל פיבוט ולא בברסה בה הוא בכלל שיחק 50-50).

קאנטה ב30 מיליון (סתם זורק, כי בן 31 ושנה אחרונה לחוזה) בהחלט יכול לפתור המון בעיות. גם מבחינת יכולת וגם מבחינת איזון.

מסכים שאם קאנטה יהיה איכשהו פנוי צריך ללכת עליו , יש לנו קיץ עמוס בבזבוזים ואין קשרים אחורים למכביר , אני בכיף לוקח אותו גם אם זה לתקופה קצרה - לא מזמן הוא היה הקשר האחורי הטוב בליגה.
לפי הדיווחים המועדון עובד על מספר עסקאות במקביל ( דה יונג , נונייז וטורס ) , כשהעדיפות היא קודם כל לסגור את ההתקפה והקישור ואז להתקדם להגנה ומגנים.
אני מקווה שיסגרו את נונייז בהקדם , הוא היחיד מבין אלה שציינתי שאני רואה מועדון אחר חוטף לנו בזמן שאצלנו מתמהמהים . הוא גם הרכש שהכי מלהיב אותי - רואה אותו מתפתח לסקורר מפחיד .

🚨 OFFICIAL: #MUFC confirm Paul Pogba has left the club. 🇫🇷

— UtdPlug (@UtdPlug) June 1, 2022

ברוך שפטרנו , מאחל לו להתרסק בכל מקום שיגיע אליו - ממש לא בגלל היכולת הלא יציבה במדינו אלא בגלל שלא היה גבר מספיק לסתום לסוכן האידיוט שלו את הפה בזמן שזה לכלך וטינף על המועדון .

קצת עדכונים :

פבריציו על המצב עם דה יונג :

Manchester United have opened direct talks with Barça for Frenkie de Jong. Price tag around €85m, waiting for opening bid. 🚨 #MUFC

De Jong is still not convinced to leave Barça and he wants UCL football - Man Utd will try to push again as Barça need to solve financial issues. pic.twitter.com/jT18D37sPK

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 1, 2022

שלא ימשכו את זה הרבה , יש פה פוטנציאל לפיצוץ וחייבים אופציה משנית.

על עמדת המגן הימני :

Manchester United current plan for right backs is clear: Diogo Dalot is appreciated and has good chances to stay, only huge bids could change the situation. 🔴 #MUFC

Aaron Wan-Bissaka could leave this summer as Man United are waiting for proposals. pic.twitter.com/vkEL1R8SSg

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 1, 2022

בינתיים גם דיווחים בהולנד שטימבר הבלם של איאקס שקושרנו אליו חזק החליט כנראה להישאר באייאקס לפחות לעונה הקרובה.
תחילת חלון לא מרשימה.

גם מאטה עזב רשמית
https://twitter.com/ManUtd/status/1532285948247085059?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1532285948247085059|twgr^|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.one.co.il%2FArticle%2F411885.html

The deal for Frenkie de Jong to #mufc is believed to have moved closer. De Jong now accepts he is unlikely to have a future at Barcelona and United have concentrated all their efforts on getting the deal done for him for the past few days. [@alex_crook via @mufcMPB]

— The United Stand (@UnitedStandMUFC) June 5, 2022

דיווח מעודד , נראה שברצלונה מחכים רק לקבל את הכסף ולהעיף אותו .
חבל מבחינתי שמחכים לסגור איתו ולא סוגרים עם אחרים , טימבר כבר יכל להיות פה .