דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

במידה ואריקסן ימשיך להציג יכולת מרשימה כמו בעונה החולפת, זה יהיה בינגו של טן-האח, אם וכאשר. כמו כן, הגעה פוטנציאלית שלו לא תפגע בסיכויים להחתים קראק כמו דה-יונג.

במצב העניינים הנוכחי כשברור שאם דה-יונג מגיע אין מצב שירכשו קשר וורלד-קלאס נוסף, אני רואה מהלך כזה באור חיובי מאוד.

אריקסן יהיה מחליף טוב לברונו , הגעה שלו תקבע את עמדתו של VDB כ 50-50 .
לא ראיתי אותו במדי ברנטפורד אבל היו לו מספרים יפים : שער ו-4 בישולים ב-11 הופעות .

הכתב שדיווח על הגעתו של פליסטרי בשעתו .

🚨🇺🇾 NEW:

Today #MUFC and @NUFC are bidding for Darwin Núñez and are the teams that are closest to signing the attacker at this time. @SebasGiovanelli 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) June 7, 2022

ליברפול לא במירוץ , משהו אחד טוב

🚨 NEW: Liverpool have no interest in getting into a bidding war with Manchester United for Darwin Nuñez. @dmlynch #MUFC 🇺🇾 pic.twitter.com/3GzFU4mj1S

— UtdPlug (@UtdPlug) June 7, 2022

נונייז כבר סגור בליברפול , נרדמו אצלנו ( כרגיל ) ופיספסנו שחקן שיכל להתחיל לסגור את הפער הגדול מהפסגה.
לא מצליח להבין את ההתנהלות ההזויה הזו , היה ידוע שהוא המטרה מס’ 1 של טן האח להתקפה ואין לנו ליגת אלופות להציע אז למה חיכו עם ההצעה לבנפיקה ?

אלטרנטיבות לעמדת החלוץ אין , היחידים שמוזכרים בהקשרנו הם נקונקו ( נתונים מדהימים אבל זה ליגה גרמנית) ואנתוני - תג מחיר של 60 מיליון על שחקן שלא הגיע אפילו ל-10 שערים בליגה ההולנדית .

גם אם דה יונג יגיע חלון מוצלח זה לא יהיה , יש יותר מדי פערים לטפל בהם.

https://twitter.com/MadridXtra/status/1535220614063079425?t=RHmWRtO23lhbpGT2PZOU6Q&s=19

מצאתי שחקן שלא קושר אליכם הקיץ הזה. עד עכשיו.

חסר לו למנדש שהוא דוחף לנו אותו , סאנצ’ו אמור לשחק בימין ואנחנו צריכים בכלל חלוץ כי כריסטיאנו לא יכול לשחק כבר את כל המשחקים.

הרבה דיווחים על דה יונג הערב :

פבריציו מדווח על הצעה של 60 +10 במשתנים שנדחתה .

כתב אמין של ה-BBC מדווח שאין הצעה עדיין אבל נראה שזה קרוב מאוד .

🚨💰 No bid yet for Frenkie de Jong. @howardnurse #MUFC 🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) June 10, 2022

FDJ then #MUFC

— Howard Nurse (@howardnurse) June 10, 2022

ברגע שהשם שלו עלה בהקשר של יונייטד אני די נכנסתי ללחץ, זה שחקן שלדעתי יהיה חלוץ ענק, היה אמור להיות רכש גדול של טן האח.
לשמחתי ליברפול החליטו שהגיע הזמן להתחיל להשקיע ברכש בהתאם למעמדה החדש ולא לחפש רק מציאות.
נונייז אם מגיע לליברפול הוא התשובה הכי טובה שלי ליברפול להאלאנד של סיטי, האלאנד יותר טוב אבל אצלומיש סימני שאלה של התאמה לשיטה ולדרישות של פפ, נונייז נראה מושלם לשיטה של קלופ.
הפער בין ליברפול וסיטי משאר הליגה רק גדל באופן משמעותי הקיץ.
הכל כאמור אם ליברפול תצליח לסגור סופית את העיסקה, מאנה ואוריגי אמורים לממן כ 70 אחוז מהעלויות של נונייז.

אם לא ההעברה של האלאנד ( גניבה רצינית ) הייתי אומר שזו ההעברה הכי טובה הקיץ , גם אם המחיר קצת גבוה.
ליברפול היו צריכים להיכנס למירוץ בשנייה שמאנה החליט לעזוב , למזלה לא הייתה לה תחרות אמיתית ( אין לנו אפילו ליגת אלופות להציע ) .

הייתי מתמקד בצד ההגנתי הקיץ , למרות שחסר חלוץ מאוד אין באמת אופציות טובות בשוק .
קשר אחורי לצד דה יונג , טימבר ופאו טורס והייתי הולך גם על מגן שמאלי כי אין לנו אחד נורמלי כמה שנים.
באגפים בהתקפה יש לנו מספיק עומק עם סאנצ’ו , ראשפורד, אלנגה , אמאד ופליסטרי .

נקונקו חתם על חוזה חדש בלייפציג , מה שדי בוודאות ישאיר אותו עד הקיץ הבא .

🚨🇫🇷 NEW:

Nkunku extends its contract with RB Leipzig until 2024. The new contract also includes a buyout clause that will be activated in the summer of 2023 of 60 million € . #MUFC, Real & PSG are interested. @LVZ ✍️

— UtdPlug (@UtdPlug) June 11, 2022

אחרי הפספוס של נונייז , יונייטד ככל הנראה תוותר על חיזוק של חלוץ מרכזי הקיץ ותלך על אנתוני במקום .

I'm told it's highly unlikely Utd will move for a central striker this summer. Will elaborate more on this on the podcast today with @Muppetiers . Will tweet links for people to listen shortly

— Pilib De Brún (Phil Brown) (@Malachians) June 13, 2022

🗞 #mufc are interested in signing Ajax winger Antony. Adding an attacker to the squad is a second priority and sources say that United are not limiting their search to centre forwards. [@CharDuncker, @TimesSport]

— Utd District (@UtdDistrict) June 13, 2022

זה רחוק מאידיאלי , רונאלדו מזדקן בעוד עונה וקשה לו מול הפיזיות באנגליה ועם עזיבה אפשרית של מרסיאל הגיבוי היחידי שנותר לנו זה גראנצ’ו חסר הניסיון.
ככל הנראה נראה בעונה הבאה את ראשפורד בחוד או כל מיני נסיונות של FALSE 9 .

משלל דיווחים אמינים נראה שטן האח מאוד רוצה את אנתוני , הנתונים שלו סבירים ולא יותר ואני מקווה שלא ירוצו לשלם מה שאייאקס ידרשו - הוא לא שווה יותר מ-40 מיליון.

דיווחים בשעות האחרונות שגרינווד נוקה מכל ההאשמות ויחזור לסגל לקדם העונה. ייתכן שגם לזה יש השפעה.

להבנתי הדיווחים האלו התבררו כפייק. אבל בכל אופן, חלאס. יותר מחצי שנה חקירות על אירוע שהתרחש בין שני בני זוג. לא היו פה מצוד ולא שום דבר שצריך להימשך כל כך הרבה זמן, בטח כשאפילו עוד לא הוגש כתב אישום. כמה זמן זה כבר יכול להימשך? אם אין להם עליו משהו שיחזור לשחק.

מבחינתי הוא אשם עד שיוכח אחרת. ראינו את הסרטונים וגם שמענו. לא מצאתי אפילו ניסיון הכחשה שלו.

זה לא עובד כך או לפחות אמור לעבוד כך. הוא זכאי כל עוד לא הוכחה אשמתו. במשפט של גוני דפ נגד הכלבה aka אמבר הארד, אז הצוות הגנה שלו בין היתר הוכיחו שהתמונות שהיא פירסמה זה זיוף שלה.

פעם אנשים היו בעד מונחים כמו “due process” ו"זכאי כל עוד לא הוכחה אשמתו בבית משפט" היום בעבירות מסוימות זה נחשב בטל ומבוטל.

אני יודע שזה לא עובד כך, במקרה הזה ספציפית אני השתכנעתי, ובעיניי הוא נבל עד אשר יוכח אחרת. משפטית זה סיפור אחר.

ברגע שבית המשפט יוציא אותו זכאי אני הראשון להגיד שדיברתי שטויות. דיי מנוסה כבר להודות בזה :joy:

דרך אגב גם רונאלדו זכה ממך לאותו יחס מחמיר?

הייתי עדיין ילד והנושאים האלו פחות דיברו אליי כשדיברו על רונאלדו בהקשרים האלה. בכל מקרה זה הרבה מעבר לכדורגל. אם שחקן ריאל מדריד היה עושה את הדברים האלה, ולא משנה אם מדובר בויניסיוס בנזמה מודריץ’ או מי שתרצה, הייתי תומך בהוצאה להורג.

רק עכשיו סגרו סופית לרונאלדו את התיק על החשד לאונס.

זכות החפות עומדת לכל אחד, גם לרונאלדו גם לגרינווד וגם לסנטיאגו וגם למשה מפ"ת.

אבל נראה לי שעשינו פה אופ טופיק גדול מידי :joy: :joy: :joy: :joy:

#justice to johnny depp