דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

✅ Erik ten Hag has told John Murtough and Richard Arnold that even if Frenkie de Jong hasn't arrived by the start of the season, they should continue the chase @JamieJackson___ 🇳🇱

— UtdPlug (@UtdPlug) July 16, 2022

זה יגמר רע זה בטוח .

🚨 Discussions have already taken place over Manchester United paying the wages De Jong is owed and reducing the transfer fee accordingly. But complicated tax implications as well as abiding by UEFA and FIFA codes of practice have made that a non-starter. @sbates_people 🇳🇱💰

— UtdPlug (@UtdPlug) July 16, 2022

פתרון יצירתי משהו😂

פרנקי מוכן להגיע ליונייטד, אין סיכוי שהמועדון היה ממשיך במרדף אלמלא התקבלו הבטחות והסכמות לגבי רצונו של השחקן להגיע.
פרנקי לא יוותר על 17 מיליון בשכר שמגיעים לו, הוא לא רונאלדו ולא מסי. הוא שחקן באמצע הקריירה שרוצה למצות את הכנסותיו מהקריירה הקצרצרה של ספורטאי מקצועני. אין בזה פסול.
החשש היחיד שלנו הוא במידה ומועדון אחר יכנס למשחק- פריז, באיירן ושות.
עד אז patience

משהו מעניין שראיתי :

Ten Hag never liked Lisandro Martinez as a DM. He only got into the first eleven (as one of the best performers) when he started playing regularly at CB. I'm pretty positive Ten Hag hasn't changed his mind.

— Elko Born (@Elko_B) July 17, 2022

הייתי בטוח שנראה אותו כקשר אחורי אבל מסתבר שסיכוי גבוה שהוא ישחק כבלם רוב המשחקים , ציוות מאוד מעניין יכול להיות לו עם וראן .
לפי טן האח מגוויר ימשיך כקפטן אז זה יהיה מוזר אם הוא לא יהיה בהרכב הראשון .

זה די מטריד שאין שמועות על קשר אחורי , מאטיץ’ עזב וכרגע מקטומיניי זה הכי קרוב למשהו פיזי שיש לנו אבל הוא מאוד לא יציב .

דה-יונג ?
אני בטוח שטן האח מתאבד עליו כי הוא רוצה לראות אותו קשר אחורי אצלכם ולבנות סביבו.

מה לגבי שלושה בלמים? או שזה בבירור לא הסגנון שלו?

אני אישית לא חושב שהוא יכול לשחק קשר אחורי פרופר כשלצידו למשל ברונו ודוני , זה לא יחזיק הגנתית בליגה פיזית כמו הפריימרליג . גם אם פרד / מקטומיניי לצידו זה מרגיש לי מאוד שייקי .
אני חושב שאנחנו חייבים גרזן ושהוא ינהל לנו את המשחק כ-50-50 .

לא חושב שיצא לו לשחק את זה באייאקס , ביונייטד זה לא יתקבל טוב אצל האוהדים ואני די בטוח שנראה 4-2-3-1 רוב המשחקים .

רונאלדו לאתלטיקו? האם זה מעניין אוהדי ריאל?
כשהיה דיבור שיגיע לסיטי אנחנו היינו על סף חירפון, והוא סמל הרבה יותר גדול בריאל מאשר ביונייטד. אבל, סביר להניח שזה כי סיטי קבוצה הרבה יותר טובה מיונייטד כך שהבחירה בה צרמה כפליים.

אני ממש מרגיש שרונאלדו הורס לעצמו הקיץ… הוא כבר מבוגר, הרבה אחרי השיא ובמקום להמשיך ביונייטד שזו קבוצה לא רעה לכל הפחות הוא מציע את עצמו לכל אירופה. אף פעם אנשים לא אהבו את האופי שלו יותר מדי, אבל הוא רק הורס את זה יותר. שישאר ביונייטד וזהו.

לגמרי.
מצד אחד, אני יכול להבין אותו, כשהוא רואה את זלטאן לדוגמה ממשיך לשחק ברמות גבוהות גם בגיל 40+, אז הוא מרגיש שבוודאי גם לו במצבו הפיזי המעולה וביכולת הגבוהה שהוא עדיין מציג, יש עדיין מה להמשיך ולמכור (ולשבור שיאים כמובן).
מצד שני, הסוגיה הזאת נהייתה כבר די מאוסה שלא לומר מביכה, כל העניין הזה שהוא מציע את עצמו לכולם - בין היתר ל"אויבות" היסטוריות - ואף אחת לא כ"כ רוצה אותו. מה לעשות, היה לו חוסר מזל לא צפוי בהגזמה השנה ביונייטד, צריך לבלוע את זה ולהמשיך הלאה.
מצד שלישי - זה האיש, לטוב ולרע. הוא תמיד היה כזה - עשה והתנהג כמו שנראה לו לנכון, גם אם אחרים לא אוהבים את זה (ולכן גם הפך לשנוא ע"י רבים). “אני עצוב”, חגיגות השערים הראוותניות, תנועות המחאה המוגזמות תוך כדי משחק, הפרצופים - פשוט לא אכפת לו (כאילו, בפנים-בפנים אני כן חושב שאכפת לו, אבל הוא לא ניסה אף-פעם לשנות את ההתנהגות שלו למרות הביקורות).

בכל מקרה, לעניין המעבר האפשרי לאתלטיקו -
כמו שאמרתי לחבר, לדעתי הוא כבר כ"כ רגיל לכבוש מול אתלטיקו, ששנה הבאה הוא עם מספר דו-ספרתי של שערים עצמיים (חצי מהם בפנדל כמובן).
ואגב, הייתי שמח לראות את מלחמות האגו בחדר ההלבשה של אתלטיקו שנה הבאה:
tomaa-ahii
simeone-loshuevos

לא חושב שלוקחים את זה יותר מידי ברצינות. הסוכן שלו מציע אותו לכל קבוצה. אפילו לייק הוא לא נתן להם עדיין.

טוב בהתחלה, כפי שכתבתי, הבנתי אותו מאוד. ההתנהלות שלנו בחלון ההעברות הייתה ועודנה בזיונית, למרות ההחתמות. כל השחקנים שהגיעו יכלו להגיע לפני חודש ולהצטרף למחנה האימונים עם כולם כדי שהכניסה לעונה תהיה חלקה יותר. בסוף יצאנו למחנה רק עם אחד, ילד בן 22 שהצטרף בדקה ה-90 ולא ליום הראשון של האימונים כפי שהיה צריך להיות.

אבל מצעד החיזורים לכאורה של כריסטיאנו די מביך לכל שחקן ועל אחת כמה וכמה לשחקן ברמתו. ייתכן שהכל המצאות של התקשורת (לא נראה לי) אבל בסופו של דבר זו התדמית שנוצרת לו - שחקן שמתחנן לכל קבוצה באירופה ‘קחו אותי בבקשה אני חייב לכבוש בליגת האלופות כדי שמסי לא יעבור אותי אימוג’י עצוב אימוג’י בוכה אימוג’י כועס אימוג’י שער אימוג’י גול אימוג’י כוכבים’, ומקבל ‘לא’ מכולן, אפילו וואחד ‘לא’ פומבי מכל השדרה הניהולית של באיירן מינכן.
אז אחרי שצ’לסי ובאיירן טרקו עליו את הדלת הוא דופק אצל אתלטיקו וזה עוד יותר פתטי. למרות שהוא עזב את ריאל לא בצורה הכי יפה, מעבר לאתלטיקו זה די מסריח כלפי האוהדים של ריאל וישחית עוד יותר את התדמית שחיובית גם ככה רק בעיני @Raulito-7. אפילו לי כאוהד יונייטד, ש’נזרק’ על ידי רונאלדו בשביל אותה ריאל מדריד, זה צורם.

אם אני הייתי הוא - הייתי מוציא הודעה שהכל שטויות, נשאר ביונייטד ומראה לכל הקבוצות שאמרו לי לא למה הן טעו. אז נכון, זה לא יהיה בצ’מפיונס. אבל הוא יכול לחרבן על צ’לסי בפרמייר ליג ולעזור להחזיר את יונייטד להיות קבוצה נורמלית.

יש לרונאלדו יחסים גרועים עם הקהל של אתלטיקו. הרבה הקנטות וכו’. הוא עצמו גם התבטא נגד המועדון כמה פעמים למיטב זכרוני.

מקור הדיווח על זה שהוא הוצע אליהם זה אס, עיתון עם אמינות מאוד נמוכה, ככה שאני מאוד סקפטי באמינות של הדבר הזה.

מה שאומר שאו שמדובר בעוד טריק של מנדש, או שלא היה ולא נברא.
לי נראה יותר כמו השני.

הוא כבר הספיק להציע את עצמו לחיפה?

תסריט מצחיק: רונאלדו חותם באתלטיקו, שמודחת בשלב הבתים ומסיימת 5-6 בליגה ולא מעפילה לליגת האלופות, יונייטד זוכים באליפות, ורונאלדו שוב מחפש לעבור קבוצה אלא שאף אחת לא מוכנה לקלוט אותו יותר. אולי רק ספורטינג ליסבון.

לדעתי כשהוא עבר ליונייטד זה היה, גם אם לא 100%, כדי להעביר את ההייפ מזה שמסי עבר לפריז אליו.

אני מבין אותו, הבנאדם עובד כל כך קשה ומתחרה מול מישהו (מסי) שכביכול נראה שהכל בא לו בקלות. לזכות בכדור זהב 6 או 7 כבר לא ייקרה, אז לפחות להיות גדול מבקיעי השערים בליגת האלופות. מצד שני, קבוצות קולטות את זה ולא מתאים להן שחקן לא מחוייב שדורש הון תועפות. באיזשהו מקום רונאלדו הביא את זה על עצמו.

*מה ייקרה ביום שהלאנד יעקוף את רונאלדו בליגת האלופות? האם רונאלדו יחזור מפרישה או ישחק כדורגל עד שהלאנד פורש? :thinking:

אני לא מבין למה אתה מזלזל ביצר של שחקן להיות הטוב ביותר. הבעיה שאצלו זה כבר חוסר מודעות אבל זה דיון אחר.

צריך להשאר ביוניטד ולהחזיר אותה לליגת האלופות. אם הוא יקח אליפות איתה זה יהיה יותר שווה מכל תואר שמסי יקח עם פסז…

אם יונייטד לוקחת אליפות אני קונה חולצה של פיקה

🔴 Erik ten Hag asked if Harry Maguire will be a first-choice starter: “I think he is. He’s proved it in the past but he has also to prove it in the present time and in the future.” #MUFC

— UtdPlug (@UtdPlug) July 18, 2022

יצטרך להוכיח את עצמו מהר מגוויר , וראן לא בא כדי לשמש מחליף וטן האח בונה מאוד על מרטינז שמספק לו בלם נוח עם הכדור ושמאלי ברגל.

חלון ההעברות שלנו תלוי כעת בדה יונג , הגעה שלו וזה חלון סביר ( כי לא הבאנו חלוץ שהיה must ) ואי הגעה שלו זה חלון חלש מאוד וכמובן שפתטי כי אנחנו רודפים אחריו כל הקיץ.

ענית :blush:

מעריך מאוד את רונאלדו - לא היה דבר כזה זה בטוח.

מסקרנות -
אוהדי יונייטד, איזה עוד רכש ריאלי (שמות) הייתם רוצים לראות שמגיע הקיץ?

אני מבין את הסנטימנט של הדברים שלך אבל החלק הזה לא רציני. אף בר דעת לא חושב שמסי לא משקיע 100 אחוז מהזמן שלו בלהיות כדורגלן טוב יותר, לא פחות מרונאלדו. זה אולי לא מתבטא בשרירים וגוף של אל יווני אבל כשאתה 1.70 מן הסתם תשקיע בדברים אחרים.

רונאלדו פשוט דפוק בשכל עם השיאים. זה לא קשור להאם דברים באים למסי בקלות או לא. זה האיש וזה גם מה שהופך אותו לשיאן כל הדברים בערך.