דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

זה בדיוק העניין, אצלנו הוא רק תחליף ובברנטפורד השחקן המרכזי. התלבט האם להיות זנב לאריות או ראש לשועלים, בסוף בחר להיות זנב לשועלים במנצ’סטר יונייטד.

רונאלדו אכן רוצה לעזוב וקשה לי להאשים אותו. אני מופתע שהוא אשכרה נתן הזדמנות לליצנים האלו להרים קבוצה ולא ברח יום אחרי שנגמרה העונה. עם זאת, הוא לא הגיע לאימון מסיבות משפחתיות שאינן קשורות לרצון שלו לעזוב.
אני מאמין שהוא ישאר בסופו של דבר כי אין לנו תחליף - לא בשוק ובטח שלא בסגל. אלא אם מישהו מתכנן לבנות על מרסיאל. לצערו של רונאלדו יש לו חוזה אצלנו ואפס מחזרות. אם היה ביקוש מילא אבל אין לו אופציה מאוד קורצת, אולי למעט באיירן.

לא , אין קשר - טן האח רוצה אותו בכל מחיר.

עם כל הכבוד לברנטפורד , לשחק באולד טראפורד מול איצטדיון מלא וגם במסגרת אירופית השנה זה הרבה יותר קורץ . יהיו לו הזדמנויות עם כל המסגרות שאנחנו משחקים בהם ואני מאמין שהוא חושב גם על עונה אחרי בתקווה שנחזור לטופ 4 ולצ’מפיונס ליג.

באיירן כבר הצהירו שהם לא מעוניינים , צ’לסי מאוד רוצה אבל יונייטד אף פעם לא משחררת ליריבות ישירות ובצדק.

מעניין. מה בעצם הדבר הלא צפוי שקרה מאז שהוא “חזר הביתה” ועד היום, שגורם לזה שקשה לך להאשים אותו על הרצון לנטוש את הקבוצה כבר אחרי עונה אחת?

אני בהחלט לא אובייקטיבי ולכן שואל בכנות ככל האפשר, כי אם אני הייתי אוהד יונייטד לא הייתי מקבל את הרצון של הבן האובד לעזוב שוב את המועדון כל כך מהר בכזו שלוות נפש…

הם לא בליגת האלופות והוא רוצה למצות את הקרירה.

בשעה טובה נפטרנו מפריירה , הולך לפולהאם תמורת 10 מיליון פאונד + 3 בבונוסים אפשריים .
מעולם לא היה ברמה הנדרשת גם לא לשחקן סגל.

Andreas Pereira to Fulham, here we go! Full agreement in place on player side, three year deal with option for further season. 🚨⚪️⚫️ #FulhamFC

Manchester United will receive £10m plus £3m add ons, deal was already agreed between clubs last week. Now it’s all set to be done. pic.twitter.com/IP3aIVZbxG

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) July 5, 2022

הנהלה פח אשפה שלוקח לה חודשיים לסגור עם שחקן של פיינורד כשהתחרות שלה עליו היא ליון, לא מצליחה לסגור עם שחקן צעיר של אייאקס שהמאמן מבקש ואייאקס מוכנה למכור, לא מצליחה לסגור עם דה יונג למרות שבארסה עם הגב לקיר, קערת קבצנים על הרצפה ושלט “עזרא בווקשא” תלוי מאחוריה, לא מביאה שום שחקן חדש ליום הראשון של האימונים למרות איך שהקבוצה נראתה עונה שעברה - אסופת טרמפיסטים שרכבה על רונאלדו בצד אחד ודה חאה בצד השני. רונאלדו היה סופר מקצוען כל העונה, למרות פציעות, למרות אבדן ילד. היה שחקן העונה שלנו ונתן עבודה באימונים ובמגרש שבוע אחרי שבוע. חבורת הטרמפיסטים שאיתו על המגרש לא עשתה שום דבר, וחבורת החלאות שיושבת במשרדים לא מצליחה לעשות שום דבר. הוא בן 38 ולא צריך לבזבז שנה יקרה מהקריירה על מועדון שמתנהל כמו שכונה.

שמישהו יסביר לי איך מנור סולומון עולה פחות מאנדראס פריירה לאותה קבוצה בחייאת דינק. הכל דרכון בעולם הזה.

התנהלות בזויה בחלון ההעברות אבל צריך לדייק כמה דברים :

• לא עבדו על מלסיה חודשיים , טן האח רצה אותו אבל בהתחשב בכך שאין תקציב גדול הקיץ ( 120 מיליון + מכירות ) והחליטו ללכת על נונייז ודה יונג לא היה בטוח שיהיה תקציב גם בשביל מגן שמאלי. עם נונייז כידוע פישלו ואין לו אלטרנטיבה ראויה אז התפנה כסף ומהרגע שליון סגרו איתו המועדון התעורר .

• לגבי טימבר , היה הסכם עם השחקן ואייאקס אבל הוא החליט לעשות פניית פרסה אחרי שהתייעץ עם ואן חאל והבין שכדי לשחק בנבחרת הוא צריך לקבל דקות כל שבוע .

• עם דה יונג באמת זו פארסה , יש סיכום על סכום של 65 מיליון אבל לגבי 20 מיליון במשתנים אין הסכמה .

אני מבין את הרצון של רונאלדו לעזוב אבל תמוה לי שהוא נזכר עכשיו שבא לו להציל את המורשת שלו ושהוא חייב לשחק בליגת האלופות , מסוף אפריל הוא ידע שלא נהיה בליגת האלופות ועכשיו הוא החליט להפיל את הפצצה הזו ומחרים אימונים מה שלא עושה לו הרבה כבוד.

מה שלי מפריע (עד כמה שבאמת אכפת לי) זה שהבן אדם “חזר הביתה” והיה שותף מלא לעונה המחורבנת של הקבוצה, ואז הוא פשוט מחפש לברוח למקום אחר. יונייטד זו לא יובנטוס שאחרי עונה מחורבנת הוא יכול לברוח, זה המקום בו הוא גדל והפך לזוכה כדור זהב.

ברור לי שהוא מת מפחד שעונה אחת מחוץ לליגת האלופות תעזור למסי לצמצם את הפער של 15 השערים ביניהם, אבל זה כבר מגעיל. אשכרה לרצות לעבור לצ’לסי?

לפי כתב של הגרדיאן מה שתוקע את עסקת דה יונג בעיקר הוא השכר שברצלונה חייבת לו .

🚨🇳🇱 Major part of hold up on De Jong deal to #MUFC is the £17m wages Frenkie is owed by Barcelona @JamieJackson___

— UtdPlug (@UtdPlug) July 7, 2022

שיישאר שם. רק שיתחילו לעבוד על מישהו אחר הליצנים האלו. לא מבין מה הם ממשיכים לדבר עם ברצלונה בכלל. רוצים גם לקבל 65 מיליון וגם שנשלם להם חובות? מה הם בית"ר?

מה עם טילמנס שיכול על פי הדיווחים להגיע בפחות? ואם כבר לסטר, אולי ג’יימי וארדי רוצה לשנות אווירה? אם הוא מחליף את רונאלדו אני ישן טוב בלילה. עם מרסיאל וראשפורד כל העונה אנחנו בדרך לקונפרנס.

לא נראה לי שיש להם ממש אופציה ב’ למקרה שדה יונג לא מגיע, כל הביצים באותו הסל.

בינתיים יש הצעה חדשה של 50 מיליון על מרטינז , אייאקס אמורים לקבל.

🚨🇦🇷 𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆‼️

Ajax receives increased NEW bid from #MUFC for Lisandro Martinez : €50M, including bonuses @MikeVerweijpic.twitter.com/XfExnvw7BB

— UtdPlug (@UtdPlug) July 7, 2022

🚨🇳🇱 𝐉𝐔𝐒𝐓 𝐈𝐍

It is understood that Erik Ten Hag is keen on bringing Brian Brobbey to #MUFC in order to strengthen his attacking department @hirstclass @cc_eckner

— UtdPlug (@UtdPlug) July 8, 2022

✅ Ajax had reached an agreement in principle with Brobbey and were about to engage in further negotiations with Leipzig, but then Erik ten Hag came into the picture - calling the player in an attempt to convince him of a move to @hirstclass @cc_eckner 👀🔴

— UtdPlug (@UtdPlug) July 8, 2022

מקור אמין מאוד , לא מכיר את השחקן ( הוא נראה בנוי כמו טנק ) .

ממה שראיתי ביוטוב הוא מזכיר לי את צורת המשחק של לוקאקו,מקווה שהוא לא יגמור כמוהו.

Manchester United are closing on Lisandro Martinez deal: new round of talks scheduled today with Ajax to reach full agreement for €50m plus add-ons, after the meeting in Amsterdam. Payment terms, one of the final steps. 🔴🇦🇷 #MUFC

Lisandro made his choice: Manchester United. pic.twitter.com/Z8U8bK9CDN

— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) July 14, 2022

אפשר להגיד שזה סגור , מרטינז יצטרף תמורת סכום סביב 50 מיליון יורו - סכום די גבוה אבל טן האח סימן אותו כעדיפות ראשונה ואייאקס ניצלו את העניין של ארסנל .

לא ראיתי אותו משחק במדי אייאקס , קצת נמוך לבלם ( 1.75 ) .
הוא יכול לשחק גם כקשר אחורי ואם דה יונג יגיע ( מיום ליום זה נראה פחות ודאי ) אני מקווה שישחק שם - לא מאמין שנראה רכש של קשר אחורי בנוסף לדה יונג.
אם דה יונג ישאר בברצלונה , אני מקווה שנלך על רובן נבס ואז מרטינז יוכל לשחק בלם במקום מגוויר .

דיוויד אורנשטיין מצטרף לפבריציו - יש הסכם על סכום העברה עם ברצלונה.

🚨 𝐁𝐑𝐄𝐀𝐊𝐈𝐍𝐆❗️

Man Utd in total agreement with Barcelona on €75m + €10m add-ons fee for Frenkie de Jong @David_Ornstein @lauriewhitwell

— UtdPlug (@UtdPlug) July 14, 2022

נשאר לשכנע את השחקן להצטרף , מאמין שאם היינו בליגת האלופות זה היה מרכך את ההתנגדות שלו - האמת שזה מבחיל אותי לראות אותנו מתחננים אליו שיגיע כאילו הוא המשיח.

בסאגה אחרת , צ’לסי ירדו מרונאלדו אחרי שטוכל החליט שהוא לא רוצה אותו . באיירן ופריז גם ויתרו על התענוג אז סיכוי גבוה שישאר - אני לא רואה עוד קבוצה שיכולה לתת לו את השכר שהוא רוצה ולשלם דמי העברה.
נתקענו במצב גרוע במיוחד איתו , אם הוא עוזב אין באמת אלטרנטיבות בשוק ומרסיאל היה אמור בכלל להימכר הקיץ.

זה משהו שלא לקחתם בחשבון שהחזרתם את רונלדו הבן האובד, לא תיארתם לעצמם שהוא יתקע ואף אחד לא יקח את המציאה הזאת.

ועם זאת, אתם יכולים רק להרוויח מזה. אם רונלדו ישאר אצלכם, העלבון המקצועי שלו מכל הקבוצות האחרות הולך לדרבן אותו ברמה מפחידה. הוא מגיע כמו מפלצת לעונה הזאת מבחינת מוטיבציה להראות לכולם.

למה אתם בכלל מתעקשים בשלב הזה על דה יונג? אני חושב שכרגע הוא גם מתחיל להשרף אצל האוהדים. כל הסיפור הזה מוזר, צלסי למשל די ירדו מראפיניה שהם שמעו שהוא רוצה להגיע רק לברצלונה.

לא חושב שמישהו דמיין אחרי קיץ שעבר בכלל שלא נהיה בטופ 4 עם הסגל הזה , אם היינו בצ’מפיונס אני מאמין שלא היה ציוץ מכיוונו של רונאלדו.
האמת שהמצב הנוכחי תורם לנו , טן האח מקבל סקורר לעונה ובינתיים יכול לתכנן את מי הוא רוצה להביא כמחליף בקיץ הבא.

רוצים להביא למנג’ר את יקירו :slightly_smiling_face: .
סאגה מאוד מוזרה האמת , נשמע מאוד מוזר שקבוצה תרדוף כמה שבועות אחרי שחקן תסכם מחיר עם המוכרת רק כדי להבין בסוף שהשחקן לא מוכן להגיע .

זה לא כזה סיפור, כולה עונה אחת ואין ספק שגם בה הוא יתן עבודה. גם כשרצה לעזוב בעבר ו’הוכרח’ להישאר עוד עונה - הוא היה מקצוען על ושחקן העונה. הוא לא עושה שביתות איטלקיות וגם בכושר רע הוא השחקן הכי טוב שלנו כרגע, בפער עצום.
כמו ש @tomram אמר, מה שבאמת אף אחד לא ציפה, כולל הוא, זה שלא נהיה בצ’מפיונס. הוא בא כדי שנתחרה על אליפות (לא האמנתי שזה יקרה) אבל בסוף התחרינו על ליגה אירופית (לא האמנתי שגם זה יקרה). לא בשביל זה הוא התגייס וכאמור אני די מבין את העמדה שלו עם הקונילמלים שמנהלים לנו את המועדון ורודפים אחרי דה יונג קיץ שלם במקום להביא איזה נבס וטילמנס באותו כסף.

מניח שזה סיפור זהה לדמבלה וברצלונה.
רוב האוהדים אולי לא רצו לראות אותו אבל המאמן התעקש.