דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

בהמשך לדיווחים על התעניינות של ברצלונה בדיוגו דאלוט מאצלכם, עכשיו מתפרסם שאתם מתעניינים בחזרה, בדסט של ברצלונה.

זה כמו להשתמש באותו זוג תחתונים במשך שבוע, להפוך אותו החוצה כדי “לרענן” אותו קצת, וכשגם הטריק הזה מוצה - להחליף תחתונים עם החבר שמולך (שעשה את אותו דבר כמוך). שוק המגינים הימניים באירופה מעולם לא נראה עלוב יותר.

ובנושא אחר - אם יש משהו יותר מביך מלהתעניין בכל קשר אמצע גמור שמתישהו יצר קשר-עין עם טן האח, זה שהם אפילו לא מתלהבים במיוחד להגיע.
https://twitter.com/DeadlineDayLive/status/1559588185893732364?s=20&t=kwvQREso54SjEAFyH5ut3A

קצת מקנא בכל הריג’קטים של ברצלונה/יובה/ריאל/אתלטיקו שסוף סוף יש להם הזדמנות לומר לא ולהרגיש אליטה, בטח תחושה טובה אחרי כמה עונות של מרמור בשולי הסגל.
נראה שבקרוב יונייטד תחליף את הליגה הסעודית כסמן הרשמי של דעיכה מקצועית.

🚨🇧🇷 Casemiro is a Rabiot alternative. @JamieJackson___ #MUFC

— UtdPlug (@UtdPlug) August 16, 2022

ככה זה כשחיים בסרט .

שיחה בין יונייטד לקסמירו

יונייטד: איי קסמירו ממצב גבר רוצה לבוא?
קסמירו: מנתק
קסמירו: שולח אימוג׳י של ז**
קסמירו: חוסם את המתקשר
יונייטד: איזה אח יקר, זה בכיס שלנו

וברצינות, אפילו בעולם הפנטזיה הבי-פולארי של יונייטד קסמירו הוא לא אלטרנטיבה לשום ראביו.
גט אה פאקינג גריפ. התנהלות קרקס. בושה וחרפה לסמל

איזה משפט הזוי,מישהו שם בהנהלה שלכם ראה פעם כדורגל? מה נסגר?

https://twitter.com/Ramon_AlvarezMM/status/1559665524816183298

יונייטד מנסים לפתות את קאסמירו עם שכר של 24-30 מיליון יורו.
יפה, יפה אבל לא כולם אמפבה.

די בטוח שקאסמירו לא יגיע וגם אם כן לא אתפלא אם יצטרף לחבורת הזבל ויסריח את המגרש אבל לפחות זה פרופיל שחקן מהסוג שאשכרה יתרום מקצועית באופן משמעותי אפילו אם יהיה רק סביר, בניגוד לכל מיני ראביואים ואראונטוביצ’ים שמהם לא יצא כלום בלי קשר לכלום.

אין חצי סיכוי שקאסמירו יגיע לפה , הוא לא יוותר על ליגת אלופות וריצה לאליפות בשביל עוד כמה מיליונים .
גם עם איך שפתחנו את העונה שחקנים ירצו להתרחק מאיתנו כמו מאש.

🚨🇧🇷 Manchester United have offered 18m€ per year to Casemiro!

This would place Casemiro as fourth best paid player in Premier after Haaland, Cristiano Ronaldo and Salah. @tancredipalmeri #MUFC 💰

— UtdPlug (@UtdPlug) August 17, 2022

Wow

אני מוקף במטומטמים

דיווח של סקיי ספורט שהחליטו להשתגע אצלנו ולהציע 80 מיליון עליו :smiling_face_with_tear:

🚨🇧🇷 @skysports_sheth: "Manchester United have given Antony's agent an offer to present to Ajax tomorrow which is likely to be alot more than what United were to prepared to pay earlier in the window." #MUFC [via @theutdjournal] 🔴

🚨🇧🇷 #mufc want to make a €80 million renewed opening offer for Antony @bart_sanders 💰

בעניין קאסמירו :

🚨🚨 NEW : Manchester United are trying to sign Casemiro. #MUFC are believed to be prepared to pay around €70M [Andy Mitten] 🇧🇷✅

— UtdPlug (@UtdPlug) August 18, 2022

המקור הכי אמין שיש לנו מדווח על התקדמות בעסקה , בנוסף מכחיש שכר כפול ממה שהוא מרוויח כעת .

🚨🇧🇷 #MUFC’s key focus is now signing Casemiro and a deal between the United and Real Madrid is progressing. Casemiro has given POSITIVE indications of his desire to join United. @David_Ornstein

🚨💰 JUST IN:

Reports that Casemiro stands to double his salary at #mufc are thought to be wide of the mark. @David_Ornstein

האגדה מספרת שהבן של הגלייזר ראה כדורגל אנגלי באוניברסיטה עם חבר אוהד טוטנהאם.

בבילד מגדילים את רשימת הדחיות ל-11 עם דורטמונד. אני לא מבין איך לא התרתם לו את החוזה וזרקתם אותו לעזאזל. התחלתם עם שלושה ניצחונות בהכנה, ומאז שהוא הצטרף עם כל הקרקס שלו אתם בנפילה חופשית.

מאוד פשוט - אין לנו אפילו חלוץ אחד בריא בסגל כרגע.
אני לא מדבר על חלוץ ברמה של כריסטיאנו רונאלדו, זה ברור שאין. אני מדבר על שחקן כלשהו, בגיל כלשהו וברמה כלשהי שהתפקיד שלו ST בפיפא. אין.

הייתי שואל למה אתם לא קונים אחד, אבל נראה שבאופן כללי אתם לא מרוצים פה בדיון מההתנהלות בשוק ההעברות. אז לא משנה.

אני באמת חושב שרונאלדו הוא לא הסיבה למצב של יוניטד. אני לא מצליח להבין את end goal של הגליזרים. איך הם מאפשרים למצב הזה להתמשך?

במחצית הראשונה של פתיחת העונה רונאלדו לא שיחק, יונייטד היו בפיגור 2-0. אתה באמת חושב שזה קשור אליו?

כל המועדון נכנס לסחרור מהרגע שהוא חזר והפך את יונייטד לסיפור הטראגי שלו. אי אפשר להתחמק מזה כשהוא על המגרש וכשלא.

הדבר הכי חשוב שמאמן חדש צריך עם קבוצה זה שקט תעשייתי, כדי לקחת את אוסף השחקנים שהוא קיבל ולהפוך אותם לקבוצה. זה לא אפשרי כל עוד רונאלדו נמצא במועדון, עושה פרצופים ועוזב את האצטדיון לפי הסיום.