דיון ההעברות :: זירקזי הרכש הראשון בעידן החדש

תגידו, מה עם גרינווד?
קראתי שהוא יצא זכאי, זה אומר שהוא יחזור לשחק כדורגל?
גם אם מישהו במקרה עוקב, מדובר על זכאות שפשוט לא הצליחו להוכיח שהוא אשם, או שמא בזכאות שהתברר שהעלילו עליו?
במידה והוא חוזר לשחק זה יכול להיות חיזוק עצום ליונייטד כי מדובר בשחקן מצוין! השאלה איך ובאיזה כושר הוא יחזור.

בנוסף, למה ההתעניינות הכל כך גבוהה באנתוני? גם אם נקבל בהבנה את העובדה שהוא שחקן ענק למרות המספרים (לא מסכים, לדעתי היה שווה לתת לו עוד עונה להוכיח את עצמו, כי המחיר שלו לא היה עולה), אבל מדובר בקבוצה שיש לה כבר את סאנצ׳ו על העמדה, ואת ראשפורד בצד השני, זוהי אינה העמדה שזקוקה לחיזוק. אם לזה נוסיף את גרינווד אז בכלל עדיף פשוט לשלם לברסה את מה שדורשים על דה יונג ולקבל גם קיור חלומות של דה יונג, קאסמירו וברונו, עם עומק נהדר גם כן של אריקסן, ואם דה ביק, מקטומיניי ופרד.

כן. רק ששוב - הבעיה במעבר הזה מעולם לא הייתה מהצד של ברצלונה, אלא מהצד של פרנקי. אז לא רלוונטי כמה יונייטד הייתה מציעה לברצלונה.

יונייטד הסכימו לכל הדרישות שכר ומחיר של פרנקי וברסה? לי היה זכור שהסירוב של פרנקי נבע יותר מכך שהמיליונים שברסה חייבת לו היו נעלמים כי יונייטד לא הסכימו לתת לו את השכר שברסה חייבת לו

יש הסכם מלא של ברצלונה מול יוניטד. מי שלא רוצה לעזוב זה פרנקי. הרי אם החוב שלו היה הבעיה פה, יוניטד היתה יכולה לבוא לברצלונה ולהגיד שהיא תשלם לו את החוב ווזה יתקזז מדמי העברה. (קומבינה מהסוג הזה)

גב אני יודע גם יודע שאתה מאוד מודאג לחוב של פרנקי אז אתה יכול להרגע ולדעת שברצלונה משלמת לו כל אירו שהיא חייבת לו.

למה אתה הופך את ההודעה להודעת אנטי ברסה? היא בבירור לא הייתה כזו. למה בכוח?

ברור לי שהיא משלמת, זה הרי ההסכם!

ממה שאני הבנתי דובר על כך שהבעיות הן שיונייטד לא מוכנה לשלם לו את השכר הגדל אלא את השכר הרגיל של פרנקי והם דרשו שאת הפער שברסה דחו תשלם ברסה ולא יונייטד.

ממה שהבנתי, יונייטד מעולם לא אמרה שהיא תשלם לפרנקי את השכר שהוא עומד לקבל בעונה הקרובה (כולל כספי הדחיה) בנוסף לכל התשלומים שברסה דרשה. לכן כתבתי שזה מרגיש לי דבילי להביא שחקן פחות טוב מעמדה פחות נחוצה ביותר ב94 מיליון.

השכר שלו זה לא הבעיה. הוא דחה גם את צלסי אני מניח שלהם אין בעיה לשלם לו את השכר שהוא רוצה. לפעמים המצב הוא מאוד פשוט ולא צריך לסבך יותר מידי. הוא לא רוצה לעזוב את ברצלונה. זה גם קשור לאישתו (או ארוסתו לא זוכר את המצב בנהם) ולבית החדש שהם קנו בברצלונה רק עכשיו, וגם בגלל שהוא נעלב ובצדק מהצורה שניסנו להיפטר ממנו וכמובן יש גם את המצב הספורטיבי של יוניטד…

זה לגיטימי לחלוטין, משום מה הבנתי שלא הוצע לו שכר כמו שהוא מקבל בברסה לא ביונייטד ולא בצ׳לסי, ולכן לא קישרתי את הסירוב שלו להתעקשות על ברצלונה אלא להתעקשות על השכר. מתנצל אם שכר כזה הוצע לא ולא הייתי מעודכן, לא התכוונתי לעורר אנטגוניזם אצל אוהדי ברסה בתגובה שכתבתי

בכל אופן, אם מישהו מבין בנושא של גרינווד, אשמח לשמוע.

עכשיו הוא לא יגיע ליוניטד כי אני מניח שאחרי שיוניטד מבזבת 70 על קאסימירו רוצה לשפוך עוד 100 על אנטוני (wtf) אז לשפוך עוד 80 75 על פרנקי זה נראה לי כבר יותר מידי

איזה אנטגוניזם? כתבתי מספיק פעמים שאנחנו מתנהלים בצורה מביכה מולו, אבל האי רצון שלו לעבור זה לא קשור לחוב שלנו מולו. זה בעיה שאפשר לפתור אותה.

דרך אגב העיסקה של דה יונג היתה יכולה לגמור לסיטי את העונה עם סילבה. חבל. שתי ציפורים במכה אחת. גם פותר לנו את כל בעית השכר וגם פוגע אנושות בסיטי כי היינו יכולים ללכת על סילבה.

(אני מת על דה יונג , מבחינה מקצועית אני שמח שהוא נשאר. שהיה ברור)

אני אשמח אם תביא ביסוס לזה , בפעם האחרונה ששמעתי משהו על הפרשה המשפט עדיין היה בעיצומו ולא הייתה שום הכרעה .

טן האח מאוד מעוניין בו אחרי הקדנציה באייאקס , לא ראיתי אותו כל כך אבל המספרים שלו מאוד מחשידים ועוד בליגה ההולנדית .
יש לנו את סאנצ’ו וראשפורד להרכב הפותח אבל טן האח רוצה יותר עומק בעונה שיש בה מונדיאל באמצע וכמה מסגרות לשחק בהם . חוץ מהם יש לנו את אלנגה וגראנצ’ו ששניהם צעירים עדיין ולא בטוח שבשלים מספיק.
לגבי המחיר , זה כבר משהו הזוי- גם במחירים ההזויים של היום אנתוני לא שווה יותר מ-50 מיליון , אייאקס מנצלים את הנואשות שלנו ודורשים סכומים שלא קרובים לשווי השוק שלו.

הסיפור עם דה יונג כמו שאמרו נוגע רק לרצון שלו , אם זה היה רק עניין החוב אני מאמין שיונייטד הייתה משלמת את זה כי מבחינת המאמן הוא היה השחקן המושלם לקישור שלנו - הוא רצה לבנות סביבו את הקבוצה.

משהו שקראתי פה בפורום בעבר, וקטע וידאו שקפץ לי באינסטגרם של שער שלו עם כיתוב שבעוד שבוע המשפט ייסגר לטובתו.
אין ביסוס, יכול להיות שהאמנתי לכיצוב שגוי. לא בטחתי בכיתוב ולכן הבאתי את השאלה לפה.

אני פשוט לא מבין למה יונייטד נואשת כל כך עליו? לא עדיף לעבות את הסגל ב30 מיליון על אסנסיו? (שבמאמץ מאוד קטן יהפכו ל20 מיליון כי גם ריאל נואשת)
עם מחיר כזה על שחקן לא מוכח אני לא מבין למה לא מביאים את גאקפו מאיינדהובן, או את מוקוקו או מאלן מדורטמונד. יעלו רבע מחיר והם מוכחים לא פחות אם לא יותר.
זה כאילו שטן האח רוצה לעזור לאייאקס לא פחות משהוא רוצה לעזור ליונייטד.

התרחיש האידיאלי היה שנביא חלוץ אחרי שרונאלדו ביקש לעזוב , אבל השוק מאוד חלש ואחרי שפיספסנו את נונייז וססקו אין אלטרנטיבות טובות.
גאקפו מאיינדהובן הוא אופציה ב’ למקרה ואנתוני לא יגיע , הוא סיכם תנאים אישיים אצלנו ומחכה לראות אם הקבוצה תציע הצעה עליו - די מצחיק מאחר ויש לו מספרים יותר טובים מאנתוני .

גרינווד אפילו לא הועמד למשפט עדיין. המשטרה עדיין חוקרת ואין כתב אישום. הוא במעצר בית יותר מחצי שנה וגם אם יוחלט לא להגיש נגדו כתב אישום הוא יצטרך לפחות חצי שנה לחזור לכושר וגם אז יעשה את זה כנראה במקום אחר לצערנו הרב. הכשרון האנגלי הכי גדול מאז וויין רוני. ילד חרא.

ממפיס חופשי ובחינם :slight_smile:

למה בחינם? 94 מיליון אירו בבקשה :blush:

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1563215987780222977

יונייטד יכולים לקנות את אסנסיו ב30מיליון יורו רק אומר…

הזוי מבחינת אייאקס , זה סכום גבוה מדי לסרב לו - אני שמח שהם לא רוצים למכור , עושים לנו טובה .

מבחינתם זה לא הזוי, הם איבדו מספיק שחקנים בחלון הזה ועכשיו זה סוף החלון, זה המטרה שלהם. לגרום לכם להתיאש. אני די בטוח שהם גם לא מבינים למה אתם לא מבינים את הרמז…

לא יודע אם הייתי אומר הזוי מצידם לסרב. הם מכרו את מרטינז ב75מיליון יורו לא מזמן, הם לא צריכים כסף.
יש לנו פחות משבוע עד שנסגר חלון ההעברות. הם רצו להביא את זייך בהשאלה אבל צ’לסי אך ורק רוצה למכור, אז זה נדחה על הסף. אין טעם לדבר על שחקנים אחרים. חוץ מזה, כאשר הם שיחקו בלי אנתוני הם נראו רע.
העזיבה של אנתוני יכולה גם לפגוע בהם במאבק על האליפות+מאבק על שמינית גמר ליגת האלופות.

סכום כסף משוגע שקשה להאמין שמישהו יציע להם שוב עליו, אבל עדיין לא שווה את זה[כרגע].
אל תשכח שגם 20% מסכום המכירה הולך לסאו פאולו.

קולות ראשונים על כך שיונייטד כנראה נכנעה ושילמה לאיאקס מה שרצתה על אנתוני.
חוסר תכנון והגעה לימים האחרונים של החלון הם גורמים ישירים לסחטנות. חבל שאנחנו לא לומדים לקחים. מקווה שלפחות זה ישתלם לנו.

למה סחטנות?

ממה שאני מבין הוא אמין בעל החשבון הזה

https://twitter.com/TheEuropeanLad/status/1563838853076615170